Apie Angliją: ATNAUJINTA: Besiruošiantiems į Angliją

Įmonės, kurios gali padėti šiuo klausimu

Maisto ir kitos parduotuvės (atnaujinta 2014-01-15)

2008-04-02

Nuotrauka Atvykus gyventi į naują šalį, pirmiausia tenka susipažinti su parduotuvėmis ir prekybos centrais - valgyti juk reikia nuo pirmos dienos! Anglija.lt pateikia populiariausių prekybos centrų Anglijoje sąrašą ir kur galima įsigyti lietuviškų maisto produktų.

Prekybos centrai

Britai ir lietuviai dažniausiai apsiperka didžiuosiuose prekybos centruose. Juose galima įsigyti maisto, pramoninių prekių, rūbų, buitinės technikos ir kitų dalykų.

Perkant didžiausiuose prekybos centruose, galima įsigyti pigesnių maisto prekių, nes jų švairovė - didesnė.

Didžiausi ir tarp lietuvių populiariausi prekybos centrų tinklai: Tesco, Asda, Morrison’s, Lidl, Aldi. Apsiperkant taupiai, juose galima įsigyti maisto produktų savaitei už maždaug 30 svarų vienam asmeniui. Šiek tiek brangesni prekybos centrai: Sainsbury\'s, Waitrose, Marks & Spencer.

Anglija.lt paskaičiavimus, kiek per savaitę tikėtina išleisti pinigų maistui ir kitoms reikmėms Londone, rasi šiame straipsnyje: Kiek kainuoja gyvenimas Londone?.


Lietuviškos, rusiškos, lenkiškos parduotuvės

Daugelis lietuvių perkasi tėvynėje valgytą maistą specializuotose parduotuvėse. Jų visame Londone yra apie šimtas (neskaičiuojant lenkiškų parduotuvių bei vadinamųjų parduotuvių \"ant kampo\" (angl. corner store), kur galima įsigyti lietuviškų ar lenkiškų prekių). Lietuviškose parduotuvėse jūs galėsite įsigyti lietuviškų laikraščių, maisto produktų, alaus. Didžioji dalis lietuviško maisto parduotuvių yra įsikūrusios Londone. Bet jų yra ir kituose didesniuose ar mažesniuose Didžiosios Britanijos miestuose.

Didesnėse prekybos tinklų Tesco bei Asda parduotuvėse taip pat galima įsigyti lietuviškų ir lenkiškų maisto gaminių. Juos rasite \"maisto iš viso pasaulio\" skyriuose.

Nuo 2008 m. gruodžio 1 d. Jungtinėje Karalystėje veikia pirmasis lietuviškas prekybos centras – Lituanica. Tai per du aukštus įsikūrusi lietuviško maisto prekių parduotuvė, kurioje be įprastų lietuvio skrandžiui produktų, beje, prekiaujama ir šviežiu maistu išsinešimui, rasite restoraną, juvelyrinių dirbinių parduotuvę, lietuvišką knygyną su didele CD ir DVD pasiūla, grožio saloną, gyvų gėlių parduotuvę ir net virš 500 vietų automobilių stovėjimo aikštelę.

Prekybos centras Lituanica yra įsikūręs adresu: Woolworts, Beckton Retail Park, Alpine Way, Beckton E6 6LA, netoli Beckton DLR stoties.

Šiuo metu veikia 10 Lituanicos skyrių Londone ir kituose Anglijos miestuose, o 10-oji parduotuvė King\'s Lynn mieste atidaryta 2012 m. rugpjūčio 4-ąją. Pilną sąrašą ir parduotuvių adresus galima rasti čia.

Kai kurių lietuviškų parduotuvių sąrašą su kontaktais galite rasti čia.   

Komentarai

Rodyti seniausius viršuje

Naujai atvykus rašė
2016-08-04 16:20
Maistas ziauriai neskanus,ar tai butu nugarine ar sprandine (British) tai kazkoks plastmases gabalas kuris nei kepant nei verdant mesos neprimena o tamposi kaip guma...gaminu viska pati ir 30svaru vienam tikrai neuztenka,o kiek uzdirbi tiek atiduodi nuomai ypac lietuviu agenturom ar pavieniams

Ieva rašė
2016-01-06 22:42
2kg vistienos £2svarai? Cia kur taip? Galiu garantuot, jog taj velniai zn is kur, kokio tailando.... Tikrai ne british.

vakarine rašė
2015-09-23 15:18
jei normaliai valgant neperkant uzkanduku ir panasiai tikrai vienam asmeniui savaitei gali uztekti kad ir 15 svaru iki 30 svaru tikrai sociai pavalgyti. du kilogramai vistienos 2 svarai nezinau kas vienas suvalgytu kokius 6kg. o higienos prekiu as nelb prie to skaiciuoju kadangi sampuno neperki kas savaite arba tualetinio popieriaus as skaiciuoju grynai maista. UK maistas nera labai brangus. Brangiausiai iseina nuoma uz kuria atiduodi beveik visa alga ir bilietas viesajam transportui

Arvydas rašė
2015-08-05 21:27
taip čia ne kontinentines Europos kainos, darbu komandiruoteje Glasgow ,perku maista Lidele,ir gaminu pats , savaite 25 iki 30£ ka jūs ten valgot už 180 per sa, aš čia ir kavineje tiek nesugebėč, juk nereikia apsiryti.

dede rašė
2015-01-12 16:50
Viskas priklauso nuo to kur apsipirkinesi ka valgysi ir kiek gaminsies. Dviem suaugusiem ir mazham vaikiui mum isheina apie 180 daugiau mazhiau...

viktorija rašė
2014-12-25 19:28
sweiki,savaite isleisdavau apie 100svaru maistui,pirkdama parduotuvese.po to pradejau su draugais darytis siuntinius is lt .keliems zmonems pigiau. po to grizau i lt ir pradejau dirbti rukintu mesos gaminiu ceche.tad jei butu noro galiu padeti apsipirkti pas mus.tai zymia pigiau.mano kontaktai 867377140 viktorija

viena rašė
2014-12-14 13:39
Ltu viena ranka imi, dvi atima...

sondra rašė
2014-12-12 17:52
man su visays sampunays ir maistu iseina 180-200 svaru kas dvi savaytes bet kur dar elektra sildymas ziemos metu tayp salta ir nuoma dabar londone tayp viskas brangu visur kosmiskos kaynos vienu zodziu dirbi ka tik butu is kuo gyvent su viena ranka pajemi ta alga su kita atiduodi .

ernestas rašė
2014-12-11 02:01
man vienam savaitei 70 maziausiai

Lukas rašė
2014-11-26 20:49
Man 70 labai daug valgau

krymisrussian rašė
2014-03-31 16:11
zodziu taip jums pasakysiu
nepavogsi - nepavalgysi

jolanta rašė
2014-03-01 17:44
tai labai daug as maistui isleidziu iki 10 sv nes daugiau negaliu sau leist ir alkana tikrai nesedziu

laimonsis rašė
2014-01-18 14:20
tikrai suklydo, sakyciau nuo 20 svaru vienam zmogui , bet ir tai klausimas ar rasi dar papigiai :) man apsiejna nuo 30 iki 50 !!!

as rašė
2013-12-23 16:45
vienam asmeniu 10-20 svaru savaitei???? gal jus nenormalus?????

Tavo vardas:

Komentaras:

Įvesk kodą iš paveiksliuko:
read me

 
Už skelbimų ir komentarų turinį Anglija.lt svetainės savininkai neatsako. Komentarai skirti vartotojų nuomonei išreikšti ir nebūtinai atitinka svetainės savininkų nuomonę. Jei radote įstatymams prieštaraujantį skelbimą arba komentarą, prašome pranešti info@anglija.lt.
 

Įmonės

Mūsų įmonė, įsikūrusi ypač patogioje vietoje Becktone, Rytų Londone, teikia profesionalias buhalterines ir verslo valdymo apskaitos paslaugas įvairaus tipo ir dydžio...

Teikiame visas buhalterines paslaugas ir daug daugiau! Padedame spręsti kompanijų ir individualių asmenų buhalterinius, imigracinius bei kitus iškilusius klausimus.

...

Vežame siuntas į Angliją ir Lietuvą kiekvieną savaitę; pristatome nurodytu adresu. Taip pat pervežame keleivius, gyvūnus, tempiame automobilius ir karavanus.

...

Nuo pat savo gyvavimo pradžios, LITKRAFT yra užėmusi tvirtas pozicijas ieškinių (claims) ir kompensacijų dėl traumų srityse, todėl šiandien mes didžiuojamės puikiais darbo...

Vežame siuntinius, baldus, buitinę techniką ir kitus krovinius maršrutu LT-UK-LT. Vežame nuo durų iki durų, į visus adresus Lietuvos teritorijoje!

...

 


Apklausa

Ar gyvendamas(-a) JK, šį rudenį balsuosi LR Seimo rinkimuose?

Taip

Ne

Dar neapsisprendžiau

Net nežinojau, kad rudenį vyks Seimo rinkimai

Skelbimai

 
 
CEPELINAS.CO.UK - verslas Britanijoje

Orai

Valiutų kursai

EUR - GBP = 0.86
 
GBP - EUR = 1.16
 
EUR - USD = 1.12
 
USD - EUR = 0.90

Naujausi forumo pranešimai

Kelionės, poilsis
mantasg: Re: KENT - ZVEJYBA - BQQ

Dokumentai
Mozarcik: Re: Teises LT > UK

Sportas
ESTAM: Re: ZUMBA

Pašalpos, soc. parama
Ricardas25: Paliko drauge su 1 met dukra

Būstas
tobukas: Re: vandens boileris

Pažintys, bendravimas
The White Punk: 24 metu svieziai mokslus baiges tautietis /LEICESTER xD

Dokumentai
madam: Re: Gyvenamoji vietą

Dokumentai
madam: Re: Anglisko paso gavimas

Finansai
andri111: KAIP IŠSPRESTI PROBLEMA SKOLOS AUTO ĮVYKIO

Dokumentai
andri111: Gyvenamoji vietą

Barking garage
Palmers green klinika