Apie Angliją: ATNAUJINTA: Besiruošiantiems į Angliją

Įmonės, kurios gali padėti šiuo klausimu

Maisto ir kitos parduotuvės (atnaujinta 2014-01-15)

2008-04-02

Nuotrauka Atvykus gyventi į naują šalį, pirmiausia tenka susipažinti su parduotuvėmis ir prekybos centrais - valgyti juk reikia nuo pirmos dienos! Anglija.lt pateikia populiariausių prekybos centrų Anglijoje sąrašą ir kur galima įsigyti lietuviškų maisto produktų.

Prekybos centrai

Britai ir lietuviai dažniausiai apsiperka didžiuosiuose prekybos centruose. Juose galima įsigyti maisto, pramoninių prekių, rūbų, buitinės technikos ir kitų dalykų.

Perkant didžiausiuose prekybos centruose, galima įsigyti pigesnių maisto prekių, nes jų švairovė - didesnė.

Didžiausi ir tarp lietuvių populiariausi prekybos centrų tinklai: Tesco, Asda, Morrison’s, Lidl, Aldi. Apsiperkant taupiai, juose galima įsigyti maisto produktų savaitei už maždaug 30 svarų vienam asmeniui. Šiek tiek brangesni prekybos centrai: Sainsbury\'s, Waitrose, Marks & Spencer.

Anglija.lt paskaičiavimus, kiek per savaitę tikėtina išleisti pinigų maistui ir kitoms reikmėms Londone, rasi šiame straipsnyje: Kiek kainuoja gyvenimas Londone?.


Lietuviškos, rusiškos, lenkiškos parduotuvės

Daugelis lietuvių perkasi tėvynėje valgytą maistą specializuotose parduotuvėse. Jų visame Londone yra apie šimtas (neskaičiuojant lenkiškų parduotuvių bei vadinamųjų parduotuvių \"ant kampo\" (angl. corner store), kur galima įsigyti lietuviškų ar lenkiškų prekių). Lietuviškose parduotuvėse jūs galėsite įsigyti lietuviškų laikraščių, maisto produktų, alaus. Didžioji dalis lietuviško maisto parduotuvių yra įsikūrusios Londone. Bet jų yra ir kituose didesniuose ar mažesniuose Didžiosios Britanijos miestuose.

Didesnėse prekybos tinklų Tesco bei Asda parduotuvėse taip pat galima įsigyti lietuviškų ir lenkiškų maisto gaminių. Juos rasite \"maisto iš viso pasaulio\" skyriuose.

Nuo 2008 m. gruodžio 1 d. Jungtinėje Karalystėje veikia pirmasis lietuviškas prekybos centras – Lituanica. Tai per du aukštus įsikūrusi lietuviško maisto prekių parduotuvė, kurioje be įprastų lietuvio skrandžiui produktų, beje, prekiaujama ir šviežiu maistu išsinešimui, rasite restoraną, juvelyrinių dirbinių parduotuvę, lietuvišką knygyną su didele CD ir DVD pasiūla, grožio saloną, gyvų gėlių parduotuvę ir net virš 500 vietų automobilių stovėjimo aikštelę.

Prekybos centras Lituanica yra įsikūręs adresu: Woolworts, Beckton Retail Park, Alpine Way, Beckton E6 6LA, netoli Beckton DLR stoties.

Šiuo metu veikia 10 Lituanicos skyrių Londone ir kituose Anglijos miestuose, o 10-oji parduotuvė King\'s Lynn mieste atidaryta 2012 m. rugpjūčio 4-ąją. Pilną sąrašą ir parduotuvių adresus galima rasti čia.

Kai kurių lietuviškų parduotuvių sąrašą su kontaktais galite rasti čia.   

Komentarai

krymisrussian rašė
2014-03-31 16:11
zodziu taip jums pasakysiu
nepavogsi - nepavalgysi

jolanta rašė
2014-03-01 17:44
tai labai daug as maistui isleidziu iki 10 sv nes daugiau negaliu sau leist ir alkana tikrai nesedziu

laimonsis rašė
2014-01-18 14:20
tikrai suklydo, sakyciau nuo 20 svaru vienam zmogui , bet ir tai klausimas ar rasi dar papigiai :) man apsiejna nuo 30 iki 50 !!!

as rašė
2013-12-23 16:45
vienam asmeniu 10-20 svaru savaitei???? gal jus nenormalus?????

Tavo vardas:

Komentaras:

Įvesk kodą iš paveiksliuko:
read me

 
Komentarai skirti vartotojų nuomonei išreikšti ir nebūtinai atitinka svetainės savininkų nuomonę. Už komentarų turinį Anglija.lt svetainės savininkai neatsako. Jei radote įstatymams prieštaraujantį komentarą, prašome pranešti info@anglija.lt.
 

Įmonės

Linexa Accountancy įmonė teikia visas buhalterines paslaugas ir daug daugiau. Jūsų patogumui padedame spręsti kompanijų ir individualių asmenų buhalterinius, imigracinius bei kitus...

MIGRACIJOS TEISINĖS PASLAUGOS

Įmonėje „786 Law Associates“ dirbantys migracijos teisės specialistai profesionaliai,...

„Thomas Boyd Whyte, solicitors since 1946“ – gerai žinoma, viena didžiausių Kente, puikios reputacijos, patikima anglų advokatų kompanija, kurioje nuo 2011 m. pradžios dirba...

Nuo pat savo gyvavimo pradžios, LITKRAFT yra užėmusi tvirtas pozicijas ieškinių (claims) ir kompensacijų dėl traumų srityse, todėl šiandien mes didžiuojamės puikiais darbo...

 

Įmonių katalogas

Apklausa

Ar šiemet Kalėdoms siųsi pinigus giminėms į Lietuvą?

Taip

Ne

Gal ir siųsčiau, bet nebeturiu artimųjų Lietuvoje

Aš nesiųsiu – man giminės iš Lietuvos siųs

Skelbimai

Be registracijos!

Anglija.lt radio

Anglija.lt chat

Admiral Markets
Hair culture salon
CEPELINAS.CO.UK - verslas Britanijoje

Orai

Įmonių katalogas   Lituanica