Forumas

wizzair

Pereiti prie Atgal  1, 2
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Kelionės, poilsis
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti kitą temą  
Autorius Pranešimas
Fungas

Prisijungė: 2009 08 08

PranešimasPen. 2012-04-27 22:41:33 Atsakyti su citata
nu nezinau Rolling
Eyes 32 kg ir dar zmogams mazai? cia tikrai per keleta kartu su visom lovom ir telikais persikraustyti gali Rolling
Eyes
Moderatorius

Prisijungė: 2010 01 05

PranešimasPen. 2012-04-27 23:42:45 Atsakyti su citata
žinau A&J , nusprendėm imti į abi puses Smile dar lauktuvių gausiu Very
Happy šiaip wizair maloniai nustebino ir tuo kad vežioja nepilnamečius ir svoris, nes sesai jau dabar tašę pradėjau krauti Very Happy dabar svarbiausia, kokie ten jai bus skrydimo potyriai su tuo wizium Smile
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
kaimietis

Prisijungė: 2008 10 08

PranešimasPir. 2012-04-30 09:10:49 Atsakyti su citata
Kokie ten jau bus potyriai Smile ryanair viskas laiku ir efektyvu. Tik tas poziuris i tave kaip i sudo gabala...

Wizzair su 32kg maladec. Tik kad is Luton skraido i VNO. Man patogiau stansted ir Kaunas. Siaip atrodo kas cia tokio tie papildomi pusvalandziai, bet kazkaip prailgsta.

Zinai fungai kaip buna su moterom, jeigu nebutu ribojamas svoris – vaziuotumem (su maniske) su fura i oro uosta, net jei tik keliom dienom.

Nes nx ner ka apsirengt.
Ziuzia

Prisijungė: 2006 09 18

PranešimasTr. 2012-05-02 14:13:35 Atsakyti su citata
kaimietis rašo:

Zinai fungai kaip buna su moterom, jeigu nebutu ribojamas svoris – vaziuotumem (su maniske) su fura i oro uosta, net jei tik keliom dienom.
Nes nx ner ka apsirengt.

Laughing Laughing Laughing
As kazkokia netikra moteris, matyt Rolling
Eyes 2 savaitems atostogu jau pora metu skrendu tik su rankiniu bagazu (10kg, is kuriu apie pora tenka pacio lagaminelio svoriui.... Smile ) Na, taip, buna, kad saule kepina, apie 30 laipsniu silumos, o as oro uoste visus vartus praeinu ir i lektuva lipu su megztiniu ir striuke Laughing
Na, bet cia menki nemalonumai - nes kai paskutini karta skridom su priduodamu lagaminu, vos nepavelavom i lektuva Exclamation ne del savo kaltes, o del to, kad taupusis Ryanairas visus reisus sustate i viena eile, kuria aptarnavo 2 darbuotojos... kai pamatem, kad neuzilgo jau vartai uzsidarys, priejom prie langelio (ten kazka a'la "informacija"), sakom, va eileje virs valandos stovim, tuoj vartai uzsidarys, ka daryt? Darbuotoja paziurejo i mus, tada pas save kompe i vartu uzsidarymo laika ir pasake viena zodi "run!!!" Laughing Per gryna stebukla (greitas kojas, naglas rozhas ir bedra vikruma Laughing ) spejome! Nuo to laiko visada skraidau tik su rankiniu bagazu....
Smurfas

Prisijungė: 2010 10 18

PranešimasTr. 2012-05-02 18:29:26 Atsakyti su citata
Man i tuos 32 kg tilptu visas mano turtas, iskaitant dvirati. Taip kad man no problem butu ir kraustytis su lektuvu. Smile
Teranova

Prisijungė: 2010 12 25

PranešimasTr. 2012-05-02 21:45:01 Atsakyti su citata
Smurfas rašo:
Man i tuos 32 kg tilptu visas mano turtas, iskaitant dvirati. Taip kad man no problem butu ir kraustytis su lektuvu. Smile

Dviratis ar dviračiai? Smile

Prisijungė: 2012 05 02

PranešimasKv. 2012-05-03 16:42:23 Atsakyti su citata
Ojej, wizairas paliko tik pacius blogiausius atsiminimus. Vietos man ten pasidore net siauresnes nei ryanaire (draugas labai nepatenkintas buvo, bambejo visa kelia ir sake daugiau gyvenime i wizzair lektuva nelips). Plius orouostas lutone toooks mazas! Ir visi skrydziai, kaip veliau pastebejau, vyksta vienu metu – anksti ryte (bent jau pernai metais), tad daug tukstanciu zmoniu vienoj salej su lagaminais trinasi. Ne veltui bilieta perkant buvo parasyta, kad rekomenduoja i aerouosta atvykti BENT 3 valandas pries skrydi Very
Happy labiausiai pasijuto aerouosto mazas dydis grizus is LT laukiant prie pasu kontroles Lutone – eileje prastovejome beveik 3 valandas!!! Nera ko noret, kai sitiek tukstanciu vienu metu islipa is katik atskridusiu lektuvu… bagaza taip pat norejau pasiimti tik i viena puse (skrendant atgal), bet internete neradau kaip tai padaryti. Todel budama LT paskambinau ir uzsisakiau, jokiu problemu, kaina standartine – 14 svaru (cia pernai metais).
A&J

Prisijungė: 2009 05 10

PranešimasKv. 2012-05-03 18:11:51 Atsakyti su citata
Atlante rašo:
Ojej, wizairas paliko tik pacius blogiausius atsiminimus. Vietos man ten pasidore net siauresnes nei ryanaire (draugas labai nepatenkintas buvo, bambejo visa kelia ir sake daugiau gyvenime i wizzair lektuva nelips). Plius orouostas lutone toooks mazas! Ir visi skrydziai, kaip veliau pastebejau, vyksta vienu metu – anksti ryte (bent jau pernai metais), tad daug tukstanciu zmoniu vienoj salej su lagaminais trinasi. Ne veltui bilieta perkant buvo parasyta, kad rekomenduoja i aerouosta atvykti BENT 3 valandas pries skrydi Very
Happy labiausiai pasijuto aerouosto mazas dydis grizus is LT laukiant prie pasu kontroles Lutone – eileje prastovejome beveik 3 valandas!!! Nera ko noret, kai sitiek tukstanciu vienu metu islipa is katik atskridusiu lektuvu… bagaza taip pat norejau pasiimti tik i viena puse (skrendant atgal), bet internete neradau kaip tai padaryti. Todel budama LT paskambinau ir uzsisakiau, jokiu problemu, kaina standartine – 14 svaru (cia pernai metais).

na nzn... prie ko cia Wizzair ir Lutono oro uostas... Gal ir pasirode problem, jei priprate prie Heatrow...

mes skraide is visur, tame tarpe ir is Luton. Na mazas oro uostas, siek tek didesnis nei Kauno... Beje, Kauno oro uoste pasu kontrolej stovi apie 30 min, kai tuo metu nutupia tik vienas lektuvas.. tai ivertinus tai, akd jie pabgrinde tikrina tik lietuviskus pasus... Very
Happy taip kad jei tuptu kokie 4-5 lektuvai tektu stovet dar ilgiau Very
Happy
Ziuzia

PranešimasPen. 2012-05-04 12:04:29 Atsakyti su citata
Man tai pats Wizzair irgi labai baisaus ispudzio nepaliko, nes mielasis Ryanair mus jau prie visko pripratino Laughing
Ohmygod

Prisijungė: 2008 02 27

PranešimasPen. 2012-05-04 14:45:51 Atsakyti su citata
kaimietis rašo:
su moterom, jeigu nebutu ribojamas svoris – vaziuotumem (su maniske) su fura i oro uosta, net jei tik keliom dienom.

Nes nx ner ka apsirengt.

Moterys turi dvi problemas:

1. Nėra ką apsirengti
2. Nėra kur sukabinti rūbų
Moderatorius

Prisijungė: 2010 01 05

PranešimasPen. 2012-05-04 19:05:39 Atsakyti su citata
em o reikia nepilnamečiui turėti tėvų sutikimą, kad leidžia skristi? žinau, kad kaune kabinėjosi prie 16mečių ir reikalavo popieriukų.. o kaip su vilniaus oro uostu kas žino gal? taip pat kokia situacija liutono oro uoste, ar reikia ko nors? norisi iš anksto žinoti, o pas juos nieko doro nerašo tinklapyje,, arba aš ieškot nemoku Very
Happy
A&J

Prisijungė: 2009 05 10

PranešimasPen. 2012-05-04 20:30:57 Atsakyti su citata
interim rašo:
em o reikia nepilnamečiui turėti tėvų sutikimą, kad leidžia skristi? žinau, kad kaune kabinėjosi prie 16mečių ir reikalavo popieriukų.. o kaip su vilniaus oro uostu kas žino gal? taip pat kokia situacija liutono oro uoste, ar reikia ko nors? norisi iš anksto žinoti, o pas juos nieko doro nerašo tinklapyje,, arba aš ieškot nemoku Very
Happy

tiek Lutonui tiek visiems kitiem del 16 meciu tikrai visiskai dzin. Lietuvos istatymai reglamentuoja, kad kertant siena nepilnametis (o jis toks yra iki 18 metu) turi buti su tevais, arba tureti tam tikrus dokumentus, leidziancius isvykti. Tai yra igaliojimas arba vaiku teisiu sutikimas
Ziuzia

PranešimasPen. 2012-05-25 11:16:43 Atsakyti su citata
Sia vasara nusimato man 2 skrydziai su Wizzair, tai specialiai atkreipsiu demesi i sedyniu ploti ir kitus dalykus - po to papasakosiu Smile
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Kelionės, poilsis Visos datos yra GMT + 1 valanda
Pereiti prie Atgal  1, 2
Puslapis 22

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume