Forumas • Temos rodymas - Skola LLOYDS banke
Puslapis 1414   1 ... 10, 11, 12, 13, 14    Ankstesnis   
Bankai, paskolos ir pan.

2012 10 09 11:22

kokio patarimo praso,toki ir gauna :D

2012 10 11 00:29

O gal man kazkas galetu atsakyti. pasiemiau telefona is three kompanijos pries keleta menesiu. ir dabar suzinojau,kad man butina grizti i lietuva uz poros savaiciu. jeigu nutraukiu kontrakta-reikia sumoketi milziniskus pinigus, kuriu siuo metu neturiu. ar as galiu uzdaryti savo banko saskaita ir vaziuot i lt? nes pazistama minejo, kad telefonai vis tiek yra drausti ir manes per jokius interpolus neieskos. patarkit prasau.

2012 10 11 09:44

O mokėti būdama Lietuvoje nenori?

2012 10 11 10:25

Nezinau, ar lietuvoje turesiu tokius pinigus. Del to ir bijau. nes seimoje yra labai dideliu problemu, del to ir privalau skristi i lietuva. tai dabar pradejau dometis, ka daryti, kokios iseitys yra

2012 10 11 10:29

Nezinau, ar lietuvoje turesiu tokius pinigus. Del to ir bijau. nes seimoje yra labai dideliu problemu, del to ir privalau skristi i lietuva. tai dabar pradejau dometis, ka daryti, kokios iseitys yra

2012 10 11 11:08

Linute93 rašė:O gal man kazkas galetu atsakyti. pasiemiau telefona is three kompanijos pries keleta menesiu. ir dabar suzinojau,kad man butina grizti i lietuva uz poros savaiciu. jeigu nutraukiu kontrakta-reikia sumoketi milziniskus pinigus, kuriu siuo metu neturiu. ar as galiu uzdaryti savo banko saskaita ir vaziuot i lt? nes pazistama minejo, kad telefonai vis tiek yra drausti ir manes per jokius interpolus neieskos. patarkit prasau.

ieskot tai niekas taves neieskos,bet jei sugalvosi grysti i uk,saskaitos nebeatsidarysi,kol nesusimokesi anstoliams

2012 10 11 13:56

Linute93 rašė:Nezinau, ar lietuvoje turesiu tokius pinigus. Del to ir bijau. nes seimoje yra labai dideliu problemu, del to ir privalau skristi i lietuva. tai dabar pradejau dometis, ka daryti, kokios iseitys yra

Parduodi tą naują telefoną ir įneši tuos pinigus į sąskaitą, tegu skaičiuoja, kokiem metams užteks. Gal po metų grįši ir viską susitvarkysi Arba, jeigu užtenką pinigų,"dasimesk", nutrauk sutartį, sumokėk pinigus ir esi laisva.

Geriau net negalvok apie kažkokią vagystę, nes bet kokiu atvėju, tik tau bus blogiau.
[i:90baa8f454]No pain, no gain.[/i:90baa8f454]

Re: Skola LLOYDS banke

2012 12 28 20:20

vikscene rašė:Sveiki, 2007 pabaigoje buvau anglijoje, siek tiek padirbau (menesi kazkur), buvau atidares saskaita Lloyds banke. Taip isejo kad teko greitai isvaziuot, tai pries skrisdamas isemiau pinigus is saskaitos, kurios man pervede darboviete. ir tiek. ir daugiau nuo to laiko i anglija nevaziavau. nesenai suzinojau is pazistamu kurie gyveno tam name kad man ejo laiskai is banko kad tipo vos ne as ten kazkoki overdrafta virsiju ir man skaiciuojasi delspinigai. tai dabar kaip supratau ten minusas 500 svaru ar kazkas panasaus. kazkokia nesamone. nesuprantu is kur gali but jei kortele papraasta debetine, nieko as ten nesiskolinau. su jais net neimanoma susisiekti el pastu nes niekur nenurodyta kur rasyt ar kreiptis tokiaisi atvejais. tik tai tel arba paprastas pastas. gal kas galetu ka patarti? gal kam buvo panasi situacija? aciu labai.

Pasiskaityk cia: [url]http://forums.moneysavingexpert.com/showthread.php?t=3056224[/url]
Tada cia: [url]http://www.lloydstsb.com/current_accounts/personal_overdrafts.asp[/url]

Galiausiai 10 punktas cia ir suprasi ar esi teisingai ar neteisingai "nuteistas": [url]http://www.lloydstsb.com/media/lloydstsb2004/pdfs/personal_banking_terms_and_conditions.pdf[/url]

Yra galimi variantai. TU: a. leidai tiesiogiai imti mokescius is tavo korteles (masinos draudimas, siluma, elektra ir pan) ir palikai nesumokejes kazkokio mokescio. Ir B.[b45] Daznai isigijus kortele tau net nepranesa, kad ijungta overdraft paslauga, uz kuria tu moki. Nenaudodamas korteles privalai ja isjungti (cancel'inti). Ir tai tau siek tiek kainuos. Ir jeigu bankas mato, kad tu nepadarai jokiu iplauku i saskaita 3 menesius, jie kortelei duoda paskola, nes tu nemoki uz paslauga "overdraft". Taip svariukas po svariuko i skola ir baba. [/b45]

[b45]Patarimas kitiems. Pries isvykdami, jeigu tingit eiti i banka ir isjungti saskaita, tiesiog palikite saskaitoje bent pora svaru! Ir kortele liks sveika ir jokiu skolu nebus...[/b45]
Puslapis 1414   1 ... 10, 11, 12, 13, 14    Ankstesnis   

Apklausa

Kada paskutinį kartą buvai Lietuvoje?

Prieš kelias dienas/savaites

Prieš porą mėnesių

Prieš pusmetį

Maždaug prieš metus

Prieš kelis metus

Aš gyvenu Lietuvoje

Gyvenu JK, bet šiuo metu esu Lietuvoje

Skelbimai

CEPELINAS.CO.UK - verslas Britanijoje