Forumas • Temos rodymas - Kelionės mikroautobusais
Puslapis 16   1, 2, 3, 4, 5, 6    Kitas   
Atostogos ir kelionės

Kelionės mikroautobusais

2008 12 12 10:04

Sveiki visi noreciau su jumis padiskutuoti apie keliones is ir i Anglija miroautobusais. Ar teko kada vaziuoti? Koki ispudziai? :roll:

2008 12 12 11:25

Pati niekad nevaziavau mikruskem i Anglija, bet nemazai pazistamu yra vaziave. Tai neteko ne vieno teigiamo arba bent neutralaus atsiliepimo girdeti... :oops:

2008 12 12 11:28

Teko vaziuoti kelis kartus, po antro karto prisiekiau, kad niekada gyvenime navaziuosiu. Abu kartus vaziavau i Anglijos. Pirma karta viskas buvo ok, labai graziai parvaziavom, bet jau paskutinis kartas.... nebuvo kur susideti daiktu, nors uzsakydami autobusiuka pabrezem, kad bus daug daiktu! Po Anglija vazinejom 24val, po europa klaidziojom 24val, lenkijoj susalom, nes sildymas neveike, vaziavom susigrude nu nesamoniu nesamone. Labai gaila, kad neprisimenu 'firmos' pavadinimo, nes tada kai gryzom tai i teisma norejom paduoti uz visus nuostolius.... bet negi pries sventes pyksi :)

2008 12 12 11:57

Nu man tai ir paciai teko pora kartu vaziuot nu ir zinot visko buvo :roll: Ir i avarija patekom ir laukti teko, bet man tai ziauriausia kai vienas vairuotojas visa kele veza :evil: Nu gaila man to zmogeliuko po teisybei :cry: Nors viena ir nebloga firmuke pasitaike. Bet ten su jais kazkaip idomei gaunas vienam pasiskambini susitari kainas viska, o paskui visai kiti veza ir kainas kitas lanksto

2008 12 12 13:29

Mes kai pirma karta vaziavom tai buvo kazkokie zmones is kedainiu, tai per 28val parvykom namo. Buvo du vairuotojai, labai patogus mikriukas ir priekaba dengta daiktams susideti, tikrai buvo super....

2008 12 12 14:15

as nezinau, kas turetu nutik , kad vaziuociau su nepazystamais kokiu tai micro autobusu. su draugais, seima, tai gal, bet tik ne su nepazistamais

2008 12 12 15:10

as vaziavau, nieko, bet skrist daug paprasciau ir greiciau. pliusai ir minusai:
ilgai reikia sedeti, pakeliaiviai gali buti perdaug draugiski/arba ne. bagazas (lektuve normuota, bet visada galima susimoketi).

2008 12 12 15:47

Neteko su mikriuku vaziuoti, bet ir nesinori. Vienintelis pliusas turbut tik del bagazo.

2008 12 12 18:38

Ufurna rašė:Neteko su mikriuku vaziuoti, bet ir nesinori. Vienintelis pliusas turbut tik del bagazo.

o as zinau tokiu, kurie bagaza ideda i mikriuka, o patys skrenda

2008 12 13 12:25

Nu man tai abejoniu del to kad vaziot su nepazystamais tai visai nekilo. Dauk kas klause ar nebijau su nepazystamais vaziuot? Bet jie dirba savo darba, man tai atrodo tai tas pats kaip su taksi vaziuot. Negi kas rizikuos savo darbu? As tai galvoju vel vazuot tik noreciau susirast tikrai patikima firmuke. Uztai ir uzvedziau sita pokalbi? :oops:
Puslapis 16   1, 2, 3, 4, 5, 6    Kitas   

Apklausa

Kaip dažnai valgai kavinėse / restoranuose?

Kasdien (arba beveik kasdien)

2-3 kartus per savaitę

Maždaug kartą per savaitę

Porą kartų per mėnesį

Kartą per mėnesį arba rėčiau

Praktiškai niekada

Skelbimai

CEPELINAS.CO.UK - verslas Britanijoje

Orai

Valiutų kursai

EUR - GBP = 0.72

GBP - EUR = 1.39