Forumas • Temos rodymas - Kas gydėte dantis Londone
Puslapis 78   1 ... 4, 5, 6, 7, 8    Ankstesnis   Kitas   
Gydymo įstaigos, gydymas Lietuvoje, NHS ir kitoks blogis :)

2008 04 18 08:20

Man tik idomu ar tie babajai privaciai dirba ar ne.

2008 04 18 08:26

kaip tik vakar buvau pas stomatologa su tuo savo nelemtu dantim, klinika privati ir kainos kandziojasi, bet uzsirasiau, nes zinojau, kad labai gera technika ten.
Papuoliau pas juoda gydytoja ir pagalvojau "nu viskas man sakes", bet vien po juo konsultacijos supratau, kad zmogus tikrai ismano savo darba ir neskaba raut dantu, o stengiasi juos issaugot ir gydyti. Tai va sutvarke jis man ta danti :) aciu Dievui, kur Lt jau ruosesi man raut, po dvieju savaiciu eisiu uzdes jau normalia karunele. Vienu zodziu viskuo likau patenkinta, ir jo darbu, aisku bus matyt kaip dar tas dantis laikys, bet jei jis man gerai laikys, butinai pas sita gydytoja grisiu, nors jis ir juodas (dazniausiai i juodus zmones ziuriu skeptiskai, ir is viso stengiuos su jais neturet rysiu, bet va kaip gyvenime pasitaiko) :)

Re: Kas gydete dantis cia londone

2008 04 18 08:29

Merilyte rašė:Brangus Lietuvaiciai ! Saugokites stomatologu babaju ! Teko patirti savo kailiu.Istrauke tris dantis.Cia butu,kaip ir viskas gerai,bet gryzusi i Lietuva atostogu,staiga pasijutau blogai...prasidejo siaubingi galvos skausmai ir t.t.Pastebejau,kad mano istrauktu dantu smegenys gerokai patine.Kreipiausi i stomatologa,kuris man padare operacija ir istrauke visas tris paliktas dantu saknis :shock: Ir siaip ten uzplombuoja per 10 min.lietuvoj stomatologas klause-gal pati taiseisi??? :? O visuose laikrasciuose ju didziausios reklamos!!!Taigi ju duomenys: 2 Russell Gardens W14 8EZ Shepherds Bush stotele.Ju skelbima rasite visuose lietuviu laikrasciuose...Taigi,ZINOKITE IR KITIEMS PASAKYKITE!

Tai kad ir ne tik babajai gali tokiu fokusu pridaryti...Pries kokius 6 metus man trauke danti kazkokioj privacioj klinikoj angle moteriske.Nu istrauke,viskas gerai neskaudejo...po to pastebejau kd man nelabai gyja ir vis paskauda :cry: ...bet taip nieko del to ir nedariau...Po kiek laiko pradejo vis pakraujuot ir tik gal po kokiu 3 metu, kai vel teko eiti pas dantista (jau kita), tai jis padare nuotrauka ir paaiskejo kad 2/3 saknies palikta :shock: .Tada jau gryzau i LT ir susitvarkiau, teko gyd. i kisene nemazai idet, na bet sutvarke... :wink:
Who was the first person to say, "See that chicken over there ... I'm gonna eat the first thing that comes out if its butt"?

2008 04 18 08:31

Tai kad su tais dantistais, taip jau ir yra, as jei galeciau pati sutvarkyciau tuos dantis, deja pati neisgaliu to padaryt :( tai ten naudotis stomatologu paslaugomis :roll: ka jau padarysi

2008 04 18 08:47

[
Mariana, jei nepaslaptis, kiek kainuoja pas privatu

2008 04 18 12:24

Tai kad daug kainoja, pati su skaudancia sirdim mokejau, bet ka nepadarysi, kad tik issaugot dantuka.
Karunele nuo 495, toks toki geleziuka dejo i danti, nes danties neliko, kad laikytu karunele 95, konsultacija, nes buvau naujas klientas 35, nuotrauka 7, nu vienu zodziu dabar reikes koki menesiuka viena kita, apseiti be bereikalingu islaidu.

2008 08 11 10:58

Gal kas galit parekomenduot koki gera lietuvi/e stomatologa/e? Pradejau tvarkyt dantuka Lietuvoje, bet del laiko stokos reikia pabaigt taisyma cia, Londone.
tikek tuo, ko nera tam, kad butu!

2008 09 03 15:27

As tvarkiausi dantis Liverpooly, Universitetines praktikos ligonineje.Man buvo blomba iskritusi.Kadangi pasakiau kad po menesio grysiu i Lietuva, tai idejo laikina blomba.Nenorejo man kazka daryti nes as nesupratau angliskai ir jie negalejo man isaiskinti ka turetu tvarkyti. :? Jei su dantuku kiltu dideliu problemu liepe sugryzti ir tada sutaisytu.

2008 09 12 14:05

myself rašė:as tai is viso nezinau ka su dantu gydymu daryti. Nepasitikiu nei anglais, nei lietuvias stomatologais. Anglu stomatologu geru tikrai turi buti, bet ir ju kainos itariu ziauriai nemazos.

Telieka tada juos issirauti ir i stalciu susideti :D
Debesele

dantistai

2008 11 17 10:55

ash lankiaus pas dantista PECHKAME :) South east londone. geras dantistas buvo, anglas, malonus viska gerai uzplombavo, nuo to laiko dar problemu neturejau.
Puslapis 78   1 ... 4, 5, 6, 7, 8    Ankstesnis   Kitas   

Apklausa

Kada paskutinį kartą buvai Lietuvoje?

Prieš kelias dienas/savaites

Prieš porą mėnesių

Prieš pusmetį

Maždaug prieš metus

Prieš kelis metus

Aš gyvenu Lietuvoje

Gyvenu JK, bet šiuo metu esu Lietuvoje

Skelbimai

CEPELINAS.CO.UK - verslas Britanijoje