Forumas

Kas gydėte dantis Londone

Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6  Toliau
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Sveikata, medicina
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti kitą temą  
Autorius Pranešimas
Mariana

Prisijungė: 2007 11 05

PranešimasPen. 2008-04-18 09:20:37 Atsakyti su citata
Man tik idomu ar tie babajai privaciai dirba ar ne.
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Mariana

PranešimasPen. 2008-04-18 09:26:36 Atsakyti su citata
kaip tik vakar buvau pas stomatologa su tuo savo nelemtu dantim, klinika privati ir kainos kandziojasi, bet uzsirasiau, nes zinojau, kad labai gera technika ten.
Papuoliau pas juoda gydytoja ir pagalvojau "nu viskas man sakes", bet vien po juo konsultacijos supratau, kad zmogus tikrai ismano savo darba ir neskaba raut dantu, o stengiasi juos issaugot ir gydyti. Tai va sutvarke jis man ta danti Smile aciu Dievui, kur Lt jau ruosesi man raut, po dvieju savaiciu eisiu uzdes jau normalia karunele. Vienu zodziu viskuo likau patenkinta, ir jo darbu, aisku bus matyt kaip dar tas dantis laikys, bet jei jis man gerai laikys, butinai pas sita gydytoja grisiu, nors jis ir juodas (dazniausiai i juodus zmones ziuriu skeptiskai, ir is viso stengiuos su jais neturet rysiu, bet va kaip gyvenime pasitaiko) Smile
Ohmygod

Prisijungė: 2008 02 27

PranešimasPen. 2008-04-18 09:29:11 Atsakyti su citata
Merilyte rašo:
Brangus Lietuvaiciai ! Saugokites stomatologu babaju ! Teko patirti savo kailiu.Istrauke tris dantis.Cia butu,kaip ir viskas gerai,bet gryzusi i Lietuva atostogu,staiga pasijutau blogai...prasidejo siaubingi galvos skausmai ir t.t.Pastebejau,kad mano istrauktu dantu smegenys gerokai patine.Kreipiausi i stomatologa,kuris man padare operacija ir istrauke visas tris paliktas dantu saknis Shocked Ir siaip ten uzplombuoja per 10 min.lietuvoj stomatologas klause-gal pati taiseisi??? Confused O visuose laikrasciuose ju didziausios reklamos!!!Taigi ju duomenys: 2 Russell Gardens W14 8EZ Shepherds Bush stotele.Ju skelbima rasite visuose lietuviu laikrasciuose...Taigi,ZINOKITE IR KITIEMS PASAKYKITE!

Tai kad ir ne tik babajai gali tokiu fokusu pridaryti...Pries kokius 6 metus man trauke danti kazkokioj privacioj klinikoj angle moteriske.Nu istrauke,viskas gerai neskaudejo...po to pastebejau kd man nelabai gyja ir vis paskauda Crying
or Very sad ...bet taip nieko del to ir nedariau...Po kiek laiko pradejo vis pakraujuot ir tik gal po kokiu 3 metu, kai vel teko eiti pas dantista (jau kita), tai jis padare nuotrauka ir paaiskejo kad 2/3 saknies palikta Shocked .Tada jau gryzau i LT ir susitvarkiau, teko gyd. i kisene nemazai idet, na bet sutvarke... Wink

PranešimasPen. 2008-04-18 09:31:43 Atsakyti su citata
Tai kad su tais dantistais, taip jau ir yra, as jei galeciau pati sutvarkyciau tuos dantis, deja pati neisgaliu to padaryt Sad tai ten naudotis stomatologu paslaugomis Rolling
Eyes ka jau padarysi
icibici

Prisijungė: 2006 10 08

PranešimasPen. 2008-04-18 09:47:48 Atsakyti su citata
[
Mariana, jei nepaslaptis, kiek kainuoja pas privatu
Mariana

PranešimasPen. 2008-04-18 13:24:35 Atsakyti su citata
Tai kad daug kainoja, pati su skaudancia sirdim mokejau, bet ka nepadarysi, kad tik issaugot dantuka.
Karunele nuo 495, toks toki geleziuka dejo i danti, nes danties neliko, kad laikytu karunele 95, konsultacija, nes buvau naujas klientas 35, nuotrauka 7, nu vienu zodziu dabar reikes koki menesiuka viena kita, apseiti be bereikalingu islaidu.
tirlipirli

Prisijungė: 2007 08 10

PranešimasPir. 2008-08-11 11:58:09 Atsakyti su citata
Gal kas galit parekomenduot koki gera lietuvi/e stomatologa/e? Pradejau tvarkyt dantuka Lietuvoje, bet del laiko stokos reikia pabaigt taisyma cia, Londone.

Prisijungė: 2008 09 03

PranešimasTr. 2008-09-03 16:27:52 Atsakyti su citata
As tvarkiausi dantis Liverpooly, Universitetines praktikos ligonineje.Man buvo blomba iskritusi.Kadangi pasakiau kad po menesio grysiu i Lietuva, tai idejo laikina blomba.Nenorejo man kazka daryti nes as nesupratau angliskai ir jie negalejo man isaiskinti ka turetu tvarkyti. Confused Jei su dantuku kiltu dideliu problemu liepe sugryzti ir tada sutaisytu.
debesele

Prisijungė: 2007 12 18

PranešimasPen. 2008-09-12 15:05:16 Atsakyti su citata
myself rašo:
as tai is viso nezinau ka su dantu gydymu daryti. Nepasitikiu nei anglais, nei lietuvias stomatologais. Anglu stomatologu geru tikrai turi buti, bet ir ju kainos itariu ziauriai nemazos.

Telieka tada juos issirauti ir i stalciu susideti Very Happy
Debesele
Artee

Prisijungė: 2008 10 14

PranešimasPir. 2008-11-17 11:55:36 Atsakyti su citata
ash lankiaus pas dantista PECHKAME Smile South east londone. geras dantistas buvo, anglas, malonus viska gerai uzplombavo, nuo to laiko dar problemu neturejau.

Prisijungė: 2010 01 26

PranešimasAntr. 2010-06-08 21:20:21 Atsakyti su citata
teko girdeti kad yra lietuvisku stomatologu pasirasiusiu sutarti su nhs,ir vaikam iki 16 metu gali sutvarkyti dantuka nemokamai.ar tai tiesa?gal kas zino apie tai daugiau?nes kai nuejom pas babaika tai norejo istraukti vaikui danti. Shocked aciu.
A&J

Prisijungė: 2009 05 10

PranešimasTr. 2010-06-09 08:02:02 Atsakyti su citata
justulka, na negi taip sunku nueiti i NHS puslapi, pasirinkti dantistus ir apziureti pagal pavardes? Mes pasirinkome angliokus ir tikrai dziaugiames. Pazystama naudojasi babaju paslaugomis ir nepatenkinta... Vaikams iki 16 metu isties nemokamai taiso, protezuoja ir deda briketukus nemokamai. Del briketuku tai priklauso kokio laipsnio iskraipymai...
AgnerWagner

Prisijungė: 2012 04 15

PranešimasTr. 2012-04-18 17:49:44 Atsakyti su citata
merginos. Daznai uzeinu paskaitineti si foruma, nes pati kovoju su virsvoriu kaip su vejo malunais..
Smalsu butu suzinoti, gal cia yra gyvenanciu Londone merginu??? Labai noreciau susirasti bendraminciu ir vienodu tikslu siekianciu merginu, draugiu, su kuriom galetume pabendrauti ne tik cia forume, bet ir realiai.
Tai kaip?? Ar Londono lietuvaites lankosi siame forume???

Prisijungė: 2010 07 17

PranešimasKv. 2012-04-19 09:03:07 Atsakyti su citata
Agner, pas dantistus bandei nueiti del savo virsvorio?
Smurfas

Prisijungė: 2010 10 18

PranešimasKv. 2012-04-19 19:09:56 Atsakyti su citata
asdf, su botais uzsimanei pabendraut? Smile
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Sveikata, medicina Visos datos yra GMT + 1 valanda
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6  Toliau
Puslapis 56

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume