Forumas • Temos rodymas - Šuo
Puslapis 15   1, 2, 3, 4, 5    Kitas   
Hobiai, augintiniai ir pan.

Šuo

2009 03 23 18:52

sveiki kur galima nusipirkti nebrangiai suniuka ar kur galima rasti prieglauda dal kas pirkote padekite

Re: suo

2009 03 23 19:57

vainetukas rašė:sveiki kur galima nusipirkti nebrangiai suniuka ar kur galima rasti prieglauda dal kas pirkote padekite

o kokios veisles ieskai ? ir kiek skaitai nebrangu ???

2009 03 23 20:19

as irgi ieskau nedidelio ciuciko.bandziau ieskoti internetu is prieglaudos,tai issiziojau nuo reikalavimu.jie patys atvyks i namus,paziures ar ciuckiui tinkamos salygos,kad nebutu kaciu(as turiu),kad vaikai namie butu ne jaunesni nei 10 metu,tipo kad galetu ciucki treniruoti ir dar visokiu marazmu.as tai noreciau taksu veisles,bet kad cia ju kainos nerealiai uzlauztos,uz taksiuka nuo 500-800.vyras isgintu is namu,jei uz tokia suma geri i namus parnesciau :lol:

2009 03 23 21:37

nu jo jei ieskai per gumtree tai truputi pigiau bet ne ka kur dar ieskoti tai nezinau tie jak rusell yra pigus bet tokio as nenoriu visai

2009 03 24 07:18

nu jo.man irgi jak raselai nepatinka.primena lietuvos lenciugini :lol: man dar visai nieko baltieji skotu terjerai.labai fainulkos.tiek kiek skaiciau,labai didelis proentas ju nugaista dar maziukai.tai nelabai vilioja perspektyva sukisti kelis simtus ir kad kojas uzverstu.

2009 03 24 07:46

S2 rašė:as irgi ieskau nedidelio ciuciko.bandziau ieskoti internetu is prieglaudos,tai issiziojau nuo reikalavimu.jie patys atvyks i namus,paziures ar ciuckiui tinkamos salygos,kad nebutu kaciu(as turiu),kad vaikai namie butu ne jaunesni nei 10 metu,tipo kad galetu ciucki treniruoti ir dar visokiu marazmu.:

Cia per RSPCA ziurejai? Nes musu kaimynai turi pasieme, tai jie turi viena leliuka maza, o mergai tai gal 8metai. Ir nieko ten per daug neziurejo, atejo i namus patikrint, bet tai ir viskas. tik ten irgi reikia moket atrodo £50 uz ta suneka.

O man jack russelai kokie juokingi ir mieli :) Siaip tai retriveriai nera brangus apie £300-£400.... Jei yra pas jus kur specializuotos gyvuneliu parduotuves, tai ten daznai buna skelbimai languose apie parduodamus suniukus.

2009 03 24 08:52

Cia daug skelbimu..: :wink:

http://pets.uk.freeads.net/dogs/dogs_and_puppies_for_sale?utm_source=GooglePPC&utm_medium=Pets_Dogs&utm_term=dogs&gclid=COeptZKXu5kCFQ0zQgodj2136w

2009 03 24 08:56

Pasiziurekite cia: http://www.pets4homes.co.uk/
Mano nuomone, vienas is geriausiu saitu, ieskantiems gyvuno...

2009 03 24 10:29

biski OT, bet kiek kainuja sunu viesbuciai jei kas naudojates? tingiu guglint.

:)

2009 03 26 10:22

anglijoj sunys ir kates labai brangu pirkt :D :D
Puslapis 15   1, 2, 3, 4, 5    Kitas   

Apklausa

Ar gyvenant JK yra tekę kreiptis į Citizens advice bureau?

Taip, kreipiausi – padėjo

Taip, tačiau naudos negavau

Ne

Net nežinau, kas tai yra

Skelbimai

Be registracijos!

Anglija.lt radijas

Anglija.lt pokalbiai

Sprint Ekspress
CEPELINAS.CO.UK - verslas Britanijoje

Orai

Barking garage