Forumas • Temos rodymas - Parodiniai šunys
Puslapis 12   1, 2    Kitas   
Hobiai, augintiniai ir pan.

Parodiniai šunys

2007 02 23 18:08

Labai noriu ,kad atsilieptu Lietuviai ,kurie turi sunis.Turiu prancuzu buldoga .Gal kam bus idomu ,pasidalinsim patirtim,noreciau ir parodoje sudalyvaut.

Re: sunys su dokumentais

2007 02 24 16:34

zinau,kad kesington olimpia kasmet vyksta sunu parodos.tik deja nezinau kada.internete paieskok.

2007 02 25 21:27

na, mano visi pazistami tik kates arba neveislinius sunis cia turi:)
Aš ne lietuvis, aš tik taip atrodau

2007 02 26 20:41

As cia kazkada tema buvau sukurus "ar turite naminiu gyvunu Anglijoje" (ar kazkaip panasiai) - tai vat is visu parasiusiu (kuriu buvu nemazai), tik viena panele turi zuvytes, kurias laimejo kazkur :D

2007 02 26 20:45

dalila rašė:Labai noriu ,kad atsilieptu Lietuviai ,kurie turi sunis.Turiu prancuzu buldoga .Gal kam bus idomu ,pasidalinsim patirtim,noreciau ir parodoje sudalyvaut.
a mano seimyna kliedi del suns kur gauti nusipirkti gera ba katinas tik bedu pridare :) o as i tuos gyvunelius skeptiskai ziuriu :)
As neliudnas-As blaivas....

2007 03 11 15:43

Sveiki, turiu ir suni ir zuvyciu, rekomenduoju ir jums gyvuneliu isigyti. Savo Jack russel suniuka susiradau per vietini laikrasti (kiekvienas rajonas turi savo laikrasti). Sekmes

2007 07 06 11:57

mano swajoniu suo yra prancuzu buldogas,koks jis man grazus :o tiesiog negaliu gatwej praeit pro saly nepaciupinejus,seimininkas ziuri issiziojes tuo metu,kai as ji gniauzau ir buciuoju :lol: :oops: diewinu sunis,o ypac sios weisles,deja laikyti negaliu :( kai nuomojiesi nama,kontrakte parasyta: no pets,no childrens,no smokers :(

2007 07 06 14:53

O man labradorai labai grazus :) Ir dar jie labai protingi. Kada nors butinai turesiu labradora! :P

2007 10 01 03:44

Londone daznai net zmones dokumentu neturi o cia sunys su dokumentais. Karaliu gimine.

2008 01 31 12:12

dalila rašė:Labai noriu ,kad atsilieptu Lietuviai ,kurie turi sunis.Turiu prancuzu buldoga .Gal kam bus idomu ,pasidalinsim patirtim,noreciau ir parodoje sudalyvaut.

As turiu Anglu Springeri Spanieli so dokumentais visais ir dar katina konteinerini. Jie abu graziai gyvena, nors vienas kito maista is pavydo eda, bet kai nori tai salia vianas kito ir miega.
GRETTULE
Puslapis 12   1, 2    Kitas   

Apklausa

Ar atostogausi šią vasarą Lietuvoje?

Atostogausiu / jau atostogavau

Į Lietuvą vyksiu(-au), bet ne atostogoms

Dar nežinau

Ne, atostogausiu(-vau) ne Lietuvoje

Atostogų šią vasarą neturėsiu

Skelbimai

CEPELINAS.CO.UK - verslas Britanijoje

Orai

Valiutų kursai

EUR - GBP = 0.71

GBP - EUR = 1.41

EUR - USD = 1.10

USD - EUR = 0.91

Naujausi forumo pranešimai

Darbas
Gint11: Skantorpas

Transportas
xawieras: Re: teisiu keitimas 2015

Transportas
kozimo: uber

Darbas
smnlukas: Re: Ką žinote apie įdarbinimo agentūrą www.darbaiuzsienyje.l

Kelionės, poilsis
aistule: Re: Automobiliu nuoma Vilniuje?

Kelionės, poilsis
Baublytė: 16m noriu vykti į Anglija ir nežinau kokių dokumentu reikia

Transportas
aurelijus1983: 95 kodas tako kortele

Transportas
aurelijus1983: Re: teisiu keitimas 2015

Transportas
Justyxas: Uk auto draudimas neturint adreso uk need help.

Darbas
komanda1994: Londono kepyklą atsakykite!!!

Barking garage