Forumas • Temos rodymas - Vairuotojo pažymėjimo laikymasis UK lietuvių kalba
Viešasis transportas, automobiliai ir pan.

Vairuotojo pažymėjimo laikymasis UK lietuvių kalba

2012 04 10 18:59

Sveiki,

Ieskau informacijos apie vairuotojo pazymejimo teorijos laikyma UK, ar teorijos klausimai yra verciami egzamino metu? (pvz. kaip CIS) o gal kas yra susidure su DVL vertejais? ir aplamai ar yra galimybe teorija laikytis LT kalba? Aciu

2012 04 10 19:05

Jo, man tas irgi idomu, ar man duos zemaiciu kalbos verteja? Kitos kalbos nemoku, tik zemaitiskai.

2012 04 10 19:10

Smurfas rašė:Jo, man tas irgi idomu, ar man duos zemaiciu kalbos verteja? Kitos kalbos nemoku, tik zemaitiskai.

Nemoki tu"smerfetka" zemaitiskai..Va tie is Sveksnos ir Zemaiciu Naumiescio,va tie tai duoda...Nieko nesuprantu.... :roll:

2012 04 10 19:14

Visa baliu sugadinai :evil:

2012 04 10 19:21

Smurfas rašė:Visa baliu sugadinai :evil:

Na atsiprasau,as tik pasakiau,ka pats girdejau,susiduriau...

2012 04 11 09:36

Yra tokia galimybė, tik už ją reikia papildomai mokėti.. kažkokia lietuviška vairavimo mokykla kaip tik skelbėsi šia tema.. tik dabar užkrito pavadinimas... jie dar ir medžiaga mokymuisi siūlo lietuvių kalba už mokestį irgi.. Įmonių kataloge pažiūrėk, man rodos ten ta pati apie kuria aš čia kalbu :)

2012 04 16 08:39

Galbut kam nors pravers :)
Stai ka suzinojau, teorijos klausimus DVLA vercia i 21 kalba, aisku isskyrus LT. Lietuviai gali pasinaudoti oficealiais vertejais, bet apie tai turi pranesti registruojantis teorijos egzaminui.

http://www.direct.gov.uk/en/Motoring/LearnerAndNewDrivers/TheoryTest/DG_4022538

2012 04 17 13:38

bei sis tas daugiau...
va sitaip man atrase is www.vairavimoteorija.co.uk
"trumpai sakant jus sedite atskirame kambaryje per teorijos egzamina ir kai palieciate klausima ar atsakyma kompiuterio ekrane- verteja jums paliesta klausima ar atsakyma isvercia ,nes ji sedi kitame atskirame kambaryje ir mato ta pati vaizda kaip ir jus. Teorijos egzamino vertimo paslaugu kaina suzinosite susisieke su verteja"

2012 08 21 16:21

O ar gali kas is draugu isvertinet?:D:D

2012 08 23 21:46

[quote="Ernesto"]O ar gali kas is draugu isvertinet?:D:D[/quote]

Ir dar turbut turintis atsakymus :D

Apklausa

Ką šiemet veiksi per Velykų ilgąjį savaitgalį?

Vyksiu į Lietuvą

Vyksiu į kelionę (bet ne į LT)

Ilsėsiuosi namuose, UK

Dirbsiu

Dar nežinau

Skelbimai

CEPELINAS.CO.UK - verslas Britanijoje

Orai

Įmonių katalogas
Palmers green klinika