Forumas • Temos rodymas - Patarkit kaip pervesti pinigus
Puslapis 13   1, 2, 3    Kitas   
Bankai, paskolos ir pan.

Patarkit kaip pervesti pinigus

2008 03 31 19:52

Dar nesenai Anglijoj ir nezinau kaip geriausia,greiciausia ir pigiausia pervesti pinigus i LT banko saskaita.Kiek klausinejau,tai nieks nieko gero nepatare.Is banko reik moket 20 sv.,tai manau daugoka.Gal kas patartumet? Aciu.[/b]

2008 04 01 10:27

Geriausia, greiciausia ir pigiausia?Ar ne per daug nori, pigu ir skubu tik suris spastuose..Man kai reikia siunciu per West Juniun sistema, neteko nusivilnt dar niekad.O siaip juk pavedimai is saskaitos i saskaita pigiausias budas.Jei nuri internetine bankinkyste.Ketas minuciu ir pinigai vietoj
I would love to change the world, but they won't give me the source code.

2008 04 01 11:09

Siusk per pasta. Money Transfer vadinasi... Bet nezinau ar ten pigiau... Nes banke uz £20 gali bet kokia suma siusti, o jei per pasta, tai nuo sumos priklauso kiek reikes moketi... As siunciau nesenai £400, tai mokejau £9.99... Ir ta pacia diena gali taviskiai tuos pinigus apsiimti bet kokiame snoro banko filiale.

2008 04 01 20:25

dziuljetux rašė:Geriausia, greiciausia ir pigiausia?Ar ne per daug nori, pigu ir skubu tik suris spastuose..Man kai reikia siunciu per West Juniun sistema, neteko nusivilnt dar niekad.O siaip juk pavedimai is saskaitos i saskaita pigiausias budas.Jei nuri internetine bankinkyste.Ketas minuciu ir pinigai vietoj
Int bankininkystej,tai irgi 20 sv.jei ka,tik nesupratau irgi ar prisiregistravimas tarptautiniam siuntimui,ar vienkartinis,nes nesu kietas angliskai,nes dar siulo pasiskambint ir uzsiregistruot.

2008 04 01 20:29

Agnieshka rašė:Siusk per pasta. Money Transfer vadinasi... Bet nezinau ar ten pigiau... Nes banke uz £20 gali bet kokia suma siusti, o jei per pasta, tai nuo sumos priklauso kiek reikes moketi... As siunciau nesenai £400, tai mokejau £9.99... Ir ta pacia diena gali taviskiai tuos pinigus apsiimti bet kokiame snoro banko filiale.
Per pasta ar kitus babajus neiseina siust i sask.banke,tame ir esme.Man reik siust ne zmogui kuris ateitu ir paimtu. Tai kol kas gaunasi,kad bankas normaliausias varijantas? :?

2008 04 01 20:41

gitis1111 rašė:[quote0f="Agnieshka"]Siusk per pasta. Money Transfer vadinasi... Bet nezinau ar ten pigiau... Nes banke uz £20 gali bet kokia suma siusti, o jei per pasta, tai nuo sumos priklauso kiek reikes moketi... As siunciau nesenai £400, tai mokejau £9.99... Ir ta pacia diena gali taviskiai tuos pinigus apsiimti bet kokiame snoro banko filiale.
Per pasta ar kitus babajus neiseina siust i sask.banke,tame ir esme.Man reik siust ne zmogui kuris ateitu ir paimtu. Tai kol kas gaunasi,kad bankas normaliausias varijantas? :?[/quote0f]
Manau, kad tai vienintelis varijantas, jei pinigai turi atsidutri LT banko saskaitoje.Nesu girdejusi kaip kitaip galima persiusti pinigus i banko saskaita LT.

2008 04 02 06:45

gitis1111 rašė: Per pasta ar kitus babajus neiseina siust i sask.banke,tame ir esme.Man reik siust ne zmogui kuris ateitu ir paimtu. Tai kol kas gaunasi,kad bankas normaliausias varijantas? :?

Pastas ir babajai??? Kaip cia susije?

2008 04 02 09:39

gitis1111 rašė:[quote45="dziuljetux"]Geriausia, greiciausia ir pigiausia?Ar ne per daug nori, pigu ir skubu tik suris spastuose..Man kai reikia siunciu per West Juniun sistema, neteko nusivilnt dar niekad.O siaip juk pavedimai is saskaitos i saskaita pigiausias budas.Jei nuri internetine bankinkyste.Ketas minuciu ir pinigai vietoj
Int bankininkystej,tai irgi 20 sv.jei ka,tik nesupratau irgi ar prisiregistravimas tarptautiniam siuntimui,ar vienkartinis,nes nesu kietas angliskai,nes dar siulo pasiskambint ir uzsiregistruot.[/quote45]

Siaip man sake, jei siunti is saskaitos i saskaita iki 3 stiku svaru nemokamas persiuntimas..IBijau ka pasakyt..tiesiog kai draugas persiuncia is saskaitos i saskaita jam nieko nekainuoja...Lygiai taip pat sake ir Lietuvoj.Kad nieko nekainuoja,Bankininkystej reikia prisiregistruoti, man ta padare banke, nemokamai.Lygiai taip pat kaip Lietuvoj, prisiregistravimas nieko nekainavo.Nueini i banka, ir priregistruoja.O
I would love to change the world, but they won't give me the source code.

2008 04 02 15:39

Agnieshka rašė:[quote5a="gitis1111"] Per pasta ar kitus babajus neiseina siust i sask.banke,tame ir esme.Man reik siust ne zmogui kuris ateitu ir paimtu. Tai kol kas gaunasi,kad bankas normaliausias varijantas? :?

Pastas ir babajai??? Kaip cia susije?[/quote5a] Turiu minti visokias money schopus,kur daugiausia jie ir sedi :D

2008 04 02 15:39

Vaidike rašė:[quote5c="gitis1111"][quote5c="Agnieshka"]Siusk per pasta. Money Transfer vadinasi... Bet nezinau ar ten pigiau... Nes banke uz £20 gali bet kokia suma siusti, o jei per pasta, tai nuo sumos priklauso kiek reikes moketi... As siunciau nesenai £400, tai mokejau £9.99... Ir ta pacia diena gali taviskiai tuos pinigus apsiimti bet kokiame snoro banko filiale.
Per pasta ar kitus babajus neiseina siust i sask.banke,tame ir esme.Man reik siust ne zmogui kuris ateitu ir paimtu. Tai kol kas gaunasi,kad bankas normaliausias varijantas? :?[/quote5c]
Manau, kad tai vienintelis varijantas, jei pinigai turi atsidutri LT banko saskaitoje.Nesu girdejusi kaip kitaip galima persiusti pinigus i banko saskaita LT.[/quote5c]
man tai geriausia per Opal money transfer. jei labai reikai, galiu namie paieskot ju tel nr. tingiu aiskint, bet pigiausia £3 ir i bet kokia saskaita LT, pagal tos dienos valiutos kursa ir jokiu mokesciu neatskaito, kaip kad per Western Union. be to gali idet i bet kurio Barclays banko saskaita, paskambinti i Opal money transfer, pasakai savo reference nr( pries tai turi uzsiregistruoti) ir tavo pinigai issiusti. kita diena jau gales pinigus pasiimti Lietuvoje
Puslapis 13   1, 2, 3    Kitas   

Apklausa

Ar gyvenant JK yra tekę kreiptis į Citizens advice bureau?

Taip, kreipiausi – padėjo

Taip, tačiau naudos negavau

Ne

Net nežinau, kas tai yra

Skelbimai

Be registracijos!

Anglija.lt radijas

Anglija.lt pokalbiai

Sprint Ekspress
CEPELINAS.CO.UK - verslas Britanijoje

Orai

Barking garage