Forumas • Temos rodymas - Maistas
Puslapis 19   1, 2, 3, 4, 5 ... 9    Kitas   
Hobiai, augintiniai ir pan.

Maistas

2008 05 10 11:00

Tvarkinejuosi ir per tv vis, viena po kitos, sukasi laidos apie maisto gaminima. Visai idomu. Puse produktu gyvenime nematytu, puse gamybos procesu tokiu, kad ir nesumastytum niekad jog taip reikia gaminti.

Kitas dalykas: kiek tai sveika? Kiek tai skanu?

Ir pagalvojau kad apie maisto pirkima, jo gamyba, vis nauju produktu ir prieskoniu pazinima bei naudojima butu tema neissenkanti, nes juk kiekvienas is musu ne vien sventa dvasia ir vandeniu esame gyvi :wink:

Beja: tai koks tas tikrasis angliskas steikas? Ir kaip jis rasomas pub'u meniu? Nes manau kad sitas patiekalas dazniausiai gaminamas pubuose.
Va ir paskutini karta uzsisakiau steika, o atnese kazkoki befstrogena pyrage :shock: As tikejausi tikros naturalios mesos gabalo :D Ot ka reiskia nezinoti kas yra kas :lol:

O kaip gaminamas angliskas steikas? Gal kas namuose gaminate tai?

Dar idomi tema: vynai ir suriai.

Man patinka Anglija dar ir tuo, kad cia gan nebrangiai galima paragauti ivairiausiu keisciausiu , anksciau neragautu dalyku :) Svenciu proga ir brangesniais skanestas , bei brangesniu vynu galima pasimegauti. Bet eilini savaitgali imanoma nebrangiai bet idomiai skaniai pasvesti.

2008 05 10 13:55

tai steikas ir yra steikas :P kiek esu uzsisakius visad gaudavau mesos gabala kaip tu sakai :lol: tik pirmaji kart kai sakiau net nepagalvojau kad gali atnest beveik kruvina, tik biski apkepinta, taip taip as ji ir palikau lekstej tik perpjauta, visi norai valgyt dingo :D db visalaik prasau labai gerai iskepta :)

o nei suriu nei vyno nemegstu, tai cia negaliu pasisakyt :roll:

Re: Maistas

2008 05 10 14:22

Smilte rašė:

Man patinka Anglija dar ir tuo, kad cia gan nebrangiai galima paragauti ivairiausiu keisciausiu , anksciau neragautu dalyku :) Svenciu proga ir brangesniais skanestas , bei brangesniu vynu galima pasimegauti. Bet eilini savaitgali imanoma nebrangiai bet idomiai skaniai pasvesti.

jo mane irgi si Londono puse zavi, kad gali daug ka paragaut :) ir restoranukus isbandyt megstame :)
kazkada pas mus buvo French market. tai prisipirkom smirdanciu suriu, alyvuogiu, desryciu ir su Sauliaus ( is sio forumo) seima pas mus ragavom. surio skonis atsiskleidzia su teisingai parinktu vynu. nesu zinove, tai sirdies pasiklausiu pries issirenkant vyna :D

o siandien va visciuko sparniukus ir saslykiukus kepsiu pagal Vox :((( kazkur tai siame forume parasyta receptuka. tik nedruskinta kiauliena naudojau ir ne pagal specialiaja jo technologija mesyte pjausciau :D ai dar Pimm`s vasariskus kokteiliukus darysiu :)

siaip tai labai jau nemazai temu ir apie maista kalbeta. ir apie vyna. tik pastebejau, kad senos temos is kito psl nebeimanomna prikelt. tai vis tenka naujas kurt. cia gal Admin ka patvarkyt galetu?

2008 05 11 06:48

anglu virtuve labai paprasta, skundziasi tuom, kad orai nepalankus prieskoniu auginimui. Bet dabar gi visas pasaulis - visam pasauliui ir galime megautis ivairiausiu saliu virtuvem. O jei nemegejai bandyti nauju patiekalu tai ir maisto produktai nematyti. Visiskai kitoks maistas, nes gamtos salygos kitokios Lietuvoj, Ispanijoj, Tailande ir kt, nuo to, kas auga aplink priklauso, kas ant kasdeines lekste.
Geras steikas yra - labai skanu. Geriausia mesa steikui - file mmm, ir jau buvo rasyta, man atrodo, kad Saras aprase apie steika

2008 05 11 07:50

[quote="icibici"][quote:486e69ee3c="Smilte"]

jo mane irgi si Londono puse zavi, kad gali daug ka paragaut :) ir restoranukus isbandyt megstame :)
kazkada pas mus buvo French market. tai prisipirkom smirdanciu suriu, alyvuogiu, desryciu ir su Sauliaus ( is sio forumo) seima pas mus ragavom. surio skonis atsiskleidzia su teisingai parinktu vynu. nesu zinove, tai sirdies pasiklausiu pries issirenkant vyna :D

o siandien va visciuko sparniukus ir saslykiukus kepsiu pagal Vox :((( kazkur tai siame forume parasyta receptuka. tik nedruskinta kiauliena naudojau ir ne pagal specialiaja jo technologija mesyte pjausciau :D ai dar Pimm`s vasariskus kokteiliukus darysiu :)[/quote:486e69ee3c]

labai buvo skanu paragauti ta dvokianti suri su geru vynu :) labai gerai suderinai kaip gera zinove tada pajauti surio visai kita skoni, o stekas skanus kai tik vos apkeptas kokia 10% tada mesyte tokia minksta net rasant man seiles istyso :) o i krauja negalima ziureti o jei nemalonu toki steika valgyti tai pilnai iskepta neverta uzsisakineti nes visai kitas paprastas skonis :)

2008 05 11 08:05

Saulius rašė:

labai buvo skanu paragauti ta dvokianti suri su geru vynu :) labai gerai suderinai kaip gera zinove tada pajauti surio visai kita skoni, :)

kaip sakant yra buteliukas yra ir su kuo isgerti :) o visa kita prisiderina :)
reiktu kada vel koki susiejima pasiorganizuot. dabar as vasarisku kokteiliuku meistre darausi :wink: :lol:

2008 05 11 08:14

icibici rašė:[quote5f="Saulius"]

labai buvo skanu paragauti ta dvokianti suri su geru vynu :) labai gerai suderinai kaip gera zinove tada pajauti surio visai kita skoni, :)

kaip sakant yra buteliukas yra ir su kuo isgerti :) o visa kita prisiderina :)
reiktu kada vel koki susiejima pasiorganizuot. dabar as vasarisku kokteiliuku meistre darausi :wink: :lol:[/quote5f]

buna labai malonu kai suderini skonius :) maisto skanumynu ir malonaus gerimo :) cia kaip ir............ jei moki suderinti tai ir saule sviecia karsciau :)

2008 05 11 08:17

Saulius rašė:[

buna labai malonu kai suderini skonius :) maisto skanumynu ir malonaus gerimo :) cia kaip ir............ jei moki suderinti tai ir saule sviecia karsciau :)

nesakyki, ir gera kompanija viska pagardina :wink:

2008 05 11 08:25

icibici rašė:[quote50="Saulius"][

nesakyki, ir gera kompanija viska pagardina :wink:[/quote50]

na i tuos taskiuku vietas idek zodi gera kompanija ar gera nuotaika ar viska kas tau krenta i galvele ir pamatysi kaip viskas tinka :)

2008 05 11 11:36

Suris:
French Camembert (man visai patinka)
French brie (taip pat skanu)

Vynas: ispaniskas raudonas pvz. tempranillo. Be to australietiskas shiraz man visai skanus .
Man patinka kartokas sauso vyno skonis.
Rugsciu nelabai megstu. Saldziu visai negaliu gerti.

Parasykite koki vyna ragavote ir koki rekomenduotumete paragauti. O gal net ir kodlel? Kas per skonis? :)

Gal galite ta steiko aprasyma cia ikelti ar nuoroda ideti, kur tai rasti?

O del pavadinimo: pube buvo parasyta kad steikas, bet kazkodel jie taip vadino ta pyraga su mesa viduje. Tad pamaniau kad gal to tikrojo steiko koks nors kitoks pavadinimas ir apskritai visokio pavidalo steiku buna... Ka ten suprasi su tais anglais? :) Pas juos visaip gali buti, nes logika visai kitokia, o daznai atrodo kad jos visai nera :? Sorry, bet kad tikrai kartais taip atrodo :D
Puslapis 19   1, 2, 3, 4, 5 ... 9    Kitas   

Apklausa

Ar gyvenant JK yra tekę kreiptis į Citizens advice bureau?

Taip, kreipiausi – padėjo

Taip, tačiau naudos negavau

Ne

Net nežinau, kas tai yra

Skelbimai

Be registracijos!

Anglija.lt radijas

Anglija.lt pokalbiai

Sprint Ekspress
CEPELINAS.CO.UK - verslas Britanijoje

Orai

Barking garage