Advokatai lietuviai didžiausioje Anglijoje kriminalinės gynybos įmonėje „Robin Murray & Co“ 

Namo nr.
The Old Ragged School
Gatvė
King Street
Miestas
Chatham , Kent
Pašto indeksas
ME4 4LY
Kita veikla

Aprašymas

„Robin Murray & Co“ buvo įkurta 1988 m., išaugo į vieną didžiausių kriminalinės gynybos įmonių Kente. 2013 m. kompanija susijungė su didžiausia Anglijoje kriminalinės gynybos įmone „Tuckers Solicitors LLP“, todėl dabar galime pasiūlyti platesnį spektrą teisinių paslaugų ne tik Kente, bet ir visoje Anglijoje bei Velse.

 

Siūlome visapusiškas paslaugas klientams, įskaitant advokatavimą Magistratų ir Karūnos Teismuose, 24/7 atvykimą į policiją suteikti patarimą suimtiems. Paslaugos apmokamos privačiai arba per valstybės finansavimą (Legal aid).

 

Pas mus dirba 2 lietuviai advokatai – broliai Linas ir Nerijus Bajorūnai. Linas turi advokato statusą Lietuvoje, Anglijoje bei Velse ir užsiima bylomis teismuose bei tribunoluose, o Nerijus atstovauja klientams policijoje. Atstovavimas policijoje visuomet apmokamas valstybės, jei suimtasis pageidauja advokato, nesvarbu, pageidaujamo ar budinčio.

 

Mes užsiimame visomis baudžiamosiomis bylomis nuo labai sunkių nusikaltimų (nužudymų, išžaginimų, padegimų, A klasės narkotikų platinimo ir importavimo, plėšimų, sukčiavimų iki lengvų nusižengimų (vagysčių iš prekybos vietų, vengimo susimokėti už važiavimą, pavojingų šunų ir kt.).

 

  • Mes turime kelių transporto specialistų, galinčių jums padėti susigaudyti dažnai labai sudėtingose situacijose, reguliuojamose Kelių transporto teisės, ir padėsiančių jums byloje pasiekti geriausią įmanomą rezultatą.
  • Papildomai prie gynybos kriminalinėse bylose mes džiaugiamės turėdami didelę patirtį dirbdami su POCA (konfiskacijos) procedūromis.
  • Užsiimame ekstradicijos bylomis, civilinėmis laisvėmis, žmogaus teisėmis ir skundais dėl policijos veiksmų
  • Užsiimame migracijos (įskaitant deportacijos) reikalais (tik privačiai mokantiems klientams)

 

- Mes laikomės aukščiausių advokatų etikos standartų, mums kliento interesų apsauga yra pagrindinis tikslas.

- Mes saugome savo gerą reputaciją, mūsų klientams žinomos advokatų verslo sąlygos (angliškai / lietuviškai).

- Mes nežadame to, ko negalime pasiekti.

- Mes neturime kalbos barjero nei lietuviškai, nei rusiškai, nei angliškai.

- Mūsų įmonės vadovai pripažinti dėl savo autoriteto visoje šalyje, yra vieni iš kriminalinėje srityje dirbančių Anglijos advokatų asociacijos vadovų.   

 

Vienam iš mūsų advokatų Linui Bajorūnui galite skambinti lietuviškai / rusiškai / angliškai mob. tel. 07414 041111 arba parašyti jam į el. paštą: LinasB@tuckerssolicitors.com 

01634832332 (ofisas ir pagalba 24/7)

https://www.facebook.com/advokataslondone.teisinespaslaugos?fref=ts

 

Susiję raktiniai žodžiai

Criminal litigation, Police station, The court, Criminal defence lawyers, Solicitors, Legal aid, Baudžiamoji byla, Teisinė gynyba ir atstovavimas policijoje ir teismuose, Lietuvis advokatas Londone, Teisinės paslaugos Anglijoje, Teisines konsultacijos Anglijoje, Teisines paslaugos londone
   
Advokatai lietuviai didžiausioje Anglijoje kriminalinės gynybos įmonėje „Robin Murray & Co“

Visapusiškos teisinės paslaugos, įskaitant advokatavimą Magistratų ir Karūnos Teismuose, 24/7 atvykimą į policiją suteikti patarimą suimtiems ir kt.

The Old Ragged School King Street Chatham , Kent ME4 4LY
LinasB@tuckerssolicitors.com 01634832332, 07414041111 http://www.anglija.lt/

Naudinga informacija