Įmonių katalogas

"Eureka" vairavimo mokykla

"Eureka" vairavimo mokykla
 
Pavadinimas
"Eureka" vairavimo mokykla
Miestas
Rytų Londonas
Telefonas
07982239089; 02084911511
El. paštas
info@eureka-driving.co.uk
Svetainė

Nusprendėt išmokti vairuoti? O gal norite patobulinti žinias kelyje? Gal turite vairavimo pažymėjimą, bet primiršote, kaip vairuoti? Galbut reikia pagalbos pasiruošiant vairavimo testui?

Ne bėda! Mes čia, kad Jums padėtume! Mokome vairuoti saugiai visam gyvenimui. Kalbame lietuviškai, angliškai, rusiškai.

Nuo šių metų balandžio 7 dienos yra uždrausta naudotis vertėjo paslaugomis teorinio ir vairavimo testo metu atsižvelgiant Ä¯ tai, kad ne visi, kurie nori laikytis teises Anglijoje, gerai kalba angliškai. Mes siÅ«lome pagalbą – parduodame teorinę medžiagą, išverstą Ä¯ lietuvių ir rusų kalbas, kuri jums padės mokinantis angliškai. Medžiagą galite nusipirkti paspaudę Äia http://eureka-driving.co.uk/

Taip pat, kad lengviau  Ä¯sisavintumėte  teorijos terminologiją, instruktorius jus mokins praktinio vairavimo naudos, angliškus terminus, kurie bus teoriniam teste, o vairavimo pamokos metu jÅ«s taip pat mokinsitės teorijos, tik jau realiai gatvėse.

Geriausias bÅ«das bÅ«tų mokintis teoriją ir praktiką kartu.

Kaip rodo mÅ«sų praktika, net ir ankšÄiau, kada buvo leidžiama naudotis vertėjo paslaugomis testo metu, tie mokiniai, kurie nepasitikėjo savo anglų žiniomis, buvo įkalbėti naudojantis išversta medžiaga ir jų rezultatai neapvildavo – jie puikiai išlaikydavo testą anglų kalba.

Svarbiausia pasitikėti savimi!

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI: Kur mes dirbame? Dirbame: Romforde, Brentwoode, Dagenhame, Ilforde, East Hame, West Hame, Canning Towne, Prince Regente, Becktone, Plaistowe, Stratforde, Barkinge, Goodmayse, Seven Kinge, Barkingside, Hainaulte, Woodforde, Gands Hille, Newbury Parke, Redbridge, Collier Row, Harold Hill, Harold Woode, Emerson Parke, Gallows Corner, Hornchurch, Elm Parke, Upminsteryje,Walthamstow, Leyton, Wanstead, Leytonstone, Stradford, Highams Park, Woodford Green, Chingford, Forest Gate, Plaistow, West Ham, Bow, Hackney, Clapton, Stoke Newington, Totenham, Wood Green, Lewisham, Hither Green, Catford.

Neatsižvelgiant į tai, kokio lygio JÅ«sų vairavimas (ar niekada nevažiavęs, ar primiršÄ™s, kaip važiuoti, o gal reikia pagalbos pasiruošiant vairavimo testui), mes parinksime geriausią bÅ«dą jÅ«sų tikslui pasiekti.

Nuo ko pradėti, jei nusprendėte mokintis vairuoti? Prieš pradedant mokintis, Jums reikia turėti „Provisional Licence“ (mokinuko teises). Jas galite gauti išsiuntę formą D1, kurią galite gauti pašte (tai nieko nekainuoja) arba galite užsisakyti internetu – svetainė http://www.direct.gov.uk (toliau: do it online - motoring forms - form D1). Laikinas vairavimo pažymėjimas kainuoja 50£ ir pašto išlaidos specialiu voku, kadangi Jums reikės siųsti savo asmens dokumentą (pasą arba tapatybės kortelę). Stenkitės teisingai užpildyti formą, nes kitu atveju JÅ«sų paprašys pildyti iš naujo. Pildymas iš naujo pareikalaus daugiau laiko gauti vairuotojo pažymėjimą. Paprastai, tai užima 2–3 savaites. Jei reikia pagalbos pildant formą, galite skambinti aukšÄiau nurodytais telefonais arba rašyti į el. paštą. Laikino vairuotojo pažymėjimo galiojimas yra labai ilgas. Su šiuo dokumentu JÅ«s galite vairuoti automobilį su asmeniu, kuris yra ne jaunesnis kaip 21 m. ir kuris turi vairavimo pažymėjimą ne mažiau kaip 3 metus. Taip pat privaloma,kad automobilis bÅ«tų apdraustas JÅ«sų vardu. Ant mašinos priekio ir galo privalote užsidėti „L“ raudoną ženklą baltame fone.

Kaip vyksta teorijos testas? Su šiuo vairuotojo pažymėjimu jÅ«s jau galite oficialiai registruotis teorijos egzaminui. ŠÄ¯ egzaminą sudaro dvi dalys. Pirmoji: Jums duodama valanda laiko atsakyti į 50 klausimų, iš kurių JÅ«s turite mažiausiai teisingai atsakyti 43. Antroji dalis: tai 14 vaizdo klipų, kuriuose Jums reikės žymėti, kada pamatysite kliÅ«tį kelyje. Balų sistema nuo 5-0, priklauso, kaip greitai JÅ«s pastebėjote kliÅ«tį ir nuspaudėte pelytę. Iš galimų 75 taškų Jums reikia surinkti mažiausiai 44. Abi šios dalys turi bÅ«ti išlaikytos vienu metu. Pavyzdžiui, jei neteisingai atsakėte į 10 klausimų, vadinasi, testą teks perlaikyti. Abi testo dalys vyks be pertraukos, taigi rezultatą sužinosite tik po viso testo, palaukus 15 min.

Kiek kainuoja teorijos testas? Teorijos testas kainuoja £25.

Dėl medžiagos pasiruošimui teorijos testui informacijos galite gauti susisiekę su mumis. Jeigu neturite galimybės ar laiko nusipirkti medžiagos, mes visada turime knygas arba CD pardavimui (kaina kaip parduotuvėje). Dėl lietuvių arba rusų k. medžiagos taip pat skambinkite. Išlaikius teorijos testą, JÅ«s turite 24 mėnesius nuo išlaikymo dienos išlaikyti vairavimo egzaminą.

Kaip vyksta vairavimo egzaminas? Prieš testą JÅ«sų paprašys, kad perskaitytumėte mašinos numerį iš 20 m nuotolio. Nesvarbu, ar JÅ«s nešiojate akinukus ar kontaktinius lęšius, svarbiausia matyti gerai į tolį, kada ruošiatės vairuoti. Jeigu JÅ«s nesugebėsite perskaityti, testas bus baigtas ir JÅ«s prarasit pinigus, kuriuos sumokėjote. Toliau Jums užduos klausimus, susijusius su mašinos mechanine dalimi. Pateikiama tik keletas klausimų. Pageidautina, kad į juos bÅ«tų atsakyta, nes jei nežinosite, bus priskaičiuoti taškai prie JÅ«sų vairavimo klaidų. Kokie gali bÅ«ti užduodami klausimai, Jus supažindins JÅ«sų instruktorius.

Egzaminas trunka 40 min. JÅ«s turėsite parodyti savo galimybes vairuoti saugiai pagal „Highway Code“ (čia galiojančiomis taisyklėmis) skirtinguose keliuose ir judėjimo situacijose. Vairuoti reikia įvairiose gatvėse, t. y. gyvenamuosiuose rajonuose, kaimo vietovėse, greitkelyje, vietovėse, kur didesnis judėjimas pėsčiųjų ir automobilių, skirtingo greičio gatvėmis, žieduose. Taip pat testo metu JÅ«sų paprašys apsisukti gatvėje naudojant užpakalinę pavarą, naudojant visą gatvės plotį arba apsisukti gatvėje šalia kelkrašÄio iš kairės arba dešinės pusės, taip pat pastatyti automobilį prie kelkrašÄio naudojant užpakalinę pavarą. Jeigu testas vyks centre, kuris turi "bay parking", JÅ«sų gali paprašyti pastatyti mašiną į blokelį irgi naudojant užpakalinę pavarą. Egzamine bus tik vienas iš šių galimų manevrų. Niekada negali žinoti, kas gali bÅ«ti prašoma padaryti. Taigi reikia išmokti juos visus. Taip pat gali paprašyti parodyti JÅ«sų sugebėjimą sustabdyti mašiną avarinėje situacijoje. Instruktorius norės pamatyti JÅ«sų reakciją ir kaip JÅ«s kontroliuosite mašiną. Gatves, kuriose bus atliekamas testas, pasirenka egzaminatorius. Jis pateiks nuorodas, kur važiuoti, pavyzdžiui, prie šviesoforo prašome sukti į dešinę ir t. t. Nuorodas jis pateikia prieš privažiuojant sankryžą, kad JÅ«s turėtumėte užtektinai laiko pasiruošti. Testo metu JÅ«sų paprašys važiuoti 10 min., neatsižvelgiant į tai, ar egzaminatorius Jums parodys brėžinį, pagal kurį JÅ«s turėsite jį nuvežti, arba vietovės pavadinimą, pvz., nuvežkite mane į Barkingą, pagal nuorodos ženklus gatvėje. Ši testo dalis įvesta nuo 2010 m. spalio mėn. Ji skirta tam, kad naujas vairuotojas turėtų galimybę važiuoti paprašytu maršrutu, laikantis visų vairavimo saugumo taisyklių. Išlaikyti testą JÅ«s galite tuo atveju, jei padarysite iki 15 vairavimo klaidų. Jei padarote nors vieną rimtą arba pavojingą klaidą, vadinasi, testo neišlaikėte. Testo pabaigoje egzaminatorius paaiškins, kodėl JÅ«s išlaikėte arba neišlaikėte testo. Jei išlaikėte vairavimo testą, egzaminatorius išrašys Jums sertifikatą, kuris suteiks teisę važinėti nepriklausomai. Jums tik beliks išsiųsti laikiną vairavimo pažymėjimą ir testo sertifikatą į DVLA ir be jokio papildomo mokesčio gausite GB licenciją, kuri galioja visoje Europoje, taigi ir Lietuvoje.

Kiek kainuoja vairavimo testas? Vairavimo testas kainuoja £80 plius mokestis už mašinos nuomą. Instruktorius atvažiuoja 1 val. prieš testą Jums patogioje vietoje. Instruktorius privalo suteikti švarią, mechaniškai tvarkingą ir apdraustą mašiną, atitinkančią egzamino standartus. Kitos paslaugos:

Taip pat siÅ«lome po egzmino pereiti kursą „Pass Plus“. Tai 8 val. kursas su instruktoriumi, skirtas, pvz., pagerinti jÅ«sų važiavimą greitkelyje, tamsiu paros metu, blogomis oro sąlygomis. Baigus šÄ¯ kursą, JÅ«s gausite sertifikatą. Ši programa yra siÅ«loma vairuotojams, kurie yra 17–25 m. amžiaus. Pagal statistiką, tai kategorija vairuotojų, kurie per pirmuosius vairavimo metus daugiausia papuola į eismo įvykius ir šios kategorijos vairuotojai moka daug daugiau už mašinos draudimą. Taigi pravažiavęs papildomas pamokas „Pass Plus“ ir gavęs sertifikatą, vairuotojas ne tik pagerina savo vairavimo įgÅ«džius, bet ir gauna galimybę įsigyti gerokai pigesnį draudimą. Jei JÅ«s turite teisę vairuoti, bet kurį laiką šiomis teisėmis nesinaudojote arba norite pagerinti žinias važinėti Anglijoje, o gal norite pradėti vairuoti, nors nevažinėjote jau daugiau nei metus – ne bėda, bet kokiu atveju, neatsižvelgiant į tai, kiek pagalbos Jums reikės, instruktorius individualiai paruoš Jums mokymo programą ir JÅ«s galėsite vairuoti su malonumu. Apie mokyklą: MÅ«sų mokykla ruošia B kategorijos vairuotojus, bet dažnai skambina žmonės, kurie nori išsilaikyti aukštesnių kategorijų kursus. Pačios informacijos apie kursus vairuoti autobusą ar sunkio svorio mašiną, galite rasti čia http://www.direct.gov.uk (toliau: motoring - driving for a living - becoming a lorry or bus driver). Čia rasite informacijos, ar JÅ«s turite teisę mokintis, nuo ko pradėti, kokios formos reikalingos. Paskui Jums reikės susirasti mokyklą praktiniam važiavimui.

Jei pageidausite daugiau informacijos, skambinkite, padėsime, kiek galėsime. Tik reikia priminti, kad šios kategorijos (C D E) nėra įtrauktos į mÅ«sų mokyklos programą. Mes tik galime pateikti visą informaciją, susijusią su šių kategorijų įsigijimu. Kokie instruktoriai mokina? Instruktoriai yra kvalifikuoti Anglijoje. Mes dirbame su automobiliais, ne senesniais kaip dveji metai, su mechanine pavarų dėže, varomais benzinu arba dujomis. Mašinos yra tvarkingos, apdraustos pagal visus reikalavimus. JÅ«sų teisė pasirinkti, su kuo norėtumėte mokintis, su vyru instruktoriumi ar su moterimi. Taip pat yra tik angliškai kalbantis instruktorius. Taigi, jeigu pageidaujate, galite mokintis su juo. Taip pat mÅ«sų mokykloje dirba rusiškai kalbantis instruktorius. Kiek kainuoja pamokos? Valanda, tai yra 60 min., su instruktoriumi kainuoja £23. Pamokos trukmė – 2 val. (taip yra efektyviau). Taip pat taikome nuolaidas. Pvz., jei užsisakote 10 valandų ir mokate į priekį, tai mokėsite TIK £210. Suteikiamos nuolaidos studentams.

Susiję raktiniai žodžiai: Vairavimo mokykla Londone, Vairavimo kursai Londone, Praktinis vairavimo mokymas Londone, Moko vairuoti Londone, Vairavimo teorija lietuviskai, Vairavimo teorija londone, Vairavimo teorijos kursai londone, Lietuviskai kalbantis instruktorius londone, Lietuviska vairavimo teorija londone, Vairavimo kursai lietuviu kalba, Vairavimo kursai lietuviu kalba londone

 
 
 

Apklausa

Ar namuose JK turi lietuvišką televiziją?

Taip, turiu

Neturiu

Neturiu, bet kartais pažiūriu per internetą

Skelbimai

Be registracijos!

Anglija.lt radijas

Anglija.lt pokalbiai

Sprint Ekspress
Hair culture salon
CEPELINAS.CO.UK - verslas Britanijoje

Orai

Barking garage   Palmers green klinika