Law Advice 4 you – teisinė kompanija 

Namo nr.
Clifton Trade Centre
Gatvė
Clifton Suite 4-6 Greatorex Street
Miestas
London
Pašto indeksas
E1 5NF
Telefonas
02072472508
El. paštas
kingsleym6@aol.com
Kita veikla

Aprašymas

Law Advice 4 you – teisinė kompanija, turinti daugiau nei 40 metų darbo patirtį bei įvairios patirties skirtingose gyvenimo sferose. Mes kalbame net šešiomis skirtingomis kalbomis. Kompanijos įkūrėjas nuolat lankosi įvairiose šalyse ir puikiai suvokia jų gyvenimo ypatumus. Kvalifikuoti darbuotojai padeda visais teisiniais klausimais įvairiose situacijose. Čia išvardyti keli pavyzdžiai:

 

Nusikaltimas

Vienas iš įsimintiniausių sėkmingos gynybos atvejų, kai garsiajame Heatrow oro uosto buvo įvykdytas apiplėšimas, pavogta £17,000. Iš £17,000 net £10,000 buvo grąžinti, o 13 juos pavogusių žmonių buvo pateikti kaltinimai. Tačiau 1 iš 13 buvo Law advice 4 you ginamasis, kuris buvo išteisintas , o likusieji 12 buvo pasodinti už grotų. Po duoto spaudimo buvo tvirtinama, kad klientas pavogė banknotus iš banko, bet Law advice įrodė, kad nėra pakankamai įkalčių, įrodančių jo kliento kaltę. Todėl jo klientas buvo išteisintas. 

Jei esi kaltinamas vagyste, parduotuvės vagyste ar disponavimu narkotinėmis medžiagomis, mes galime Jums padėti ir atstovauti Jums policijoje ar teisme.

 

 Skyrybos

Law Advice 4 you puikiai suvokia, kad atvykus gyventi į svetimą šalį, net patys stipriausi santykiai patiria įtampą. Mes esame atstovavę daugybėje bylų su skirtingų tautų ir tikėjimų žmonėms, įskaitant rusus, krikščionis, musulmonus ir žydus. Dalyvavome Anglijos teismuose bei Beth Din teismuose. Mes esame labai sukoncentruoti į tai, kad partnerių turtas bei finansiniai įsipareigojimai, pensijos perspektyvos būtų nustatytos vienodos abiem šalims. Mūsų geriausia ir stipriausia sritis yra susipažinimas su tarptautinėmis problemomis Anglijos teisme. 

 

Verslo sutartys

Law Advice 4 you yra verslas ir mūsų įžvalgumas atnešė naudos daugumai klientų. Tai yra tarpusavio susitarimai, importo / eksporto susitarimai ir kiti komplikuoti teisiniai susitarimai. Šiais komplikuotais laikais mes galime pakonsultuoti įvairiais su darbu susijusiais klausimais.

 

Savininko ir nuomininko santykiai

Netgi jeigu jautiesi saugus savo bute – gali iškilti įvairių problemų. Kokios yra tavo teisės prieš gudraujantį savininką? Law Advice 4 you mano, kad tavo namai yra tavo tvirtovė ir savininkas yra nepageidaujamas. Jei turi problemų šiuose klausimuose, mes tau galime padėti.

 

Finansai

Mes puikiai suprantame problemas, susijusias su finansais. Esame susipažinę su pardavimo / pirkimo sutartimis. Esame vieni iš geriausių specialistų, kurie jums gali padėti su finansais susijusiais klausimais.

Tribunolai – turime didelę patirtį pramonės tribunoluose ginant verslą nuo neteisėtai atleistų darbuotojų ir neteisingai atleistus darbuotojus. Law Advice 4 you turėtų būti pirmas žodis iš jūsų lūpų, kai turite problemų darbo srityje.

 

Teismo sprendimai

Ar jums nutiko avarija kelyje? Ar jūs patyrėte kokių nors nuostolių? O gal paprasčiausiai jums reikia išieškoti pinigus iš jūsų skolininkų. Mes surasime greičiausią ir geriausią būdą išspręsti jūsų problemas. Mums įdomi ir su transportu susijusi teisė. Tai teisės sritis, kurios kiti teisininkai ne visada imasi. Nusikaltimai, susiję su transporto priemonėmis. Jums negalima vairuoti automobilio nesilaikant kelių įstatymų, nes Jums reikalinga technine apžiūra, draudimas, varuotojo teisės šioje šalyje. Galbūt jūs pasistatėte automobilį netinkamoje vietoje ir gavote baudą. Law Advice 4 you žino visus pavojus, tykančius kelyje, ir kaip jų išvengti.

Susiję raktiniai žodžiai

Teisinės paslaugos, Baudžiamoji byla, Advokatas Londone, Advokatas Anglijoje, Advokatas UK, Skyrybu advokatas, Verslo sutartys, Law Advice 4 you
   
Law Advice 4 you – teisinė kompanija

Law Advice 4 you – teisinė kompanijaturinti daugiau nei 40 metų darbo patirtį. Kvalifikuoti darbuotojai padės Jums ne tik visais baudžiamosios teisės klausimais, bet ir kt. situacijose (skyrybos, būsto nuoma, verslo sutartys ir t.t.).

Clifton Trade Centre Clifton Suite 4-6 Greatorex Street London E1 5NF
kingsleym6@aol.com 02072472508 http://www.anglija.lt/

Naudinga informacija