Įmonių katalogas : Stomatologai

Įmonės

"ArtDent" - viena pirmųjų lietuviškų odontologijos klinikų Londone, įkurta 2006 m. Mūsų pagrindinis tikslas - palaikyti gerą paciento burnos ertmės sveikatą ir sukurti idealią Jūsų šypseną. Naudodamiesi 20 mete patirtimi ir pažangiomis technologijomis bei gydymo metodais, mes galime Jums pasiūlyti platų spektrą kokybiškų paslaugų.

EISINGAS PASIRINKIMAS! Čia jūs rasite viską ko gali prireikti: nuo nemokamos konsultacijos iki lūžusio protezo remonto. LEYTONSTONE DENTAL CENTRE - tai viskas po vienu stogu, tai daugiametė stomatologų patirtis, naujausios technologijos, protezų gamybos laboratorija. Skauda dantį?- priimsime tą pačią dieną!

Jūsų paslaugoms - jaunas profesionalus kolektyvas, bendraujantis lietuvių, anglų, rusų ir lenkų kalbomis. Mūsų misija - pasiūlyti pacientams aukščiausią paslaugų kokybę. Savo pacientams siūlome tai, kas naujausia ir geriausia pasaulyje. Nuolat investuojame į medicininę įrangą ir gydymo metodikas.

Mes tikime, kad apsilankymas pas odontologą neturi būti gąsdinantis. Priešingai – jis gali būti malonus. Mes kiekvieną pasitinkame su džiaugsmu ir siekiame, kad pasibaigus vizitui, klientas išeitų su plačia, dailia ir sveika šypsena veide. Gausų patirties ir žinių bagažą sukaupę odontologai suteiks Jums visas reikiamas paslaugas jaukioje ir modernioje klinikoje. 

Mūsų klinikose Barkinge ir Palmers Green dirba gydytojai lietuviai, turintys ilgalaikę darbo patirtį Lietuvoje ir Anglijoje. Jau keleri metai kaip mes padedame žmonėms Londone ir aplink gyvenantiems išspręsti sveikatos problemas.

Lietuvių odontologijos klinika DENTAL HARMONY yra įsikūrusi Rytų Londone, vos 1 minutė nuo GANTS HILL (CENTRAL LINE) metro stoties. DENTAL HARMONY klinika yra visapusiškai aprūpinta modernia ir šiuolaikiška odontologine įranga. Jūsų dantų gydymui mūsų specialistai naudoja tik sertifikuotas ir kokybiškas medžiagas, taip užtikrinamas kiek įmanoma geresnis gydymas! Mes pasiruošę pasirūpinti tiek Jūsų, tiek Jūsų vaikų dantukų sveikata.

Gydome taip, kaip noretumėme, kad mus gydytų. Sveiki atvykę į privačią odontologijos kliniką Dental Surgery . Jūsų patogumui kolektyvas bendrauja lietuvių, rusų, anglų kalbomis. Visada maloniai sutiksime padėti, nustatant diagnozę, sudarant gydymo planą. Pajutusiems ūmų danties skausmą-pagalbą suteiksime tą pačią dieną.

Ieškote greitos stomatologinės pagalbos? Išeities kol grįšite į Lietuvą? Sprendimą galite rasti pas mus. Skubi pagalba skaudant dantims, greita laikinų dantų gamyba patraukliomis kainomis, beskausmis dantų (taipogi protinių) rovimas

Klinikoje „Vidadent“ rasite visapusišką odontologinių paslaugų spektrą vienoje vietoje. Pirmoji pagalba tą pačią dieną. Garantija visam gydymui. Norime užtikrinti, kad jus aptarnaus rūpestingai ir kokybiškai, tad jausitės ramiai. Mūsų klinikoje dirba geriausi specialistai iš Rytų Europos. Jums nėra tikslo važiuoti namo, visada parinksime jums patogų gydymo planą ir lanksčią kainų sistemą.

Naujai atsidariusi odontologijos klinika Rytų Londone, Leytone, siūlo, ilgametę patirtį turinčių specialistų paslaugas už žemiausias kainas Londone! „Leyton Dental Practice“ kviečia apsilankyti Jums patogiu laiku!

 

Įmonių katalogas

Apklausa

Ar šiemet Kalėdoms siųsi pinigus giminėms į Lietuvą?

Taip

Ne

Gal ir siųsčiau, bet nebeturiu artimųjų Lietuvoje

Aš nesiųsiu – man giminės iš Lietuvos siųs

Skelbimai

Be registracijos!

Anglija.lt radio

Anglija.lt chat

Admiral Markets
Hair culture salon
CEPELINAS.CO.UK - verslas Britanijoje

Orai

Įmonių katalogas   Lituanica