Įmonių katalogas : Kirpyklos, grožio, masažo salonai

Įmonės

Edita grožio salono durys atviros kiekvienam, siekiančiam būti stilingu visur ir visada. Čia kiekvieną maloniai pasitinka ir visada kvapnios arbatos ar kavos puodelį pasiūlo salono savininkė, kirpimo stilistė Edita. Didesnę nei 15 metų patirtį Lietuvoje ir Londone turinti bei nuolatos naujovėmis besidominti savo srities žinovė su savo suburta komanda profesionaliai išpildys Jūsų norus, taip pat patars, kaip atrodyti gražiai kiekvieną dieną.

Naujai atsidariusioje kirpykloje grožio salone Elle hair and beauty Lewishame Jūsų laukia jauki aplinka ir ypatingas dėmesys klientui. Norite tokio kirpimo, kuris gerai atrodytų kiekvieną dieną, o plaukus būtų lengva susitvarkyti pačiam – mūsų kirpėjai-stilistai, dirbantys tik su profesionalia kosmetika, padės Jums išsirinkti tinkamiausią kirpimą ir plaukų spalvą, sušukuos pagal naujausias mados tendencijas ir individualų kliento poreikį.

Naujai atsidaręs „Valerie“ grožio salonas maloniai kviečia užsukti visus, norinčius atrodyti gražiai ir stilingai. Čia jūsų laukia patyrę specialistai, jauki aplinka ir ypatingas dėmesys kiekvienam apsilankiusiam.

Mūsų tikslas – rūpintis Jūsų sveikata, grožiu ir savijauta! „Tegul šypsosi ne tik kūnas, bet ir siela“. Teikdami grožio paslaugas, mes naudojame tik itin aukštos kokybės produkciją: Keune, Milk Shake, No Inhibition, Australian Gold, Swedish Beauty, Moroccaoil. Šią produkciją galite įsigyti visuose mūsų salonuose. Paslaugai ar konsultacijai pas meistrą-stilistą, kosmetologą ar masažistą rekomenduojame užsirašyti iš anksto. Mūsų administratoriai padės pasirinkti patogią Jums datą ir laiką.

Šiaurės Vakarų Londone esančioje kirpykloje “Violets”, teikiamos visos plaukų kirpimo ir dažymo paslaugos moterims, vyrams ir vaikams. Taip pat teikiame manikiūro, pedikiūro,soliariumo, masažo, visas kosmetologijos paslaugas. Nedidelės kainos!

 

Įmonių katalogas

Apklausa

Ar šiemet Kalėdoms siųsi pinigus giminėms į Lietuvą?

Taip

Ne

Gal ir siųsčiau, bet nebeturiu artimųjų Lietuvoje

Aš nesiųsiu – man giminės iš Lietuvos siųs

Skelbimai

Be registracijos!

Anglija.lt radio

Anglija.lt chat

Admiral Markets
Hair culture salon
CEPELINAS.CO.UK - verslas Britanijoje

Orai

Barking garage