Mano Anglija

Ar dar liko darbų Anglijoje?

2008-08-06

Ramunė Rubinaitė

Staliaus darbą Britanijoje veikia sezoniškumas
Staliaus darbą Britanijoje veikia sezoniškumas

„Sodros“ duomenimis, per šių metų pirmąjį pusmetį apdraustų visomis socialinio draudimo rūšimis lietuvių skaičius išaugo beveik 18tūkst. Dalis šių žmonių yra iš užsienio šalių sugrįžę lietuviai, tačiau kurią dalį sudaro migrantai tikslių duomenų nėra. Lietuvoje vis garsiau aidi balsai, jog užsienio šalyse darbų jau nebeliko ir migrantai keliauja namo. Jei pavartytumėme migrantams leidžiamos spaudos puslapius, pastebėtumėme, jog darbo ieškančių skelbimų skaičius gal tris ar net keturis kartus didesnis nei tų, kurie darbą siūlo. Bet ar iš tikrųjų darbo migrantams Didžiojoje Britanijoje nebeliko?

Vieni įsidarbina greitai, kitiems darbo paieškos ilgos

Dovilė Londone kosmetologės darbą surado per dvi savaites. Mergina Jungtinėje Karalystėje metus laiko dirbo baigusi mokyklą. Po metų sugrįžo į Lietuvą studijuoti kosmetologijos ir, baigusi šias studijas, vėl atkeliavo į Londoną. Pasiūlymą dirbti viename britų grožio salone Dovilė rado internetiniame skelbime. Mergina pasakoja, jog darbdaviai pakvietė į pokalbį, prašė pademonstruoti sugebėjimus, kuriais liko patenkinti ir pasiūlė darbą. „Nežinau, kaip kitiems, bet man įsidarbinti nebuvo sunku“, – sako mergina.

Darbo paieškos sunkumais nesiskundžia ir Darius, staliaus darbą suradęs per savaitę. Vyras sako, jog sunkiau yra naujai atvykusiems, kurie nemoka kalbos, bet pramokusiems įsidarbinti tikrai įmanoma. Prisimindamas savo patirtį, Darius sako, jog staliaus darbo paieškos priklauso ir nuo sezono: „Prieš metus ieškojau darbo rudenį, tai buvo sunkiau. Vasarą nėra tokių darbų yra daugiau, tad ir įsidarbinti lengviau.“ Išspausdinęs darbo paieškos skelbimą laikraštyje, Darius sako, sulaukęs septynių pasiūlymų. Vis tik vyras pataria būti atsargiems, nes darbdaviai ne visuomet nori mokėti tiek, kiek žada pirmo pokalbio metu.

Darius pasakoja, jog tenka išgirsti ir atleidimo iš darbo istorijų, nes ekonomikos lėtėjimas atsiliepia darbuotojams: „Mano kaimynas dirba vienoje statybos firmoje, tad neseniai iš ten atleido du šimtus žmonių. Lėtėja ekonomika. Bet ji lėtėja ne tik čia, o visur, kaip ir pačioje Lietuvoje. Skirtumas tas, kad čia vis tiek uždirbi tiek, kad ir nedirbdamas dar mėnesį iš atlyginimo išgyventum, o Lietuvoje gyveni jau tik nuo algos iki algos“, – sako Darius. Dėl to į Lietuvą vyras sugrįžti nenori: „Viskas labai brangsta ten. Ir darbdavių požiūris toks, jog prisigaudo iš kaimų girtuoklių, kad tik kuo mažiau mokėti reiktų, o sąžiningų, patyrusių žmonių už normalų atlyginimą nereikia. Svarbiausia, kad tik pigi darbo jėga būtų“, – pasakoja Darius.

Tačiau darbo paieškos ne visiems, ypač naujai atvykusiems lietuviams, yra tokios paprastos. Baigęs pagrindinę mokyklą Lietuvoje, septyniolikmetis Petras su tėvais atvyko į Didžiąją Britaniją. Petras darbo paieškos skelbimą taip pat publikavo spaudoje, bet, sako, nesulaukė nei vieno skambučio. Vaikinas kreipėsi į kelis darbdavius, bet įmonių keliami reikalavimai ir Petro galimybės nesutapo. Keliuose fabrikuose buvo reikalaujamas pradinis mokestis, kad būtų atidaryta banko sąskaita ir sutvarkyti reikiami dokumentai, bet vaikinui toks mokestis atrodė per didelis. Statybos įmonės pageidavo CSCS sertifikato, kurio Petras taip pat dar neturi. Vaikino anglų kalbos žinios irgi nėra aukšto lygio. Tad darbo paieškos vaikinui kol kas nebuvo sėkmingos ir jis pripažįsta, jog įsidarbinti - sunkiau, nei tikėjosi.

Migrantai dar vyksta į Didžiąją Britaniją

Didžiojoje Britanijoje veikiančios įdarbinimo agentūros vadovas Liutauras Bubnaitis sako, jog šiandien migrantų skaičius nesulyginamas su tuo, kuris egzistavo prieš trejus ar ketverius metus, tačiau vis dar daugybė lietuvių kreipiasi į agentūrą, norėdami įsidarbinti šioje šalyje. Per mėnesį vien tik L.Bubnaičio agentūros pagalba čia atvyksta apie 30-50 žmonių iš Lietuvos ir Latvijos.

L.Bubnaitis pasakoja, jog statybų rinka šiuo metu nėra labai stabili, dėl to daugiau darbo vietų agentūra siekia pasiūlyti fabrikuose ir sandėliuose. Įdarbinimo agentūros vadovas teigia, jog vairuotojo, staliaus ir suvirintojo profesijos taip pat dar labai paklausios Didžiosios Britanijos darbo rinkoje.

Paklaustas, ar tiesa, jog vis daugiau lietuvių vyksta namo, L.Bubnaitis sako, jog kai kurie migrantai nusprendžia grįžti į Lietuvą, bet dažniausiai po metų ar dvejų sugrįžta atgal, nes Lietuvoje žmonėms sunku išgyventi iš jų gaunamo uždarbio.

Darbuotoją surasti lengviau, nei darbą

Londone veikiančio autoserviso vadovas Vitalijus įsitikinęs, jog šiandien Anglijoje surasti darbuotoją yra daug lengviau, nei surasti darbą. Vyras neseniai pateikė skelbimą laikraščiui, ieškodamas automechaniko ir, sako, sulaukė šešiolikos skambučių su prašymu priimti į darbą. Didžiosios Britanijos darbo rinka nebe tokia laisva, kokia buvo prieš keletą metų: „Be abejo, anksčiau darbą rasti buvo lengviau. Per pastaruosius metus daugybė lietuvių, lenkų, bulgarų ir kitų migrantų čia atvažiavo. Kartu sudėjus, tai šimtai tūkstančių žmonių, šimtai tūkstančių užimtų darbo vietų. Tos darbovietės buvo laisvos ir, žinoma, kas pirmas atvažiavo, tiems buvo žymiai lengviau įsidarbinti. Jei dar šimtas tūkstančių atvažiuos, bus dar sunkiau. Tarp migrantų atsiranda konkurencija, norim mes to ar nenorim“, – pastebi Vitalijus.

Autoserviso vadovo įsitikinimu, ekonominė situacija naujiems migrantams nėra labai palanki, tačiau neabejoja, jog laisvų darbo vietų dar tikrai yra. Vyras migrantus dalija į dvi grupes: tuos, kurie atvyksta pas giminaičius, draugus ar pažįstamus ir tuos, kurie atkeliauja vieni ir nieko nepažinodami. Vitalijus pastebi, jog daug lengviau surasti darbą yra pažįstamų pagalba, nes rekomendacijos anglams labai svarbios. Tačiau pats Vitalijus prieš du su puse metų į Londoną atvyko nepažinodamas nieko ir, prisimena, jog migracijos kelias lengvas nebuvo. Savo istoriją Vitalijus vadina tipine migrantų patirtimi.

Paklaustas, ar niekada nesigailėjo, jog išvyko iš Lietuvos, Vitalijus sako, jog gailėtis negali, nes pasirinkimo nebuvo – Lietuvoje nebuvo iš ko gyventi. Vitalijui apmaudu tik, kad į Angliją atvykę migrantai labai retai išnaudoja savo protinius talentus ir nedirba pagal turimus išsilavinimus: „Mūsų specialybės čia nereikalingos. Kur yra geresnė darbo vieta, kur reikalingi specialistai, ten dirba anglai. Tokia yra reali situacija. Nors ir turi išsilavinimą, turi patirties, to nepakanka. Pirmiausia, jei nori rasti kvalifikuotą darbą, turi idealiai mokėti anglų kalbą. Nepakanka to, kad tu gerai kalbi, darbdaviai nori, kad mokėtum kaip gimtąją kalbą. Ir dėl to dauguma lietuvių priversti dirbti statybose ir fabrikuose. Anglai neišnaudoja mūsų proto“, – sako elektrikos inžinieriaus išsilavinimą turintis Vitalijus.

   

Anglija.lt
Anglija.lt naujienas ar jų dalį publikuoti ir/ar kitaip naudoti be raštiško "Anglija.lt Ltd." sutikimo draudžiama.

Susiję raktiniai žodžiai: Britanija, Darbas, Emigracija

 

Komentarai

James Huth rašė
2014-01-29 01:57
Komentaras pašalintas dėl neetiško turinio (necenzūrinių žodžių, įžeidžiančio pobūdžio ar pan.).

mr luther rašė
2013-09-03 12:24
Komentaras pašalintas dėl neetiško turinio (necenzūrinių žodžių, įžeidžiančio pobūdžio ar pan.).

mr luther rašė
2013-08-29 10:46
Komentaras pašalintas dėl neetiško turinio (necenzūrinių žodžių, įžeidžiančio pobūdžio ar pan.).

Jonna Finance rašė
2013-08-26 22:57
Komentaras pašalintas dėl neetiško turinio (necenzūrinių žodžių, įžeidžiančio pobūdžio ar pan.).

Mrs.Rosita rašė
2013-08-24 06:35
Komentaras pašalintas dėl neetiško turinio (necenzūrinių žodžių, įžeidžiančio pobūdžio ar pan.).

paskolos su patogiomis grąžinimo schemą rašė
2012-08-29 12:19
Mes suteikiame paskolas, bet kurioje pasaulio dalyje mes siūlome visų rūšių ir tipų
paskolos su patogiomis grąžinimo schemą, Mūsų paskolų palūkanų norma yra 3% per
panaikinti su apyvartinių trukmė, nepriklausomai nuo vietos ar kredito statusą,
Gauti paskolą šiandien e-mail: partrickdevlin224@gmail.com
. Susidomėjote pareiškėjas yra
užpildyti skolininkų formą
Skolininkams INFORMACIJA *
* Vardas, pavardė: ...................... *
* Lytis ........................... *
* AMŽIUS ............................. *
* Šeimyninė padėtis ...................... *
* Kontaktinis adresas: ................ *
* Šalis .......................... *
* Telefonas: .......................... *
* Kaip paskolos: Suma, kurios reikia ... *
* Paskolos trukmė: .................. *
* Metinės pajamos: ..................... *
* Pareigos: ..................... *
* Užstatas: ..................... *
* Režimas grąžinimas: kas mėnesį ar metus


Ačiū, kaip mes laukiame Jūsų greitą atsakymą

Mr Herry Leo rašė
2011-01-15 17:29
Ar jums departamento? Ar jums buvo atimta paskolų

iš banko? Ar jums reikia paskolos sumokėti sąskaitas?

nerimauti ne daugiau, kaip galite padėti ateina

dabar, Am J. Herry Liūtas i siūlo visas paskolų rūšių

žmonėms, įmonėms, kurie man reikia paskolos su lo

palūkanų norma yra 2% susisiekti su manimi

elektroniniu paštu: asoloanfirm@gmail.com

blackhorsefinancial@googlemail.com rašė
2010-12-01 12:16
Laba diena,

Ar jums žūtbūt reikia skubiai paskola iš teisėtų skolintojų labai pigiau norma?

Black Horse Finansai yra vieta būti. Mes padėsime virš 250.000 klientų per metus paskolų, pasinaudojant mūsų tinklo 7.000 prekybos atstovų.

Mes apdalinti Asmeniniai finansai, Studentų Finansai, Auto Finansų Pagrindinis Finansų ir tt

Mes iš rinkos lyderių daugiau nei 50 metų patirtį padedant klientams pasiekti geriausių finansuoti pasiūlymai prieinami.

Mūsų paskolų suteiks Jums laisvės pasirinkti, ką tikrai norite.

Štai mūsų registracijos numerį (661204) ir galite patikrinti mūsų buvimas internete per:

http://blackhorse.co.uk

Prašome grįžti į mūsų skubiai ir su mumis, jei Jus sudomino mūsų paslaugos.

Mes laukiame jūsų atsakymo,

Black Horse Finance Limited .

Paskolų pasiūlyti, Taikyti dabar rašė
2010-12-01 12:14
Laba diena,

Ar jums žūtbūt reikia skubiai paskola iš teisėtų skolintojų labai pigiau norma?

Black Horse Finansai yra vieta būti. Mes padėsime virš 250.000 klientų per metus paskolų, pasinaudojant mūsų tinklo 7.000 prekybos atstovų.

Mes apdalinti Asmeniniai finansai, Studentų Finansai, Auto Finansų Pagrindinis Finansų ir tt

Mes iš rinkos lyderių daugiau nei 50 metų patirtį padedant klientams pasiekti geriausių finansuoti pasiūlymai prieinami.

Mūsų paskolų suteiks Jums laisvės pasirinkti, ką tikrai norite.

Štai mūsų registracijos numerį (661204) ir galite patikrinti mūsų buvimas internete per:

http://blackhorse.co.uk

Prašome grįžti į mūsų skubiai ir su mumis, jei Jus sudomino mūsų paslaugos.

Mes laukiame jūsų atsakymo,

Black Horse Finance Limited.

Pigūs paskola siūlome rašė
2010-12-01 11:52
Laba diena,

Ar jums žūtbūt reikia skubiai paskola iš teisėtų skolintojų labai pigiau norma?

Black Horse Finansai yra vieta būti. Mes padėsime virš 250.000 klientų per metus paskolų, pasinaudojant mūsų tinklo 7.000 prekybos atstovų.

Mes apdalinti Asmeniniai finansai, Studentų Finansai, Auto Finansų Pagrindinis Finansų ir tt

Mes iš rinkos lyderių daugiau nei 50 metų patirtį padedant klientams pasiekti geriausių finansuoti pasiūlymai prieinami.

Mūsų paskolų suteiks Jums laisvės pasirinkti, ką tikrai norite.

Štai mūsų registracijos numerį (661204) ir galite patikrinti mūsų buvimas internete per:

http://blackhorse.co.uk

Prašome grįžti į mūsų skubiai ir su mumis, jei Jus sudomino mūsų paslaugos.

Mes laukiame jūsų atsakymo,

Black Horse Finance Limited.

markcrossloaninvestment@gmail.com rašė
2010-08-23 12:35
Dear Sir / Medam,

Aš esu Mr.Mark Kryžiaus privataus ir registruotas paskola skolintojas, mes suteikiame iš paskolos 3% palūkanų, jei suinteresuotos, prašome užpildyti paskolos prašymo formą žemiau.


Vardas :...........
Adresas :...........
Mėnesio pajamos :..............
Paskolos suma, kurios reikia :............
Paskolos trukmė :..............
Telefonas :.............
Lytis ..............
Darbovietės adresas :...............
Kontaktai Adresas: markcrossloaninvestment@gmail.com

Dėkojame už jūsų globoja.

Paskolų Akcijos Apply Now rašė
2010-08-18 11:11
Sveiki,

Ieškote verslo paskolos, asmeninės paskolos,
hipotekos paskolas, automobilių
paskolas, studentų paskolų konsolidavimas paskolos
skolų, neužtikrintas paskolas, rizikos
kapitalo ir tt ar reikia paskolą bankas ar finansų
institucija vienai ar kelioms reasons.You yra tinkama vieta
paskola sprendimai!
Aš esu privatus skolintojas, galiu suteikti paskolas įmonėms ir
asmenų
mažų palūkanų ir už prieinamą kainą
norma 3%. Susidomėjote? Susisiekite su mumis stebėti

paskolos tvarkymo ir
pavedimu per 48 valandas

pašto Kontaktai: bishoploancompany03@gmail.com


Informacija apie programą

Vardas:
Gimimo data:
Lytis:
Statusas:
Adresas:
Miestas: Tempe
State / Province:
Pašto kodas:
Šalis:
Telefono numeris:
E-mail:
Valstybės tikslas paskolos: plėsti savo šunį rodyti ir veislinių veislynas
Paskolos dydis:
Paskolos trukmė:
Mėnesinis neto pajamas.

Grįžk pas mane kuo greičiau su žr. pirmiau
Daugiau informacijos.
Tikiuosi išgirsti iš jūsų.
Mano
Vyskupas
bishoploancompany03@gmail.com

Darius rašė
2010-06-08 19:10
Man tai idomus tie zmones kur raso ,suraskit man darba. Nu aisku, nebutu lietuviai, visko nori ant padeklo. Tuo labiau jei jum kas is Anglijos darba ir pasiulys, tai nebent noredami pasipelnyt ir apgaut. Vienintelis geras kelias vaziuoti pas gimines ir per juos ieskoti darbu, nes Anglijoje i darbus priimdineja dazniausiai darbininku gimines jei mato, kad jie gerai dirba. Aisku dar galima per agentura, bet ten kaip teleloto, pasiseks gausi, o jei ne...

Tomas rašė
2010-05-05 19:49
Nuolat vezame zmones patogiu mikroautobusu DVD,ATLENKEMOS SEDYNES,MALONUS VAIRUOTOJAI LT - UK , UK - LT is Siauliu,Panevezio,Kauno. Taip pat vezame siuntinius,transporta. +37067740774 , +44722238385

P. Stephen Skridininiai rašė
2010-04-21 14:22
Sveiki.
Ar jums reikia paskolos? Ar jums reikia paskolos sukurti savo verslą?
Nesvarbu, ar jums reikia Asmeniniai Paskola Å�ÄÆ laiÅ�ką Jums praneÅ�ti, kad
Dabar galite paskolos tik 3%, kad jei jums reikia paskolos, pra�ome susisiekti su manimi
Vai: biz_loan@hotmail.com

SILVA silvutemazute@gmail.com rašė
2010-04-12 12:10
gal kas zino patikimu darbu anglijoje nuo geguzes galo jau galiu dirbti? rasykit paisulymus man

Peter Morgan Dave rašė
2010-03-26 15:35
Labas rytas:
Aš Peter Morgan dave, teikti paskolas su asmens (-ų), įmonėms ir organizacijoms bendradarbiauti .3% palūkanų norma. Minimali suma, kurią galima skolintis yra $ 5,000.00 dolerių 10.000,000.00, JAV doleriais, svarais ir eurais. Ar jūs bandėte gauti banko paskolas, tačiau sėkmė? Ar jums reikia pinigų skubiai išeiti iš skolų? Ar jums reikia padidinti finansavimą arba sukurti savo verslą? Visos suinteresuotosios Kandidatai turėtų kreiptis į mus elektroniniu paštu morganloancompany2010@gmail.com

Skolininko informaciją, jei suinteresuotas.
Jų vardai: ... ... ... ....
Adresas: ... ... ... ... ....
Telefono numeris: ... ... ... ..
Vartotojo ... ... ...
Paskolos suma, reikalinga: ... ... ....
Paskolos trukmė: ... ... ... ....
Pareigos: ... ... ... ....
Mėnesinė pajamų lygį: ...
Amžius: ... ... ... ... ... ... ..
Narė: ... ... ... ... ... ...
Šalis: ... ... ... ... ....
Paštas: (morganloancompany2010@gmail.com) skubiai įgyvendinti.
Peter Morgan Dave

mrsjeancole.loancompany@gmail.com rašė
2010-03-25 15:49
Labas,
Ar ieškote verslo paskola, asmeninės paskolos, būsto paskolos, auto
paskolos, paskolos studentams, skolos konsolidavimo paskolą, neužtikrintas paskolas, rizikos
kapitalo ir tt .. ar buvo jums atsisakyta paskolą banke arba finansų
įstaiga vieną ar daugiau reasons.You yra teisinga vieta
savo paskolą sprendimai!
Esu privatus skolintojas, galiu suteikti paskolas įmonėms ir privatiems asmenims ne
mažos ir prieinamą palūkanų
norma 3%.
Susidomėjote? Susisiekite su mumis dėl tolesnių perdirbimo paskolos ir
pervesti per 48 valandas;

NAUDOJIMAS

Vardas
Gimimo data:
Lytis:
Šeiminynė padėtis:
Adresas:
Miestas:
Valstija / provincija:
Zip / Postal Code:
Šalis:
Telefonas:
E-mail:
Valstybės tikslas paskolos:
Suma:
Paskolos Trukmė:
Grynosios mėnesio pajamos.

Grįžkite į mane kuo greičiau su pirmiau nurodytą informaciją rasite daugiau informacijos.
Tikiuosi išgirsti iš tavęs.

Linkėjimai

CONTACT US WITH

mrsjeancole.loancompany@gmail.com

to Tomas rašė
2010-03-22 10:15
Ziauriai sunkus darbas. Jei nusiteikias sunkiai arti, o LT per mazai apmokamas darbas - bandyk. Beje, jei ieskosi kito darbo UK db, kaip minimumo reikalauja anglu kalbos

tomas rašė
2010-02-28 15:19
turiu darba lietuvoi ir turiu pasiulima vazioti i anglija pirbti plovykloi ir valyti masinas ar apsimoka ?

grafit rašė
2010-02-16 19:10
Galit man pritart visi galit ir ne,bet as sakau,kad Anglijoje dar galima is ko pragyvent negu lietuvoj.Nors ir ten kiek domejausi ne pyragai ten yra.Juk irgi ekonomine situacija nera gera,bet vistiek ten gausi is to sau pelno.Yra ir kitas dalykas ne vien zmones ir i Anglija sauna,o i Norvegija, Amerika,kitos uzsienio salys. Mano nuomone, jei bus man galimybe,vaziuosiu i Amerika.

karolis rašė
2010-01-14 14:18
sveiki noriu paklausti as esu 16 m. vaikinas ir noriu isvaziuoti savaite i londona pas daruga.ko man reikia? tevu sutikima gaunu,asmens tapatybes kortele turiu,ar to uztenka? ar galiu vienas vykti i anglija?ar butinai reikia suaugusio zmogaus?
Jei galit parasykit man i si nr. 864203166

Ir prasau jei rasot tai tik tai ka tikrai zinot,man nereikia tokiu atsakymu kaip "jo,gal,ir pan."
labai aciu lauksiu sms.

ojjjj rašė
2010-01-05 11:31
man tai jau vezi varo ta anglija. geriau nei lt pinigu atzvilgiu. bet ne rojus taip kaip kiti galvoja. jai uzdirbi 200 svaru. maistas nuoma seip kokie menkniekiai 100 svaru savaitei. lieka simtas svaru = 350 lt tai per menesi 1.400 lt tiap kad nieko ispudyngo kaip senais laikais. bet lietuvoi isvis darbo nerasi :D

minde rašė
2010-01-03 19:32
gal kas vazevot per lauren firma ir normaliai isidarbinot?

tru rašė
2009-09-07 07:12
5y4ruhtgf

UK Lietuvis rašė
2009-08-11 14:47
Mieli tautieciai,gyvenu Londone ir gaiu pasakyti tai kad UK su lietuva nera ko lyginti,kainos atlyginimai ir t.t.Cia zmogus kuris ismano darba ir dirba yra vertinamas ne taip kaip LT,tik pasakau is karto veng darbdaviu lietuviu nes jie krize ispute 10 kartu,ir moka tik del mados,prikurs tau tokiu pasaku kad jam dirbsi ir ,,dziaugsies,,.Jai nori vaziuoti y UK vaziuok ir nebijok jaigu kalbi angliskai minimaliai rasi ir darba ir ramybe,tik netikek lietuviu,kikvienas renkames sau gyvenimo kele,pasitikek VIESPACIU,o jai klausai zmoniu tu zuves,o cia gyventi tikrai nuostabu,UK yra Krikscioniska valstybe ir tai viska basako,o tie kurie raso kad cia blogai,tiems blogai visur .Te Laimina jus VIESPATS.........

tohmas rašė
2009-05-12 16:45
visiems pasakau kad anglijoje nieko gero niera darbu nes mes siedim be darbo jeigu per pazystamus vaz tai dar laime jeigu per lietuvos tada nieko gero nevaz per Plunges agetura apgaus jau viena musu drauga

gintaras rašė
2009-02-25 13:30
cia perskaiciau daug patarimu apie anglija
bet jie jau paseno dabar klausimas ne kur geriau gyventi-bet kokioj saly isgyventi
dabar niekas nezino kada krize baigsis o lietuvoj isvis jokios pramones nera
kaip sakoma glauskis prie turtingu saliu

Kyra rašė
2009-02-11 19:42
Sveiki visi,kaip matau daug kas pradeda cia nuo nulio,kaip manote ar imanoma pradzia padaryti per agentura isvykus i uk,o poto kabintis i gyvenima savarankiskai?Gal kas galite ka pasiulyti.

Edita rašė
2009-01-14 20:11
sveiki esam jauna pora lb norim isvykti i cikaga gyventi ir dirbti.gal kas turite darbo paasiulymu ar siaip galetumete padeti isikurti cikagoje. jai ka parasykit email: vikedita@inbox.lt

Tautietis su 10 m. darbo ir gyvenimo patirtim JK rašė
2008-10-31 18:29
R.Rubinaite, jei sprendi tik pagal anglija.lt 115 siulomus darbus ir576 ieskomus darbus tavo zodziais taip ir gaunasi. Tavo poziuris ir informacija neobjektyvi. Toks jausmas kad tai 'uzsakomasis straipsnis'.Gal noretum palyginti iformacija is Londono ziniu ? Iesko 8545, siulo 5245. TAI TIK SKELBIMU STATISTIKA. Ir nepainiok savo anglija.lt su visa likusia statistika

rolas rašė
2008-10-21 17:54
esu 40-metis murininkas su didele patirtim ivairiuose projektuose,su anglu k.pradedantis,gal atsirastu tautieciu galinciu padeti isitvirtinti londone.esu saziningas,vertinantis darbu kokybe ir darbo kultura ,per dvi savaites atvykciau ,mano e.p.rolastaugaitis@gmail.com

Aliona rašė
2008-10-21 17:10
Sveiki ieskau tautieciu Londone galinciu padeti surasti darba ir pastoge.Esu 25 metu sazininga ir nuosirdi mergina,nusivylusi gyvenimu Lietuvoje.Turiu sunkumu su anglu kalba,bet pasitikiu savo sumanumu tai,kad po 3 menesiu tiku,kad tai jau nebutu problema....Labai lausiu paramos.mano kontaktai-smilemergyte@gmail.com

Rolandas rašė
2008-10-17 16:19
43.m.aukstos kvalifikacijos murininkas turintis didele ivairaus apdailos muro patirti ieskau dabo anglijoje tel.861430693 anglu k. pradejau mokytis buciau dekingas uz informacija

PnVz rašė
2008-10-16 19:32
nu va man 18 kaip tik va baiges esu 12kl ir turiu plataus profilio statybininko specelybe.. tai va uz kokio pusmecio mastau judet i UK tai jej kas turit kokiu pasiulymu ar minciu geru parasykit i emaila marius1592@gmail.com

rasa rašė
2008-10-13 16:56
labai noriu isvykti kur toliau nuo lt dirbu fabrike6metai o santaupu jokiu liudna noreciau kad ir sunu galeciau pasimt man 27 vaikui3 m.mano el.rasaoskaras@one.lt lauksiu,,,, ..

rasa rašė
2008-10-13 16:46
noriu i anglija anglu k.truputi turiu 3m sunu.jei kas imanoma rimto rasykit rasaoskaras@one.lt

g.k rašė
2008-10-09 22:51
Teisingai kazkas paraset"kiek zmoniu,tiek nuomoniu"O gal patyrimu?As pats 4 metai cia.Tai nieko palyginus pries pionierius,kurie nuo 1992-94 metu.Pats atvaziavau vienas su rusu laiku vid mok anglu kalbos ziniom.Gyvenimas karavane,nepastovus,nekvalifikuotas darbas ir t.t.Bet noras ir viltis,kad cia geriau dave tai ka dabar turiu!Seima atvaziavo tik po pusantru metu,kai pusmeti turejau gera darba.Anglu kialba ismokau "gatveje".Dabar puikus namas (issimoketinai),automobilis ir t.t.Jaunelis eina i koledza,vyresnysis gyvena savarankiska gyvenima,o zmona pirma karta savo gyvenime gali leisti sau nedirbti ,bet dirba.Sakysit bull s...,f..g c....t!Ne!Tiesiog pasiseke tam tikru laiku tam tikroje vietoje atsirasti.Svarbiause siekti (tik su protu)

ede rašė
2008-10-06 16:32
zilvi tai tu durnelis kazi ka edi lt.musiau maksimos produktus nukainuotus.tai jus lt darbdavei laiko aukomis.bijot zodi pasakit.maksimines,par.tai net bijio eit i tulika sises dar.i pampersus.oi gyv.

ede rašė
2008-10-06 09:55
nesuprantu as jusu.jus esate asilai arba daunai.aisku jus norit iskarto milijonu/ bet ar mokat anglu kalba.jei mikenat kaip daunai tai.ir busit daunai

to nesupratau... rašė
2008-10-05 13:23
Zmogau, kur tu istraukei tokia nuomos kaina vienam zmogui? 100 svaru porai dvivieciame kambaryje su visais baldais, internetu ir be jokiu papildomu mokesciu. Neklaidink be reikalo zmoniu. Kepta vista gali nusipirkti uz 3-4 svarus. 2.5-3 svarai uz 30 kiausiniu ir t.t.Tik nereikia sakyti, kad maistui reikia daug isleisti.

JOGE rašė
2008-10-04 18:17
Mielieji,buvau as toj Uk 3m.Dirbau,kad kazko dar ismokciau ir grizciau i LT.Svajones igyvendinau tik po 3metu,o maniau,kad uzteks metu.Ariau kiekv diena be iseiginiu.Ismokau brangu ajurvedini masaza,ir kadangi ne vienerius metus praktikavau joga,tai ir Jogos mokytoju kursus Europoje:)Tik neseniai grizau.Turiu diploma ir mieloj lietuvoj vesiu uzsiemimus zmonems.Beje turiu ir aukstaji issilavinima.Manau neprazusiu,o UK nieko gero.Tuo isitikinau iki kaulu ir smegenu.Turiu tikslu gyvenime ir siekiu.Beje tikslo pasilikti gyventi UK nebuvo kai tik ikeliau koja.Patikekit galima ir Lietuvoj graziai gyventi.Jei norit pakeisti pasauli(Lietuva)-pradekit nuo saves.

neaiskumai rašė
2008-10-02 17:47
nera informacijos kiek anglijoj kainuoja transportas, komunalines paslaugos( ne buto nuoma) , maistas.kiek kainuoja isigyti nuosava busta?

nerijus rašė
2008-10-02 17:10
patikekit ,nu i nachui ta anglija !!!!!

nesupratau rašė
2008-10-01 22:55
nesuprantu as ciatu diskusiju. vieni raso kad darbu yra kiti kad nera. paziurejau kokie siulomi darbai tai tas pats kaslLetuvoje . visokiu uodadarbiu tik reikia.nuomos kainakambario apie 100 svaru savaitei o juodadarbiai uzdirba apie 250 svavaru per savaite. dar maistas kainuoja, tai kas lieka? kur ciatas gerumas?

milda rašė
2008-09-30 10:45
viskas imanoma labai norint. ir ofisai ir direktoriniai, bet pradet reikia visada nuo apacios. taigi, ir mergaitem ir berniukam, jeigu labai blogai yra tokia agentura calibre international, pasiieskokit internete. jie moka minimuma, mergaitem-viesbuciai ar padavejos, bernaiciam - prie maisto, bet darbo pas juos visada yra ir visada full time! Ir dirba ten lietuvaites, tai net jei kalba menka-bandykite!

edita rašė
2008-09-29 17:00
na jus kas galite suraskite man ir mano vyrui darbo Anglijoje,tikrai busiu labai dekinga.mano vyras gali nuo nulio pastatyti nama ir tap pat pilnai irengti jo vidu ,taip kaip pageidaus klientas.na,o man slauges ar siuvejos darbelio.Taigi saunuoliai lietuvos zmones padekite jei esate tikrai nuosirdus.sekmes visiema.

batareikinas rašė
2008-09-28 20:21
patarimas nuo dusios atvykstantiems- pirma nors kiek minimaliai pasimokinkit anglu kalba o ne pagalbos is pasalies ziurekit, atvykus dokumentus susitvarkyti - ne raketu mokslas, o esantys cia , bukit zmones ir nedurninkit savo tautieciu ir neapvaginekit per visokias susiktas idarbinimo agenturas.hau

Jaunius rašė
2008-09-28 02:39
Siandien gyvenu Cikagoje,JAV,jau 8 metai nelegaliai,nes susitvarkyti dokumentu taip ir nepavyko...Atsibodo...Pasiilgau Lietuvos, Europos....Galvoju mesti viska ir vaziuoti i Lietuva pailseti trumpam ir paskui vaziuoti I Londona....Kalbu angliskai laisvai, bet praktikos turiu tik tik barmeno ir padavejo darbe....Ar verta man is sia vaziuoti? Daugumas jusu sakote ,kad Anglijoje sunku, bet JAV gyventi be zalios kortos yra irgi labai sunku,ir gauti ja yra galimybes mazos....O as taip pat dar svajoju ir suderinti studijas ir darba Anglijoje, Nes JAV studijos neturintiems legalumo yra begalo brangios....JUSU NUOMONE!!!

Ramunas rašė
2008-09-27 01:21
gal kas vaziujuot i Birminghamspalio 4d.? parasakit i mano el pasta ramssius@one.lt biski esu pasimetes as cia toi anglijoi,nors ne pirma karta bet vistiek,noretus kokios nors draugijos. Aciu

siemka rašė
2008-09-25 21:06
reikalingi darbuotojai peterborough mieste anglijoje.sokolado,cipsu fabrikuose.uzidarbinima nereikia moketi.abgivendina.jeigu norite daugiau informacijos skambinkite +447824883590 genadijus. el paskas. ltrecruitmentltd@gmail.com

Gerda...=) rašė
2008-09-23 19:40
Oi jus lietuviai lietuviai... vieni spjauna i savo saly , kiti ja giria...Pripazinkite tie kurie spjaunate, kad istikruju sirdutes gilumoje trokstate sugryzti i lietuva... ten taip grazu tai zalia..:)mmmmmmm....

Ramunas rašė
2008-09-21 21:24
sveiki,as siuo metu esu anglijoi,bet po 2 savaiciu as jau si darba baiksiu gal kas zinot neklavikuoto darbo padedu isidarbinti?esu 22metu vaikinas greitai mokinuos ir jei reikia dirbu gerai kai gerai moka..

rolas rašė
2008-09-20 05:17
planuoju vaziuot i londona pavasari lankau anglu kalbos kursus turiu ivairius statybininko pazymejimus lietuiski murininko diplomas isverstas i anglu kalba ar viskas tiktu darbo paieskai londone ir kokius dokumentus galeciau susitvarkyti budamas lietuvoje per likusi pusmeti

unze rašė
2008-09-19 21:22
prisiskaiciau cia visokiu jusu komentaru ir galiupasakyti kiek zmoniu tiek nuomoniu, vieniem pasiseka ir jie lieka kietiem ne ir jei grista namo o dartreti vaziuoaj dar kazkur bandyti laime, daugesli mano pazistamu cia dirba ir turi neblogus darbus ne tik statybose bet ir ofisuose, bankuose ir ivairiose firmose, tad galiu pasakyti jei tulaimes kudikis tau pasiseks bet kur o jei ne tai ka padarysi...o kad ekonomine krize tai tiesa bet kaip kazkas minejo ji apeme visa pasauli ne tik anglija tai kad isbridom is vienos pasaulines ekonomikos krizes isbris ir is kitos:)

angliodas rašė
2008-09-19 13:16
jo kad ir kaip butu cia zmones uz zmones o lietuvoj niekas kai vergas dirbi uz pilva kadvel atietum idarba jokiu planu negali kur o cia viskas cool.

rolas rašė
2008-09-16 17:47
aciu Airinai supratau pradziu pradzia anglu kalbos kursai

Airina rašė
2008-09-15 17:17
Kas liecia anglu kalbos nemokejima- yra galimybiu, taciau mazoka..Teks ieskoti per draugus, pazystamus ir pan. Cia anglijoje pirmas klausimas: Do you have any working experience in UK? Ne? Tada jau sunku... Bet jei turi nemazai dokumentu, CSCS, NI, CIS ir pan- visa tai padidina sansus (na, bent jau pas mus taip yra). Beje, viska galima pasidaryt paciam ir tikrai nemokekite firmoms nezmoniskus pinigus uz velinias zino ka! stai numeris National Insurance gauti: 08456000643. Tiesiog paskambinat, uzsiregistruojat ir viskas! Poto reiks adreso irodymo (uzsiregistruokit bet kokioj firmoj ir paprasykit pries pat susitikima laisko, kad ieskot darbo- kaip irodymo Jobs Centre), Paso/ ID ir adreso irodymo (tinka ranka rasytas landlord'o lapas, kad gyvenate tuo adresu,.Taciau butina pridet to landlord'o koki nors bila ar pan. kad irodyt jog jis/ji ten gyvena. Ir viskas! CSCS? Paguglinkit ir rasit kaip gaut- tikrai firmu nereikia, nes vyras mano laike- nusipirko lietuviska versija klausimu, kai registravosi del CSCS iskart pasakem kad laikis Lt kalba ir viskas...Ir ka- islaike! Zodziu, nesigriebkit siaudo, nes greiciau nei greitai tikrai nebus, o ir pinigus imetysit pavejui:) Cia mano draugiskas pasiulymas:)

Airina rašė
2008-09-15 17:11
Dirbu anglu idarbinimo agenturoje ir turiu pasakyti, kad jauciasi darbu pasiulos sumazejimas, taciau reikia pabrezti, kad mazeja ir geru darbuotoju skaicius. Dauguma emigrantu atvyksta i UK su gilia mintimi, kad dirbt labai nereikes, o pinigai patys kris is dangaus..Deja..Tad ir pagauna supervaizoriai miegancius ant suoliuku, kai kurie uzgeria ir pamirsta darban ateit..O mokame £7.20 val! Ir ka? Ogi nieko, zmones lieka zmonemis, tad turiu pasakyti, kad norintiems dirbt, darbo visada bus!

rolas rašė
2008-09-14 16:05
43 metu aukstos kvalifikacijos murininkas nemokantis anglu kalbos ar turiu sansu rasti darba anglijoi

LIETUVIS is LONDONO rašė
2008-09-13 16:08
na is visos sirdies pritarsiu is patirties, DARBU JAU NERA, O JEI GAUSIT TAI NE PASTOVU, MAZAI PINIGU IR PRAKISIT DAUGIAU UZ NUOMA AR KELIONE, JUK ANGLIJOS EKONOMINE KRIZE, sunkus metas mpatiems tiems, dauguma darbovieciu atleidzia savus nes mazina skaiciu, nera biznio..., tai ka lietuviu vietos bus, jei patys anglai eilej stovi, Prognozuoja krize dar kitiems metams, tai palaukit bent metus, nerizikuokit islaidas..., gal bus geriau, atvaziuosit, bet tikrai ne dabar!!!
Draugiskai patariu!

lilis rašė
2008-09-10 15:21
drabu buvo ir bus! tik vis daugiau ir daugioau yra zmoniu kurie uz 800 nerandu o uz 400 neisiu!

Dofke rašė
2008-09-08 18:48
Sveiki!Visada galit rast viesbutyje darbo.Ir kas cia planuoja atvykt,tai nesistebekit jei busit abgauti pacio musu tautiecio,cia tokiu pilna deja..Arba vis dar neiseina is mados imti uz idarbinima.200svaru,kad nuvestu iki agenturos,nei juoktis nei verkt kai tokiu zmoniu atsiranda.Kaip negeda!

ZMOGUS rašė
2008-09-08 01:45
Didziausias patarimas visiems tautieciams, norintiems vykti i Anglija! As, pats prabuvau cia 4 metus, ir galu gale jau griztu i Lietuva visam, nes sito burdako, koks vyksta cia, as daugiu nebegaliu pakesti. Darbu cia jau senai nebera, o sudlenkiu cia yra daugiau negu paciu anglu. Galima sakyti, kad cia jau ne be Anglija, o Lenkija. Nors mano paties anglu.k yra labai gera, taciau susirasti normalu ir pastovu darba yra beveik neimanoma. Vienai darbo vietai gauti, eileje stovi 50 zmoniu ar net daugiau. Darbo agenturos yra perpildytos darbo ieskanciais zmonemis. O, jeigu tau pasiseke tarkim uzsiregistruoti darbo agenturoje, tai agentura tau pasiulys pacius blogiausius ir sudiniausius darbus kokius tu tik gali isivaizduoti. Ir, tie darbai bus tau apmokami minimumu 5,55 svaro. Be to, darbai bus trumpalaikiai pvz.3 - 5 val. i diena, ir tik 2,3 arba 4 dienas per savaite! Be to, i darba tave gali siust i kokias 2 ar 3 skirtingas vietas, per savaite, ir atstumu nuo 4 iki 8 myliu. Be to, tavo anglu kalba, turi buti gera, 200 simtu zodziu tikrai neuzteks! Anglijoje gerai buvo pries 6 - 8 metus, bet ne dabar! Taigi, kaip patys matote situacija yra (Sudas). Anglams jus visada busite tik vergu, kvailiu, negru, keistu monstru. Patikekite, per 4 metus prisiklausiau ivairiausiu nuomoniu apie mus, apie Lietuva, jie nekencia nei vieno imigranto, jie yra dviveidziai isgamos, i akis tau visada sypsosis, o uz akiu, neapkes. Isdejau jums gryna tiesa, is sirdies ! Taigi, dabar tik belieka jums apsisprest, norite vaziuot i pragara ar ne ! DARBU tikrai nebera, todel, kad privaziavo cia per daug imigrantu! ! Todel, as ir griztu i tevyne ! Aciu !

Artis rašė
2008-09-07 19:58
Lietuvaiciai,tikrai nekirmykit toj LT.Buvau grizes atostogu i LT.Kosmaras ten.kainos Europines dar ir brangiau kai kas,o atlyginimai juokingi.Gerai kas turi neblogus darbus,bet tai vienetai.Buvau girdejas kad LT statybose atlyginimai jau kaip ir Europiniai.Grizes isitikinau ispustu burbulu.Draugas dirba Maxsimoj papasakojo koki atlyginimai ir kiek val. dirba ir dar tuos pacius sunku pasiimti.Kiekvienas sugeba pasiskaiciuoti kiek iseina i val.Na ir kagi jus manot?Ogi 2 lit. i val neiseina ir0,58eu.o kainos europones.Na alcoholis ir cigaretes nervams nuraminti tai tikrai pigesnes.Tad visom keturiom tik is LT!

skaiste - rasa202@gmail.com rašė
2008-09-06 17:10
sveiki.noreciau isvykti ,bet neturiu pazistamu,del darbo.anglu k. nelabai.klp.44m.moteris.

egidijui rašė
2008-09-04 13:15
ne tikrai nemanau kad bus sunku tik reikia didelio noro ir kalbos jei neturi cia pazystamu! sekmes

egidijus rašė
2008-09-03 15:58
su draugu uz poros savaiciu zadam su automobiliu vykti i uk ieskoti darbo...ar nebus labai sunku jy rasti?

nijolita rašė
2008-08-31 12:53
Mieli tautiečiai, esu viena iš Jūsų tarpo, priversta iešoti laimės užsienyje. Labai prašau, padėkite atvažiavusiai apsistoti ir įsidarbinti. Šį mėnesį noriu išvykti į Angliją. Mano e-mail: nijolita@hotmail.de. Labai laukiu Jūsų pagalbos.

kamekazys rašė
2008-08-29 12:15
jeigu kas turit pasiulymu ar siaip kokiu minciu parasykit man emeila: kazelis@micro.lt

kamekazys rašė
2008-08-29 12:13
sveiki tautieciai! sakykit kokios galimybes zmogui kuris gali dirbti bet koki darba(nuo juvelyro iki konditerio)ir statybos ir zemes ukis zodziu univeral tik kalba silpnai moku

ASTA rašė
2008-08-27 16:43
Sveiki,as greitu laiku zadu atvykti i Londona, gal atsirastu saziningas zmogus kuris padetu, man isidarbinti .Lauksiu atsakymu.Rasykite i el.pasta verasta35@gmail.com

V>> rašė
2008-08-25 09:49
Darbo Londone daug,bet reiketu daugiau zinoti andlu kalba,nei 20 zodziu.Nes kiti galvoja,kad labai gerai ja moka.Atvaziaves neko nesupranta.Tai cia ir yra didele problema.O kam tu reikalingas toks.......

DARKA rašė
2008-08-21 12:53
IESKAU DARBO.... BET KOKIO ... GYVENU LONDONE. ESU GAN NEMAZAI LAIKO PRADIRBES PRIE STATYBU TURIU VISUS DOKUS,NIN.CSCS. SASKAITA BANKO ANGLISKA.... MANO EL PASTAS. ariuka@mail.lt jei kas galit padeti del darbo rasykit.

Tomas rašė
2008-08-19 20:48
oi oi... kaip aprodysiu.... :)

kaimas rašė
2008-08-17 09:19
8 metus gyvenau ten dabar metus lt pasakysiu tiek jai nori darbo galima rast ir cia ir bent jau kas liecia dry lining tai kainos beveik lygios kaip ir ten anglijoje .manau lietuvoje per savaite uzdirbdamas 1500- 2000lt gali gerai gyvent.o del darbo gana nemaza pasiula o dirbt reikia ir ten ir cia jai nori uzsidirbt

egyda rašė
2008-08-15 14:52
zilvi asile tu tave ten lietuvoj uz zemiause rase laiko,cia protaujientiems nors siek tiek.ira galimybe gyventi ir dziaugtis givenimu.o ka tu lietuvoj su aukstuoju toletu valyt,ir tai dar atranka bus

pilietis rašė
2008-08-15 10:59
zilvi issiplauk galva,cia zmones daug rejkalingesni ir labiau priziurimi nej tu savo ;lietuvoj!!!!

rg rašė
2008-08-14 12:16
kas neiesko sekretores ar direktorio darbo -darba ras.Pragyvent ir isgyvent yra lengviau nei LT.

Kristina rašė
2008-08-14 08:56
darba susirasti sunkiau nei anksciau, bet imanoma, ir dar kaip. Atvaziave dirbom uz minimuma ir gyvenom daug geriau nei turedami gerus darbus LT, rizikuoti verta ir dar labai. Tik anglu pries vaziuodami ismokit.

zilvis rašė
2008-08-14 08:29
Tik durneliai bando isikurt ten,kur ju niekas nelaukia,laiko uz zemiausia rase...Ten jus neturit jokios ateities,esat reikalingi,tik tol,kol galit arti kaip jauciai,po 15 val...

Ramune rašė
2008-08-13 20:13
Sveiki,as manau,kas netingi dirbti darba ras visada,ir nesvarbu kur,zemes ukyja ,gatves sluoti ar ofisiny,bet pragyventi yra kur kas lengviau nei Liet,na kas liecia dokumentus tas tiesa tikrai ilgas kelias kol susitvarkai,dauk kliuciu yra sitoja sistemoja,bet isgyventi galima,o ir su bustu cia lengviau ypatingai kas turi mazu vaiku,liet simta metu jo nesulauksi valdiskai o cia gauna kol kas zmones,taip mieli tautieciai mastykit kur geriau kol nevelu..........

Tomas rašė
2008-08-13 16:25
Labas visiems.Su zmona ketiname vykti dirbti i uk.Tam neturime patikimu draugu,per agenturas bijome rizikuoti.Auginame 4 vaikus,gyvent Lietuvoje sunku.Gal atsirastu geru ir saziningu zmoniu galinciu padeti isidarbinti uk ir tenai isikurti?Skolingi neliksime.Lauksime pasiulymu.Rasykite i el.pasta dj1Tomas@gmail.com

to s2 ha ha rašė
2008-08-12 16:44
visdelto adminai, daro savo darba

s2 rašė
2008-08-12 12:56
o kur pasidejo komentaras,kuris buvo po karolinos,kur hieroglifais rase?

vytas rašė
2008-08-12 10:08
labiausiai uzknisa dokumentai

As rašė
2008-08-11 15:00
yra, ir 100 kartu geriau nei lt, sunku paieskoti bet rasi ...

s2 rašė
2008-08-08 22:54
cia pauksciu kalba?

karolina. email tarantino007@yahoo.com rašė
2008-08-06 19:08
merginai padesiu isidarbinti anglijos miestelyje,aprodysiu miesta,padesiu susitvarkyt dokumentus...

Tavo vardas:

Komentaras:

Įvesk kodą iš paveiksliuko:
read me

 
Komentarai skirti vartotojų nuomonei išreikšti ir nebūtinai atitinka svetainės savininkų nuomonę. Už komentarų turinį Anglija.lt svetainės savininkai neatsako. Jei radote įstatymams prieštaraujantį komentarą, prašome pranešti info@anglija.lt.
 
 

Apklausa

Ar namuose JK turi lietuvišką televiziją?

Taip, turiu

Neturiu

Neturiu, bet kartais pažiūriu per internetą

Skelbimai

Be registracijos!

Anglija.lt radio

Anglija.lt chat

Sprint Ekspress
Hair culture salon
CEPELINAS.CO.UK - verslas Britanijoje

Orai

Įmonių katalogas   Lituanica