Mano Anglija

Aš už silpnesnius! arba Kodėl man negaila keleto svarų…

2012-04-18

Sveiki, mieli tautiečiai! Esu vilnietė. Kaip ir daugelis iš jūsų, prieš keletą metų atvykau ieškoti laimės į Jungtinę Karalystę. Sekasi vidutiniškai, kaip daugumai. Bet ne apie tai norėčiau šiame straipsnyje kalbėti…

Ar pastebėjote, kad JK nėra benamių, valkataujančių gyvūnų? Ar matėte bent vieną katę ar šunį, paliegusius, slampinėjančius gatvėmis, ieškančius kąsnio maisto? Ar matėte krūvas kačiukų, blusėtų, pūliuojančiom akytėm, lėtai merdėjančių? Manau, kad ne… Nes jais čia rūpinasi labdaros organizacijos, žmonės noriai aukoja, gyvūnai ginami griežtų gyvūnų teisių įstatymų…

O kaip yra Lietuvoje? Na, turbūt nereikia daug aiškinti – visi matome pilnus kiemus ir gatves valkataujančių kačių ir šunų… Deja, jei pasidomėtumėte daugiau, situacija atrodytų dar kraupesnė – kiek gyvūnų buvusių šeimininkų tiesiog išmetami į gatvę, kiek jų numarinama karantinavimo stotyse, kiek miršta nuo baisių ligų…

Sakysite, taip buvo, yra ir bus? Ir aš taip anksčiau maniau… Na, numesiu kąsnelį valkataujančiam šuniui, įpilsiu šlaką pieno katei, gal apginsiu nuo bloga norinčio tam kartui… O daugiau nieko pakeisti negaliu… Bet mes galime tai pakeisti! Ir Lietuvoje jau atsirado savanoriškais pagrindais veikiančių gyvūnų globos organizacijų, kurios rūpinasi benamiais gyvūnais. Apie jas sužinojau visiškai atsitiktinai, naršydama internete. Užklydau į gyvūnų globos organizacijos „Lesė“ (http://www.lese.lt) puslapį ir likau sužavėta, kad visgi yra puikių žmonių, kuriems ne vis vien ir kurie stengiasi pakeisti situaciją: gelbsti benamius gyvūnus, juos gydo, ieško jiems namų, mažina beglobių gyvūnų skaičių humaniškais būdais: sterilizuodami juos ir ugdydami atsakingesnį žmonių požiūrį į gyvūnų dauginimą bei laikymą.

Gyvūnų globos organizacija „Lesė“, įkurta 2007 m., užsiima gyvūnų globa ir sterilizacija. Ji įkūrusi prieglaudas Vilniuje ir Kaune, savanorių komandas Jonavoje, Panevėžyje, Tauragėje ir kitose Lietuvos vietose. Per tą laiką nauji namai rasti daugiau nei 2 230 šunų ir kačių, kasmet sterilizuojama ir paskiepijama po kelis šimtus laukinių kačių. Ši organizacija yra išlaikoma tik iš geranoriškų žmonių paaukotų bei asmeninių „Lesės“ savanorių lėšų. Valstybė nei šios, nei kitų savanoriškų gyvūnų globos organizacijų neremia. Laimei, vis daugiau žmonių nelieka abejingi mūsų keturkojams draugams: savanorių, globėjų ir rėmėjų gretos po truputį didėja.

Susipažinau ir, tikiuosi, galiu taip sakyti, susidraugavau su „Lesės“ savanore Renata – išties nuostabiu žmogumi, nuolat gelbstinčia ir savo namuose globojančią būrį katinėlių. Dauguma jų ankstesnių šeimininkų buvo „nurašyti“ – kas be kojos, kas be akies ar net abiejų, sirgę baisiomis ligomis. Jos dėka šiuo metu visi jie sveiki ir trykštantys noru gyventi, daug jų jau iškeliavo į naujus namus džiuginti naujų šeimininkų, o jų vietą užėmė kiti, kuriems reikia pagalbos.

O kuo aš galiu padėti, jei esu už 2 tūkstančių mylių? Taip klausiau savęs, klausiu ir Jūsų. Iš tikrųjų viskas paprasta… Atsisakyk keleto skanumynų, gal pintos alaus, gal dar vieno spintoje prakabėsiančio drabužio ar dulkes ant lentynos renkančio ir metų metus nenaudojamo daikto ir paskirk tuos kelis svarus silpnesniems už save, kurie taip pat labai nori gyventi! Tai, kas Jums tik kelios minutės malonumo, kažkam reiškia galimybę gyventi. Aritmetika labai paprasta: 8 £ = 32 litai = skiepas katinukui… Ir Tu jau išgelbėjai gyvybę! Už 100 litų galima sterilizuoti katę ir per metus gatvinių kačių populiacija sumažės bent 12 gailiai miauksinčių, alkanų ir ligotų padarėlių… Ir tavo miestas po 5 metų atrodys tikrai geriau!

Pasižiūrėkit į jų snukelius… Kaip jie atrodė tik patekę į gelbėtojų rankas ir dabar… Žinau, kai kas pasakys, tokius reikia migdyti. Tačiau jie labai nori gyventi. Geriausias įrodymas – kaip jie kabinasi į gyvenimą ir kokiomis dėkingomis akimis žiūri į Tave, jų Gelbėtoją…
Taigi visus raginu – nebūkit abejingi, prisidėkit nors keliais svarais, nors kartą ištarkit: ir aš už silpnesnius!!! Dėkui už Jūsų gerumą!

Rūta K.

Banko rekvizitai:
VšĮ „Lesė“. Įmonės kodas 300709225
LT64 7044 0600 0597 6183
SEB bankas, SWIFT kodas CBVILT2X

Daugiau informacijos apie tai, kaip gali padėti, rasi „Lesės“ tinklapio – http://www.lese.lt - skyriuje "Paremk":

http://www.lese.lt/lt/finansine_parama
http://www.lese.lt/lt/aukok.lt
http://www.lese.lt/lt/del_2proc_paramos

Foto:

Sviešaus kailio šuniukas Marlis:
Žmonių išmestas šunelis Marlis iš simpatiško kudliaus greitai virto apšepusiu, baikščiu valkata. Tik „Lesės“ globėjo Deivydo namuose jis atgavo ne tik terjero išvaizdą, bet ir pasitikėjimą žmonėmis.

Rainas kačiukas Slibunukas:
Sunku patikėti, kad šis žaismingas gražuolis ir tas apleistas vargeta – tas pats katinas Slibunukas.

Dobermano mišrūnas Ramzis:
Kai „Lesės“ savanoriai paėmė dobermano mišrūną Ramzį iš savivaldybės finansuojamos beglobių gyvūnų karantinavimu užsiimančios įmonės „Grinda“, jis atrodė kaip skeletas. Dabar jis neatpažįstamai pasikeitęs: galingas, be galo gracingas, išraiškingo snukio šuo.

Juoda katytė Bagyra:
Kai Bagyrą paėmė „Lesės“ savanoriai, visas jos kūnas buvo skausminga žaizda. Taip „išsikerojo“ negydomas grybelis. Dabar katė išgijo ir nors neturi puošnaus kailiuko, gyvena visavertį katinišką gyvenimą. Jai trūksta tik nuolatinių namų.
   

Anglija.lt
Anglija.lt naujienas ar jų dalį publikuoti ir/ar kitaip naudoti be raštiško "Anglija.lt Ltd." sutikimo draudžiama.

Susiję raktiniai žodžiai: Benamiai gyvūnai, Gyvūnų globa, Labdara, Lese, Parama

 

Komentarai

to dar to betruko rašė
2012-05-08 08:22
1) Jeigu turi konkrecius duomenis, kad sita organizacija plauna pinigu, kreipkis i teisesauga, tegul juos pasodina visus. O jeigu neturi, uzciaupk savo smirdancia burna.
2) "Geriau jau pasirupinti zmonemis, vaikais" - na, ar pasirupinai? Jeigu butum pasirupines bent kazkuo, nebutum taip slyksciai apie gyvunus kalbejes. Tad velgi, su tais savo "geriau" patylek geriau:), nes akivaizdu, kad esi is tu tusciu puodu, kurie garsiai skamba.

dar to betruko rašė
2012-05-05 18:36
gyvuliuku globejai atsirado. virkauja. Geriau jau pasirupinti zmonemis, vaikais, o ne gyvuliais ir plaut pinigus. Savanoriai? Tai gi jie alina savo sveikatas.

visiems I... rašė
2012-04-27 19:46
tai -idiotai arba-dar blogiau-imbicilai.... cia tokiu-pilna.....

Nezinantiems, kas yra "l" rašė
2012-04-27 12:06
Interpretuoti galite, kaip Jums patogiau. Na, kaip patogu, matyti is interpretaciju :)

Ruta K. rašė
2012-04-27 11:37
Nu deja, ne mano cia tas komentaras, tai nieko atsakyti negaliu. Jei nepastebejote, as savo komentarus pasirasau!

paskutine Ruta.K rašė
2012-04-27 11:35
"I" tai mano pimpalas

paskutinei Rutai.K rašė
2012-04-27 11:14
"I"-Tai Ibrahimas??

Amzinajam dalintojui rašė
2012-04-27 07:05
Na, ka jums, amzinasai, galima pasakyti? Nebent tai, kad patarle "kuo pats kvepia, tuo kitus tepa" nenustoja galioti jos ikunytojui is LT persikelus i UK. O kas del verslo ideju, tai teks pasiieskoti kitu forumu ir temu. Aiskinu, nes, panasu, tamsta esate per didelis tas is "l" raides (zodi zinote, nes naudojote), kad tai suprastumete savarankiskai, be pagalbos.

Amzinasis dalintojas rašė
2012-04-26 23:33
nu turek tiek naglumo prasyti sukure tinklapi suniukams, pipec internetini marketinga tegu isuka neblogas versliukas lohams

Rūta rašė
2012-04-26 14:34
Valiau, Tu šaunuolė

Valius rašė
2012-04-26 05:43
Rūta, Tu šaunuolė

Ruta K. rašė
2012-04-26 05:16
Mielas/a I, labai aciu uz palaikyma ir domejimasi Lietuvos beglobiais! Patikekit, kai vietoj dar vienos isties visai nereikalingu dzinsu poros paaukoji kokio vargsiuko gydymui, matai kaip jis isgijo ir rado mylincius namus, pasidaro taip gera sirdyje! Daug daug geriau ir silciau nei pririjus desros, prisiurbus pigios Lidlo degtines ar dar kazko, kuo cia giriasi besilepinantys tautieciai.... :))) O kitiems norejau pasakyti, kad tikrai priimu kitokia nuomone ir padiskutuoti galima, tik kad jusu argumentai - ne argumentai... Parasykit man konkreciai, kodel neturetume remti beglobiuku ir jiems padeti, kaip humaniskai (pabreziu) mazinti valkataujanciu kaciu ir sunu populiacija, ju platinamas ligas (kas gresia ir jusu islepintiems keturkojams) ir mes padiskutuosim! Jei turite daugiau patirties nei visos civilizuotos salys bei superiniu ideju (ar burtininko lazdele) manau galesit patentuoti savo idejas! nekantriai laukiu as ir Lietuvos keturkojai :)

nusmurgelis rašė
2012-04-25 19:47
gerai

cia tam nusmurgeliui rašė
2012-04-25 19:35
vaistukai tau tikrai jau nebepades-
mat vaistai skiriami tiems , kas dar smegenu kazkiek turi ir tie vaistai veikia tik per smegenine.
o pas tave matosi, kad galvoje tuscia ir tik raudonas siuliukas ausis prilaiko.ir ta galva tau reikalinga vien del to , kad i kakla neprilytu.
tad vienintele iseitis
junkis prie musu debiloidu.
ziuresime visi kartu susede-per desros ir batono prizme i dangu,gersim alu ir rinksim babkes kilniems tikslams-koksui,amfai ar zolei.
o kai uzsimesim-tai "skrisim" , kaip betmanai gelbeti viso pasaulio sunis ir kates...
taip kad cia putu nebeleisk-o junkis prie visu!
prisijungimo mokestis-tik stuka svarovskiu.
nepasigailesi!

I. rašė
2012-04-25 16:55
Saunuole Ruta, kad parasei si straipsni!
Pati kelias pastarasias dienas ziurineju Lietuvos gyvunu globos organizaciju puslapius ir pamaniau, kad emigrantams irgi butu gerai prisideti prie paramos.
Labai tikiuosi, kad atsiras daugiau bendraminciu ir padedanciu, juk turbut daugelis labai nenusiskriaustu pervesdami kad ir nedidele suma kas menesi.

paskutiniam rašė
2012-04-25 14:57
pagerk vaistuku nuo nervu...

to nusmurgeliams tiek protu tiek viskuo ...lietuviams.... rašė
2012-04-25 14:53
Ei jus -bajeristai -debilai... nusigrybavote i lankas kaip visada.. -cia jums nehumoro skyrelis... o normalaus laikrascio -normalus straipsnis. raso apie gyvunu globa- o jus abie blusas ir skudurus...debilai jus debilai -is visokiu pakrumiu lietuvisku privaziave-bemoksliai... tai ir rasinejate nesamones... zmones visam pasauly kovoja uz gyvunu teises, zaliuju judejimai...maratonus bega kad surinkti pinigu kilniems tikslams..o jus-BUDULIAI IR BUDULES- tik pro lidlo desros prizme i viska ziurite ir viska matuojate pagal turginio lygio materialisto zmogelio lygi..... geriau buti ubagu kisenej...nei ubagu -dvasios....o cia tokiu... pilni kampai.... ka jus savo vaikams iskiepysit?? su tokiu poziuriu... jau busite nach... pasiusti nespejus vaikams 14 -kos sulaukti....

Ruta K. rašė
2012-04-25 05:56
Na taip, lekit visi skuduru... Tik va nepamirskit, kad sutinka pagal isvaizda, o islydi pagal prota...

Stase rašė
2012-04-25 00:49
pox*i tos blusos, leksim skuduru. as jau penktadieni uzsiimsiu eile :)

visiems rašė
2012-04-24 21:00
paskutiniam-apsirikai truputi:
si sestadieni bektono lidlo aikstele uzimta.
ten nuo pat ryto iki velaus vakaro dalins Debenhams parduotuviu tinklas dalins labdara
(rubai , batai ,zaislai-viskas su etiketemis). uzpraeitu metu sezono prekes. gal ir nemadingos-bet vis gi "i namus, o ne is ju"
.vienam zmogui-5 kg " i rankas" butinai turekit id su savim.
po renginio -koncertas. koncertuos new hamo repo grupe is Brampton secondary school "Brampton beats", grupe "Cosmic Gate".
no hidden fees.

100 blusu rašė
2012-04-24 14:12
ka tik parlekiau is Lloydo, ten atidare saskaita blusoms gelbeti. Sestadieni renkames Bektono Lidlo aikstej, rinksim komiteta ir koordinacine taryba. Manau jau ateinanti rudeni galesim kurti blusu partija ir dalyvauti parlamento rinkimuose.
LAISVE BLUSOMS!!!

to 100 blusu rašė
2012-04-24 13:47
a ,dabar aisku. visi gyvi padarai yra vienodai svarbus ir ju gyvybes turi absoliuciai vienodas vertes ar ne? reiskia tavo gyvybe yra tokios pat vertes kaip vienos blusos. nu ka galiu pasakyt ,labai logiskai mastai ,saunuolis:DDD

100 blusu rašė
2012-04-24 13:31
o situacija tokia - kad isgelbeti valkataujanti suni, reikia nuzudyti maziausiai 100 blusu. Tai ar verta viena isgelbeta gyvybe simto prazudytu gyvybiu?
O gal vel dvigubi standartai - viena gyvybe yra vertesne uz kita gyvybe?

to atsakykit rašė
2012-04-24 13:22
emm... svelniai tariant kazkoks keistas klausimas:) niekaip neisivaizduoju situacijos, kad butu toks pasirinkimas. nu nebent skesta 2 valteles ,vienoje 100 katinuku ,kitoje bomzas ,o laiko yra tik viena valtele isgelbet:))) nes jeigu kalbama apie labdaros organizacijas ,finansine parama ,tai tokio pasirinkimo ir but negali ,galima padet visiems tuo paciu metu. nu arba niekam nepadet tuo paciu metu:)

atsakykit rašė
2012-04-24 12:07
Ar galima atimti 100 gyvybiu, kad isgelbeti 1 gyvybe?
Jeigu jums reiketu rinktis nuzudyti 100 katinuku, kad isgelbeti 1 bomza - ka rinktumetes?

to dabar jau tikrai paskutinius rašė
2012-04-24 11:48
Jo, buk geras, gal rimtai jau neberasyk nieko. Nes girdet visa sita tirada is zmogaus, kuris niekam neaukoja pinigu del to, kad reikia £2 ant alaus, yra kaip minimum juokinga.
Ir, beje, reiketu tau, tokiam protingam, bent jau pradet skirt, kada yra smerkiama kitokia nuomone, o kada tai "kitokiai nuomonei" yra priestaraujama, nes ji yra grynas smeiztas (kad cia apgaule, pinigai renkami neegzistuojantiems gyvunams, yra issvaistomi, kazkas is to pelnasi ir t.t.).

dabar jau tikrai paskutinius rašė
2012-04-24 11:36
kokie jus beviltiskai juokingi. Jeigu yra galimybe straipsni komentuoti ir reiksti savo nuomone, tai taip ir bus. O jus manote, kad turi komentuoti tik tie, kurie sutinka su jumis. Kitu nuomoniu turetojai yra smerkiami, isvadinami gyvuliais ir kitokiais zodeliais. Tai rodo koks dar esame tamsus kaimas ir kaip nemokame gerbti svetimos nuomones. Jums atrodo, kad esate pasaulio teisuoliais, rupinates silpnesniais. O vidus jusu yra pilnas meslo, kuriuo drabstote aplinkinius, nesutinkancius su jumis.
O apie elementaru jumoro jausma jus neturite net zalio supratimo. Cia vienas kitas bando nors ir nevisai vykusiai, bet juokais nuleisti tvyracia itampa. Bet dauguma ant tiek jau nuvarginti gyvenimo, kad kvailiausia juokeli priima uz gryna piniga. Atsipalaiduokit, turit tik viena gyvenima. O tie kaciukai suniukai ir zuikiukai milijona metu pragyveno iki jusu ir tiek pat pragyvens po jusu. Jei jau turit toki hobi myleti gyvunelius, tai mylekit ir nepirskit tai kaip visiems privaloma norma. Man pavyzdziui maloniau isleisti tuos du svarus ant alaus. Ir ka? Ar manot, kad as turiu jo atsisakyti?
Klounai jus...

paskutiniam rašė
2012-04-24 11:00
As sia Ruta pazistu - nesiparink, jai taip lengvai priepolio neivarysi, ji pati kam nori ji ivarys!!!:-D
Ir is tikruju man labai grazu, kad zmogus tokia veikla uzsieme budamas net ne Lietuvoje. Nemazai cia buvo neigiamu komentaru apie gyvunu remima, bet gi niekas nevercia: nenori aukot gyvuneliams, ok, susirask remimui kas tau prie sirdies - naslaiciai, seneliai, vargsai, ligoniai ir t.t. Nenori remti esanciu Lietuvoje - ok, remk UK ar Afrikoje ar kur tik nori! Juk ne tame esme. O esme - padeti silpnesnems. Kad ir po pora svaru per menesi - suma juokinga, o kooooooks pliusas i karma!:-)

ei, rašė
2012-04-24 09:07
pimpi uzteks. rutelei priepoli ivarysi.

liūdna rašė
2012-04-23 17:07
Ech jūs visi šmeižikai, juodinantis preiglaudų ir kitų labdaringų organizacijų veiklą. Ar bent buvote kada ten? Ar bent skaitėte veiklos ataskaitas? Ar domėjotės? Lengviausia rėkti, kad visi sukčiai ir apgavikai. Beje tiems kas rašė, jog žmonės pagalbos ale nebereikia pereinam prie gyvūnų, atsakysiu taip: žmogus pats gali užsidirbti ir yra visų pirma atsakingas už naminius gyvūnus. Geriau pasidomėkite kokios sumos skriamos vaikų namams, kiek maisto produktų į maisto banką nukeliauja ir t.t.

atsipeikejes gyvulys-Rutytei rašė
2012-04-23 16:53
panele Rutelaityte,
buvau siandien nurepliojes.
tai babajka sake su savo bedomis kreiptis "tik pas Ruta" ir isvare lauk.
tai va dabar per lietu keturiom , keturiom .. ir i parka atgal...
negi negaila?
duok nors desros?ka?pagerintu makaronu jau ir nebeprasau...

Ruta K. rašė
2012-04-23 15:09
Visu pirma tai as jums ne Rutka!Antra - jei jau iki consulo nurepliojat, ten jumis ir pasirupins - is mano ir kitu pilieciu sumoketu mokesciu! Sekmes :)

atsipeikejes gyvulys-panelei Rutai.K. rašė
2012-04-23 14:16
Rutka,
koks as tau ponas?ponas busiu kai pas Bekhemiene apartamentuose vartysiuos...
sakau gi-cipuotas ir nukirmeliuotas labradores ir skaliko misrunas as!
keturiomis vaikstau jau nuo 14 metuku iki pat dabar.
ant "dvieju" atsistoju tik tada kai issiblaivau ir kai reikia nueiti iki consulo, pasalpos.
taip kad ruosk man ta savo desra, pageidautina su paprika ir maisa tu makaronu su priedais pagriauzt. bet ir kiausinienes neuzmirsk iskept. lietuviskos, ant lasinuku
o po pietu prasyciau-ir paause bei uteleta smakra man pakasyti ir lopsine padainuoti

Ruta K. rašė
2012-04-23 12:48
Jei ponas pradesit vaikscioti keturiomis ir loti, Apsimsit budoje saugoti mano nama - butinai nupirksiu maisa sauso maisto ir Chapi desros!

atsipeikejes gyvulys rašė
2012-04-23 12:40
kaip tai man jau niekasnepades?
o aktyvioji Ruta?
ji ir tik jii man vis dar gali padeti!
beje mano veisle-Alytaus skaliko ir Daugu labradores misrunas su cipu.

noriu paklausti komntatores G: rašė
2012-04-23 10:54
o kur yra ta vieta kur NESUEINA ???
ir kas tn galetu sueiti ,bet nsueina???
ir kodel jus pries lapes?

to-atsipeikejes gyvulys rašė
2012-04-22 18:59
hmm parke matai ir kompiuteriai ir wifi metosi.......jei esi nevala ir prasigeres, niekas jau nepades..

katinukas rašė
2012-04-22 18:21
Gyvuly tu uteletas, ar turi kokia veisle?

atsipeikejes gyvulys rašė
2012-04-22 17:03
Ruta yra aktyvi ir visomis jegomis stengiasi padeti beglobiams-ir ji privalo man beglobiui gyvenanciam parke ir atsipeikejusiam nuo snapso,kad Ruta ateitu ir iskeptu man kiausinienes ir dar uteles isrinktu nuo manes

G rašė
2012-04-22 00:59
Atsipeikekit gyvuliai!!!! prieglaudos kaip Lese, 5pedutes ir pan. yra padariusios daug, ir galetu padaryt dar daugiau tik su musu pagalba! jei taip gaila tu keliu svaru 'plaunancioms' pinigus imonems, pradzioj pasidomekite kam siusite tuos pinigus ir kas uz tuos pinigus bus padaryta. TAM kas rase kad aukokime pinigus zmonems/vaikams ir pan: taip jau yra daroma ir zmones renka jiems pinigus (gal apsisviesk siek tiek?!). Katinai, suniukai ir kiti mazi padareliai patys nepasiskus kaip jiems blogai ir neprasys padet, ar patys sau negales padet, todel gerai kad yra uz juos kalbanciu zmoniu tokiu kaip RUTA. Jei TAU gaila paaukot tuos kelis svarus ar gaila kad zmones kazka daro kitu labui, tai isvis neskaityk tokio straipsnio ir nereiksk savo nuomones cia, ne tam sis straipsnis cia sukurtas. Gaila matai lietuviui kad Ruta yra aktyvi ir visomis jegomis stengiasi padeti beglobiams. Jei zinotumet kiek autore yra padariusi ju labui, uzsiciauptumet ir susikistumet savo nuomone ten kur nesueina.

to visiems bukaprociams -atvykusiems cia.... rašė
2012-04-21 21:54
del ko cia nera sunu ir kaciu benamiu ir beglobiu.. ogi todel ...kad mums-antrai kartai nuo zagres is lietuveles ...taip toli iki anglisko mentaliteto ...kaip nuo Birzu iki Marso.....kas nesuprato-lai perskaito komentarus nuo pradzios....

As rašė
2012-04-21 17:56
tai uteliu nenaikinu,jos taip pat gyviai.

76 rašė
2012-04-21 17:33
lapem remti svarus perveskit i saskaita Lloyds TSB 20965281, sort code 23-41-12

75 tas rašė
2012-04-21 16:22
o ar jus viska padarete,kad musu mylimam Londone nors kiek pageretu gyvenimas lapems. Gi jos irgi gyvunai. Paziurekit kokios nusiurusios,paliegusios. Vargses naktimis islenda,kad koki tai chikeniuka damustu. O jus dauguma net nepagalvojate,kad jos irgi sunu gimines. Taigi gal pradekime nuo savo kiemo ir pasirupinkim benamiais gyvuneliais vietoj to,kad sertumem uzjuriuose kazkieno pamirstus gyvius. Man savi stringai arciau siknos. Taigi,palaikykime saviskius!!!!

medis rašė
2012-04-21 11:12
o zmonems jau viska padareme, kad ememes sunis gelbeti?

Ruta K. rašė
2012-04-21 07:37
Butent susipazinusi su Lesieciais ir pakeiciau savo skeptiska nuomone apie labdara gyvunu organizacijoms. Kam idomu, parvyke namo, nuvaziuokite i prieglaudas ir pasiziurekite, pabendraukite su savanoriais ir susidarykite savo nuomone. Netgi ju interneto svetainese galima stebeti, kaip vyksta gyvunu gelbejimas, kiek zmoniu yra neabejingi, kaip operatyviai viskas dazniausiai vyksta... Visiems grazaus sestadienio :)

Lesės savanorė rašė
2012-04-21 06:59
Tiems, kas galvoja, kad "Lesė" plauna pinigus... Gali patikrinti ataskaitas ir kievienas paramos prašymas yra atnaujinamas ir parašoma, kiek pinigėlių tai naujienai paaukota. Taip pat seniau būdavo savaitinės naujienos, viskas surašoma iki lito. manau, jei susipažintumėt labiau su Lesės vadove ir savanoriais, pakeistumėt nuomonę... O visi čia dirbantys savanoriai atlyginimo už tai negauna ir daugelis globėjų namuose patys iš savo lėšų padengia sąskaitas už maistą, kraiką, kt.

dfg rašė
2012-04-20 21:21
Psichologas cia jau nebepades...reikia stipresnio gydymo. Zmogus su didelem problemom.

;) rašė
2012-04-20 18:43
oj kokia "diskusija" uzvire - kazkoks psichinis pats su savimi kalbasi:))) jnes beveik visus komentarus kur varo ant labdaros (Iskaulintojui, 123, runkeliui, runkele...) garantuotai parase tas pats zmogus:))) pats laikas butu jam pas psichologa nueit pasidalinti savo skausmu:))) juk normalus zmogus parasytu savo nuomone viena karta ir uztektu, o sitas visa diena cia sedi ir skirtingais vardais ta pati per ta pati varo:))))
nenori neaukok ir tiek, ka cia draskaisi?

16-tam rašė
2012-04-20 18:28
o as sutinku su 13-tu

4-tajam rašė
2012-04-20 18:26
"nei penso jums, patys uzsidirbkit." - i ka kreipesi? I sunis, kates? Kokiu budu jie turetu uzsidirbt?
Blemba, na net slykstu komentarus skaityt. gyvunu globos organizacijos renka pinigus "neegzistuojantiems" gyvunams? Gal pradziai pasidomekit situacija bent minimaliai pries sudus cia pylant.

3-ciam rašė
2012-04-20 18:19
Ok, as jokiom organizacijom nepriklausau ir absoliuciai pritariu antram komentarui.
o tavo mineti "prasytojai ir suinteresuoti asmenys" yra benamiai sunys ir kates, tik jie patys negali pasakyt, todel super, kad atsiranda zmoniu, kurie uzsiima tais vargsais gyvunais.

... rašė
2012-04-20 17:42
Niekas nieko veltui neorganizuoja...anglijoje labdaros turtingiesiems savo mokescius pridengt nuo valstybes, smulkios labdaros irgi turi savo kelius, gal kokie penki procentai ir tenka tiems gyvuliukams... jei pati sugalvociau ka ir aukot, prikrauciau maisa rubu siust i lietuva, o ten kas is pazystamu ir nunestu kokia vargingai seimynai, bet rami buciau, kad prekes nukeliavo tiesiai i rankas...

Tranas rašė
2012-04-20 17:15
"Pasižiūrėkit į jų snukelius… Kaip jie atrodė tik patekę į gelbėtojų rankas ir dabar…"
Jums gaila? As galiu sukurpti per pusvalandi toki straipsni apie naslaicius beglobius vaikus. Dar galiu prideti desimti kita labai pasigailetinai atrodanciu vaikuciu. Ar Anglija.com isspauzdins ji su mano banko saskaita?

neduosiu labdaros, nekastruosiu katinu rašė
2012-04-20 17:06
musu mentalitetas dar labai toli nuo saziningos labdaros. Rinkejai per daug piktnaudziauja arba is vis aferas daro, o davejai per daug nepasitiki, nes nera akli - mato. Be to dar nera susiklosciusiu jokiu labdaringu tradiciju. Matyt dar turi pasikeisti visa karta o gal ir dvi...

runkele rašė
2012-04-20 16:59
Delfy ir Lietryty ne vienas komentatorius pabande paskaiciuot tas visas labdaras ir 2% paramas tokiems visokiems sunims ir katems. Ir, kaip jau iprasta, kaip visada galai niekaip nesueina. Ypac tose organizacijose, kurios daugiausia rekia apie save. Tukstanciai litu tiesiog isnyksta.

Bukaprotis rašė
2012-04-20 16:52
Sako - pinigai nekvepia. Todel nesvarbu is kieno kisenes jis istrauktas - runkelio, budulio, bukaprocio, vagies, sukcio, pedofilo ar neklystancio komentuotojo. ESME YRA ISTRAUKTI!!! ir pageidautina KUO DAUGIAU!!!

Bitute rašė
2012-04-20 16:50
Manau yra daug tiesos dauguma cia komentavusiu,neneigsiu..bet jei si labdara legali, manau daro dora,humaniska darba zmones padedant gyvunams..o kas cia blogo ,jei tai is tikro?

runkeliui rašė
2012-04-20 16:37
Tik vat kai tik tikriesiems protingiesiems patriotams prisireikia pinigu, kazkodel tie emigravusieji "bukaprociai" pasidaro labai mylimi, ypac ju piniginees turinys :D kaip cia yra, a? Protingieji, likusieji LT, nebesugeba net tu centu uzdirbt, kad reikia is "bukaprociu" kaulyti? Klausimas, kas tada bukaprociai? Ar tik ne tie, likusieji? :)

Runkeliams rašė
2012-04-20 16:34
Kažkodėl visiškai nenustebino tokie komentarai, juk Lietuva palieka didžioji dalis bukaprociu :D

padekit prasau rašė
2012-04-20 15:23
as turiu namuose labai sunkiai sergancias peles ir tarakonus...kad juos isgydyti man reikia £10000
prasau pervesti i sia saskaita:
LT34 3564 1250 0388 3543
SEB bankas, SWIFT kodas VSVIGT2X
LABAI ACIU is anksto

123 rašė
2012-04-20 15:05
As asmeniskai susiduriau su tokiais prasinetojais - apgavikais. Kai vienas zmogus rinko pinigus neva sunkiai serganciai merginai. O paskui paaiskejo, kad pats visus surinktus pinigus savo reikmems isleido. Nuo to karto niekada niekam nei piskes neaukoju. Visi tokie prasinetojai yra tinginiai ir apgavikai. Vienu matai vaikas atseit serga, kitas atseit pats serga, dar kitam valkatu sunu pagailo. Apgavikai. Siknas pajudinkit pinigams uzdirbt, o ne i kitu pinigines liskit.

atsakymuks rašė
2012-04-20 14:59
as zinau kodel cia uk nera tiek valkataujanciu gyvunu-
ogi todel, kad cia labai daug korejieciu ir kinieciu ...su savo mazaisiais restoraniukais...

Iskaulintojui rašė
2012-04-20 14:09
+1000000000. Jeigu jau emigrantas, tai butinai pinigu maisas - aukok neegzistuojanciam Linukui, aukok neegzistuojanciam suniukui, aukok kaciukui ... Klausimas - ka veikia LT gyvenantys? Akmens amzius sakote LT? Kai is visu kampu visi tik ir tiesia ranka i ne savo uzdirbtus pinigus, tai galiausiai uzknisa. Linuko istorijoj viena komentatore baisiausiai isizeidusi rase, kad jai paciai reikejo pinigu kazkam tai surinkt, kad matai jai niekas tuksntanciais neaukojo. Blem mums tai matai pinigai is dangaus krenta. Tikrai, kad paprasaiku paradas ... nei penso jums, patys uzsidirbkit.

to to rašė
2012-04-20 12:58
o mano nuomone butent iskaulintojas ir pasake protingai, o antras komentaras paprasciausiai parasytas pacios prasytojos arba kito suinteresuoto zmogaus.

to Iskaulintojas rašė
2012-04-20 12:15
neturi ka protingo pasakyt, tai geriau patyletum.
Labai dziugu, kad parase apie parama gyvuneliams! Cia, UK, apie tai nuolat visur rasoma ir kalbama, o Lietuvoje visiskas akmens amzius siuo klausimu. Dziugu, kad situcija pradeda keistis!

Iskaulintojas rašė
2012-04-20 11:47
prasideda paprasaiku paradas. Kazkam pasiseke su graudzia Linuko istorija, dabar katinukai su sunukais, o kas rytoj? benamiai vaikai? nieko originalaus, primena benderi ir 12 kedziu :)

Tavo vardas:

Komentaras:

Įvesk kodą iš paveiksliuko:
read me

 
Komentarai skirti vartotojų nuomonei išreikšti ir nebūtinai atitinka svetainės savininkų nuomonę. Už komentarų turinį Anglija.lt svetainės savininkai neatsako. Jei radote įstatymams prieštaraujantį komentarą, prašome pranešti info@anglija.lt.
 
 

Apklausa

Ar namuose JK turi lietuvišką televiziją?

Taip, turiu

Neturiu

Neturiu, bet kartais pažiūriu per internetą

Skelbimai

Be registracijos!

Anglija.lt radio

Anglija.lt chat

Sprint Ekspress
Hair culture salon
CEPELINAS.CO.UK - verslas Britanijoje

Orai

Įmonių katalogas   Lituanica