Mano Anglija

Patrauklus vyriškis ieško „nepasikėlusios“

2012-04-18

Kažkaip nutiko, kad pastaruoju metu apie mane ėmė rastis nemažai vyrukų, ieškančių draugės. Hm, ką tai galėtų reikšti? Nejaugi lietuviams vyrukams Londone visiškas badas? O gal jų skonis pasikeitė, jau nebe ilgakojų gražuolių reikia, o ko nors paprastesnio? Iš karto prisipažįstu – aš ne kandidatė. Pirma, tie vyrukai man gerokai per jauni. Antra, turiu draugą. Ir trečia, esu „pasikėlusi“.

Tiesą sakant, sunku pasakyti, kas turima galvoje kalbant apie „pasikėlimą“. Bet, regis, visuotinai manoma, kad „pasikėlusi“ yra ta, kurią domina kai kas daugiau, negu vyro kelnių ir jo piniginės turinys. Jokiu būdu netvirtinu, kad minėtas turinys yra visiškai nevertingas, daug geriau, kai jis yra, negu nėra. Net sakyčiau, tai būtinasis minimumas, nuo kurio kiekviena „pasikėlusi“ moteris pradeda.

Bet kaip bebūtų, tuos lietuvaičius, kurie „nepasikėlusios“ ieško, nuoširdžiausiai suprantu ir užjaučiu. Britanija negailestinga šalis, ir ji stipriai kerta per lietuvišką vyrišką pasipūtimą. Lietuvoj atsidavusių mamų išpuoselėta ir vyrams pataikauti išlavintų panelių apsupta lietuviška vyrija Anglijoje patenka į visiškai kitokią, moterims, o ne vyrams palankesnę, atmosferą. Lietuvės moterys tą greitai pajunta ir nesunkiai susigaudo, kad čia gerokai lengviau gyventi be vyro, negu, kaip neretais atvejais būna lietuvių šeimose, kęsti sutuoktinio ar gyvenimo draugo priekabes ir smurtą.

Neseniai vienoje lietuviškoje parduotuvėje žvalgiausi, kuo pradžiuginti savo draugus Velykų proga. Visokio gėrio prikimštas lentynas betyrinėjant netoliese stabtelėjo moteriškė ir ėmė apžiūrinėti kažkokius pakelius. Netrukus prie jos prisijungė stambus vyras su rūkytų dešrų ir užraugtų šašlykų prikrautu krepšiu. „Ko čia kuitiesi?“ – tarmiškai tarstelėjo savo moteriai. „Kepimo miltelių ieškau...“ – pradėjo ši, bet nespėjo baigti. „To š... pilna spintelė prigrūsta, – nutraukė ją vyras. – Greičiau sukis, dar duonos paimam ir varom, reik dar į Asdą užšokt, ten alus pigesnis.“ Moteriškė gailiu atsiprašinėjančiu balsu aiškindama, kad spintelėje - prieskoniai, o kepimo miltelius ji jau pabaigė, o Velykoms reikia pyrago, nusekė virtuvės subtilybių nepaisančiam vyrui iš paskos. Jo vertybių sistema buvo aiški – dešra, duona, alus – ir moteriškei nieko kito nebeliko, kaip su tuo susitaikyti.

Esu tikra, kad tuos kepimo miltelius toji vargo moterėlė kur nors vyrui nematant įsigijo ir Velykų pyragai buvo iškepti.

Beje, daug lietuvių moterų didžiuojasi, kad jos moka apsieiti su vyrais, nes „neva paklūsta“, bet iš tikrųjų padaro taip, kaip pačios nori. Mano galva, tai tik parodo, kokie iškreipti lietuvių vyrų ir moterų santykiai, nes jų pagrindas apsimetinėjimas ir smulkios apgaulės, bet ką padarysi, kad lietuviškoje kultūroje sąžiningi ir atviri vyrų ir moterų santykiai niekada nebuvo iki šiolei nėra ugdomi.

Tad visai nenuostabu, jog lietuvio vyriško idealas – „nepasikėlusi“ moteris. Ta, kuri neturi savo gyvenimo, kuri gerai jaučiasi tik tada, kai yra priedas prie vyro, šeimos, apskritai prie namų ūkio. Lietuvoje toks moters mentalitetas bei jos kaip priedėlio savimonė yra stipriai palaikomi, savarankiškas moteris išvadinant feministėmis ir vyrų nekentėjomis, tačiau Anglijoje kitaip. Čia vyriškiai labiau vertina moteris asmenybes, kurios pačios sugeba tvarkyti savo gyvenimą ir neieško kam užsikarti ant kaklo.

Kartą savo anglakalbiams draugams bandžiau išaiškinti, kad lietuvio vyro idealas yra „nepasikėlusi“ moteris. Spėkit, ar jie mane suprato? Jiems atrodė, kad artimiausias angliškas atitikmuo lietuviškam „nepasikėlusi“ yra nuobodi vargšė.

Kas nori būti nuobodžia vargše? Turbūt nei viena. Todėl sakau - „pasikelkim“. O Anglijoj per klaidą atsidūrę ir „nepasikėlusių“ tebeieškantys vyrukai tegu medžioja arba žvejoja Lietuvoj.

Zita Čepaitė


   

Anglija.lt
Anglija.lt naujienas ar jų dalį publikuoti ir/ar kitaip naudoti be raštiško "Anglija.lt Ltd." sutikimo draudžiama.

Susiję raktiniai žodžiai: Čepaitės blogas, Feministės, Lietuviai Britanijoje, Lietuviai vyrukai, Moters mentalitetas, Nepasikėlusi, Pažintys, Pažintys Anglijoje, Santykiai, Zita Čepaitė

 

Susiję straipsniai:

 
 

Komentarai

to xa rašė
2012-05-08 14:15
haha, prajuokinot su savo nesamonem, kad po 28 metu moterims vaiku gali neiseit pasidaryt. Cia tas pat kas pasakyt, kad kiekvienas rukantis plauciu veziu susirgs.

to vyras to autorei rašė
2012-05-03 09:11
ooooo, dar vienas isizeides vyriskis. po situ straipsniu 2 kategorijos isizeidusiu yra: moteris, gyvenancios Lietvuoje, ir vyrai, gyvenantys Anglijoje:-D Suaukit jau pagaliau ir nustokit save laikyt pasaulio bamba. Nemanykit, kad kiekvienas straipsnis turi buti konkreciai apie jus, jusu gyvenima, sutapti su jusu nuomone......
O is paskutinio sakinio, manau, redakcija ir autore skaniai pasijuoks. Blemba, nekalciausias straipsniukas apie vyrus ir moteris, ju santykius ir t.t., o tooooookia reakcija is kai kuriu individu pareina.......:-)))) nu neitiketina tiesiog.

vyras to autorei rašė
2012-05-02 22:37
sakyciau , kad sitas straipsnis skamba labai vienpusiskai ir sakyciau is nusivylusios vyrais moters lupu. manyciau , kad autore nelabai supranta vyrus ir galbut tas itakojo jos nusivylima. sakyciau , kad vyrai iesko labiau paprastos bendravime, su kuria lengva bendrauti, o angliskai tai skambetu - EASY GOING , o ne POOR. o aptarineti atskiru seimu problemas i jas neisigilinus , ... nezinau net ka pasakyti , kai zmogus istraukia ka nors is konteksto, dar prikuria savo , kad straispnis geriau skambetu ir pateikia tai kaip VYRISKOS RASES LIETUVOJE NUZMOGEJIMA ir isaukstina "kitataucius" vyrus , vos ne kaip idealius partnerius. sakyciau , kad autore rasydama toki zeminanti lietuvos vyrus straipsni turetu pasidometi statistika anglijoje ir kaip atsvara pateikti vienisu motinu ar vienisu tevu skaiciu. o gal autore isivaizduoja, kad tai yra pagirtina ir labai gerai??? kad ir kaip bebutu , lietuvoje seimos nariai labiau galvoja apie kitus seimos narius , nei anglijoje , o tai nereiskia nuobodzios(aus) vargses(o), bet mano supratimu tai reiskia ...mylincios zmonos (mamos) ar mylincio vyro (tevo) atsidavima seimai , net kai kazkas ar labai daug kas seimoje yra negerai. ir beje , sitas straipsnis niekaip neisprendzia apskritai jokiu problemu, o tik sukelia konflikta tarp moters ir vyro, ir todel neturetu buti laikytinas , kaip koks nors pamokantis ar patariamasis straipsnis. anglijai.lt ateityje siulyciau nuodugniau atsizvelgti i jusu publikuojamus straipsnius ir neleisti tokiu "niekalu" i eteri.

xa rašė
2012-04-29 20:29
as tai nesuprantu ko jus cia kvailiukai pesates? prisirinksit lytiniu ligu bemiegodami su kuo papuola ir tiek. pasigausit kokia besimtome chlamidija ir nebegalesit vaiku turet. Koks cia kietumas ar davatkiskumas? Cia yra idiotizmas ir tiek. O kad pasigimdysit kitoje salyje irgi anokia cia laime - jei kada reiks lekti namo, tai vaikuciai ko gero liks ten, o ne su jumis, nes vietiniai geriau zino istatymus, o mes teesam tik is trapios europos sajungos, kuri byra i trupinius.... Na nebent gausit uk pasus, bet ir tada jie gali buti atimti. kokia cia laime gauti demesi is kiekvieno ir but nukrustai kiekvieno uz saldainiu dezute? Negi kojines esat? O kokias vertybes perduosit savo atzalom? krustis ir sedet and benefitu? Pazinojau kelias merguzeles, kurios taip elgesi... Na ir ka? Paseno, pasiligojo visaip- vienai sirdis suslubavo ir sizofrenija uzpuole, kita turi problemu su lytine puse... nebeidomios jau niekam - nei lietuviams nei vietiniams. Lietuviams jos nasta, o vietiniams jos nualintos kales. Vat ir "pasirupino" savim. Abi turi uzsienietiskus pasus. Bet nei vyru, nei vaiku... O ir i lietuva geda grizt... Jei vaiku nesusilauksit iki 28, tai ju galimas daiktas VISAI NETURESIT. Pasiskaitykit geriau google medicininius straipsnius, o ne kazkokiom durnom blevyzgom uzsiimkit. Saunuoles ir kietuoles. taip kad lazda turi du galus :)

Plastic botlle off beer from london dirty rat place. rašė
2012-04-28 21:44
Komentaras pašalintas dėl neetiško turinio (necenzūrinių žodžių, įžeidžiančio pobūdžio ar pan.).

valkatoms rašė
2012-04-28 19:53
nusmurge tie lietuviai statybinkai,prasmirde dektine,kas tokiais gali dometis,pinigus prageria ,o y saunas neturi uzka nueiti,tai ir iesko nepasikelusiu,kurios duoda uzdyka :)

nika rašė
2012-04-28 14:37
labai geras straipsnis šaunuolė Zita,Anglijoje moterys gyvena taip kaip jos nori,o Lietuvoje paimkim paprastą pav. dažnai į draugų vakarėlius vienišos moterys atsisakydavo eiti todėl kad visą vakarą buvo sekamos įtarių žvilgsnių,su kuo kalba ar ne per ilgai šoka su PETRU čia aš galiu eiti kur noriu daryti ką noriu nes aš PASIKĖLUSI sunkiu darbu turiu viską ko man reikia ir klausytis bumbeklio kadangi jis VYRAS tai aš geriau muzikos pasiklausau taip čia moterys daugiau nepriklausomos niekam nerūpi kad nepilna šeima kiekvienas užsiėmes savo.......

to vyruko-komentarui rašė
2012-04-27 19:54
va tokiems kaip tu-issigimeli... tai ir ne uostyt nepasikelusios... nes su tokiais kaip tu ir tavo mastymas.... tik naslaites-gyvenimo nuskriaustos kuriu nep... niekas ir gali bendraut...ozy tu -lietuviskas...

to vyrukas rašė
2012-04-27 13:43
Nepasikelusi tai neissivaizdinanti!! Pravaziavai pro sona su savo komentaru :D

romas rašė
2012-04-26 19:10
Komentaras pašalintas dėl neetiško turinio (necenzūrinių žodžių, įžeidžiančio pobūdžio ar pan.).

vyrukas rašė
2012-04-26 06:49
apsirengus primarke ir svaiciojanti apie aukstasias madas,net teisiu neturinti,o kalbanti tik apie mersus,vieninteli savo privaluma realybeje turinti tris skyles,-siuksle,o nepasikelusi tai ta kuri su vyru ir varge ir dziaugsme,seimoje,kartu,mylinti vaikus,bet kam as cia aiskinu,daugiau kaip puse moteru babaju nutampytos iskrusenos,slykstynes,tik ten jus pagiria ir kelia iki debesu-uz paciulpima,he,he,he...

dyvas rašė
2012-04-25 21:14
Patinka ta Zita!Nezinojau ,kad turi sveika nuovoka ivairiais klausymais!Pagirtina ir tai,kad lietuvos "biciukus"pristato ,kaip kietuolius"Lietuvoje,o cia" uzsieny" vaiksciojancius kaip "langu valytojus".Ir nesuprantanciu kodel panelytes tokios isdydzios!

to eglei rašė
2012-04-25 19:42
super komentaras,pritariu ..:))))))

to .... rašė
2012-04-25 14:16
Sakai, cia raso, kad pasikelusi moteris - tai "pilka pelyte, po vyro padu tupinti vargsele"?:) Tu gal atvirksciai straipsni skaitei ar kas tau yra?.... :)

.... rašė
2012-04-25 13:42
Na as visai kitaip suprantu pasikelusi. Mano manymu tai moteris, galvojanti apie save geriau nei istikruju ji to verta, esanti auksciau laipteliu uz kitus. O ponia Zita mano kad tai pilka pelyte, po vyro padu tupinti vargsele. Ir dar noreciau pamineti kad labai daug atveju zinau, kad vyrai po padu savo moterims yra. Na bent jau mano giminej labai daznas atvejis. Taip kad nereikia visu i vienus remus statyti.

Irma to to rašė
2012-04-25 09:43
Na ir komentaras ! Esi baisus individas,atejes i pasauli per klaida! ISMOK GERBT SAVE ,TADA GAL IR KITUS PRADESI GERBT! I

zita, rašė
2012-04-25 08:30
jus puikiai atrodot,bet nuotrauka pakeiskit i kokia puikesne :-D

To Morem, bezdzionem ir kt rašė
2012-04-24 21:37
Taip bjauriai rasydami apie zmogaus isvaizda kietesni nepasirodysit ir protingiem zmonem "juoko" nesukelsit. Jei butu JUSU nuotrauka taip slyksciai komentuojama? Pazvelk i SAVE!

to rašė
2012-04-24 21:08
Komentaras pašalintas dėl neetiško turinio (necenzūrinių žodžių, įžeidžiančio pobūdžio ar pan.).

daunas lietuviskas-autorei KOMENTARO rašė
2012-04-24 15:10
man tai ji labai grazi :)

autorei-STRAIPSNIO.. rašė
2012-04-24 14:45
Labai sauniai parasyta-sekmes Jums! Prie ko cia nuotrauka-daunai lietuviski???

be komentaru rašė
2012-04-24 13:08
Niekaip nesuprantu kaip galima zmogaus nuotrauka sitaip niekinti. Jus i save pasiziurekit, bendziongalviai prakeikti. Ir apskritai, didzioji dalis lietuvaiciu isvaizda nepasizymi, tad kodel jus kabinejates prie zmogaus isvaizdos? Kas jum nepatinka? I savo iskreiptas nuo vodkos mordas pasiziurekit.

vika rašė
2012-04-24 11:59
Zita Jus saunuole, cia tiesiai i 10. bet cia jau tokia visuomene musu Lietuvelej. Bet manau, kad po truputeli viskas pasikeis....:) taip kad vyrukai keiskites

paskutinei rašė
2012-04-24 11:04
gerai.

Eglei ir kitiems rašė
2012-04-24 10:50
Ale ziuriu, kad kiekvienas cia straipsniuose mato tai, ka nori matyt:))) Tiksliau tai mato, ko nenoretu pamatyt. Kaip sako rusai "u kogo chto bolit, tot o tom i govorit":)
As gyvenu Lietuvoje su lietuviu, bet man sis straipsnis visiskai nesukele tokiu emociju, kaip, pvz, Eglei. Nereikia kiekvieno straipsnio "matuotis" ir temptis ant saves, cia juk apibendrintai viska raso. Siaip daznokai su sios autores nuomone nesutinku (tiksliau, dazniausia:)), bet si karta pritariu (vel gi bendraja prasme).

pritariu rašė
2012-04-24 08:47
pritariu nuomonei, kad Zitai būtina pakeisti nuotrauką. Dabar stypso kaip koks Pilypas iš kanapių :)

Egle rašė
2012-04-23 18:46
Visu pirma Zita, nezeminkite moteru gyvenanciu lietuvoje su lietuviais vyrais, kuriu yra daug puikiu ir rupestingu vyru, jeigu jusu patirttis liudna su lietuviasis vyrais, tai nereiskia kad jie visi brudai ir engia moteris, nors i jusu nuotrauka pasiziurejus tai ir ne kiekvienas padorus lietuvis ar anglas noretu is jusu draugystes ar sekso :)

Egle rašė
2012-04-23 18:28
Koks durnas straipsnis :(

to eva rašė rašė
2012-04-23 17:17
uzimauk maisa ant galvos ir niekas nesupras,kad esi lietuve

eva rašė
2012-04-23 16:07
Kai pasiskaitau visus lietuviu komentarus,tai net pasidaro geda,kad esu lietuve. Musu tiek nedaug pasaulyje,o esam tokie slykstus vieni kitiems.

is Lietuvos rašė
2012-04-23 15:59
na va, mane jau nurase prie bestuburiu silpno charakterio motereliu..nes as Lietuvoj gyvenu.. ir man patinka vyru rupintis..sedziu namuose ir verdu skania vakariene, o vakare jam sugrizus as tylesiu ir nelysiu i akis kol nepavalgys ir nepailses.. O veliau jau pakutensiu, nes man vis dar patinka su juo kuitinetis:):) kas cia blogo rupintis tuo, kuris duona uzdirba ir mane islaiko??

Praeivis rašė
2012-04-23 14:20
Nu Zitka pavare , straipsniai kaip bandeles toi palepei kepa :)

ponia Zita, rašė
2012-04-23 10:59
bukit gera, pakeiskit nuotrauka. Man kazko uzgavniu MORE primena...

Petras rašė
2012-04-22 13:38
nu ar visi biegot maratuona? As tai 17 atbiegau, nepasiseke laimieti... Aisiu daba i Asda snapso nusipirkt.

nuejusiems i lankas..... rašė
2012-04-21 21:46
straipsnis apie tai-kad cia atvykusios lietuvaites -islaisveja,tampa savarankiskesnemis ir gali puikiausiai pragyventi be vyru.... o lietuvoje like tautietes-neturi kur dingti-pasirinkimo didelio nera...darbu -irgi...tai ir laikosi savo,skustagalvio,apsimyzelio,smirdancio ar girtuoklio.... todel cia lietuviukai ir mato ,,pasikelusias,, nuo savo beviltisku pijokeliu ar tinginiu pabegusias moteraites.....bet....pilni laikrasciai lietuvisku skelbimu- ieskau draugo... ar pilni lietuviski pabai apgirtusiu lietuvisku sliundreliu...kurios iesko lietuviuku..kas -pakasytu.... tai kaip cia yra tada...???

Londoniete rašė
2012-04-21 02:27
neskanu, zeminantis Lietuvos moteris straipsnis..atseit Lietuvoje likusios visos moterys yra nuobodzios vargses..ir beje apie santykius ismanote tiek kiek vargsai britai, kuriu mazeja labai sparciai ir ju seimyniniai santykiai statistiskai irgi neblizga (neskaitant spalvotaja rase).

sutinku su visu kaliu nuomonem rašė
2012-04-20 18:50
na pritariu paskutines nuomonei, nesvarbu, vyras ar mergina turi susirasti vietini(as ta turejau galvoj), o del trumpalaikiu santykiu tai lietuvaitems dar toli iki angliu- cia visai rimtai, o butu smagu salia tureti nestresuota, jausminga energinga lietuve, bet tokiu nera. yra tik nuolankios kalaites, kodel jums lietuviu vyrai smirdi, o todel,kad is lietuviu moters, jeigu tik mama eina i sona, vaikai tikrai isklysta is kelio, nes tevu tarpusavio santykiai nedarnus, nesilti,nepasitikintys.vienintele moteri kuria as pazystu, tai mano mama,laimingai su tevu gyvena, ir as pradejau gerti tik kai isejau is namu studijuoti, pirma karta pazinau alkoholi budamas 20m. o issilavinimas labai padeda, ypac ekstremaliose situacijose neprarasti logisko mastymo

Elija rašė
2012-04-20 12:22
Ir dar norejau pasakyt, kad visiskai sutinku su autores nuomone, labai tiksliai aprasyti lietuviu seimu santykiai. Kol moteris burna praveria, vyras jau speja apstaugt ir kaip visada, ne i tema kazka uzvemt.

Elija rašė
2012-04-20 12:20
Ajajai kokie juokingi komentarai:))) Turejau pora lietuviu draugu, tai kartais nelabai suprasdavau ar tai vyras ar tai vaikas. Lietuviai vyrai yra silpni, o moterys - stiprios, tad mums su lietuviais nepakeliui. As tik i anglus ziuriu, oi karsti vyrukai, super. Stengiasi, is kailio neriasi, kad tik itikt, labai viskas tinka. Kultura labai panasi, aciu dievui su jokiu lietuviu neisiveliau. O del pasikelimo, tai jeigu moteris savimi pasitikinti, issilavinusi, grazi, tai ji savaime atrodo pasikelusi. Ar ne taip?

to to merginai rašė
2012-04-20 12:03
"AS LIETUVES NEPADARIAU LAIMINGOS"tas sakinys taip gailiai nuskambejo, nesijaudyk , dar padarysi, tik patirties daugiau su anglem igysi, pasipraktikuosi....o tada ir lietuvaite laiminga galesi padaryti.Turbut norejai parasyti kad kalbi be akcento, nes tikri anglai kalba angliskai, o mes tai su akcentu.

:) rašė
2012-04-20 11:19
Va va va , tai ir matosi ,kad straipsnis teisingas, koki juokingi vyrukai pasidare, kaip teisinasi, kad jie geresni , kokios kitos tautybes merginos geros, o kodel nesugeba paaiskyti.Jei rasote , kad angles ar voketes geresnes, tai reikia minti uzbaigti, manau butu gerai paaiskyti kuo, o tai susidaro nuomone , kad lietuvaites i jus neziuri o jus is to inirsio nebezinot ka rasyti.O jei puolate izeidimais, tai turite zinoti, kad moteris vyra daug lengviau nuzemins, jei tik apie ta "bakalaura"prakalbs.

Petras rašė
2012-04-20 11:11
ka ten bakalauras, va pas mane tai tikras magistras!

vel as rašė
2012-04-20 11:04
Parasiau komentara del Ha, tada perskaiciau Stases komentara ir nuvirtau po stalu is juoko:-DDDDDDDDD

to ha:ha rašė
2012-04-20 11:00
As galvojau, as viena "ha" komentaro nesupratau:-D Jauciu, jis ir bus tas "vyrukas, turintis bakalaura":-DDDD Nors ir be to sakinio, brieda kazkoki totalu parase, nieko nesuprasi....
:-DDD

Sutinku rašė
2012-04-20 07:27
Labai teisingai Zita mato padeti lietuviu seimose,taip ir yra,tik lojantys komentatoriai izeisti tiesos apie save drabstosi purvais,va cia ir isryskeja tikroji padetis,ar ne...

to to merginai rašė
2012-04-19 20:55
Na kai 9 metus neislendi is redtube, tai tikiu, kad tik tokias fantazijas ir belieka rasinet :) aiskina, kad lipa angles, paskui jau ima pasakot, kad lipa tik i motinas ir mociutes tinkancios angles :D galiausiai paaiskes, kad tik nuosavas kumstukas ir telipa ant 100 metu vandens nemaciusio nuvytusio pimpaliuko :D

to mergina rašė
2012-04-19 18:19
na as asmeniskai nelabai ziuriu i lietuves, o kiek per diena butu galima, na tikrai visos buvusios nenores taip trumpam, nes su viena visos nakties neustenka, as lietuves nepadariau laimingos ir nesiruosiu, tik ne anglijoj, anglijoj angles yra nr 1, ir ta siulau kiekvienam, tik nesvaistykit laiko, eikit i pubus, kur apgirtusios angles renkasi(gali buti apie 40 Milf(mother i like fuck)), jeigu viena gerai padarysit, neatsiginsit, o jos yra pacios geriausios(na gal po vokieciu). na as jau apie 9m,tai man lengviau, joms mano akcentas labai patinka, tikras angliskas be slango, nes kalba cia pradejau mokytis, dar karta sakau, jeigu norit buti pilnaverciu,susiraskit angle, tada ir seima galima kurti sioj sali, o seip ner prasmes

mergina rašė
2012-04-19 11:02
Kuris ten rase komentaruose, kad angles lietuviams ant kaklu lipa? Jus esat visiskai beviltiski !!! Pries 3 menesius padaviau skelbima i Pazinciu skyreli, tai po 3 menesiu vis dar taip mane lietuvaiciai atakuoja, lyg skelbimas vakar butu idetas. Tai kur tos jusu angles, a? Jeigu noreciau sekso, tai per diena po 10 skirtingu tautieciu galeciau pakeist :D realybe tokia, kad nusmurge, prakaituoti, prasigere lietuviai net lietuvems nebereikalingi :D

asmenybe rašė
2012-04-19 10:01
ne nu zitiala , tai i antraruses atliekas ir visus jos kaliausishkus straipsnius , nes jie ent ishvietej ant cvieko netinka ... vel saltibarsciu prisrebus su riebaluotom bulvem kosmara susapnavus privapaliojo . O kas labiausiai mane nervina , kad dabar yra karbinama neeb asmenybe , o paprasciausiai - MESA ... lyg nuogos vistos lentynoj , bet jei yra paklausa tai davaite ... rinkites mesa , bet jin gali pasvinkt ...

zirzilia rašė
2012-04-18 21:35
Teisingai buvo pamineta,moterys pacios dasileidzia,aukstyn galvas,nedaleiskit kad jus uzgauliotu,menkintu.palikit tokius vyrus,lai iesko nepasikelusiu-),kurios sutiks su kiekvienu ju zodziu,nes patiekalus i lova-)

Stase rašė
2012-04-18 21:12
tai dabar ta kelnese vadinat bakalauru?

ha:ha rašė
2012-04-18 21:08
O cia nesupratau, kaip temai apie vyro ir moters santykius ta sakini suprasti "o vyrukui, kuris turi bakalaura atsiveria dideli plotai" ha ha ha...

ha rašė
2012-04-18 20:24
pi...ulpe tu tik spalvotiems rupi, o anglams tikrai ne, o vat dar po keliu metu vyrukai neatsigins nuo angliu, trumpalaikiams santykiams, o beto jau dabar joms yra kaskas naujo pradeti su kaskuo dar nezinomu, jau jos dabar pralauzia tas visas energijas ir ledukus, jos i azijatus ne puse akies nepaziuri,o anglai tik seimai kurti. o tu prascioke kolukio strukturos zmones palik ramybeje, ju desros jau nudziuve, patikek- tu jiems paskutinej vietoj rupi. o vyrukui, kuris turi bakalaura atsiveria dideli plotai

e rašė
2012-04-18 19:00
Eik tu Zita,Zita...

Valdonis rašė
2012-04-18 18:50
Kam smerkti tokius vyrus, kurie neva pamina moteris po padu? Jei moteris nenores, net dramblys nepamins, bet ka sneketi apie tokias moteris, kurios toliau nei savo virtuves ir darzo nieko nemato? Na geriausiu atveju dar nueina su vyru i ASDA alaus nusipirkti, ir visas gyvenimas taip ir sukasi savam rate. Pacios save i vargsiu roges pastato. Joms tiesiog reikia tokio vyro, kuris pagertu, gal kartais ir kumsciu pagrumotu, kitokio gyvenimo jos neisivaizduoja. Nezinau kas cia lemia, gal ankstesnis auklejimas, gal seimos samprata, bet ant vieno vyro nereikai nurasyti visu problemu. Niekada nebuna vienas kaltas.

japei rašė
2012-04-18 17:34
nuomoniu yra daug, bet mano yra teisingiausia, todel as nekenciu jusu visu su neteisingomis nuomonemis

jap rašė
2012-04-18 17:09
yra tokiu uzguitu moteru, kaip kazkas rase - po vyro padu. tokie vyrai ereliais jauciasi, o moterys kitokio gyvenimo neisivaizduoja, kaip tik vaiku, vyro ir namu prieziura. aisku, tai yra vertybe... tacaiu nereiketu sitaip aukotis. seimoje pareigos turi buti paskirstytos taip, kad abu - vyras ir moteris - turetu laiko sau ir savo pomegiams. cia atvaziavusios lietuves moterys po truputi pradeda save labiau vertinti ir iesko lygiavercio partnerio, o ne pono kuriam tures patarnauti. beje, kiek man teko pazinti cia esanciu jaunu lietuviu vyru, dauguma nori lygiavertes partneres, tad ''ponu'' karta baigia isnykti kartu su sovietmeciu. beje, zodis ''pasikelusi'' man kazkaip iskrenta is konteksto. buciau pasirinkusi kita apibudinima

P.S. ar jus galit pagaliau diskutuoti straipsnio tema, o ne peikti autores nuomone? atsikratykit to neapykantos geno pagaliau ir ismokit pareiksti savo nuomone be pamazgu pylimo. supraskit - kiek zmoniu tiek nuomoniu, ir nieko tame blogo nera

bz rašė
2012-04-18 16:40
ar tau pagalbos nereikia kokios psihines, parasei cia vejus kazkokius.kiekvienas zmogus turi savo nuomone ir kam tu cia lyguistai kazkaip egituoji ,rodos pati esi vargsele kokia nors senmerge arba pavydi senstanti pliotkininke is neturejimo ka veikti egytoji kad tave kas palaikytu.ir dar anglus klaidini geda darai.ka tu ten ismanai apie seima lankstanti kazkokia ir pasikelusi ant laikrascio kampo ha ha ha ha.

pataisa rašė
2012-04-18 16:24
norejau pasakyti "buti pasikelusiam"..

hmm.... rašė
2012-04-18 16:19
kiekvienas "pasikelima" traktuoja skirtingai ir dazniausiai protingi zmones supranta ta "buti nepasikelusiam" kaip "zmogus galvoja kad jis geresnis uz kitus"...bet Zita kaip visalaika pasizymi ribotu mastymu...

sutinku su 1 komentaru rašė
2012-04-18 14:38
turetu pas moteris buti kiausiai, o pas vyrus papai...

Le femme rašė
2012-04-18 14:13
O vis gi matyt dar yra tokiu vargsiu moteru ,kurios po vyro padu!!.. baisu ir gaila...o turetu but atvirksciai!!! :D

Tavo vardas:

Komentaras:

Įvesk kodą iš paveiksliuko:
read me

 
Komentarai skirti vartotojų nuomonei išreikšti ir nebūtinai atitinka svetainės savininkų nuomonę. Už komentarų turinį Anglija.lt svetainės savininkai neatsako. Jei radote įstatymams prieštaraujantį komentarą, prašome pranešti info@anglija.lt.
 
 

Apklausa

Ar gyvenant JK yra tekę kreiptis į Citizens advice bureau?

Taip, kreipiausi – padėjo

Taip, tačiau naudos negavau

Ne

Net nežinau, kas tai yra

Skelbimai

Be registracijos!

Anglija.lt radijas

Anglija.lt pokalbiai

Sprint Ekspress
CEPELINAS.CO.UK - verslas Britanijoje

Orai

Įmonių katalogas
Lituanica