Anglija.lt pranešimai

Tarp Londono lietuvių populiariausia – dviviečio kambario nuoma

2013-07-02

Remiantis statistiniais žinomiausio Jungtinėje Karalystėje lietuvių portalo Anglija.lt duomenimis, tarp lietuvių populiariausia išlieka dviviečio kambario nuoma. Labiausiai lietuvių apgyvendinti rajonai – Rytų Londone.

Kaip teigia Anglija.lt bendrasavininkis Remigijus Kostrovickas, portale skelbimai į būsto skyrių yra talpinami dažniausiai. Vyraujantis būsto nuomos tipas – dvivietis kambarys atskirame name. Pasiūlymų gyventi ne tik tuščiame kambaryje, bet ir dar su 1–2 žmonėmis – taip pat pasitaiko. Skelbimuose ypatingai yra akcentuojamas saugus ir ramus rajonas, tvarkingi ir komunikabilūs namo gyventojai.

Londono lietuviai noriai renkasi įvairių tipų kambarius, tačiau populiariausias variantas yra dviviečio kambario nuoma. Dvivietis kambarys Londone dažniausiai reiškia ne tik kambario, bet ir lovos dalijimąsi, nes standartinis dvivietis kambarys yra pritaikytas gyventi poroms. Tačiau tokius kambarius renkasi ne tik poros, o ir draugai bei pažįstami. Dažnėja atvejų, kai lietuviai buriasi ir drauge nuomojasi visą namą, tačiau tokių skelbimų nėra labai daug.

Vieni iš labiausiai tarpkultūriškų rajonų Londone yra Rytuose. Stratforde, Ilforde, Barkinge, Dagenhame, Romforde ir kituose rajonuose yra įsikūrę dauguma kitataučių, tarp jų ir lietuviai. Portalas Anglija.lt susilaukia daugiausia skelbimų su nuomos pasiūlymais gyventi būtent šiuose rajonuose.

Nors būsto kainos tikrai nėra žemos, tačiau rasti optimaliausią variantą nėra sunku, nes skelbimų su įvairiomis būsto kainomis yra daug. Populiariausiu variantu išliekančio dviviečio nuomos kainos atitinkamai yra mažesnės. Jos svyruoja nuo 100–200 £ per savaitę. Vienviečių kambarių nuomos kainos didesnės, jos prasideda maždaug nuo 70 £ iki 200 £ per savaitę. Į nuomos mokestį, atsižvelgiant į sutartį, dažniausiai nebūna įtraukti komunaliniai mokesčiai ar mokesčiai už kitas paslaugas (internetą, televiziją). Taip pat pasitaiko skelbimų su bendrabučio tipo kambarių nuomos pasiūlymais. Papratai tokiuose namuose gyvena net po keliolika žmonių.

Vienas pagrindinių su būsto nuoma susijusių smulkiųjų verslų tarp lietuvių išlieka kambarių pernuomavimas.

Anglija.lt informacija

   

Anglija.lt
Anglija.lt naujienas ar jų dalį publikuoti ir/ar kitaip naudoti be raštiško "Anglija.lt Ltd." sutikimo draudžiama.

Susiję raktiniai žodžiai: Dvigubas kambarys, Kambario nuoma Londone, Nuoma Londone, Pranešimas, Rytų Londonas, Statistika

 

Komentarai

to ignas rašė
2013-07-29 11:02
gal skvote gyveni, ir moki "seimininkui"?

to Ignas rašė
2013-07-03 20:26
kur cia taip pigiai nuomojies, nebent sestoj zonj

ignas rašė
2013-07-02 19:31
ko gi jus gyvenate tam rytu londone?
ten ir darbo near ir butai brangus. gyvenu double room viena ir moku 340 uz visa menesi. ir darba prie namu, net nereiia autobuso

nereikia cia lialia rašė
2013-07-02 19:03
apie koki 100-120 cia jus kalbat? normaliame name aplink Stratforda130-140sv. dvivietis kastuoja.
na nebent namas su seiminiku ir su ispuvusia kilimine danga vonioje

Tavo vardas:

Komentaras:

Įvesk kodą iš paveiksliuko:
read me

 
Komentarai skirti vartotojų nuomonei išreikšti ir nebūtinai atitinka svetainės savininkų nuomonę. Už komentarų turinį Anglija.lt svetainės savininkai neatsako. Jei radote įstatymams prieštaraujantį komentarą, prašome pranešti info@anglija.lt.
 
 

Apklausa

Ar namuose JK turi lietuvišką televiziją?

Taip, turiu

Neturiu

Neturiu, bet kartais pažiūriu per internetą

Skelbimai

Be registracijos!

Anglija.lt radio

Anglija.lt chat

Sprint Ekspress
Hair culture salon
CEPELINAS.CO.UK - verslas Britanijoje

Orai

Įmonių katalogas