Naujienos

Dėl smarkių liūčių sutriko geležinkelių eismas

2012-06-29

Škotiją ir Angliją jungiančios pagrindinės geležinkelio bėgių linijos paskendusios po purvo nuošliaužomis.

Manoma, kad šiandien dar nebus galimybės išvalyti visų purvo nuošliaužų paskandintų bėgių atkarpų, todėl susisiekimas traukiniais išliks problemiškas, informuoja BBC.

Aplinkosaugos agentūra informuoja, kad gavo dešimt pranešimų apie potvynius ir beveik penkiasdešimt pranešimų apie jų grėsmę. Visi jie daugiausiai gauti iš Midlands ir šiaurės Anglijos regionų.

Ketvirtadienį pranešta net apie vieną mirtį: Shropshire stipri vandens srovė nusinešė vyrą. Netrukus jo kūnas rastas Bitterley mieste, netoli Ludlow. Teigiama, kad vyras buvo įžengęs į septintąją dešimtį.

Liūtys kankina didžiąją dalį Jungtinės Karalystės, kuri dar pavasarį skundėsi neįprasta sausra ir buvo paskelbusi draudimą laistyti vejas, siekiant taupyti vandens atsargas.

Šiandien visi draudimai atšaukti ir teieškoma galimybių gelbėti nelaimės zonose įkalintus gyventojus.

Šiaurės rytų Anglijos regionuose apie 23000 namų ūkių kurį laiką buvo nebeaprūpinami elektra - liūtys ir audros nutraukė elektros tiekimą.

Northumberlande ir County Durham apylinkėse buvo uždaryta daugiau kaip keturiasdešimt mokyklų - vaikams šiuo metu saugiau likti namuose.

Rytinės pakrantės traukiniai nekursuoja Newcastle - Berwick-upon-Tweed ruožuose (šiuo metu nekursuoja ir autobusai), o netoli Tullocho nuo bėgių nuslydo 24 vagonų traukinys, užblokuodamas Vakarų Highlands liniją ruože nuo Crianlaricho iki Mallaigo.

Nacionalinė geležinkelių tarnyba informuoja, kad tikisi, jog jau nuo penktadienio ryto bus įmanomos kelionės First TransPennine Express ir Virgin Trains linijomis vakarų pakrantėje, nors, manoma, keleiviai turės apsiginkluoti kantrybe - traukiniai vėluos.

   

Anglija.lt
Anglija.lt naujienas ar jų dalį publikuoti ir/ar kitaip naudoti be raštiško "Anglija.lt Ltd." sutikimo draudžiama.

Susiję raktiniai žodžiai: Geležinkelis, Liūtis, Nuošliaužos, Susisiekimas

 

Komentarai

Tavo vardas:

Komentaras:

Įvesk kodą iš paveiksliuko:
read me

 
Komentarai skirti vartotojų nuomonei išreikšti ir nebūtinai atitinka svetainės savininkų nuomonę. Už komentarų turinį Anglija.lt svetainės savininkai neatsako. Jei radote įstatymams prieštaraujantį komentarą, prašome pranešti info@anglija.lt.
 
 

Apklausa

Ar namuose JK turi lietuvišką televiziją?

Taip, turiu

Neturiu

Neturiu, bet kartais pažiūriu per internetą

Skelbimai

Be registracijos!

Anglija.lt radio

Anglija.lt chat

Sprint Ekspress
Hair culture salon
CEPELINAS.CO.UK - verslas Britanijoje

Orai

Įmonių katalogas