Naujienos

Išeivijos lietuviai: 72 Lt PSD įmoka visiems - apgavystė

2010-03-31

Redakciją tiesiog užgriuvo lavina pasipiktinusių tautiečių laiškų dėl Privalomojo sveikatos draudimo (PSD) mokesčio taikymo teisėtumo ir kvietimu pasirašyti po peticija Vyriausybei. Britanijos lietuvius piktina grubiausiu būdu primetama prievolė, net natsižvelgiant į tai, kad galiojantis įstatymas numato priešingai.

Po peticija jau pasirašė per 20 tūkstančių tautiečių.  /anglija.lt, Toto foto/
Po peticija jau pasirašė per 20 tūkstančių tautiečių. /anglija.lt, Toto foto/

Kai kurie skaitytojai net juokauja, retoriškai klausdami – gal valdžia mano, kad lietuviai jau nebemoka skaityti ir neskaito įstatymų?

Prieštarauja įstatymui
Britanijoje gyvenantieji tautiečiai, regis greitai „nulauš“ Seimo tinklapį, norėdami patys įsitikinti, ką PSD klausimu sako įstatymas. Jie tiesiog įsiutę ir nedviprasmiškai teigia, kad LR sveikatos draudimo įstatyme ir kituose teisės aktuose yra įtvirtintas toks modelis, pagal kurį sveikatos draudimas yra grindžiamas privalomosiomis įmokomis, mokamomis iš valstybės biudžeto (už valstybės lėšomis apdraustuosius), taip pat įmokomis, kurias moka darbdaviai arba patys draudžiamieji.

Ir jie yra teisūs, nes lietuviškasis sveikatos draudimo modelis remiasi visuotinumo (privalomumo) ir solidarumo principais. Visuotinumo (privalomumo) principas reiškia, kad privalomojo sveikatos draudimo įmokas turi mokėti visi Sveikatos draudimo įstatymo 6 straipsnio 1 dalyje išvardyti privalomuoju sveikatos draudimu draudžiami asmenys (išskyrus draudžiamuosius valstybės lėšomis).

Į Anglija.lt skambinusieji ir rašiusieji stebisi neteisingomis vyriausybės ir VMI įstatymo interpretacijomis. Anot jų, Sveikatos draudimo įstatymo 17 str. išskirta asmenų grupė, nepriklausanti nė vienai iš įstatymo 6 str. 4 dalyje ir 17 str. 1-5 dalyse išvardytų asmenų grupių, kuri privalo savarankiškai už save mokėti sveikatos draudimo įmokas.
Bet sąvoka „savarankiškai“ negali būti tapatinama su sąvoka „savanoriškai“. Jei žmogus nemoka gyventojų pajamų mokesčio ir nėra apsidraudęs privalomuoju sveikatos draudimu, tai už medicinos paslaugas (išskyrus būtinąją pagalbą) turi mokėti pats pagal nustatytus bazinius paslaugų įkainius. Tai įstatymiška ir vyksta jau ne vienerius metus!

Akių dūmimas
Trečiadienį spaudos konferencijoje Seimo narys Algirdas Butkevičius kritikavo premjero Andriaus Kubiliaus kalbas apie kai kurių gyventojų atleidimą nuo PSD mokesčio. Jis tai pavadino tuščiais pažadais, nes nepriėmus įstatymo pakeitimai negalimi. Be to, premjero mintis, kad renkant PSD mokestį bus taikomi dvigubi standartai, anot parlamentaro, nesuderinama su konservatorių deklaruotu solidarumu.

"Neturėję darbo ir negavę pajamų žmonės privalės valstybei atseikėti po 864 litus PSD mokesčio. Tai - absurdas. Privalomai mokės tie, kurie buvo nedrausti, žmonės, kurie emigravo, bet nedeklaravo išvykimo, kaimo gyventojai, užsiimantys žemės ūkiu, studentai, praėjusiais metais baigę aukštąsias mokyklas, bet neradę darbo vietų. Iki šiol žinojome, kad neapdrausti žmonės už gydymą privalo mokėti patys. Kai kurie praėjusiais metais taip ir darė. Pavyzdžiui, Kauno Dainavos poliklinikoje socialiai nedraustiems asmenims kardiologo apžiūra kainuoja 51,6 Lt, vidaus ligų gydytojo - 43 Lt, širdies echoskopija - 72 Lt. Žmonės, mokėję už šias paslaugas, vis tiek turės pakloti valstybei po 72 litus už kiekvieną praėjusių metų mėnesį, o sumokėti pinigai nebus grąžinti ", - A.Butkevičių cituoja Lietuvos žiniasklaida.

Parlamentaro nuomone, neteisinga, kad PSD mokėtojams bus taikomas dvigubas standartas.
"Kurie buvo išvyti nemokamų atostogų, mokesčio nemokės, o tie, kurie apskritai buvo išvyti į gatvę, bet nesiregistravo Darbo biržoje, - privalės mokėti. Taip elgtis negalima - pažeidžiamas proporcingumo ir teisingumo principas", - sakė A.Butkevičius.

Skaitytojos nuomonė
„Aš tik šiandien sužinojau apie tą nelemtą PSD įstatymą, ir buvau šokiruota. Pati gyvenu užsienyje, čia moku visus mokesčius, draudimus ir t.t., o nuo 2009 m. nesinaudojau jokia Lietuvos sveikatos apsaugos institucija“, - rašo redakcijai skaitytoja Rasa. - Vienas iš mano draugų kreipėsi į VMI su klausimu, ar žmonės, gyvenatys užsienyje, taip pat turi susimoketi šį mokestį. Atsakymas buvo toks: Lietuvos piliečiai gyvenantys užsienyje turi pristatyti visus darbą įrodančius dokumentus į VMI, o jeigu žmogus neturi darbo jis privalės sumokėti 72 Lt/mėn. mokestį, net jei jis negyvena Lietuvoje!“

„Šitoks absurdiškumas man tiesiog nesuvokiamas. Nesuvokiama ir taip, kaip žmonės, gyvenantys Lietuvoje, neturintys darbo dar gali tai susimokėti? Kur ritasi ši valdžia kartu su savimi tempdamasi visą valstybę ir jos piliečius?, - klausia skaitytoja.
„Aš myliu Lietuvą, jos žmones, tradicijas, ir ketinau šiek tiek padirbėjusi, čia, užsienyje, po kelių metų grižti į tėvynę... Bet dabar atrodo, kad teks atsisakyti Lietuvos pilietybės... Man tai tiesiog nesuvokiama ir liūdna... Manau, kad Anglijos lietuviai turėtų būti apie tai informuoti, ir gal būt jūsų redakcija sužinos daugiau apie tai“.

Laiško pabaigoje Rasa pateikia interneto nuorodą, kur kiekvienas gali pasirašyti po peticija prieš tokius neteisėtus valdžios veiksmus: http://www.peticijos.lt/visos/3265.
Po peticija jau pasirašė per 20 tūkstančių tautiečių.
Daugiau šia tema skaitykite naujausiame "Infozonos" numeryje šį penktadienį.

Anatolijus Jakimovas

   

Anglija.lt
Anglija.lt naujienas ar jų dalį publikuoti ir/ar kitaip naudoti be raštiško "Anglija.lt Ltd." sutikimo draudžiama.

Susiję raktiniai žodžiai: Išeivijos pasipiktinimas, PSD, Sveikatos draudimas

 

Komentarai

justas rašė
2012-07-19 09:52
mieli lietuvos zmones skubiai susaukite referenduma kad galetume tureti prezidentini valdyma nes reika baigti sy haosa isrinksim ir vel turesim ta pati ka ir turim dabar

Dalia L. rašė
2012-02-24 10:42
Noriu paklaust, jei moku PSD Lietuvoje 72 Lt kas mėnesį, atvykau į Vokietiją , ruošiuos įsidarbinti ir nuo kovo 1d. ir mokėsiu visus mokesčius čia, ar grįžus i Lietuvą trumpam ir ,atsitikus kokiam sveikatos sutrikimui , galiu gauti nemokamas gydymo paslaugas Lietuvoje/

as rašė
2010-05-29 09:13
greitai ir uz ora turesim susimoket,ir uz tai kad lietuvos gatvemis gryze praeisim net nezadu nieko moket gerai kad pabegom su seima is lietuvos dabar butu vienas p[irstas burnoj kitas siknoj is bado numire uztat mokescius sumokeje.FUCK OFF!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Laime rašė
2010-05-01 02:17
Gal kam nors bus įdomu pasižiūrėt apie išeivius Amerikoje:
http://americaltv.com/americaltv/

Laime rašė
2010-05-01 02:05
Galiu tik patvirtinti, kad nepaisant mano nuomones apie įstatymą, jis yra taikomas.Esu dirbusi visa gyvenimą iki praėjusio pavasario.Išėjau iš darbo 2009 gegužės mėnesį ir išvykau į JAV 4,5 mėnesiams.Išvykimo nedeklaravau ,nes nebuvau girdėjusi apie PSD Įstatyma.Rudenį grįžau 4 mėnesiams, bet į darbo biržą nesikreipiau, nes maniau jog nepatogu, kai valstybėje tiek bedarbių,o aš turiu draugą, kuris man padeda apsimokėti mano įsipareigojimus bankui už paskolą ir t.t, ir juk jau žinojau,kad 2010 vasarį išvyksiu negrįžtamai. Už 2009 metų 4,5 mėnesio turėjau teisę pasinaudoti GPM lengvata už nuo mano mokėtų draudimų ir paskolos, bei dukters studijas. Sugrąžintina mokesčių suma 1900 Lt.
VMI kreipiausi išaiškinti ar man gali būti man netaikomas PSD mokestis 504 lt už 7 mėnesius, nes turiu galimybę įrodyti kada ir kiek buvau išvykusi,pateikdama vizas,bilietus ir panašiai. VMI man raštu atsakė štai ką :)
Laba diena,

Privalomuoju sveikatos draudimu draustis ir mokėti PSD įmokas privalo Lietuvos Respublikos piliečiai ir užsieniečiai, nuolat gyvenantys Lietuvos Respublikoje. Tai reiškia, kad prievolė mokėti PSD įmokas ir teisė būti apdraustam siejama su faktine nuolatine gyvenamąja vieta Lietuvos Respublikoje
Valstybinei mokesčių inspekcijai, kaip mokesčių administratoriui, vertinti informaciją apie tuos asmenis, kurie Lietuvos Respublikoje faktiškai nuolat negyvena ir neturi pareigos mokėti PSD įmokų, padeda Gyventojų registro duomenys, kadangi išvykimo iš Lietuvos Respublikos deklaravimas yra vienas iš esminių kriterijų, leidžiančių nustatyti, kad asmuo nebėra nuolat gyvenantis Lietuvos Respublikoje. Jei asmuo tam tikrais 2009 metų mėnesiais Lietuvoje nuolat gyveno, tačiau 2009 metais teisės aktų nustatyta tvarka deklaravo gyvenamosios vietos pakeitimą, jam PSD įmokas, jeigu tokią pareigą nustato Lietuvos Respublikos sveikatos draudimo įstatymas (gyventojas nėra draudžiamas privalomuoju sveikatos draudimu jokioje asmenų kategorijoje), savarankiškai reikia mokėti už 2009 metų mėnesius iki išvykimo.
Tiems gyventojams, kurie iš Lietuvos išvyko anksčiau, tačiau išvykimo nedeklaravo, siūlome:
1) Valstybinei mokesčių inspekcijai elektroniniu ar kitu būdu pateikti laikotarpio, kada asmuo išvyko, atitinkamą Metinės pajamų deklaracijos formą, jei asmuo išvyko 2009 metais – GPM308 formą, jei 2007-2008 metais – GPM305 formą, jei 2006 metais – GPM302 formą, jei 2005 metais – FR0462* formą ir joje nurodyti išvykimo iš Lietuvos datą. Ši data gali būti einamieji metai arba penkeri praėję metai. Jeigu gyventojas išvyko anksčiau nei prieš penkerius metus, jam reikėtų pateikti FR0462* formą ir joje nurodyti išvykimo iš Lietuvos datą 2005-01-01. Tokiu būdu gyventojams sudaroma galimybė deklaruoti savo išvykimą „atgaline data“, atitinkamai mokesčių tikslais bus laikoma, kad toks asmuo nuo deklaruotos išvykimo datos nėra nuolat gyvenantis Lietuvoje ir neturi prievolės mokėti PSD įmokų; arba
2) įvykdyti prievolę, numatytą Lietuvos Respublikos gyvenamosios vietos deklaravimo įstatyme ir deklaruoti gyvenamosios vietos pakeitimus Gyventojų registre (šiuos gyvenamosios vietos deklaravimo veiksmus atliekant seniūnijoje, savivaldybėje, konsulinėje įstaigoje tiesiogiai ar elektroniniu būdu). Šis deklaravimas galios tik nuo deklaravimo datos į ateitį.
Taip pat informuojame, kad nuolatiniai Lietuvos gyventojai, kurie galutinai išvyksta iš Lietuvos pirmąjį metų pusmetį, negali naudotis lengvatomis nustatytomis gyventojų pajamų mokesčio įstatymo 21 str. (už sumokėtas studijas ar pan.), nes jie bus laikomi nenuolatiniais Lietuvos gyventojais visą mokestinį laikotarpį

Maloniai prašome ateityje rašytinius paklausimus teikti per VMI prie FM interneto svetainės skyrelį „El. paslaugos“ (http://www.vmi.lt/lt/?itemId=10215373).
Taip pat primename, kad visą informaciją, reikalingą 2009 m. pajamų deklaravimui, galite rasti VMI prie FM interneto puslapyje adresu http://www.vmi.lt/lt/?itemId=101419 arba paskambinę į Mokesčių informacijos centrą telefonu 1882.

Mokesčių informacijos skyrius

Jeigu gyvenai ir dirbai Lietuvoje 5 pirmus metų mėnesius, mokėjai mokesčius, o po to nutarei išvykti, tai tu negali susigrąžinti tau priklausančiu mokesčių, nes girdi mokestinis laikotarpis tai yra vientisa visuma- metai. Įdomi logika valstybėje.
Nesistebiu,kad vis daugiau žmonių palieka šią valstybę.
Gal norite padiskutuoti?

emigraves ir nebesugrys rašė
2010-04-30 21:05
Nepraraskit sveiko proto,ne cento nemoketi jiem.Ar pamirsot kaip buvo sunku ir valdzia nepadejo?Sis mokestis taikomas patrijotams,lai jie ir susimoka kad jais valdzia "rupinasi"Is manes ne cento,nes nenusipelne.

Vaida rašė
2010-04-29 10:05
Informacija, kuria gavau is VMI:
"Privalomuoju sveikatos draudimu draustis ir mokėti PSD įmokas privalo Lietuvos Respublikos piliečiai ir užsieniečiai, nuolat gyvenantys Lietuvos Respublikoje. Tai reiškia, kad prievolė mokėti PSD įmokas ir teisė būti apdraustam siejama su faktine nuolatine gyvenamąja vieta Lietuvos Respublikoje

Valstybinei mokesčių inspekcijai, kaip mokesčių administratoriui, vertinti informaciją apie tuos asmenis, kurie Lietuvos Respublikoje faktiškai nuolat negyvena ir neturi pareigos mokėti PSD įmokų, padeda Gyventojų registro duomenys, kadangi išvykimo iš Lietuvos Respublikos deklaravimas yra vienas iš esminių kriterijų, leidžiančių nustatyti, kad asmuo nebėra nuolat gyvenantis Lietuvos Respublikoje. Jei asmuo tam tikrais 2009 metų mėnesiais Lietuvoje nuolat gyveno, tačiau 2009 metais teisės aktų nustatyta tvarka deklaravo gyvenamosios vietos pakeitimą, jam PSD įmokas, jeigu tokią pareigą nustato Lietuvos Respublikos sveikatos draudimo įstatymas (gyventojas nėra draudžiamas privalomuoju sveikatos draudimu jokioje asmenų kategorijoje), savarankiškai reikia mokėti už 2009 metų mėnesius iki išvykimo.

Tiems gyventojams, kurie iš Lietuvos išvyko anksčiau, tačiau išvykimo nedeklaravo, siūlome:

1) Valstybinei mokesčių inspekcijai elektroniniu ar kitu būdu pateikti laikotarpio, kada asmuo išvyko, atitinkamą Metinės pajamų deklaracijos formą, jei asmuo išvyko 2009 metais – GPM308 formą, jei 2007-2008 metais – GPM305 formą, jei 2006 metais – GPM302 formą, jei 2005 metais – FR0462* formą ir joje nurodyti išvykimo iš Lietuvos datą. Ši data gali būti einamieji metai arba penkeri praėję metai. Jeigu gyventojas išvyko anksčiau nei prieš penkerius metus, jam reikėtų pateikti FR0462* formą ir joje nurodyti išvykimo iš Lietuvos datą 2005-01-01. Tokiu būdu gyventojams sudaroma galimybė deklaruoti savo išvykimą „atgaline data“, atitinkamai mokesčių tikslais bus laikoma, kad toks asmuo nuo deklaruotos išvykimo datos nėra nuolat gyvenantis Lietuvoje ir neturi prievolės mokėti PSD įmokų; arba

2) įvykdyti prievolę, numatytą Lietuvos Respublikos gyvenamosios vietos deklaravimo įstatyme ir deklaruoti gyvenamosios vietos pakeitimus Gyventojų registre (šiuos gyvenamosios vietos deklaravimo veiksmus atliekant seniūnijoje, savivaldybėje, konsulinėje įstaigoje tiesiogiai ar elektroniniu būdu). Šis deklaravimas galios tik nuo deklaravimo datos į ateitį.Tiems gyventojams, kurie nedeklaruos išvykimo nei vienu iš aukščiau nurodytų būdu, tačiau yra ar buvo išvykę, pavyzdžiui 2009 metais laikinai dirbo užsienyje, PSD įmokų mokėti nereikia, jeigu jie atitinkamais 2009 metų mėnesiais buvo apdrausti socialiniu (įskaitant sveikatos) draudimu Europos Sąjungos, Europos ekonominės erdvės valstybėse narėse (Islandijoje, Norvegijoje, Lichtenšteine) ar Šveicarijoje, ir turi ar gali turėti atitinkamos formos dokumentą (E formos pažymą arba kompetentingos užsienio institucijos išduotą laisvos formos pažymą) įrodantį, kad jie buvo apdrausti socialiniu (ir sveikatos) draudimu užsienyje. Šiems gyventojams rekomenduojame pateikti 2009 metų mokestinio laikotarpio Metinę pajamų deklaraciją (formą GPM308) ir joje atitinkamai pažymėti, kad tam tikrais mėnesiais gyventojas buvo apdraustas privalomuoju sveikatos draudimu užsienio valstybėje. Atitinkamos formos dokumento (E formos pažymos arba kompetentingos užsienio institucijos išduotos laisvos formos pažymos) mokesčių administratoriui savo iniciatyva pateikti neprivaloma. Jeigu mokesčių administratoriui kils abejonių dėl gyventojo PSD įmokų apskaičiavimo teisingumo, gyventojui bus pranešta asmeniškai ir jis gali būti paprašytas pateikti (atsiųsti) minėtą dokumentą mokesčių administratoriui."

t rašė
2010-04-28 21:34
Rytoj ketvirtadienis:arsiu kai arklys,vakare gal alaus isgersiu,Kas noretu prisijungti?

Rita rašė
2010-04-28 17:28
sis istatymas taip sujauke viska, kad ir juoking,a ir verkti norisi. Pati gyvenu uk jau 5 metai. Parvykusi lietuvon valdiskoje poliklinikoje moku 100% kaip nedirbanti ir nemokanti mokesciu lietuvoje. fear enough! Vakar meno tetis nuvyko pasiaiskinti del mano 'statuso' tai gavo atsakyma, jog as registruota kaip mokanti mokescius! Man buvo sokas- duomenu tikslumas absurdiskas. Kaip gali tuomet pasitiketi duomenu baze ir nebijoti, jog tave nuskalpuos, apkaltins ir pakars net nepaklause vardo....Liudna skaityti ir girdeti apie viska, kas lietuvoj dedas...

t rašė
2010-04-28 16:55
Eikit visi nachui,didieji komentatoriai.Geriau dirbkit nei suda male

Laura rašė
2010-04-28 14:09
Istatymo pataisa tikrai skamba absurdiskai, bet ir komentarus paskaicius ausys linksta... Liudna...

iš Lietuvos rašė
2010-04-28 11:00
pasirašykite peticija.lt prieš PSD,tai bus realus protestas.

Viktorija rašė
2010-04-27 18:41
Skaitau komentarus ir juokai ir nervas ima :) kas is to, kad kievienas uz kazka bando gudresnis, sustresnis pasirodyt ? Nuo to nei vienam nebus lengviau, nei Lietuva nepasikeis. Buvo ir blogesniu laiku, bet vistiek gimtine ir liks gimtine. Miela i ja sugrist ir pabut. Atsipuskit.

as rašė
2010-04-27 16:02
nu va gudrios galvos ir prasove pro sali , atimdami is manes lietuviskaja pilietybe ... pasu tik shikna pasishluostys , o va butu palike pasa , dabar butu galeje paesti is mano kisenes .... gera buti ne lietuve

aa rašė
2010-04-27 15:35
ka tu ten a varai,tipo tau gerai viskas saunu lietuvoi,pats asilas esi

a rašė
2010-04-27 13:32
As nesuprantu tokio dalyko-Kas antras rasantis komentarus,smeiziat Lietuva,rasot,kad tas blogai,tas blogai,atsisakysiu pilietybes,eisiu langu dauzyt,susprogdinsiu ir t t,.....Vieni kitus asilai,kvailiais,degradavusiais,paskutiniais zodziais smeiziat vieni kitus. AS skaitau,jeigu nekenti,nemyli tos Lietuvos,tai aplamai nesidomek kas ten vyksta,komentuok Anglu kalba ir t t,....,bet yra vienas bet,visi jus cia,bent jau 99% nebemokat kitos kalbos-isskyrus Lietuviu.Ir dar vienas niuansas,Kur padeti Lietuviska prota?,isminty,issilavinima,.....O pasirodo,kad du is triju cia rasantys istikruju yra KVAILI ASILAI.,......Uzpykot ant Lietuvos valdzios,kad Jus paverte Kvailiais,apkrove mokescias,kad isugde neapykanta savo Tevynei--PASIKARKIT,TAI GERIAUSIA ISEITIS JUMS. Ir Lietuvos valdziai atkersysit,nereiks moket,pilietybes atsisakinet,gal Lietuvoj zmones prades geriau gyvent.PAGALVOKIT,sueinat kokie 300 y Stratford parka ir vienu metu apkabinejat visus medzius---TAI BUTU STREIKAS ir asilu maziau ir valstybei nuostolis.Paskaiciuok-300 padaugyta 76=22800 lt/men.O per metus? O svarbiausia jus sutaupot,nereikia moket.PAGALVOKIT

as rašė
2010-04-27 09:34
TAS ARTURAS NATURALUS KVAILYS JE I ARTURELI TOKS ESI PATRIOTAS TAI GRYZK I LIETUVA IR mokek mokek mokek

diana rašė
2010-04-27 07:54
trenkti. tik sian suzinojau. smagis.

Docentas rašė
2010-04-25 17:30
'Musu' seimas vis daugaiu ir daugiau panaseja i protine negalia turinciu zmoniu bendruomene. Smegenu menkejimo sindromas akivaizdziai paverge tautos isrinktuosius. Iskrypeliai ir tiek

Q rašė
2010-04-25 15:54
Kursim Anglijoj savo Lietuva, o ta vistiek neisgyvens, ekonomikos kilimas paskutiniais metais(pries krize) buvo tik is MUSU EMIGRANTU uzdirbtu pinigeliu, nes visi tai namuka, tai butuka isigydave, ar siaip namiskius remdave.O dabar valdzia pamaste ir sugalvojo kad emigrantai ir tai p dar turi pinigu, tai nors is ju galima ispesti, nes kurie jau lietuvoj zmogeliai gyvena zemiau skrudo ribos nemokes sio mokescio nes tiesiog neisgales Taigi Kubilius turbut nezino ka daro.Vienu zodziu negerai.

Mindele rašė
2010-04-24 09:34
jei taip ir toliauatsisakysim lietuvybes gales ten likti bobutes ir senei nera normalios valdzios nebus nei pilieciu

arta rašė
2010-04-19 12:42
lopai o kubilas ju vadas

darius rašė
2010-04-13 21:42
be komentaru!!!

Tomas rašė
2010-04-12 22:05
Bet esme tame,kad jie dabar nori is musu plesti pinigus,kurie negyvenam ir nedirbam Lietuvoje. As manau kad galetu geriau jie spresti Lietuvos ekonomine problema neplesdami is zmoniu kurie tik registruoti salyje. As manau,jei Lietuvos seimas toliau issidirbines is zmoniu tai as tikrai nebegrysiu gyventi i Lietuva.....

r8r rašė
2010-04-11 18:28
as tai taip pasakysiu lai valina jie visi nahui is manes tai ne cento negaus vapse ahujeli

sigis rašė
2010-04-11 15:52
PASAKYCIAU PRASCIAU,VISAI AHUJELI!!!

sigs rašė
2010-04-10 22:22
manau mes (iseiviai) pakankamai sumokame mokesciu lietuvai isleisdami cia uzdirbtus pinigus, gryze atostogu,pirkdami nekilnojamaji turta ir tt

Tomas rašė
2010-04-09 01:39
As pats negyvenu Lietuvoje,ir net nebegalvoju apie tokia sali,man valdzia kele pasislykstejima.Kaj isgirdau paskutines naujienas,tai visaj pasipiktinau,zmones neturi pinigu is ko gyventi,o valdzia is mokesciu moketoju plauna pinigus sau i kisene.ir dar akivaizdziai. O pilieciai tik skustis r tegali.Net negirdejau kad kas ruostusi streikiu jokiam.Na jei jiem patinka tik skustis tai man tuo geriau.Tik pasijuoksiu is tokiu ir tiek,kad nesugeba daugiau nieko kaip tik dejuoti. Mano manimu,valdzia daro ka nori,mokesciu moketojai tik rankom sketerioja ir tiek. Tai man ir ant pilieciu pikta.

krisi rašė
2010-04-08 22:40
Vykdo genocida "grazioje formoje" .
Assholls!!

andrius rašė
2010-04-08 20:31
man labai gaila, kad tokie valdzios prasimanymai pasipelnyti veda Lietuva i degradacija, slykstu matyti kaip yra surenkami paskutiniai centai is bedarbiu, pencininku ir dabar dar ir emigrantus prisimine, taip kad ateiti tikrai nebematau prasmes likti Lietuvos pilietciu, nors ir labai liudna, bet esu verciamas galvoti apie kitos salies pilietybe...

RA to ARAS rašė
2010-04-08 10:46
Nuvaryk i ambasada ir duos tau anketa uzpildyt ir JOB DONE.Kokios cia problemos.

Alina to Aras rašė
2010-04-08 06:58
Tai galima padaryti online,jei turi lietuviska online banking,ten paspausi viesosios e-paslaugos ir ten susigaudysi kur kas arba tai gali padaryti tavo artimieji,kurie gyvena lietuvoj,tiesiog nueiti i seniunija ir pranesti. Kas del ambasados,tai nezinau

Tomas rašė
2010-04-07 23:12
Reikia rinkti parasus, kad nuversti valdzia, jei nesugeba dirbti, tai uzleidzia vieta protingiems. Gyvenantys Lietuvoje: kodel nerenkat parasu, kad nuversti valdzia?

Albince rašė
2010-04-07 21:48
Arturai ka tu cia nusisneki, cia kaip tu rasai esa padare vienetai taip, ir tai tie kurie susieti su valdzia zino istamus, ir kaip suprantu tu zinai.. o visi kiti nedirbandys mokejo mokesti uz gydyma pilnu tempu, beje gimdyt tikrai y lietuva nieks negryzta nes juokinga, uzsienyj uz tai gauna didziule pasalpa, i LT gimdyt cha cha cha

MOLOTOVO KOTEILIS rašė
2010-04-07 21:20
O DABAR,JUS PIDARAI SEIME,TAI JAU PRIBRIDOT.PASIIMU KELIS DAIKCCIUKUS IR EINU PRIE SEIMO(GAIDZIU IRSTVOS) ZMONES,KAS SU MANIM?

Aras rašė
2010-04-07 19:42
To Alina: o tai kaip tai padaryt (deklaruot,jog isvykes),jeigu nesu Lt? Ir ar yra koks deadline?

as rašė
2010-04-07 15:10
isvykeliai padekit likusiem lietuvoje broliai ir seserim zmones nebezino ka daryt nei kur kreiptis spauda tytli visi tyli bijo.padekite cia rimtai.juk ir jum moket reikes tikrai cia ne melas pasiskaitykite delfi komentaruose ka kalba apie degutiene ir kubiliu ir ju tokius istatymus uz ora

m rašė
2010-04-07 14:22
o kaip esant svetur pasizymeti kad jau esi isvykes gal kas zinot?

Bananai rašė
2010-04-06 21:12
Sumetam zmones kad pasamdyt ka nors kad Lietuva pravalyt!!! Kiek jie cia uzsiplese, 850Lt? Nu tai po 200£ nuo emigranto tai kiek cia? 30000 vien ant peticijos x 200 bus 6000000.. jauciu uztektu.

ALina to visiems rašė
2010-04-06 18:08
Siandien pati skambinau i mokesciu inspekcija,nes nusibodo visa sita situacija. Man aiskiai pasake,nereikia moketi ir deklaruoti niekur nieko nereikia. Taigi lietuviai,nusiraminkit tik budami lietuvoj nueikit i migracijos tarnyba ir pasizymekite kad isvykote.

RA to to ko dabar rašė
2010-04-06 17:40
Paskambink i LT lai kas nors patikrina tavo pasto dezute (jei dar tiek laiko LT registruota) gal jau yra laiskas is Mi o paskui galesi bylinetis ir irodineti kad tu pas gydytojus privaciai eini ar dar kur,jiems tai nerupi,vieni priieme istatyma o kiti ji vykdo ir jiems pochui kas tu is kur tu.As jau zinau veikeju kurie budami UK jau gavo saskaitas ir krapsto galvas ka daryti ir kodel neissiregistravo is LT.Galvok dabar nes paskui daug pinigu isleisi skrydziams i LT i Mi.

RA to hm rašė
2010-04-06 17:16
Tau dar nieko nereik siusti,kai tau pateiks Mi saskaita o taip bus ( jeigu jau nera) tavo registracijos adresu,tada parsisiusk ta saskaita kaip nors,sudek i voka ta P60,paso kopija,ta saskaita ir apdraustu laisku nusiusk tiems daunams,pasidaryk visu kopijas,paso nesiusk( CHA) ir butinai laikyk pasto saknele,nes cia tavo pagrindinis kad tu tikrai siuntei.Mano bratka pasieeme is darbo neapmokamu atostogu 2 men. ir buvo Norveguose tai pries dvi savaites sumokejo 144lt.Absurdas ane?....................

to ko dabar rašė
2010-04-06 14:58
as jau 4 metai lt nebuvau net,isvykusi beveik 10 metu.tai ka as privalau moketi dabar.o ir dokumentus,kad dirbu as neprivalau pristatyti.nevaziuoju as i lt gydytis ir daug kas nevaziuoja.o jei ir vaziuoja,is mano rato,tai eina privaciai ir vien uz apsilankyma viena moka nuo 100-200lt.nereikia rekti jei pati,pats taip darai.kiti,kad ir i poliklinikas eina,juk moka uz kiekviena s...,nes lt nedirba.Taip kaip ir kiekvienas uzsienietis tai darytu,nedrausti.o del dokumentu-kodel as juos turiu teikti lietuvai.ka sjuo sman kiekvieni metai i lt pristatines?as privalesi skraidyti ka smetai,kas apmokes vertima man dokumentu?gerai kas dirba ne kaip self-employd.kiek tiems reiks dokumentu pristatyti?visu metu banko isklotines isverstas taip iseitu.cia yra nesamone,o noras pasiziureti kas ir kiek uzdirba uzsienyje.garantuoju iskepos tada dar koki nors istatyma,kaip palupti pinigo is emigrantu.pamatysit!

ko dabar rašė
2010-04-06 13:51
ko pykstates. juk sveikatos draudimo imoka, o juk ne vienas lekiame tos sveikatos i lietuva remontuoti.

Adele rašė
2010-04-06 13:41
Debilizmas is viso, jau is pensininku nebegali daugiau grasiu iskrapstyti, tai is emigrantu vogs, kad prisimintu is kur iskeliavo.

Gal kas zino adresa kur reikia dokumentus deklaruoti uz tai kad dirbi uzsienyje?

hm to RA rašė
2010-04-06 13:40
tai kur man ta P60 siusti ?

bedarbis rašė
2010-04-06 13:23
lietuvi kas gi tau vienibes nematau sirdingu neradau jau vilti praradau linkiu ramibes tau

RA rašė
2010-04-06 12:33
Ten nera ka verst,P60 forma sudaro: data nuo kada iki kada dirbai(t.y. vieni metai),suma kiek uzdirbai per metus,kiek sumokejai mokesciu,pas ka dirbai,kiek mokesciu permokejai,kiek jie tau grazins.As nesu girdejes kad skaicius galima isversti,nu bet daunai LT mokesciu inspekcijoje gali paprastyti isversti CHA CHA............

ant rašė
2010-04-06 10:14
Nu manau ne durni ten sedi,o jei ka ir isverst galima.

labai rašė
2010-04-06 09:51
susigaudys manai lietuviai apie forma p60?

vista rašė
2010-04-06 09:50
o kaip reik deklaruot? as isvykdama i uk uzpildziau kazkokia mazyte anketa policijos migracijos skyriui.bet jie man neisdave jokios pazymos. ar tai skaitosi kad deklaravau? ir ar galima ta padaryt ambasadoje londone,jei tektu? aciu

ant rašė
2010-04-06 09:48
Man atrodo deklaruoti nieko nebutina,uzteks P60 uz 2009-2010 metus parodyti ir viskas.

To Alina rašė
2010-04-06 08:14
Bet tu privalai uzsideklaruoti, kad buvai isvykes i uzsieni. Tada ir nemokesi Privalomojo Sveikatos draudimo imokos. Idomu tik, kiek tokiu uzsideklaravusiu. O cia istatymas nuo 2009 metu priimtas.

alina rašė
2010-04-06 07:08
Atidariau VMI puslapi,radau info apie ta mokesti ir ka radau..kad mums moketi nereikia!!!! PAskaitykit
http://mic.vmi.lt/documentpublicone.do?&id=1000083483&tree_id=1000007575

to ddominyka rašė
2010-04-06 06:29
taigi istatymas del privalomo sveikatos draudimo ivestas tai nuo 2003metu!!!o tik juo draudesi kas norejosi,niekas nekreipe is valdzios i tai demesio,o tai dabar kiauras biudzetas is visu pusiu,tai pavare atbuline data pinigu prisizert..

mindaugas rašė
2010-04-06 00:49
uzsieny gyvenu nuo praeitu metu. bedarbiu neprisiregistravusiu darbo birzoj iki isvykimo gal isbuvau tik dvi savaites, taip kad susimokesiu uz ta susikta menesi, bet daugiau jie is manes negaus, grysiu i lietuva deklaruot isvykima i uzsieny ir vsio. nes cia baigia paskutines kelnias numaut lietuvoj. pasakykit man ar logiska kai tokia sudetinga situacija lietuvoj daryti tokius fantastinius, iskrypeliskus istatymus ir numarinti tuos kas dar like ir vargsta toje lietuvoje. geda kazkokia pries pasauli del tokiu tautos isrinktuju. korumpuotos galvos bando ir is sudo vaska isspaust. pagyvensiu ilgiau uzsieny ir teks keist pilietybe yurbut. o kas cia rasinejat ir sakot kad uz emigrantu socialines paslaugus mokat lietuviai lietuvoj, tai biski ne tos arbatos isgeret ryte atsikele, nes tie kas gryzta i lietuva, tai viska tvarkosi uz sawo pajamas, ir niekam nereikia ir taip blogiau gyvenanciu tautieciu kruvinu pinigu musu islaidom padengt. jau vien tai kad toks mokestis atsirado, nerodo jokios logikos, bet kai pasakyta kad si mokesti tures moketi ir bedarbiai, tai biski susimastau ar ne laikas zmonems kazkokiu drastisku priemoniu imtis ? kazka panasaus kaip per sausio 13-aja, tik kovotume ne pries rusus, o pries sawo biurokratini aparata ir valdzia. nebezinau ar bus verta gryzt i lietuva... o taip noretusi ten gyvent... sava salis mieliausia, kad ir kokia ji butu. bet nebeimanoma jau gyventi, nes greit sugalvos mokesti ir uz tai kad kvepuoju tevynes oru.

ddominyka rašė
2010-04-05 23:13
istatyma prieme tik nuo 2009 m. sausio 1 ir moketi reikia nuo 2009 m.
O del pazymu pristatymo LT Mokesciams tai nemanau kad jie priims angliska varianta visu pirma reiks dar ir isversti i LT kalba, ir nemanau kad vienos jiems pazymos pakaks. Taigi Lietuva biurokratu krastas

jonas rašė
2010-04-05 22:36
tai iseina,kad uz 11 metu man reikes sumoketi beveik 10000 lt?

EVALDAS rašė
2010-04-05 22:01
LIETUVI, TAI MUSU TAUTOS GENOCIDAS, VAIKYSTEJE ATSIMENU FILMUKA CIPOLINO NUOTYKAI, TAI DABAR DEDASI IR LIETUVOJE, ESU EMIGRANTAS IR LABAI SUKRESTAS KAS DEDASI , NET JEI REIKES ATSISAKYSIU PILIETYBES,LIETUVAI MUSU NEREIKIA. LAIKYKIMES NEPASIDUOKIM IR MES LAIMESIM

karis rašė
2010-04-05 20:01
ten seime vien pidarai rokas zilinkas ir kiti,o kale gribauskaite liezbiu lidere

lukas rašė
2010-04-05 19:10
arturai butu idomu suzinoti kur tu dirbi! sutinku kad Lietuviams senial laikas vienitis ir daryti perversma!!!

lina rašė
2010-04-05 17:10
o vat siemet vilniuje sereikiskiu parka perstatines ir keis, nors tas visiskai nebutina. is kur tam pinigai??

anglas rašė
2010-04-05 16:51
dekui RA,

xxx rašė
2010-04-05 16:32
pyderu saika ,seimas jobanas,nuvers juos vistiek.........

Donatui rašė
2010-04-05 16:27
Kreipiuosi i jus todel, kad dabar Lietuvai reikia tokiu kaip jus- mastanciu, jaunu, energingu, issilavinusiu zmoniu, kuriems dar skauda sirdi del savo Tevynes, Lietuvai reikia tokiu kaip jus, kurie galetu vienytis i kazkoki politini vieneta ir su savo idealizmu ir jaunyste, su savo 21-o amziaus paziuromis galetu ilieti sviezio kraujo Lietuvoje, nes niekad dar nebuvo tokio nusivylimo Lietuvoje kaip dabar, niekad dar nesu girdejus tiek pesimizmo apie Lietuvos kaip valstybes ateiti ir niekad nebuvo tiek abejingumo. Dauguma zmoniu jau per seni ka nors keisti, nes pakeist savo mastyma sunku, bet jus, kurie baige mokslus uzsieniuose tikrai galit. Ir nuo jusu, tokiu kaip jus, Donatai, priklausys ar neisnyks Lietuvos valstybe is pasaulio zemelapio. Prisisminkit istorija- 19-me amziuje tik saujele lietuviu inteligentu prikele lietuviu tautine savimone, kuri atlydejo mus i Vasario 16-aja. Jaunime, vienykis, nes Seime pajacai sedi, zmones is nevilties renka visokius klounus.

UK rašė
2010-04-05 16:18
Nesamone,kas per seimas ? kas lietuvoj per valdzia ?!
Darbu lietuvoj nera,krize,visi sedi be pinigu ,o jie dar sugalwojo peshti pinigus is zmoniu ,kiekwiena menesi po 72 litus,ar tai normalu?Lietuva tiesiog pati sawe gramzdina i dugna.Reikia keisti seima,jie sau kishenes tik kemsa pinigais,vechna jiems truksta pinigu,idiotai.O lietuviams gyvenantiems uk ,tereikia uzpildyti deklaracijos forma ... ir nereiks moketi.Ir isvis manau ,jei zmones nemoketu siu pinigu-susivienytu,jie tikrai nuimtu shita idiotiska istatyma,is lempos istrauke ir moket jiems reikia,ko dar jie nori ? patys zhlugdo save!!! Lietuva pirma shalis susigalwojus tokia nesamone,toki istatyma nesamoninga ivede su tokiu biudzetu. Nusiris lietuva visai jei taip ir toliau.

andriukas rašė
2010-04-05 14:55
tj politikams dar per mazos algos nori dar sau pasikelt is vargsu tautieciu! ZARAZOS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

klausimas rašė
2010-04-05 14:01
O kaip yra su mamom , kurios anksciau dirbo UK o dabar augina vaikus cia, ir niekur nedirba, ka joms reikia pristatyti? Jei kas zino, pasidalinkit informacija.Vaikui pasa emem Lietuvoj o kad reikia issideklaruoti is salies as net nezinojau. Is Lietuvos jokiu pasalpu neemem.

RA rašė
2010-04-05 13:43
Ta pazyma kaip ja vadini vadinasi P60 form ir ja tau turi duoti kartu darbdavys su balandzio menesio algolapiu o jei neduoda tai prasyk kopijos ar originalo jis privalo duoti

KUR GAUTI PAZYMA ?? ACIU rašė
2010-04-05 13:10
Pasakykite prasau, kur eiti tos pazymos UK, kaip irodymo kad dirbai UK 2009m ?

DIDELIS ACIU :*

alma rašė
2010-04-05 12:48
gryzus susprogdysiu seima jiem sratai susisuko galvas issitrykit

Donatas rašė
2010-04-05 12:23
Nesuprantu kodel visi lietuviai tyli ir leidzia valdziai lipti sau ant galvos? Baigineju Ekonomikos studijas Anglijoje ir man kraupu darosi kas vyksta ir kaip Lietuva valdoma bemoksliu idiotu, kuriem nusispjauti ant tautos geroves ir zmoniu vienybes. Nesuprantu ar Seimo nariai visiski debilai mastydami kad ivedus nereiksmingus mokescius pageres zmoniu mastymas apie valdzia?
Budamas Anglijoje, per 6 metus as pakraupau suzinojes kad pvz.: Valinskas- seimo pirmininkas, Ezopas, is ZAS- seimo narys, kazkokia kvaisa zindo kudiki per seimo darbo laika, viesai, per televizija ir t.t. Tautieciai, ka issirinkom! Sou-menu valdzia?! Nepykit, bet as tikrai uz juos nebalsavau, mano balsas buvo visai kitoks! Parodykit bent viena kuris baiges bent jau reikalingus mokslus, parodykit bent jau ta, kuris turi bendra supratima kaip reikia valdyti Valstybe ir mates kaip didziosios valstybes valdomos ju prezidentu ir valdzios!
Keisti reikia senaji Seima, senu, siauru, rusisku paziuru senbezdas reikia pakeisti jaunais, energingais, atviru paziuru zmonemis kuriems gaila isleisti Lietuva is ranku ir prarasti ja del kazkokiu debilu nesamoningu nuosprendziu! As myliu savo sali, ir man gaila kas dabar darosi ten. Tikiuosi atsibus tautieciai ir prades kazka daryti, kad visiskai neprarastume savo salies is zemelapio.

as rašė
2010-04-05 11:36
baikit emigrantai cia verkslent.nejau tokie buki esat?aiskiai yra parasyta,tie kas 2009m.dirbo uzsienyje,tereiks tik pristatyti tai irodancius dokumentus ir sio mokescio moketi nereiks.va prasciau tiems kurie isvyke is LT,isvykimo nedeklaravo ir uzsienyje nedirbo.

RA to anglas rašė
2010-04-05 10:51
As jau aiskinau jei pats per tuos 7 metus nesikreipei i amasada del kokiu nors svarbiu dokumentu arba neturi UK gimusiu vaiku arba nepasakei kad esi UK ilgiau nei 6 men arba pats neissiregistravai is LT tai niekas nieko ir nezino,jeigu legaliai dirbai tai zygiuok i Indland Revenue ir paprasyk P60 kopiju uz kiekvienus metus ir pristatyk i LT mokesciu inspekcija tai jie is kart atsoks
Ir nesuprantu kam tau cia UK lietuviska registracija tai tik galvos skausmas,paskui kai panoresi gryzti tai ir prisiregistruosi kur noresi,vistiek manau sodrai nemoki tai pas medikus eidamas vis tiek mokesi i ligoniu kasa,tai nesuprantu kam ta suknista registracija+ 72 litai kiekviena menesi.

teisa rašė
2010-04-05 08:56
KADA BROLIAI STOSIM I KOVA PRIES SAVO VALDZIA VERSTI JUOS REIKIA,TEGUL SAVO KISENES KRATO BET NE MUSU,KAS MES VERGAI?NEA GERBIAMIEJI MES TOKI PATYS ZMONES KAIP IR VISI,REIKIA RASTI LYDERI KURIS VESTU ZMONES PRIE SEIMO

karis rašė
2010-04-05 08:26
lietuva ira tili tauta valdzia kanori daro iveda koki istatima o zmones vikdo ir tili,reikia imti pavizdi is prancuzu kai viko dideli streikai.

anglas rašė
2010-04-05 04:35
turiu klausima , jei as gyvenu UK 7metai , bet migracijai to nepraneses , ir neissiregistraves is lirtuvos. Reikia kanors daryti ar ne ? kaip cia yra su tais jobanais mokesciais ??? nes jau net ir keliom savaitem i LT bus nebeimanoma gristi nors ir viena karta per metus ....

RA to as rašė
2010-04-04 22:11
Del manes tu buk ir Zanzibare registruotas as tau lietuviskai aiskinu jei kreipiesi i ambasada del vaiko gimusio UK LT paso arba pats nori issimti pasa jeigu baigesi galiojimo laikas tai tau su kitom anketom pakisa ir isvykimo deklaravimo ir adreso UK deklaravimo anketa ir kai grysti namo pagal savo buvusia registracijos vieta tai taves jau nebera niekur kompuose nebent tu kas 6 menesius vazineji namo ir vaiku niekada neturejai o gal negali tureti ir i ambasada del tokiu dalyku nesikreipei ir gauni pasalpas LT ir cia UK tai ir neverk del keliasdesimt litu o be to LT ir UK turi tarpusavio susitarima apie dviguba apmokestinimo isvengima ir tas galioja visoje Europoje kur dirbi ten ir moki visus mokescius,jeigu kyla kokiu problemu su mokesciu inspekcija tai yra tokios formos kaip P45 arba P60 kurias turi pristatyti ir problema isspresta,apie tai informuoja ir mokesciu inspekcija o jei tu dar tebesi su sovietiniu pasu ir tebesi nelegalas tai jau cia tavo vargeliai

Komentatorius rašė
2010-04-04 21:24
Lt valdzia rekia visu balsu: emigrantai gryzkit, o kai grysim tai uz tai susimokesim Kas uz metus, kas uz du, o gal uz desimt ? Kodel as turiu irodineti, kad as nedirbu Lt? Manau tai puikiai matosi toje pacioje Sodroje....Gerai,kad suzinojome apie si istatyma, o jei ne...? Gryzti po poros metu, o anstoliai jau arestave tavo nama, saskaita, o pats patampi paieskomas nusikaltelis !!!

as rašė
2010-04-04 21:07
ka cia svaigsti kad isregistruotas??? neisregisruotas nesvaik .... ir priciom cia daug ar nedaig?nx man moketi mokescius jai as jios moku cia??????o i lt grystu tik atostogoms???aisku sutinkui tik su tuo kad reikia issiregistruoti ir tai ketinu padaryti nes nesiruosiu moketi lempiniu pinigu tiems VAGIMS

RA rašė
2010-04-04 21:03
Tai issiregistruokit is LT ir deklaruokit tikra savo gyvenama vieta,jei nezinot kaip tai padaryt klauskit ambasadoje,o tarp kitko kas tvarkesi vaikui dokumentus kuris gime UK tai automatiskai yra isregistruotas ir be to numatomas istatymo projektas sako kad moketi reiks moketi tik tiems kurie nedeklaravo isvykimo is LT TAIP KAD NEKELKIT AUDROS IR NESVAIGKIT CIA SU SAVO PARASU RINKIMU O JEIGU KAS REGISTRUOTAS LT IR GYVENA CIA UK GAUNA PASALPAS UK IR LT TAI CIA NETOKS JAU DIDELIS MOKESTIS YRA TIE 72 LT NENORIT MOKET TAI DEKLARUOKIT GYVENAMA VIETA KAIP PRIKLAUSO O NE KELKIT CIA BANGAS

Lietuvoje BAISU kas per istatymu kontora rašė
2010-04-04 15:49
baisu kas lietuvoje darosi. Negrisiu nei uz ka-jau geriau cia nugara lenksiu fabrike.

karis rašė
2010-04-04 15:30
lietuvai reikia stalino isnaikintu visus seimo suskius tad jie ir susimastitu.

jurga rašė
2010-04-04 14:13
Nesamoniu kontora is kur toks istatymas ,jeigu musu nier lietuvoj mes negzistojam.Tai ka valdzia nebezino kaip ir plesti no zmoniu nor sau prisikisti i kisenes,dainininku valdzia tokius sauditi

uk rašė
2010-04-04 13:02
Tautieciai nepulkime i panika jei is musu nei vienas nemokes tai jie nieko mums ir nepadarys,atsimenate pries kelis metus buvo toks istatymas kad dirbantieji uzsienyje turi sumoketi lietuvoje mokesciu skirtuma.Na ir kas is to isejo nieko nepese jie ta istatyma panaikino.

ant rašė
2010-04-04 12:36
Jeigu gyveni LT daugiau nei 183 dienas i metus reikia moketi,jei ne nieko nemoki.Tokia info suteike VMI.

V rašė
2010-04-04 11:14
Manau reikia ATSISAKYT Lietuvos Pilietybes, kai atsysakys pora tukstanciu zmoniu gal tada susimastys

Gejus rašė
2010-04-04 10:03
As vistek kaip bebutu as LIETUVIS bus blogai bus gerai as grysiu i tevine .ir biski galvokite ka rasote biski atsigaukite gerau teveneja negu buti VERGU uk.ka mes matome ?darba lovo.

psiutez rašė
2010-04-04 09:17
Bybi tegu uosto! ! ! !nemokejau ir nemokesiu cia blet nalogas vecnas!hebra nmanau kad kas is musu mokes cia valstybej toj blet vel langus seime reiks keist nu nx apsurdas!vienikimes o tai nahuj kas cia toks pydaras sumaste nu nusausiu gaidy jei bogu dapiso jau mane ji blt

saulius rašė
2010-04-04 09:13
kubiliu reikia uz kiausiu ant gedimino boksto pakarti!!!

siulau rašė
2010-04-04 06:59
reikalaut susimoket nuo nepriklausomybes paskelbimo ,kodel tik nuo 2009 uju? taip valstybe taptu turtinga.

vaizdelis rašė
2010-04-04 06:57
nekoks apie lietuvos seimunus- durni ir nesigydo..............

TMisiunas rašė
2010-04-03 20:38
Gali parašyt kiek reiks mokėt. Aritmetika paprasta: 72 Lt kas mėnesį dauginam iš 12 = 864 Lt už 2009 metus. Anu greitai visi Kubiliui babkes sunešam!

suvarges alkanas lietuvis rašė
2010-04-03 19:22
emigrantai gelbekit lietuva nuo psihopatu valdzioje.

minde rašė
2010-04-03 18:01
bekt isten ir net neacisuk.

andrius rašė
2010-04-03 17:39
reik pilietine kara tada pasibaiks visi seimai ir nauja valdzia nes jau dapi,sa su sava tom nesamonem antanai fontanai po kuriais karalei bbd. kiek cia rasyt galit visi imkites veiksmu kokiu

gute rašė
2010-04-03 17:15
Tai ar gali kas nors pasakyti-reikes ta mokesti moketi ar nereikes?? Gyvenu jau 2m UK.

ACIUKAS

cafe rašė
2010-04-03 15:51
mano sunus jau metai gyvena uk todel susidomejusi skaiciau komentarus. paskui isijungiau vmi mokesciu informacijos centra ir radau tokia informacija :LRpilieciai kurie isvyke is LT ir LT nuolat negyvena lietuvoje PSDimoku moketi NEREIKIA. tai ko cia dabar visi panikuojat?

karis rašė
2010-04-03 13:38
tuos suskius debilus susaudit reikia varo lietuvius i nevillti

emi rašė
2010-04-03 07:14
Zmones, ar kas nors is jusu jau bande tvarkyti dokumentus del sito mokescio? pasidalinkit su mumis. Aciu

leninas rašė
2010-04-03 00:59
as cia vakar su draugu isgeriau,ir po antro buteliuko nusprendem perversma LT daryti visus norincius prasom vienytis.
Labai truksta ginklu,kas galit paremkit
kontaktai e mail:roberas@hotmail.co.uk

niekas to Darenas B rašė
2010-04-02 23:37
Saunu.Buk Tas vedlys ir lipk ant sarvuocio kalba kalbet.Nes jei ne tu,ne as,tai kas gi??? Manau,jei prasidetu rimti reikalai LT,tai gal ne vienas ir sugristu.Nes,kaip prisimenam-lietuviu tauta yra vieninga nelaimese.O dabar as einu miegot,nes ryt i darba uz kuri gerai gaunu cia,UK :)

nieko nebus rašė
2010-04-02 23:18
reikia Murza sauktis!!!!!...ir su visais esesininkais!!!

to Darenas rašė
2010-04-02 23:16
..o kaip biudzetas bus netuscias,kad labai jau mislingai dingsta 22mln,apie 1mlr is europos sajungos lesu del atomines elektrines,Kubilas rezidencija sau grazinas uz 4,5mln........??????..Stebuklingos pasakos salis ,ta Lietuva...

DarenasB rašė
2010-04-02 22:23
gerb zmones, noriu kreiptis i jus, i visa lietuvos tauta kenciancia nuo sitokios korumpuotos valdzios. gyvenimas lietuvoje tampa nebepakeliama nasta, kuo toliau tuo lietuvos tauta bus alinama isnaudojama ir apiplesinejama, niekas kitas to nepadarys, turime jungtis, vienytis. neisspresime tokios netiesos tusciais plepalais. reikia imtis daug rimtesniu ir agresyvesniu priemoniu.atverkite viena karta akis, zmones apkraunami didziuliais nesamoningais mokesciais. valstybe turetu surinkti didelius pinigus, bet biudziatas kaip tuscias taip tuscias. visiem turetu buti aisku, kad lietuvoje pagerejimo nebebus ir valdzia tik siekia kiek imanoma issunkti zmones, nes patys zino, kad lietuvos galas jau cia pat. ir jie net nesistengia nieko del zmoniu daryti tik prisikisti sau kisenes. turetume tiketis kad lietuvos kariuomene i tai nesikis ar net prie zmoniu prisides. kito kelio nera, kaip pakeisti visa valdzia is pagrindu! puikiai suprantat apie ka as kalbu.laukiu rimtu nuomoniu,zmones, turit zvelgti i tai rimtai.

geda rašė
2010-04-02 21:42
gyventi tokioj lietuvoj , tokio seimo dar nebuvo , kuris cirkintu visa svieta

Andrius rašė
2010-04-02 21:06
LR Seimą jau reikia nebe versti, bet užversti, padlas!

www.musiclife.lt rašė
2010-04-02 17:34
www.musiclife.lt muzika tikrai islyks nemokama! :)

Romeo rašė
2010-04-02 16:50
Noredamas sutaupyti savo ir kitu laika bei kabinamus apsurdiskus isiskolinimus klausiu.
Ar kas is uzsienyje gyvenanciu lietuviu jau tvarkesi/susitvarke popierius kad isvengti sito apmokestinimo? Jei taip - parasykite visiems svetaines lankytojams kaip tai efectyviai susitvarkyti. (ar butina vykti i lietuva ar ambasada imasi siu reikalu?) Jei turite atsakymus, pasidalinkite.

buves lietuvis rašė
2010-04-02 12:58
Po tokiu lietuvisku mokesciu Lietuva gali netekti dar daugiau lietuviu!Manau,reiktu ponui Kubiliui gerai pagalvoti apie viska,kol dar ne velu...

atome rašė
2010-04-02 09:49
turiu as klausima ,cia gyvenu 5 metus turiu rezident statusa( melyna knygele ) tai ka ir mums reiks mokesccius moketi ,nes mes dabar jau esam cia anglijoje on pasport to apply

antanas rašė
2010-04-02 09:46
gerai kalbat reikes atsisakyti pilietybes ir pasidaryti angliskas pasas

antanas rašė
2010-04-02 09:42
ce kaska sugalvojo asilu banda kad mes negrystum y lietuva

hm... rašė
2010-04-02 09:39
na zinau kad jei skolos augs,suras cia anglijoj,nes Europos Sajunga,pagal banko saskaitas,NIN, tai kad nepasislepsim nuo tu pinigu. Kuo greiciau reikia keisti pilietybe ir bus ramu..

to klausimas rašė
2010-04-02 09:34
Po penkiu metu gali pretenduoti british pasa gauti,tai kad palauk metus. Ta pati darysiu ir as. Daugiau info cia
http://www.ukba.homeoffice.gov.uk/britishcitizenship/applying/

justas rašė
2010-04-02 09:14
tipo sumoki 72lt neturedamas pajamu o tada tave valstybe papisa "is kur gavai pinigu jei nedirbi? aaa ? aferos kazkokios, gautu pinigu nedeklaruoji".
Siaip netikiu, esu simtu proc. isitikines kad atsauks sita istatyma. Absurdo virsune ir valdzia susiprotes po menesio ar keliu. Nu tikrai taip but negali, nesamone. Pripaiso pinigu uz nieka, tiesiogine prasme valstybes reketas. Mokek ir viskas... Taip pat ir telefonus atimineja "duok telefona" ir viskas. O moket tikrai nezadu, isvyksiu artimiausios dienom von is cia be tikslo sugrizti ir lai auga isgalvotos skolos cia lietuvoj... P.s. visi anglija.lt lankytojai man skolingi po 15lt nes taip as sugalvojau, nesumokejus iki balandzio 15 bus imami delspinigiai nes irgi, as taip sugalvojau :D

klausimas rašė
2010-04-02 06:50
kur reik kreiptis del rezidento.as gyvenu uk 4 metus,ar jau priklauso? prasau patarti,nes lietuvon negrysiu nei uz ka.ne tik del sito mokescio,bet isvis ten asilu mokykla.aciu

mikis rašė
2010-04-02 05:29
Jau ,kas isvyke ir isitvirtine uzsieni,tai i Lietuva atgal gyventi geriau negrizkite.Lietuvoje tu ekonominiu kriziu,prasto vadovavimo buvo ir bus.

Birute rašė
2010-04-01 22:46
Va cia tai pyzdiec!!!!! Niekada nesikeikiau,bet cia tai jau visko pabaiga.Gal dar galima ivesti koki tai mokesti mirusiesiems,na,kad artimieji moketu uz numireli,o gal tam numireliui staiga ko prireiks is poliklinikos ar ligonines.Nerandu zodziu.Jeigu su vyru jau kelerius metus gyvenome viltimi,kad siek tiek pagerejus ekonominei situacijai grysime i LT,tai jau kita savaite pradesiu ruosti dokumentus GB rezidentui gauti.Nevilties ir pykcio asaros ritasi skruostais,man taip skaudu,kad teks visam likti gyventi cia,svetur,nes tokios tvarkos,kaip Lietuvoje,turbut niekur daugiau pasaulyje ir nerasite.Myliu Lietuva ir jos zmones,gerbiu kiekvieno pasirinkima kaip ir kur gyventi,juk tai mano zeme ir mano saknys.Deja idiotu,asilu,aktoreliu ir daininikeliu banda lasina jau paskutinius lasus i mano taure,vercia nutraukti visus saitus su Tevyne.Dieve,i ka ritasi musu salele,kur mes taip nueisime ir i ka ateisime?Kad jus bent isivaizduotumete,kaip man skauda sirdi,kad mano gimtojoje zemeje tokie absurdiski dalykai dedasi!!!!

amas rašė
2010-04-01 22:00
siaip, as nesuprantu sio mokescio esmes!? zmogus dirba ir gyvena kitoje valstybeje,moka mokescius kitai valstybei,socialines ir kitas paslaugas gauna is kitos valstybes,uz kurias juk sumoka mokesciu pavidalu,bet tevyne(negaliu rasyti is diziosios raides) pasako ,kad mes esame skoloje . o uz ka ?na gerai,as dirbu, mano sugyventine ne. nes ji priziuri musu du vaikus kol neprades lankyt mokyklos. tai taip iseina as kaip ir issisuksiu nuo tokiu mokesciu(nes dirbantis),o mano drauge ne? bet tai dar ne viskas ,kad as buciau svarus pries musu lietuvos(niekaip neina is didziosios raides parasyti) VMI ,reikia grizti i lietuva,pristatyti kazkokius popierius kad is tikruju as dirbu............ nesamones!!!!! tai gal man lietuvos respublika apmokes mano islaidas tokiom kelionem????? ir dar, lietuvos valdzia kazkodel bando kovoti su nedarbu ne lietuvoje ,bet kitose valstybese. o tai jau kisimasis i kitu saliu vidaus politika!!!

Sandrute rašė
2010-04-01 21:53
Sita Grybauskaite jau planuoja kaip neisleisti lietuviu is lietuvos, kad tik daugiau pelno ispestu. as nezinau kokie avigalviai sedi seime , bet reikalai tikrai nekokie-nesistebiu kodel zmones gyvenantys LT tokie susirauke ir nusivyle gyvenimu, o kas jiems beleika!!!!Zmones ka manote kuo cia viskas baigsis????

Vytas rašė
2010-04-01 21:08
Nu cia tai juokingai visai sugalvojo. As 10m uzsienyje dirbu ir mokescius moku, tai ka as Lietuvoje dar turiu moketi? Tegul džiaugiasi kad dar investuoju i Lt.

ausra rašė
2010-04-01 20:49
nu va ir isrinko prezidente...baisu pagalvot, niekad ji man nepatiko. Cia ji ir sumaste, kas jai, nei seimos, nei vaiku.

... rašė
2010-04-01 18:57
Juodai ant balto parasyta tam istatyme:JEI NEMOKI PRIVALOMO SVEIKATOS DRAUDIMO,TURI TADA PACIENTAS PATS APSIMOKET SVEIKATOS PASLAUGAS-Tai kame reikalas,juk ir taip gryzdavau ir ligoniu kasai susimokedavau ir uz vizita pas gydytoja,uz tyrimus ,uz nuotraukas,Tai kas man juos tada grazins tuos pinigus????O ir aplamai,mama kai buvo apsidraudus kol neturejo invalidumo,tai sake moketis reikedavo ir uz kraujo tyrima,o peracija dares tai pirko chirurgui vienkartini chalata su pirstinem ir mokejo 110litu!!tai naxujam tam privalomas ir uz ka ,jei tau zmogau reikia dasimoket uz kazka??????ka cia jie nori ismusu po velniu,milijonus is valstybes ir tai ne kelis ,o keliasdesimt isvage labai grazioj formoj,o dabar skyles tai ziauriai kiauros,tai kas gi jas lopys,aisku kad tie padugnes suskiai,t,y mes.....PALEIST TA SEIMA PO VELNIU

Situacija rašė
2010-04-01 18:47
paviesejote LT ir sekmadieni sedat i lektuva,o Jums sako:"negalite isvykti is LT pakol nesumokesite tokiu tai mokesciu",merguzelei sedinciai prie kompiuterio absoliuciai "dzin",kad Jus turite Home Ofico ir kt.pazymas,o ir tu mokesciu vietoj nesumokesi",lektuvas isskrenda,o Jus liekat :)Vien pagalvojus apie toki scenariju pradingsta noras lankyti teviske...

Viktorija rašė
2010-04-01 17:12
.Niekaip negaliu suprasti, kodel mes turime moketi privaloma sveikatos draudimo mokesti atgaline data, nes jis mums nesuteike ir nesuteiks teises pasinaudoti nemokamu gydymu. Vadinasi, tai mokestis uz nieka. Dar labiau mane piktina, kad dirbantis ir mokantis mokescius usienyje, tu privalai moketi privalomo sveikatos draudimo mokesti Lietuvoje. Kodel? Uz ka? Kam atiteks paveluotai ir uz nieka surinktas mokestis? Gal taip Lietuvos Seimas bei p. Prezidente nusprende lopyti kisenes

arturui rašė
2010-04-01 15:11
gal tu nuo arklio nukritai?

weed to mergiote ir Arturui rašė
2010-04-01 15:07
gerai tu cia mergiote pakomentavai.kaip pirstu i aki.palaikau tave 100%.
o tau pusgalvi Arturai(ar ne Paulauskas busi?)pasakysiu,kad nusisneki,kad sumokejus pinigus daktarui i kisene gydosi emigrantai parvaziave i LT.manau cia tavo tokie metodai,o grize tautieciai susimoka uz gydyma,kaip pridera.sumoka i ligoniu kasas,arba eina pas privacius gydytojus.jei susimokejo uz gydyma,tai ir turi buti gydomas,kaip eilinis pacientas,o jei kas ir duoda i kisene daktrui,tai kieno kalte,jei ne paciu visu musu-kas pripratino prie sito "gero"??????ko stebetis dabar,kad visur korupcija???visus melzia vyriausybe,atseit reikia lopyti biudzeta,bet kad is vienos puses pila i maisa,o pro kita jo gala tie pinigai nubyra i seimunu ir valdininku kisenes.tad kiek belopysi tuos plysius,kazkyr vis nauja skyle praplesiama!!! BAISU kur Lietuvele nusirito.Neabejoju istorijoje bus juodai aprasyti sie 20 varganu ir vagiu klestejimo posovietiniai metai!!!!!!

negirdeti dalykai rašė
2010-04-01 15:04
tai kaip is manes isreikalaus ta mokesti,jei as niekad negrysiu i lietuva.

stase rašė
2010-04-01 15:01
ko cia pykstat,juk gyvenat ne lietuvoj....tegu valdo asilai,o like dziaugiasi.juk jie skaito,kad emigrantai patys blogiausi zmones.o tu pinigu moket mums nereiks,jei gyvenam uk.deklaruokit ir kvit

VADAS rašė
2010-04-01 12:59
SIULAU KELTI PILIETINI KARA

londoniete rašė
2010-04-01 10:39
isgirdusi sia zine,ir gerb.lietv.nuomone,norisi tikrai atsisakyti lt.pilietybes...ta zadu ir padaryti...

ZINANTI rašė
2010-04-01 10:08
REIKIA JUOS VERSTI !!!!!!!GREITAI NE TIK UZ ORA MOKESIME ,BET IR UZ ORO PAGADINIMA .......REIKIA VISA SEIMA SU VISAIS SEIMUNAIS PADUOTI I EUROPOS TEISMA!!!!!!!VIENIKIMES MIELI LIETUVIAI KOL PASKUTINIU KELNIU NENUMOVE IR SAU I KISENE NEISIDEJO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
SAU ALGAS IKI MINIMUMO SUSIMAZINKITE IR TADA SUPRASITE IR MUS PAPRASTUS MIRTINGUOSIUS......

ceslovas rašė
2010-04-01 09:56
klausykit as gal per senas perversma organizuot,bet negi nera jaunu ,energingu zmoniu,kurie kaip pries 20 metu imtu rengt perversma ir nusluotu situ issigimeliu sutve,kuri uzsiima lietuvos genocidu,laikas ne rasinetis o kurti organizacija tam tikslui pasiekti,nes gali paskui but per velu

stratfordas rašė
2010-04-01 08:06
laikas valdzia verst.uzteks kentet.

busimas ruskis rašė
2010-04-01 08:05
Rusijoje uz antro vaiko gimima valdzia moka po beveik10000euru.Lietuviai apmokestina gyvenancius svetur-vercia atsisakyti pilietybes.Gal per daug tu lietuviu priviso.Rimtai manau ir man teks atsisakyt pilietybes ir padaryt koki ruskiuka.

stase rašė
2010-04-01 07:20
isvykdama i uk deklaravau migracijos skyriuje.tik man jokios pazymos apie tai neisdave.........ko gero ir neirodyciau,kad deklaravau.bet esme ne tame.as lietuvoj nebuvau 4 metus ir net nezinau,kada ten nuvaziuosiu kapu aplankyt.mirsiu uk ir gaila,kad neisvykau gerokai anksciau.o tokie mokesciai tai girto arklio svajones.seimunai kazka nutaria,bet suvokt neina..................negaus jie musu pinigeliu.kodel tada nemoka vaikams tu susiktu pasalpu nors jie gyvena ne lietuvoj? bent atrodytu rupinimasis savo tautieciais.isvykstant sito nereikia deklaruot,uztenka pasakyt vaiku tarvybai.

Mergiote Arturui rašė
2010-04-01 06:54
Artureli, as jau 5 metus gyvenu UK, niekada nevaziuoju i Lt gydytis, nes NEAPSIMOKA! O jau tuo labiau gimdyt :))))) UK viskas nemokamai tai kam moketi kazkur kazkam papildomai? Aha, ir mojuok visiems isvaziuojantiems, o po to ir paciai Lietuvai, nes salis ryskiai ritasi i bankrota. O tada galesi moketi dar daugiau mokesciu, kad islaikyt ispurtusi Seima, o gausi spyga taukuota. Va tada paziuresim kas juoksis paskutinis. Ir suprask, kad deklaraves isvykima, nedeklaraves emigrantai nieko nemokes, nes tarp UK ir LT pasirasyta dvigubu mokesciu sutratis, taip, kad pasiskaityk, o tada eik krykstaudamas pinigeliu savu skaiciuoti, kad turetum uz ka uz ora susimoket ;)

voras rašė
2010-03-31 23:51
mes isrinkom tuos sudzius mes galim ir nugriaut.idomu kada sugalvos ora apmokesdint.teisingai sako reike kariaut.traukem ginklus.ce pazeidzemos visos zmogaus teises.o jaigu as pavizdziui pats save isigidau tai ka reike man jiems dar sumoket.tik tai idomu kaip juos nugriausim ka isrinksim vel toki pati srota ar ira dar lietuvoj normaliu valdininku?

nekliedek Arturai rašė
2010-03-31 22:43
tavo ziniai iseivijos lietuvis grizta labai trumpoms atostogoms kaip tu sakai, pasigydyti,bet uz savo grynus prakaitu uzdirbtus pinigus,o ne uz tavo mokescius.Arba nieko neismanai apie emigrantu gyvenima,arba sedi prie lovio

kodel as rašė
2010-03-31 21:55
tureciau moket,jei niekuom nesinaudojau lietuvon gryzus nei pernai,nei uzpernai,o jei ka ir naudotis kazkada teko,vistiek apsimokejom viska ligoniu kasose pagal tuos tarifus,tai ka jie nori-nera zmogaus,bet uz ,,kazka,,moki???uz ka????tegu man irgi kazkas uz kazka pradeda moket,ar kazi atsiras tokiu???juk parasyte istatyme-JEI NEAPSIDRAUDES ,TURI APSIMOKET UZ GYDYMO PASLAUGAS!!!Taigi ir taip visi apsimoka tas paslaugas gryze,niekas uz dyka neina kaip dirbantys lietuvoj.Ka cia jie zaidzia su zmonemis??nezinau,kada viena karta ten sukilsit taip vieningai kaip pries 20 metu???

to Arturas rašė
2010-03-31 21:14
Jei butu buve pranesta, kad reikia deklaruot, kiekvienas tuoj pat tai butu padares. Beje, kokia partijai atstovaujate, nes neisivaizduoju kaip nesuprantat sito istatymo absurdiskumo...

daiva rašė
2010-03-31 21:11
BRANGUS LIETUVOS ISEIVIJA - NELIKITE ABEJINGI PRIIMANT ISTATYMUS LIETUVOJE ,PAREISKITE NUOMONE SAVO PARASAIS http://www.peticijos.lt/visos/3265 keikdamiesi cia nieko nepakeisime,turime irgi sugalvoti iseiti....vienikimes ...siulykite savo pamastymus...nejaugi pasiduosime...visi nusisukime ir kas is to? ...daug kas is musu palike savo artimus gyventi Lietuvoje ,,,,PADEKIME KIEK GALIM?...KA DAR GALIM PADARYTI? VIENAS NE KARYS MUSIO LAUKE -BENDROM PASTANGOM TIKEKIME!!!!!

Arturas rašė
2010-03-31 21:01
Ir dar. Kas jum maise deklaruot isvykima? Nereiketu dabar cia putotis.

Arturas rašė
2010-03-31 20:57
By by Grazvydai. O tu galvoji tu cia reikalingas labai? Atsisakyk tos pilietybes, zinok niekam nuo to blogiau nebus. Ir nereikia cia taip skustis, visi mano pazystami,tik gryze varo pasiremontuot save, profilaktiskai pasitikrint ar gimdyt. Susimoka vienkartine draudimo imoka 200lt ir darosi operacijas ar dar ka. Kiek jusu manymu ta menkiausia operacija kainuoja? Gimdymas kiek kainuoja? Gaunasi taip, kad dirbantys lietuvos pilieciai mokantys mokescius cia, sumoka ir uz jusu gydima. (tik nepradekit sneket,kad susimokat, ka daktarui i kisene ikisat,nesiskaito apmokejimu,nes jis jusu negydo po darbo, o daro tai darbo metu ir gauna atlyginima is mokesciu moketoju kisenes)

nemo rašė
2010-03-31 20:38
atviras valdzios plesikavimas kaip rusiskai sakoma (vory v zakone) gaunasi mokestis uz tai kad dar kvepuojame

Grazvydas rašė
2010-03-31 20:33
planavome po keliu metu grizti,dabar jau esame verciami atsisakyti Lietuvos pilietybes,del beprociu valdymo.By,by Lietuva

Piliete rašė
2010-03-31 19:10
As jau nebezinau ka daugiau LT vyriausybe gali prigalvoti. Kaip zmogus gyvenantis Lt ir gaunantis min ar nedirbantis gali sau leisti moketi tokius ong-kazkoks absurdas. O prie ko mes -gyvenantys UK jau kiek metu turime moketi mokesti-Ka dar ta vyriiausybe sugalvos-gal mokesti kad esi Lietuvis!Kuo toliau tuo daugiau lietuviu palieka LT, bet tikrai nesistebiu kodel!Kiap galima gerbti valdzia jeigu valdziai yra nusisipjauti ant musu.Tikrai atsisakysiu Li pilietybes, klausymas ar nereiks sumoketi uz buvusius metus!!!

2 Inga rašė
2010-03-31 18:19
Tai ir yra keisciausia, kad reikalautojai net tiksliai nezino, kokiu jiems reikia dokumentu! Cia gi Lietuva ir jos biurokratija korumpuota. Ko paklausi, to negausi... Jeigu jie zinotu, mes gyventume Lietuvoj, o ne svetur.

Longa rašė
2010-03-31 18:15
Neina suprasti tokiu istatymu kureju. Seimunai pamirso, matyt, kad istatymu leidyba yra ne tas pats, kas menine kuryba. Kuriant istatymus negalima abstrahuotis i savo pasamones srautus, juolab, kad gal pas valdinykus nei tos samones, nei pasamones nerasta...

Inga rašė
2010-03-31 18:10
gal kas zino kokius visus darbą įrodančius dokumentus reikia pristatyti parvykus i LT?

klaipedskas rašė
2010-03-31 17:56
ar atsisakius LT pilietybės , mokestis vistiek bus imamas?

as rašė
2010-03-31 17:54
ahujielina,,kaskas bus baisaus ...pritariu sonatai reik vienitis.....nes kitaip ...........................................

buuu rašė
2010-03-31 17:38
jai taip ir toliau tesis tai manau kubiliaus likimas bus kaip formanaviciaus....

to baubaz rašė
2010-03-31 17:08
mano norams irgi tas pats...

baubaz rašė
2010-03-31 16:59
kuo toliau tuo labaiu blesta mano noras kada nors gryzti......

. rašė
2010-03-31 16:46
nu ka vel eisim langu dauzt y seima :D sy kart jauciu bus baisau...

Kovas rašė
2010-03-31 15:22
Istatyme neradau tokios nuostatos, kad privalo moketi neturintys pajamu. Tai jeigu ir butu privaloma moketi, tai kam tada istatyme numatyta, kad nesidraudziantys turi moketi uz gydymo paslaugas?

Tadas rašė
2010-03-31 14:17
nebejuokinkit su tom savo peticijom ir vienijimais belenkokiu atveju nieko nepasieksit.tie pyderai prisipirko visokiu patranku ir granatu tai nebepabuntavosi. Jauciu reiks eit issikast ta kalasa kur prie 15 metu uzkasiau priestai gerai viska sutepes:)

sonata rašė
2010-03-31 13:52
MIELI TAUTIECIAI! KVIECIAME JUNGTIS I TAUTOS (TAVO) ATEITIES FORUMA.REGISTRUOTIS INTERNETU -taf.lt ARBA PARASYKITE INFO:algis matulevicius@gmail.com TIK BENDROMIS PASTANGOMIS KA NORS PAKEISIME.ATEJO LAIKAS VIENYTIS!!!

Tavo vardas:

Komentaras:

Įvesk kodą iš paveiksliuko:
read me

 
Komentarai skirti vartotojų nuomonei išreikšti ir nebūtinai atitinka svetainės savininkų nuomonę. Už komentarų turinį Anglija.lt svetainės savininkai neatsako. Jei radote įstatymams prieštaraujantį komentarą, prašome pranešti info@anglija.lt.
 
 

Apklausa

Ar namuose JK turi lietuvišką televiziją?

Taip, turiu

Neturiu

Neturiu, bet kartais pažiūriu per internetą

Skelbimai

Be registracijos!

Anglija.lt radio

Anglija.lt chat

Sprint Ekspress
Hair culture salon
CEPELINAS.CO.UK - verslas Britanijoje

Orai

Barking garage