Naujienos

Išrinktas naujas Lietuvos komercijos rūmų Britanijoje vadovas

2012-05-31

Praėjusią savaitę Londone vykusiame kasmetiniame susirinkime išrinktas naujas Lietuvos komercijos rūmų Jungtinėje Karalystėje prezidentas. Verslininkus vienijančios organizacijos vairas patikėtas Londone veikiančios buhalterinių paslaugų įmonės „Eurobaltika“ vadovei Olgai Jachimovič.

„Džiaugiuosi, kad turiu galimybę prisidėti prie Komercijos rūmų veiklos. Šis postas man didžiulė garbė. Pareigos labai atsakingos bei reikalauja nemažai darbo, bet džiaugsmo visuomet suteikia rezultatai, įvykę renginiai, užmegzti kontaktai ir narių atsiliepimai. Turiu nemažai idėjų ir minčių, kurias noriu įgyvendinti. Neretai žmonės skundžiasi ar komentuoja, kaip ir kas galėtų būti geriau, bet patys nedaro nieko, kad kažką pakeisti. Manau esu iš tų, kurie nebijo prisidėti keičiant ar gerinant, nebijo prisiimti atsakomybės“, - po rinkimų sakė O. Jachimovič.

Kaip skelbia organizacija, LKRJK veikloje O. Jachimovič aktyviai dalyvauja nuo pat organizacijos įkūrimo pradžios. Penkerius metus verslininkė priklausė rūmų valdybai, šešerius metus jai patikėtos iždininkės pareigos. LKRJK, atstovaujanti lietuviško verslo interesams Didžiojoje Britanijoje, buvo įkurta 2007 metais ir šiuo metu vienija per 45 narius.

Prezidentė žada daugiau dėmesio skirti verslo plėtros, kontaktų užmezgimų renginiams, rūmų nariams, informacijos apie organizaciją sklaidai. Verslininkė teigia, kad komercijos rūmų nariams bus teikiamos įvairios privilegijos, organizuojamos nemokamos profesinės konsultacijos.

Birželio 14 dieną įvyks pirmas naujai išrinktos valdybos posėdis. Tą patį vakarą, 19 valandą visi norintys susipažinti su LKRJK nariais ir jų veikla kviečiami į neoficialų vakarą. Kiekvieną pirmą mėnesio ketvirtadienį planuojami tradiciniai susitikimai, kontaktų užmezgimo vakarai, pavadinimu „Thursday NET“, kuriuose galės dalyvauti ne tik rūmų nariai.

Birželio 23 dieną LKRJK laukia vasaros iškyla Grinvičo parke. Rugsėjo ir spalio mėnesiais bus tęsiamas seminarų ciklas „Pradėk savo verslą“ bei organizuojami verslo pusryčiai. Lapkričio mėnesį įvyks tradicinis kalėdinis labdaros vakaras.

O. Jachimovič prezidentės postą perėmė iš dvejus metus LKRJK vadovavusio Mariaus Bružo. Pasak M. Bružo, šiuo metu jo laukia vienas iš svarbiausių gyvenimo projektų – tėvystė, tad rūmų veiklai tiek laiko skirti jis nebegalės. Tačiau buvęs prezidentas ir toliau lieka rūmų valdyboje.

Praėjusią savaitę vykusio kasmetinio susitikimo metu išrinkta ir viceprezidentė bei LKRJK valdyba. Vizeprezidente O. Jachomovič paskyrė teisininkę Laurą Budrytę. Valdybos nariais tapo šeši verslininkai: Darius Paškauskas („Zone Residential“), Linas Bielskis („UK Smiles“), Pranas Preidžius („Trade Recruitment“), Ernestas Kudirka („Computer Repair“), Robertas Tamulaitis („Visteco“), Marius Bružas („Major Planet“).

   

Anglija.lt
Anglija.lt naujienas ar jų dalį publikuoti ir/ar kitaip naudoti be raštiško "Anglija.lt Ltd." sutikimo draudžiama.

Susiję raktiniai žodžiai: LCCUK, Lietuvos komercijos rūmai, Lietuvos komercijos rūmai Jungtinėje Karalystėje, LKRJK

 
 
 
 

Apklausa

Ką šiemet veiksi per Velykų ilgąjį savaitgalį?

Vyksiu į Lietuvą

Vyksiu į kelionę (bet ne į LT)

Ilsėsiuosi namuose, UK

Dirbsiu

Dar nežinau

Skelbimai

CEPELINAS.CO.UK - verslas Britanijoje

Orai

Barking garage
Palmers green klinika