Naujienos

Nuteistas neteisėtai iš Britanijos išvykęs lietuvis

2012-05-24

Huddersfieldo teismas pasiuntė už grotų Lietuvos pilietį, kuris buvo nepaklusęs ankstesniam nuosprendžiui ir pabėgęs iš Britanijos, skelbia „Huddersfield Daily Examiner“.

Bernardas Bogdanovičius praėjusį birželį buvo nuteistas atidedant bausmę, tačiau nepaisydamas draudimo išvykti, jis neteisėtai paliko savo gyvenamąją vietą ir išvyko į Lietuvą.

Po kelių dienų jis buvo suimtas Doverio uoste, kai vėl pamėgino patekti į Britaniją.

B. Bogdanovičius stojęs prieš Kirkleeso magistratų teismą išgirdo, kad yra siunčiamas į kalėjimą.

Paaiškėjo, kad rusiškai kalbantis B. Bogdanovičius Londono teismo praėjusiais metais buvo pripažintas kaltas dėl atlenkiamo peilio turėjimo viešoje vietoje. Tąsyk jam skirta 10 savaičių kalėjimo bausmė ją metams atidedant. Taip pat jis įpareigotas neišvykti iš šalies.

Skelbiama, kad apsaugos darbuotojams pasirodžius B. Bogdanovičiaus gyvenamojoje vietoje Bradford Road gatvėje Huddersfielde, kur turėjo sumontuoti jo stebėjimo įrangą, Lietuvos piliečio bute nebebuvo. Duris atidariusi vyriškio žmona ir jo brolis pareiškė nežiną, kur yra B. Bogdanovičius. Tuomet policija paskelbė lietuvio paiešką.

Teisiamąjį gynęs advokatas teigė, kad jo klientas visiškai nesuprantąs anglų kalbos, todėl nežinojęs apie galiojantį draudimą išvykti iš Britanijos. Anot teisininko, B. Bagdonavičius vykęs į Lietuvą dėl močiutės laidotuvių, o po jų grįžęs.

Teismas nusprendė lietuvio nebausti, tačiau aktyvuoti atidėtą anksčiau skirtą 10 savaičių kalėjimo bausmę.


   

Anglija.lt
Anglija.lt naujienas ar jų dalį publikuoti ir/ar kitaip naudoti be raštiško "Anglija.lt Ltd." sutikimo draudžiama.

Susiję raktiniai žodžiai: Bernardas Bogdanovičius, Huddersfieldas, Lietuvis

 

Komentarai

Ziuzia rašė
2012-05-28 11:56
"Anglijoj gyvenantis kitatautis pav.arabas,anglas?" - taip, Britanijoje gyvenantis ir pilietybe turintis arabas yra britas. Lygiai taip pat, kaip Lietuvos pilietybe turintis rusas oficialiai yra lietuvis. Cia tik pas mus iprate, kad yra tautybe, yra pilietybe... O beveik visuose salyse yra tik vienas dalykas - pilietybe. O tavo saknys niekam neidomios:)

rašė
2012-05-25 16:01
koks cia lietuvis?jei is lietuvos tai ir lietuvis? jis lietuviskai net nekalba, baikit viena karta! o ka?Anglijoj gyvenantis kitatautis pav.arabas,anglas?

rašė
2012-05-25 13:50
taip taip,nesuprantas anglu kalbos ir tipo jam niekas neisverte teismo nuosprendzio,kad negali isvykti is salies,anegdotas

rašė
2012-05-25 11:45
artistas

rašė
2012-05-25 09:16
Tai ir rasykit lietuvis rusu kilmes! O nejuodinkite pastoviai savus krastiecius

Tavo vardas:

Komentaras:

Įvesk kodą iš paveiksliuko:
read me

 
Komentarai skirti vartotojų nuomonei išreikšti ir nebūtinai atitinka svetainės savininkų nuomonę. Už komentarų turinį Anglija.lt svetainės savininkai neatsako. Jei radote įstatymams prieštaraujantį komentarą, prašome pranešti info@anglija.lt.
 
 

Apklausa

Ar gyvenant JK yra tekę kreiptis į Citizens advice bureau?

Taip, kreipiausi – padėjo

Taip, tačiau naudos negavau

Ne

Net nežinau, kas tai yra

Skelbimai

Be registracijos!

Anglija.lt radijas

Anglija.lt pokalbiai

Sprint Ekspress
CEPELINAS.CO.UK - verslas Britanijoje

Orai

Barking garage
Lituanica