Naujienos

Pora laimingo loterijos bilieto nerado du mėnesius

2012-05-31

Britų pora atsiėmė „EuroMillions“ laimėtą 1 milijoną svarų – su bilietu, kuris nepastebėtas prakabojo prie jų šaldytuvo ilgiau nei du mėnesius, rašo „Mail Online“.


Alanas ir Kim Elliotai, gyvenantys Aspley‘juje, Nottinghame, praeidavo pro laimingąjį bilietą kiekvieną dieną, nežinodami, kad jis jiems atnešė 1 milijono vertės prizą loterijos lošime, vykusiame kovo mėnesį.

Tik praėjusį penktadienį, A. Elliotas, dirbantis statybininku, prisiminė turįs keletą senų loterijos bilietų ir nusivežė juos patikrinti pas vietinį naujienų agentą.

Alanas, 46 m., ir Kim, 45 m., dėl to, jog nesikreipė dėl laimėjimo iškart, prarado maždaug 7500 svarų.

Tačiau pora pareiškė neleisianti sau dėl to jaudintis, o dabar planuoja atostogų proga pasidovanoti naują „Range Rover“ automobilį.

Vyriškis pasakojo, kad kai jo naujienų agentas pranešė naujieną apie 1 milijono svarų laimėjimą, jis pamanęs, kad tai pokštas: „Mes nuolat lošiame. Aš atsivežiau septynis ar aštuonis bilietus, ir kai jis juos patikrino, pasakė – „Sveikinu, tu laimėjai milijoną svarų“. Aš maniau, kad jis pokštauja, o aš laimėjau kokius penkis svarus ar panašiai“.

Sutuoktiniai neplanuoja palikti savo darbų ar persikraustyti gyventi kitur. Tačiau Alanas atskleidė ketinąs išmainyti savo „Peugeot 308“ į prabangesnį „Range Rover“.

   

Anglija.lt
Anglija.lt naujienas ar jų dalį publikuoti ir/ar kitaip naudoti be raštiško "Anglija.lt Ltd." sutikimo draudžiama.

Susiję raktiniai žodžiai: Euromillions, Laimėjimas, Loterija

 

Susiję straipsniai:

 

Komentarai

Tavo vardas:

Komentaras:

Įvesk kodą iš paveiksliuko:
read me

 
Komentarai skirti vartotojų nuomonei išreikšti ir nebūtinai atitinka svetainės savininkų nuomonę. Už komentarų turinį Anglija.lt svetainės savininkai neatsako. Jei radote įstatymams prieštaraujantį komentarą, prašome pranešti info@anglija.lt.
 
 

Apklausa

Ar namuose JK turi lietuvišką televiziją?

Taip, turiu

Neturiu

Neturiu, bet kartais pažiūriu per internetą

Skelbimai

Be registracijos!

Anglija.lt radio

Anglija.lt chat

Sprint Ekspress
Hair culture salon
CEPELINAS.CO.UK - verslas Britanijoje

Orai

Įmonių katalogas   Palmers green klinika