Naujienos

Princesė Diana žuvo dėl vairuotojo ir paparacų kaltės

2008-04-08

Didžiosios Britanijos princesės Dianos ir jos draugo Dodi al Fayedo mirtį per automobilio katastrofą lėmė jų vairuotojo aplaidumas, taip pat juos persekiojusių paparacų veiksmai, paskelbė pirmadienį prisiekusieji, nagrinėję šią bylą Londone.

11 prisiekusiųjų nuomone, 1997 metų rugpjūčio 31 dieną automobilio katastrofa Paryžiuje įvyko dėl neteisingų Dianos vairuotojo, kuris sėdo prie vairo būdamas neblaivus, veiksmų. Princesės automobilį persekiojusiems paparacams taip pat tenka dalis kaltės. Be to, prisiekusieji priminė, kad abu keleiviai nebuvo prisisegę saugos diržais.

Teisėjas Scottas Bakeris leido prisiekusiesiems rinktis iš kelių verdikto variantų. D.al Fayedo tėvas, Mohamedas al Fayedas, tvirtino, kad jo sūnus ir princesė Diana buvo sąmoningai nužudyti sąmokslo metu. Teisėjas nusprendė, kad ši versija visiškai neįtikinama, todėl prisiekusiesiems buvo uždrausta ją svarstyti.

BNS
Wikipedia.org nuotrauka

BNS naujienas ar jų dalį publikuoti ir/ar kitaip naudoti žiniasklaidos priemonėse bei informacinės visuomenės informavimo priemonėse be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.

   

Susiję raktiniai žodžiai: Avarija, Britanija, Diana, Dodi al Fayedas, Mirtis, Paparaciai, Paryžius, Žiniasklaida

 

Susiję straipsniai:

 
 

Komentarai

robkė rašė
2011-05-04 18:24
Kad ir būtų Diana pagimdžiusi nuo muslimo vaiką,jis ir nebūtų niekaip įleistas į karališką šeimą,kaip ten ir bebūtų buvę,nes ji jau buvo tiesiog išsiskyrus su Charlzu,ji jau gyveno savo gyvenimą,tuo labiau Diana neteko titulo,ir nebūtų tas vaikas ten gyvenęs,o kad tai buvo specialiai padaryta,kad ji žūtų,tai aš tikiu,nes pati karalienė jos pačios nemėgo,tai buvo visada matyti,O tas Čarlzas tai man iš vis neaiškus,buvo kalbų,kad jis yra pyd....as,kad turėjęs intymių santykių su vyrais,ir tuo aš pilnai tikiu.Nei jam ta Diana reikalinga buvo,nei ta pati Kamila,o su Kamila ir susiženijo savo paties motinos verčiamas.tai va,dabar karalienė rami,kad sūnelis gyvena pagal jos-Didenybės norus...O Dianos man gaila...Juk galėjo gyventi ta nuostabi moteris,kuri visų pirma buvo Žmogus,o paskui tik princesė(jau šitą aš minėjau) :)

as rašė
2011-05-03 20:54
Prinsese,su musulmonu susiejusi jau ji buvo,ja patis karaliskoji seima uzlenke,nes kas jai leis gimdyti ir ileisti i karaliska krauja muslima?Rusai baigia atskleisti sia avarijos priezasti. o del Kamilos ,tai pati karaliene verte Ciarlui buti kuo daugiau prie jos. Taigi viskas buvo suplanuota.

robkė rašė
2011-05-03 16:18
Galiu dar pridurti,kad gyvenant Anglijoje teko kalbėti su pačiais anglais.Jie pasakojo,kai žuvo Princesė Diana,tai verkė visa Anglija,Jie visi ja ir iki šiol laiko Pricese,o tos Kamilos vietiniai angalai visai nepriimė ir nepriima,ir dar viena anglė man pasakė;"aš jos nekenčiu,ir mes visi anglai jos nemėgstam,mums visada Pricese buvo Diana,ja visada ir liks.Va taip va...O Dianą palikit ramybėje ir amžną jai atilsį

robkė rašė
2011-05-03 16:08
Tai yra,tas kuris rašė prieš mane.Ne ten pasižiūrėjau ;)

robkė rašė
2011-05-03 16:06
Diana buvo ir bus viso pasaulio žmonių širdyse PRINCESE iš didžių raidžių.Juk ji tiek gero padarė vargšams,vaikams,sergantiems žmonėms,ji buvo visų pirma ŽMOGUS,o paskui Princesė,nesvarbu,kad ji neteko titulo...O tas kas parašė,kad Diana buvo negraži,kažkas rašė,kad tikėkosi ,kad ji jaunesnė...tai mane siutina.Koks skirtumas,juk ji buvo Žmogus,ir duokit jai ramybę....labai palaikau ta,kuris parašęs yra pirmas"gerieji žmonės"

gerieji žmonės rašė
2011-05-02 18:32
palikite Dianą ramybėje,kad nors ten ji pailsėtų nuo visų.Amžiną jai atilsį.
Manau po to ką ji patyrė ir kiek ji padarė galų gale turi teisę pailsėti. Ji liks princese amžinai.
Gerbkit mirusius ir neapšnekinėkit.

Egas rašė
2011-05-02 13:05
Kojus stumiat ant tu babaju? Ne visi tie babajai yra tokie blogi, aisku, yra tu blogu, bet tarkim vietos kur gyvenu landlord'as yra babajus, normalus zmogus, tik reik ir su juo kaip su zmogum elgtis... nesakau kad visi babaji yra auksas, pries 2 savaites man kazkoks babajukas :D bande kompo krepsi mancesteryje, pikadilyje nuo peties numaut... viduri dienos... nu bet...

del rašė
2011-04-30 23:26
gyvos princeses-nesamone.ji-atsakinga motina,ne uz ka vaiku taip neskaudintu

lolita rašė
2011-03-18 12:02
yra pasaulyje tokie zmones,kurie organizuoja nereikalingu zmoniu mirtis avariju metu,matomai cia kaip tik toks atvejis,tik tiesos mes niekada NESUZINOSIME.pmjo

as rašė
2010-03-28 19:34
baisu ji buvo nelabai grazi bet priziurinti save

dijana rašė
2010-03-17 15:00
mus nuzude

Emilija rašė
2010-01-09 18:39
Seip jo dirzai butu neikiek nepadeja isvengti avarijos .Kas cia zino jei ne avarija gal vis dar ji begyventu :((
Seip as ju seima lb uzjauciu o del paparacu tai zinau jie tik nori uzkalbinti ir isbusti burbula As nekenciu paparacu !!! Ispradziu gal ir patiktu bet po keliu metu as neiskesciau ir tikrai bandyciau atskiratyti ju :) Rasinejemes mergytes ir bunam apsiskaiciosios :D

Emilija rašė
2010-01-09 18:32
Nu baisu labai as tikejaus kad ji jauna bet kai pamaciau nuotraukas suzinojau kaip ji atrode po senovej.O Angieshka kur ta nuotrauka radai? buk gera atsiusk svetaine :) .Iskarto aciu x:)

dyana rašė
2009-11-19 14:39
ythiehn luftiesz pahis puityfunt akaint cinkchaicicu

moxios rašė
2009-01-27 11:49
yra versija kad princese diana yra gyva ir pasidare plastine operacija

as rašė
2008-04-08 12:10
ir Diana su babajum ???? vaje,,,,,,o as maniau kad jis bent jau anglas...
fu "mochamedas" :):):)

Agnieshka rašė
2008-04-08 12:09
Jei karaliskoji seima ir yra prisidejus prie sito nelaimingo atsitikimo, tai mes to niekada nesuzinosim. Naivu buvo tiketis, kad sitas tyrimas atskleis kazka naujo. O del dirzu, tai kiek maciau nuotraukose tai ten ta masina nerealiai sulamdyta, tai nzn kuo jie butu padeje....

/// rašė
2008-04-08 11:17
o ar negali karaliskoji seima Dodzio apskusti uz smeista?

Tavo vardas:

Komentaras:

Įvesk kodą iš paveiksliuko:
read me

 
Komentarai skirti vartotojų nuomonei išreikšti ir nebūtinai atitinka svetainės savininkų nuomonę. Už komentarų turinį Anglija.lt svetainės savininkai neatsako. Jei radote įstatymams prieštaraujantį komentarą, prašome pranešti info@anglija.lt.
 
 

Apklausa

Ar namuose JK turi lietuvišką televiziją?

Taip, turiu

Neturiu

Neturiu, bet kartais pažiūriu per internetą

Skelbimai

Be registracijos!

Anglija.lt radio

Anglija.lt chat

Sprint Ekspress
Hair culture salon
CEPELINAS.CO.UK - verslas Britanijoje

Orai

Barking garage   Lituanica