Naujienos

Tėvai kaltinami nužudę savo šešis vaikus

2012-05-31

Gegužės mėnesį sukrėtusi tragedija - gaisro metu Derbyje žuvo penki vaikai, o šeštasis mirė ligoninėje, - pasisuko visiškai netikėtai, kai policija tragediją įvardijo nužudymu ir juo apkaltino šešetuko tėvus.

Gegužės vienuoliktąją įvykusiame gaisre sudegė dešimtmetė Jade Philpott ir jos broliai - devynerių Johnas, aštuonerių Jackas, šešiametis Jessie ir penkių metų amžiaus Jaydenas. Šeštasis vaikas, trylikametis Duwayne'as, mirė po trijų dienų dėl smarkių nudegimų ligoninėje.

Ankstesnėse spaudos konferencijose vaikų tėvai - 55 metų amžiaus Mickas Philpottas ir jo žmona, 31-erių Mairead, prašė suprasti jų privatumo poreikį po tokios katastrofos. Šiandien poros laukia Pietų Derbyshire'o magistratų teismas.

Derbyshire'o policijos vadovas, konsteblis Steve'as Cotterillas pranešime spaudai pasakojo, kad policijai prašymą suteikti informacijos apie Victory gatvės gaisrą, atsirado vertingų liudytojų, suteikusių naudingos informacijos. Tačiau, anot policijos pareigūno, tyrimo procesas tėvų suėmimu nesibaigia, o tik prasideda.

"Mes tvirtai užsibrėžę išsiaiškinti tiesą ir vis dar norime išgirsti žinių iš žmonių, galinčių mums papasakoti, ką jie žino apie šią tragediją," pranešime spaudai pabrėžė konsteblis.

Vaikų žūtis sukėlė didelį visuomenės atgarsį: buvo paaukoti tūkstančiai svarų sterlingų vaikų laidotuvių išlaidoms padengti, atsirado daug savanorių pagalbininkų ir nemaža žmonių išdrįso vietos policijai duoti parodymus ar pasidalinti žiniomis apie šeimą.

Jau praėjus porai dienų po gaisro policija patvirtino, kad tai ne nelaimingas atsitikimas, o padegimas. Tyrimas tęsiamas.

Philpott šeima visuomenės dėmesį patraukė kur kas anksčiau: 2006 metais šeimos "galva" Mickas Philpottas miesto tarybos paprašė skirti didesnį namą, kur patogiai tilptų jis, jo žmona, mergina ir keturiolika vaikų.

Nuo tol viešojoje erdvėje sklando daug įvairių gandų apie porą. Policija teigia atsiribojanti nuo bet kokių paskalų ir bandanti tyrimą atlikti tik remdamasi patikimais įrodymais ir liudijimais.

Parengta pagal www.bbc.co.uk informaciją


   

Anglija.lt
Anglija.lt naujienas ar jų dalį publikuoti ir/ar kitaip naudoti be raštiško "Anglija.lt Ltd." sutikimo draudžiama.

Susiję raktiniai žodžiai: Derbyshire, Gaisras, Mairead Philpott, Mick Philpott, Padegimas

 

Komentarai

Jonelis rašė
2012-06-02 12:45
Kas toj Britanijoj daros-kazkokie paranojikai.Visur jiems vaidenas,kad tevai vaikus zudo ar kitaip skriaudzia.Gestapininkai!

chukas rašė
2012-06-01 09:57
Taip rase ir Metro, kad dar ir mergina jis turejo. Keista seimynele. Baisu!

Sonke39 rašė
2012-05-31 14:38
????..kaip cia suprast-kad tilptujis jo zmona,MERGINA ir 14 vaiku..kas ta mergina???

Tavo vardas:

Komentaras:

Įvesk kodą iš paveiksliuko:
read me

 
Komentarai skirti vartotojų nuomonei išreikšti ir nebūtinai atitinka svetainės savininkų nuomonę. Už komentarų turinį Anglija.lt svetainės savininkai neatsako. Jei radote įstatymams prieštaraujantį komentarą, prašome pranešti info@anglija.lt.
 
 

Apklausa

Ar namuose JK turi lietuvišką televiziją?

Taip, turiu

Neturiu

Neturiu, bet kartais pažiūriu per internetą

Skelbimai

Be registracijos!

Anglija.lt radio

Anglija.lt chat

Sprint Ekspress
Hair culture salon
CEPELINAS.CO.UK - verslas Britanijoje

Orai

Barking garage