Naujienos

Tėvai kaltinami nužudę savo šešis vaikus

2012-05-31

Gegužės mėnesį sukrėtusi tragedija - gaisro metu Derbyje žuvo penki vaikai, o šeštasis mirė ligoninėje, - pasisuko visiškai netikėtai, kai policija tragediją įvardijo nužudymu ir juo apkaltino šešetuko tėvus.

Gegužės vienuoliktąją įvykusiame gaisre sudegė dešimtmetė Jade Philpott ir jos broliai - devynerių Johnas, aštuonerių Jackas, šešiametis Jessie ir penkių metų amžiaus Jaydenas. Šeštasis vaikas, trylikametis Duwayne'as, mirė po trijų dienų dėl smarkių nudegimų ligoninėje.

Ankstesnėse spaudos konferencijose vaikų tėvai - 55 metų amžiaus Mickas Philpottas ir jo žmona, 31-erių Mairead, prašė suprasti jų privatumo poreikį po tokios katastrofos. Šiandien poros laukia Pietų Derbyshire'o magistratų teismas.

Derbyshire'o policijos vadovas, konsteblis Steve'as Cotterillas pranešime spaudai pasakojo, kad policijai prašymą suteikti informacijos apie Victory gatvės gaisrą, atsirado vertingų liudytojų, suteikusių naudingos informacijos. Tačiau, anot policijos pareigūno, tyrimo procesas tėvų suėmimu nesibaigia, o tik prasideda.

"Mes tvirtai užsibrėžę išsiaiškinti tiesą ir vis dar norime išgirsti žinių iš žmonių, galinčių mums papasakoti, ką jie žino apie šią tragediją," pranešime spaudai pabrėžė konsteblis.

Vaikų žūtis sukėlė didelį visuomenės atgarsį: buvo paaukoti tūkstančiai svarų sterlingų vaikų laidotuvių išlaidoms padengti, atsirado daug savanorių pagalbininkų ir nemaža žmonių išdrįso vietos policijai duoti parodymus ar pasidalinti žiniomis apie šeimą.

Jau praėjus porai dienų po gaisro policija patvirtino, kad tai ne nelaimingas atsitikimas, o padegimas. Tyrimas tęsiamas.

Philpott šeima visuomenės dėmesį patraukė kur kas anksčiau: 2006 metais šeimos "galva" Mickas Philpottas miesto tarybos paprašė skirti didesnį namą, kur patogiai tilptų jis, jo žmona, mergina ir keturiolika vaikų.

Nuo tol viešojoje erdvėje sklando daug įvairių gandų apie porą. Policija teigia atsiribojanti nuo bet kokių paskalų ir bandanti tyrimą atlikti tik remdamasi patikimais įrodymais ir liudijimais.

Parengta pagal www.bbc.co.uk informaciją


   

Anglija.lt
Anglija.lt naujienas ar jų dalį publikuoti ir/ar kitaip naudoti be raštiško "Anglija.lt Ltd." sutikimo draudžiama.

Susiję raktiniai žodžiai: Derbyshire, Gaisras, Mairead Philpott, Mick Philpott, Padegimas

 
 
 

Susiję straipsniai:

 

Apklausa

Ką šiemet veiksi per Velykų ilgąjį savaitgalį?

Vyksiu į Lietuvą

Vyksiu į kelionę (bet ne į LT)

Ilsėsiuosi namuose, UK

Dirbsiu

Dar nežinau

Skelbimai

CEPELINAS.CO.UK - verslas Britanijoje

Orai

Įmonių katalogas
Palmers green klinika