Nusikaltimai ir nelaimės

Šiauliuose nužudyti du benamiai

2009-01-12Šauliuose, prie vadinamos benamių slėptuvės radus dviejų vyriškių kūnus, iš karto pagalvota, kad vyriškiai mirtinai sušalo, nes užmigo lauke.

Tačiau ekspertai išsiaiškino, kad abu pusamžiai žmonės buvo nužudyti – jie mirė nuo sunkių vidaus organų pažeidimų ir kaulų lūžių. Benamių draugai, besiglaudžiantys toje pačioje slėptuvėje, sako, kad vargetas tikriausiai užmušė tos pačios slėptuvės gyventojai.

Policija sulaikė vieną vyriškį, įtariamą nužudymu.

Moteris, kurios draugas buvo nužudytas, sako, kad klausinėjo aplinkinių, už ką su vyriškiu buvo susidorota. Jai neva buvo atsakyta, kad žudikas tiesiog supyko ir taip išliejo savo agresiją. Kitą valkatą galėjo sumušti už tai, kad jis senbuviams nemokėjo duoklės už gyvenimą slėptuvėje – tai užmuštų benamių draugų versijos.

Abi žmogžudystes tiria policija.

Slėptuvė benamiams įrengta tikros dar nuo sovietinių laikų išlikusios slėptuvės patalpose – čia yra ir tualetas, šalto vandens čiaupas, kelios dešimtys gultų.

Už nieką besiglaudžiantys benamiai nemoka. Konfliktai slėptuvėje gana dažnas reiškinys, ypač kai per šalčius susirenka gausus būrys vargetų.


   

Alfa.lt

Susiję raktiniai žodžiai: Benamiai, Šiauliai, Žmogžudystė

 
 
 

Susiję straipsniai:

 

Apklausa

Ką šiemet veiksi per Velykų ilgąjį savaitgalį?

Vyksiu į Lietuvą

Vyksiu į kelionę (bet ne į LT)

Ilsėsiuosi namuose, UK

Dirbsiu

Dar nežinau

Skelbimai

CEPELINAS.CO.UK - verslas Britanijoje

Orai

Barking garage
Lituanica