Nusikaltimai ir nelaimės

Šiauliuose nužudyti du benamiai

2009-01-12Šauliuose, prie vadinamos benamių slėptuvės radus dviejų vyriškių kūnus, iš karto pagalvota, kad vyriškiai mirtinai sušalo, nes užmigo lauke.

Tačiau ekspertai išsiaiškino, kad abu pusamžiai žmonės buvo nužudyti – jie mirė nuo sunkių vidaus organų pažeidimų ir kaulų lūžių. Benamių draugai, besiglaudžiantys toje pačioje slėptuvėje, sako, kad vargetas tikriausiai užmušė tos pačios slėptuvės gyventojai.

Policija sulaikė vieną vyriškį, įtariamą nužudymu.

Moteris, kurios draugas buvo nužudytas, sako, kad klausinėjo aplinkinių, už ką su vyriškiu buvo susidorota. Jai neva buvo atsakyta, kad žudikas tiesiog supyko ir taip išliejo savo agresiją. Kitą valkatą galėjo sumušti už tai, kad jis senbuviams nemokėjo duoklės už gyvenimą slėptuvėje – tai užmuštų benamių draugų versijos.

Abi žmogžudystes tiria policija.

Slėptuvė benamiams įrengta tikros dar nuo sovietinių laikų išlikusios slėptuvės patalpose – čia yra ir tualetas, šalto vandens čiaupas, kelios dešimtys gultų.

Už nieką besiglaudžiantys benamiai nemoka. Konfliktai slėptuvėje gana dažnas reiškinys, ypač kai per šalčius susirenka gausus būrys vargetų.


   

Alfa.lt

Susiję raktiniai žodžiai: Benamiai, Šiauliai, Žmogžudystė

 

Komentarai

Tavo vardas:

Komentaras:

Įvesk kodą iš paveiksliuko:
read me

 
Komentarai skirti vartotojų nuomonei išreikšti ir nebūtinai atitinka svetainės savininkų nuomonę. Už komentarų turinį Anglija.lt svetainės savininkai neatsako. Jei radote įstatymams prieštaraujantį komentarą, prašome pranešti info@anglija.lt.
 
 

Apklausa

Ar namuose JK turi lietuvišką televiziją?

Taip, turiu

Neturiu

Neturiu, bet kartais pažiūriu per internetą

Skelbimai

Be registracijos!

Anglija.lt radio

Anglija.lt chat

Sprint Ekspress
Hair culture salon
CEPELINAS.CO.UK - verslas Britanijoje

Orai

Barking garage   Palmers green klinika