Lietuviai Britanijoje

suviritnojas.jpg Suvirintojus Kaune verbuojanti Anglijos bendrovė: „Mus šmeižia, bet ir toliau Lietuvoje ieškosime darbininkų“ (2014-06-26)
Priekabų gamyklos „Fruehauf“ atstovai kvietė kauniečius dirbti jų įmonėje už 600 svarų per savaitę ir sulaukė nemažo susidomėjimo. Tačiau Anglijoje gyvenantys lietuviai, pamatę šios įmonės skelbimą, perspėjo, kad ši kompanija atleidžia žmones po kelių mėnesių nesumokėjusi algų.
Anglai tokius perspėjimus vadina šmeižtu.
Plačiau Komentarų: 5

3.jpg Ar rūpi emigrantams Lietuvos žemė? (2014-06-25)
Praeitą savaitgalį netikėtai teko apsilankyti Lietuvoj. Važiavau ne Joninių švęsti ir ne Venckienės tetos guosti, kaip komentaruose šaipėsi aklai Lietuvos valdžią įsimylėję ir visiems jos sprendimams pritariantys kai kurie Anglija.lt skaitytojai. Galvokit ką norit, man neskauda, tik kam tada atsidanginti į Angliją, jei Lietuvoje viskas taip teisinga ir gera? Buvau išvykusi dalyvauti konferencijoje, kurios metu buvo kalbama apie grėsmes Lietuvai, tarp jų ir emigraciją.
Plačiau Komentarų: 28

cikanas.jpg Lietuvis Britanijoje: pavogė, nes atsibodo stovėti eilėje (2014-06-10)
Didžiojoje Britanijoje nubaustas lietuvis, kuris iš „Boots“ vaistinės pavogė akinius nuo saulės, nes jam, kaip jis pats vėliau sakė, „atsibodo“ stovėti eilėje nusipirkti vaistų, skelbia vietos leidinys „The North Devon Journal“.
Plačiau Komentarų: 0

3.jpg Po rinkimų Anglijoje lietuvių pašalpoms iškilo pavojus (2014-05-29)
Praeitą savaitę Jungtinėje Karalystėje vykę rinkimai į Europos Parlamentą aiškiai parodė, kad gyventojai nepatenkinti esama valdžia - dauguma balsavo už partiją, pasisakančią prieš imigraciją ir apskritai prieš Europos Sąjungą. Kaip šie rezultatai gali paveikti imigrantus? Ar neatsitiks taip, kad valdžią savo rankose išlaikyti siekiantys konservatoriai intensyviai ieškos būdų kaip suvaržyti atvykėlių galimybę gauti pašalpas?
Plačiau Komentarų: 24

lietuviu-nuotaikos.jpg Kas šį pavasarį rupėjo Britanijos lietuviams (2014-05-28)
Pavasaris jau visiškai eina į pabaigą, tad visai įdomu pasižiūrėti, kokia informacija šiuo metų laiku buvo aktualiausia Anglija.lt Facebook grupės lankytojams.
Plačiau Komentarų: 0

skaitytoju_laiskai.jpg Populiariausių Anglija.lt skaitytojų laiškų autoriams - šaunūs prizai (2014-05-14)
Kas mėnesį gauname dešimtis skaitytojų laiškų. Įdomiausi iš jų publikuojami portale Anglija.lt ir susilaukia didelio lankytojų dėmesio. Populiariausių laiškų autoriai gauna gerus prizus. Gal ir tu turi ką įdomaus papasakoti? Rašyk mums į info@anglija.lt .
Plačiau Komentarų: 1

3.jpg Kas kaltas, kad emigrantų vaikai nemoka lietuviškai? (2014-04-10)
Lietuvoje kelinti metai iš eilės kariaujama, ar leisti vartoti pavardžių rašyboje w ir q, ar ne. Liaudžiai poniškos politikų rungtynės, kas didesnis patriotas, nelabai rūpi. Liaudis tą w ir q praris, kaip prarijo „nelietuviškas“ f ir h, ir lietuviškumo dėl to neprarado. Gal vietoj rietynių dėl poros raidžių pats laikas ką nors nuveikti, kad emigrantų vaikai nepamirštų lietuvių kalbos?
Plačiau Komentarų: 54

3.jpg Kaip atpažinti emigrantų elitą? (2014-03-27)
Neseniai lankydamasi Lietuvoje išgirdau įdomų klausimą – ar bendrauju su emigrantų elitu? Atsakiau, kad kaip Lietuvoj taip ir Anglijoj bendrauju su žmonėmis, su kuriais man įdomu, nežiūrėdama, kokiai klasei jie priklauso ar patys save priskiria. Tačiau klausimas apie emigracijos elitą privertė susimąstyti. Ar toks reiškinys išties egzistuoja?
Plačiau Komentarų: 38

kons.jpg Lietuviams proga gauti konsulines ir notarines paslaugas nevykstant į Londoną (2014-03-26)
Lietuvos užsienio reikalų ministerija su atstovybėmis užsienyje rengia išvažiuojamąsias konsulines misijas į Britanijos miestus Mančesterį (Manchester), Edinburgą (Edinburgh) ir Šiaurės Airiją.
Plačiau Komentarų: 5

pinigai.jpg Anglijos lietuvių nesutarimai - dėl kelių dešimčių svarų (2014-03-11)
Ar išversti apie 6000 žodžių iš lietuvių į anglų kalbą už 60 £, per vieną naktį atrodo realu? Sunkumų neįvertinusi ir tokį darbą apsiėmusi vertėja pateikė didesnę sąskaitą ir papiktino klientes - juk buvo tartasi ne taip. Kas šioje situacijoje teisus, domėjosi Anglija.lt.
Plačiau Komentarų: 14

Puslapiai: << | < | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | > | >>

 

Imonių katalogas

Apklausa

Kur stebi Pasaulio krepšinio čempionatą?

Savo arba draugų namuose

Bare

Gyvai Ispanijoje

Nežiūriu išvis

Skelbimai

Be registracijos!

Anglija.lt radijas

Anglija.lt pokalbiai

Sprint Ekspress
Admiral Markets
SpecStore
Hair culture salon
CEPELINAS.CO.UK - verslas Britanijoje

Orai

&#302;moni&#371; katalogas   Lituanica