Lietuviai Britanijoje

zas.jpg "ŽAS" kviečia lietuvius emigrantus... į sceną! (2013-12-23)
O mums parašė patys "ŽAS":) Per Anglija.lt portalą "Žasai" kreipiasi į Britanijos lietuvius ir kviečia juos su savimi... į sceną. Taip, tu gali pasirodyti scenoje kartu su Lietuvos žvaigždėmis! Kaip tai padaryti - skaityk toliau.
Plačiau Komentarų: 6

2.jpg Ačiū už teisę emigruoti (2013-12-12)
Artėja Kalėdos - susitaikymo ir atlaidumo metas. Aš asmeniškai tą laikotarpį išnaudoju, kad padėkočiau už tai, dėl ko kartais be reikalo nirštu arba nepagalvoju, kad galėčiau jaustis dėkinga. Pavyzdžiui, kad ir už tai, jog kiekvieną kartą, kai ištroškusi atsuku kraną, vanduo atbėga, kad galėčiau atsigerti. Arba už tai, kad šiuo metu gyvenu Londone.
Plačiau Komentarų: 16

gabrisiuniene.jpg Tautietį Anglijoje apvogusi lietuvė kelerius metus praleis už grotų (2013-12-11)
Savo tautietį apvogusiai lietuvei Didžiosios Britanijos teismas skyrė laisvės atėmimo bausmę. Grasindami aukai susidorojimu moteris su keliais bendrininkais iš aukos pavogė planšetinį kompiuterį, skelbia „Kent Online“.
Plačiau Komentarų: 91

uk_policija.jpg Žiauriai lietuvės sumuštai britei policija pareiškė, kad bylos kelti neverta (2013-10-22)
Iki sąmonės netekimo jaunos lietuvės sumuštai britei policijos pareigūnai pasiūlė 100 svarų (apie 400 litų) kompensaciją, kad ši atsisakytų minties kelti bylą užpuolikei, praneša dailymail.co.uk.
Plačiau Komentarų: 8

foto_n4xal.jpg Lietuviškų nuotraukų konkursą Anglijoje laimėjo... rusiška nuotrauka (2013-09-16)
Anglija.lt skelbto Britanijos nuotraukų su lietuviška tematika konkursą "LT in UK" laimėjo nuotrauka su septintos klasės "BMW" markės automobiliu ir numeriu "N4XAL". Tai sukėlė dalies skaitytojų pasipiktinimą.
Plačiau Komentarų: 7

zita1.jpg Ko tie britai nori iš mūsų? (2013-08-29)
Jau pripratau, kad kitur laimės ieškoti sumanę tėvynainiai Lietuvoj arba išdedami į šuns dienas, kaip visuomenės atmatos ir visiški nevykėliai, arba aukštinami, kaip drąsūs, sunkumų ir iššūkių nebijantys žmonės. Bet, žiūriu, ir Anglijoj panašūs dalykai dedasi – vieną dieną kas nors išgiria imigrantinę liaudį kaip gerus darbininkus, o kitą - išpeikia kaip naštą visuomenei ir pašalpų kaulytojus. Kur čia šuo pakastas?
Plačiau Komentarų: 9

nuomone.gif Tesco (skaitytojo nuomonė) (2013-08-15)
Anglija.lt gavo skaitytojo laišką, kuriame išreiškiamas labai savotiškas požiūris į lietuvius, Lietuvą, Britaniją bei lietuvius Britanijoje:)
Plačiau Komentarų: 23

sluota.jpg Pasipiktinimą sukėlė šluotos ir vardinių automobilių nuotraukos (2013-08-09)
Nuotraukų galerija „LT in UK“ portalo Anglija.lt „Facebook“ paskyroje susilaukia vis daugiau komentatorių diskusijų. Skaitytojai stebina nuotraukomis ne tik su įvairiausiais vardinių automobilių užrašais, tačiau ir lietuviška trispalve, pastebima neįprasčiausiose vietose, šį kartą – ant šluotos.
Plačiau Komentarų: 13

anglijos_sirdis.jpg Kelionė į Anglijos širdį (skaitytojos laiškas, foto) (2013-08-09)
Anglija.lt skaitytoja Anastasija tęsia savo pasakojimų apie keliones po Angliją ciklą. Šį kartą keliausime maršrutu Peterborough - Coventry – Meriden – Stratford upon Avon - Leicester – Peterborough.
Plačiau Komentarų: 4

emigrantai.jpg Du trečdaliai Lietuvos gyventojų turi emigravusių artimųjų (2013-08-05)
Du trečdaliai Lietuvos gyventojų turi emigravusių artimųjų, rodo apklausos rezultatai. Daugiausiai emigravusių giminaičių apsistojo Didžiojoje Britanijoje.
Plačiau Komentarų: 1

Puslapiai: << | < | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | > | >>

 

Imonių katalogas

Apklausa

Kokio pobūdžio jūsų darbas?

Fizinis darbas

Protinis darbas

Esu bedarbis

Mokausi, studijuoju

Skelbimai

Be registracijos!

Anglija.lt radijas

Anglija.lt pokalbiai

Orai