lietuvaite.jpg Anglijoje gyvenanti lietuvė: esame pilietiški 2014-07-16
Gytė Mankutė, buvusi Jungtinės Karalystės Lietuvių Jaunimo Sąjungos (JKLJS) pirmininkė, Pasaulio lietuvių jaunimo susitikime teigė, kad lietuviai užsienyje yra tikrai pilietiški.
Plačiau Komentarų: 3

amnezija.jpg Viską pamiršusio Anglijos lietuvio tapatybė patvirtinta oficialiai 2014-07-15
Didžiosios Britanijos medikai ir pareigūnai savaitgalį sulaukė amnezija sergančio 22 m. Alvydo Kanaporio šeimos skambučio. Šeima patvirtino vaikino tapatybę, tačiau negalėjo pasakyti, kiek laiko jis praleido Didžiojoje Britanijoje ir ką joje veikė, rašo „The Guardian“.
Plačiau Komentarų: 2

laurinavicius.jpg Dar dviem britams pateikti kaltinimai dėl lietuvio nužudymo Londone [papildyta] 2014-07-11
Dar dviem britams pateikti kaltinimai dėl praėjusią savaitę Londone įvykdyto lietuvio nužudymo. Kaip jau anksčiau rašė Anglija.lt, nusikaltimas netoli mokyklos vaikų ir jų tėvų akivaizdoje buvo įvykdytas praėjusį ketvirtadienį šiaurės vakarų Londone, skelbia Britanijos spauda.
Plačiau Komentarų: 17

suviritnojas.jpg Suvirintojus Kaune verbuojanti Anglijos bendrovė: „Mus šmeižia, bet ir toliau Lietuvoje ieškosime darbininkų“ 2014-06-26
Priekabų gamyklos „Fruehauf“ atstovai kvietė kauniečius dirbti jų įmonėje už 600 svarų per savaitę ir sulaukė nemažo susidomėjimo. Tačiau Anglijoje gyvenantys lietuviai, pamatę šios įmonės skelbimą, perspėjo, kad ši kompanija atleidžia žmones po kelių mėnesių nesumokėjusi algų.
Anglai tokius perspėjimus vadina šmeižtu.
Plačiau Komentarų: 8

3.jpg Ar rūpi emigrantams Lietuvos žemė? 2014-06-25
Praeitą savaitgalį netikėtai teko apsilankyti Lietuvoj. Važiavau ne Joninių švęsti ir ne Venckienės tetos guosti, kaip komentaruose šaipėsi aklai Lietuvos valdžią įsimylėję ir visiems jos sprendimams pritariantys kai kurie Anglija.lt skaitytojai. Galvokit ką norit, man neskauda, tik kam tada atsidanginti į Angliją, jei Lietuvoje viskas taip teisinga ir gera? Buvau išvykusi dalyvauti konferencijoje, kurios metu buvo kalbama apie grėsmes Lietuvai, tarp jų ir emigraciją.
Plačiau Komentarų: 28

cikanas.jpg Lietuvis Britanijoje: pavogė, nes atsibodo stovėti eilėje 2014-06-10
Didžiojoje Britanijoje nubaustas lietuvis, kuris iš „Boots“ vaistinės pavogė akinius nuo saulės, nes jam, kaip jis pats vėliau sakė, „atsibodo“ stovėti eilėje nusipirkti vaistų, skelbia vietos leidinys „The North Devon Journal“.
Plačiau Komentarų: 0

3.jpg Po rinkimų Anglijoje lietuvių pašalpoms iškilo pavojus 2014-05-29
Praeitą savaitę Jungtinėje Karalystėje vykę rinkimai į Europos Parlamentą aiškiai parodė, kad gyventojai nepatenkinti esama valdžia - dauguma balsavo už partiją, pasisakančią prieš imigraciją ir apskritai prieš Europos Sąjungą. Kaip šie rezultatai gali paveikti imigrantus? Ar neatsitiks taip, kad valdžią savo rankose išlaikyti siekiantys konservatoriai intensyviai ieškos būdų kaip suvaržyti atvykėlių galimybę gauti pašalpas?
Plačiau Komentarų: 24

lietuviu-nuotaikos.jpg Kas šį pavasarį rupėjo Britanijos lietuviams 2014-05-28
Pavasaris jau visiškai eina į pabaigą, tad visai įdomu pasižiūrėti, kokia informacija šiuo metų laiku buvo aktualiausia Anglija.lt Facebook grupės lankytojams.
Plačiau Komentarų: 0

skaitytoju_laiskai.jpg Populiariausių Anglija.lt skaitytojų laiškų autoriams - šaunūs prizai 2014-05-14
Kas mėnesį gauname dešimtis skaitytojų laiškų. Įdomiausi iš jų publikuojami portale Anglija.lt ir susilaukia didelio lankytojų dėmesio. Populiariausių laiškų autoriai gauna gerus prizus. Gal ir tu turi ką įdomaus papasakoti? Rašyk mums į info@anglija.lt .
Plačiau Komentarų: 1

3.jpg Kas kaltas, kad emigrantų vaikai nemoka lietuviškai? 2014-04-10
Lietuvoje kelinti metai iš eilės kariaujama, ar leisti vartoti pavardžių rašyboje w ir q, ar ne. Liaudžiai poniškos politikų rungtynės, kas didesnis patriotas, nelabai rūpi. Liaudis tą w ir q praris, kaip prarijo „nelietuviškas“ f ir h, ir lietuviškumo dėl to neprarado. Gal vietoj rietynių dėl poros raidžių pats laikas ką nors nuveikti, kad emigrantų vaikai nepamirštų lietuvių kalbos?
Plačiau Komentarų: 54

Puslapiai: << | < | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | > | >>

 

Apklausa

Ar gyvenant JK yra tekę kreiptis į Citizens advice bureau?

Taip, kreipiausi – padėjo

Taip, tačiau naudos negavau

Ne

Net nežinau, kas tai yra

Skelbimai

Be registracijos!

Anglija.lt radijas

Anglija.lt pokalbiai

Sprint Ekspress
CEPELINAS.CO.UK - verslas Britanijoje

Orai

Barking garage