pirmas_ma33.jpg Pirmosios lietuvių modelių atrankos Londone - sėkmingos! 2011-10-13
Pagaliau! Pirmosios lietuvių modelių atrankos Londone įvyko! „Mano Anglijos“ reportaže iš atrankų – apie tai, kas susirinko, kas pateko, kokie buvo reikalavimai ir, svarbiausia - modelių atrankos specialistų atrinktų merginų pristatymas.
Plačiau Komentarų: 13

pirmas_ma32.jpg Prieš auklės aplaidumą – slapta kamera 2011-10-06
Palikdami vaiką net ir su rekomendacijų pateikusia aukle, tėvai rizikuoja atžalos gerove. Tuo įsitikino viena lietuvių šeima. Įtaisę namuose slaptą kamerą, tėvai buvo šokiruoti išvydę smurtaujančią auklę. Nejaugi tai vienintelis būdas įsitikinti, kad vaikas prižiūrimas tinkamai?
Plačiau Komentarų: 47

pirmas_ma31.jpg Lietuvė supermodelis šeimos dėl karjeros neaukoja 2011-09-29
Kalbant su Asta iš galvos neišėjo klausimas, kaip sulaukus pasaulinio pripažinimo išlikti tokiai paprastai? Supermodelis su „Mano Anglija“ pasidalijo ne tik savo šlovės istorija, bet ir baimėmis, slypinčiomis už blizgančio fasado. Jauna mama nesigaili vietoj karjeros pasirinkusi šeimą, ir tiki, kad viskas jai – prieš akis.
Plačiau Komentarų: 8

pirmas_ma30.jpg Lietuviai studentai Britanijoje žino, ko nori iš gyvenimo 2011-09-22
Netrukus Jungtinės Karalystės universitetai prisipildys senų ir naujų veidų. Tarp pastarųjų suksis ir baigusieji mokyklas Lietuvoje. Kalbinti penki abiturientai, įstoję ar planuojantys studijuoti Britanijoje, stebina savo savarankiškumu, motyvuotumu, ir, nors jiems dar tik aštuoniolika ar devyniolika, žinojimu, ko nori iš gyvenimo.
Plačiau Komentarų: 1

pirmas_ma29.jpg Vaikas – vienas namuose: kada galima? 2011-09-15
„Vaiko negalima palikti vieno“ - tai Anglijoje į galvą įsikalti turi visi tėvai. Tačiau teisiniai aspektai šiuo klausimu nėra konkretūs. Nuo kada vaikas gali būti vienas namuose? „Mano Anglija“ atsako į šį ir į kitus su vaiko priežiūra susijusius teisinius klausimus.
Plačiau Komentarų: 10

pirmas_ma28.jpg Lietuvę ir škotą suvedė Anglijos karalienė 2011-09-08
Vaikiškų knygų iliustratorė Rūta net sapne nesapnavo, kad garsiausia Anglijos istorijoje karalienė Elžbieta I jos gyvenimą pakreips visiškai nenuspėjama linkme. Pradėjusi dirbti prie filmo „Elizabeth“, ji ne tik sutiko savo gyvenimo draugą, bet ir atrado naują veiklą – tapybą ant baržų.
Plačiau Komentarų: 0

pirmas_ma27.jpg Britanijos lietuviams – išskirtinė galimybė tapti modeliais 2011-09-01
Svajoji apie į tave nukreiptus fotoaparatų objektyvus, savo nuotraukas matyti žurnaluose, vaikščioti pasaulio madų sostinių podiumais… Modelio darbas daugeliui yra svajonė. O gal lemta tai svajonei išsipildyti? Draugiškas savaitraštis „Mano Anglija“ ir seniausiai Lietuvoje veikianti modelių agentūra „Modilinos“ ruošia bendrą projektą ir kviečia ne tik merginas, bet ir vaikinus į atrankas Anglijoje!
Plačiau Komentarų: 7

pirmas_ma26.jpg Lietuvė – neapykantos auka? 2011-07-28
Angliją įprasta vadinti tolerantiška šalimi, tačiau nevaldomo pykčio ir nepakantos protrūkių gausėja ir čia. Su tuo teko susidurti ir antros grupės neįgalumą turinčiai lietuvei – ji buvo nustumta nuo judančių eskalatoriaus laiptų.
Plačiau Komentarų: 15

pirmas_ma25.jpg Kaip pažinti emigrantą Lietuvoje? 2011-07-21
Atvykę pasisvečiuoti į Angliją lietuviai savo tautiečius sako atpažįstantys vos jų pusėn pažvelgę. Tėvynėje gyvenantys tautiečiai neretai teigia, kad į gimtą šalį pasisvečiuoti sugrįžusį tautietį irgi lengvai atskiria. Iš ko tėvynėje mus atpažįsta ir ką apie mus galvoja?
Plačiau Komentarų: 33

pirmas_ma24.jpg Lietuvis Londone – iš sodininko į modelius 2011-07-14
Kad Londone ir kitur pasaulyje modeliais dirba nemažai lietuvaičių – nenuostabu. Tačiau sutikti lietuvį vyrą, kuris daro tarptautinę modelio karjerą – tikra išimtis. „Aš kartais slepiu, kad dirbu modeliu, sakau, kad esu medkirtys“, – teigia Robertas Aukštuolis.
Plačiau Komentarų: 21

Puslapiai: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | > | >>

 


Apklausa

Ar jau esi suplanavęs(-usi) šios vasaros atostogas?

Taip

Planų turiu, bet dar nieko konkretaus

Ne

Šią vasarą neatostogausiu

Man nuolat atostogos:)

Skelbimai

 
 
CEPELINAS.CO.UK - verslas Britanijoje

Orai

Valiutų kursai

EUR - GBP = 0.76
 
GBP - EUR = 1.32
 
EUR - USD = 1.11
 
USD - EUR = 0.90

Naujausi forumo pranešimai

Universitetai ir koledžai
IgnasGal: Prašau patarimo dėl stojimo!

Transportas
al123: Re: Pigesnis draudimas

Transportas
Teranova: Re: Pigesnis draudimas

Būstas
daiva.sv1993: Re: Virtuves baldai

Transportas
al123: Pigesnis draudimas

Plepalai
visciukastabaka: Tiesioginis vaizdas iš kosmoso – kiekvienam

Kelionės, poilsis
Audrius333: 8m vaikas keliauja iš UK į LT su lydinčiu asmeniu

Darbas
Tomas1452: Darbas sveikatos įstaigose/ligoninėse

Apsipirkimas, paslaugos
Teranova: Re: pinigu siuntimas i Lietuva

Sveikata, medicina
RugileRar: Re: Plaukų slinkimas