pirmas_ma33.jpg Pirmosios lietuvių modelių atrankos Londone - sėkmingos! 2011-10-13
Pagaliau! Pirmosios lietuvių modelių atrankos Londone įvyko! „Mano Anglijos“ reportaže iš atrankų – apie tai, kas susirinko, kas pateko, kokie buvo reikalavimai ir, svarbiausia - modelių atrankos specialistų atrinktų merginų pristatymas.
Plačiau Komentarų: 13

pirmas_ma32.jpg Prieš auklės aplaidumą – slapta kamera 2011-10-06
Palikdami vaiką net ir su rekomendacijų pateikusia aukle, tėvai rizikuoja atžalos gerove. Tuo įsitikino viena lietuvių šeima. Įtaisę namuose slaptą kamerą, tėvai buvo šokiruoti išvydę smurtaujančią auklę. Nejaugi tai vienintelis būdas įsitikinti, kad vaikas prižiūrimas tinkamai?
Plačiau Komentarų: 47

pirmas_ma31.jpg Lietuvė supermodelis šeimos dėl karjeros neaukoja 2011-09-29
Kalbant su Asta iš galvos neišėjo klausimas, kaip sulaukus pasaulinio pripažinimo išlikti tokiai paprastai? Supermodelis su „Mano Anglija“ pasidalijo ne tik savo šlovės istorija, bet ir baimėmis, slypinčiomis už blizgančio fasado. Jauna mama nesigaili vietoj karjeros pasirinkusi šeimą, ir tiki, kad viskas jai – prieš akis.
Plačiau Komentarų: 8

pirmas_ma30.jpg Lietuviai studentai Britanijoje žino, ko nori iš gyvenimo 2011-09-22
Netrukus Jungtinės Karalystės universitetai prisipildys senų ir naujų veidų. Tarp pastarųjų suksis ir baigusieji mokyklas Lietuvoje. Kalbinti penki abiturientai, įstoję ar planuojantys studijuoti Britanijoje, stebina savo savarankiškumu, motyvuotumu, ir, nors jiems dar tik aštuoniolika ar devyniolika, žinojimu, ko nori iš gyvenimo.
Plačiau Komentarų: 1

pirmas_ma29.jpg Vaikas – vienas namuose: kada galima? 2011-09-15
„Vaiko negalima palikti vieno“ - tai Anglijoje į galvą įsikalti turi visi tėvai. Tačiau teisiniai aspektai šiuo klausimu nėra konkretūs. Nuo kada vaikas gali būti vienas namuose? „Mano Anglija“ atsako į šį ir į kitus su vaiko priežiūra susijusius teisinius klausimus.
Plačiau Komentarų: 10

pirmas_ma28.jpg Lietuvę ir škotą suvedė Anglijos karalienė 2011-09-08
Vaikiškų knygų iliustratorė Rūta net sapne nesapnavo, kad garsiausia Anglijos istorijoje karalienė Elžbieta I jos gyvenimą pakreips visiškai nenuspėjama linkme. Pradėjusi dirbti prie filmo „Elizabeth“, ji ne tik sutiko savo gyvenimo draugą, bet ir atrado naują veiklą – tapybą ant baržų.
Plačiau Komentarų: 0

pirmas_ma27.jpg Britanijos lietuviams – išskirtinė galimybė tapti modeliais 2011-09-01
Svajoji apie į tave nukreiptus fotoaparatų objektyvus, savo nuotraukas matyti žurnaluose, vaikščioti pasaulio madų sostinių podiumais… Modelio darbas daugeliui yra svajonė. O gal lemta tai svajonei išsipildyti? Draugiškas savaitraštis „Mano Anglija“ ir seniausiai Lietuvoje veikianti modelių agentūra „Modilinos“ ruošia bendrą projektą ir kviečia ne tik merginas, bet ir vaikinus į atrankas Anglijoje!
Plačiau Komentarų: 7

pirmas_ma26.jpg Lietuvė – neapykantos auka? 2011-07-28
Angliją įprasta vadinti tolerantiška šalimi, tačiau nevaldomo pykčio ir nepakantos protrūkių gausėja ir čia. Su tuo teko susidurti ir antros grupės neįgalumą turinčiai lietuvei – ji buvo nustumta nuo judančių eskalatoriaus laiptų.
Plačiau Komentarų: 15

pirmas_ma25.jpg Kaip pažinti emigrantą Lietuvoje? 2011-07-21
Atvykę pasisvečiuoti į Angliją lietuviai savo tautiečius sako atpažįstantys vos jų pusėn pažvelgę. Tėvynėje gyvenantys tautiečiai neretai teigia, kad į gimtą šalį pasisvečiuoti sugrįžusį tautietį irgi lengvai atskiria. Iš ko tėvynėje mus atpažįsta ir ką apie mus galvoja?
Plačiau Komentarų: 33

pirmas_ma24.jpg Lietuvis Londone – iš sodininko į modelius 2011-07-14
Kad Londone ir kitur pasaulyje modeliais dirba nemažai lietuvaičių – nenuostabu. Tačiau sutikti lietuvį vyrą, kuris daro tarptautinę modelio karjerą – tikra išimtis. „Aš kartais slepiu, kad dirbu modeliu, sakau, kad esu medkirtys“, – teigia Robertas Aukštuolis.
Plačiau Komentarų: 21

Puslapiai: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | > | >>

 


Apklausa

Ar gyvendamas(-a) Britanijoje esi turėjęs(-usi) dviratį?

Taip, ir dabar turiu

Neturiu, bet anksčiau turėjau

Neturiu ir neturėjau

Kol kas ne, bet planuoju įsigyti

Skelbimai

 
 

Orai

Valiutų kursai

EUR - GBP = 0.78
 
GBP - EUR = 1.28
 
EUR - USD = 1.14
 
USD - EUR = 0.88

Naujausi forumo pranešimai

Transportas
Teranova: Re: del automobilio dokumnetu is DVLA

Transportas
Aurymaz679: Re: del automobilio dokumnetu is DVLA

Transportas
Angele73: Re: Ar kazkas vaziavot su siais vezejais?

Darbas
Laukinuke: Re: Ar patikima imone "darbai anglijoje"?

Dokumentai
Teranova: Re: Adreso patvirtinimas

Dokumentai
Arturas096: Adreso patvirtinimas

Darbas
Aliura444: Re: Ar patikima imone "darbai anglijoje"?

Transportas
Teranova: Re: del automobilio dokumnetu is DVLA

Transportas
naujaera28: del automobilio dokumnetu is DVLA

Darbas
godule5759: Re: Ar patikima imone "darbai anglijoje"?

Barking garage