cameronas.jpg Britų premjeras: turėtume greičiau karpyti pašalpas imigrantams 2015-02-25
Antradienį Bendruomenių Rūmų ryšių komiteto posėdyje dalyvavęs šalies ministras pirmininkas Davidas Cameronas pareiškė, kad jis turėtų sparčiau karpyti pašalpas ir mokestines lengvatas imigrantams, kad Britanija nebebūtų tokiu „didžiuliu traukos centru“.
Plačiau Komentarų: 7

cameronas.jpg JK konservatoriai žada priversti jaunimą atidirbti už pašalpas 2015-02-17
Didžiosios Britanijos valdančioji konservatorių partija žada priversti niekur nesimokančius ir nedirbančius jaunus žmones šešis mėnesius nemokamai dirbti visuomenei naudingus darbus, jeigu laimės artėjančius parlamento rinkimus.
Plačiau Komentarų: 5

rachel.jpg Neturėtume mokėti pašalpų bedarbiams ilgiau nei 2 metus – JK leiboristų atstovė 2015-02-11
Bedarbio pašalpa Didžiojoje Britanijoje neturėtų būti mokama ilgiau nei dvejus metus siekiant priversti žmones dirbti ir visą gyvenimą negyventi iš pašalpų, trečiadienį pareiškė JK šešėlinės leiboristų vyriausybės pensijų ir darbo reikalų ministrė Rachel Reeves.
Plačiau Komentarų: 5

pajamos.jpg Nuo D. Camerono taupymo politikos labiausiai nukentėjo vargingiausios JK šeimos 2015-01-23
Šią savaitę Didžiojoje Britanijoje paskelbta ataskaita parodė, kad labiausiai nuo dabartinės vyriausybės mokesčių didinimo ir pašalpų karpymo politikos nukentėjo skurdžiausiai gyvenančios JK šeimos, turinčios vaikų. Statistika rodo, kad vidutinės statistinės šeimos metinės pajamos dėl valdžios veiksmų sumažėjo £1127.
Plačiau Komentarų: 10

bedarbiai_britai.jpg D. Camerono planas: užsienyje gyvenantiems bedarbiams britams grės deportacija 2015-01-20
Tūkstančiai Europoje gyvenančių bedarbių britų gali būti išsiųsti namo remiantis Didžiosios Britanijos ministro pirmininko Davido Camerono siūlomu planu, kaip reformuoti Europos Sąjungos socialinės paramos sistemą.
Plačiau Komentarų: 4

junkeris.jpg EK vadovas britams: gana koneveikti imigrantus iš Rytų Europos 2014-12-13
Naujasis Europos Komisijos vadovas Jeanas-Claude'as Junckeris griežtai sukritikavo Didžiosios Britanijos ministro pirmininko Davido Camerono planus riboti imigrantams mokamas pašalpas. EK vadovas taip pat pareiškė, kad britai privalo nustoti koneveikti imigrantus iš Rytų Europos ir juos vadinti nusikaltėliais.
Plačiau Komentarų: 7

lenke.jpg Varšuvoje gyvenanti lenkė: man priklauso Britanijos mokamos pašalpos 2014-12-11
Varšuvoje su sūnumi gyvenanti lenkė stebisi Didžiosios Britanijos socialinės apsaugos sistema, kuri jai moka pašalpas už sūnų, nors jis kartu su ja gyvena Lenkijos sostinėje. Tačiau tuo pačiu jis pabrėžė, kad tokios socialinės išmokos jai priklauso pagal dabartinę tvarką.
Plačiau Komentarų: 12

soc.jpg Britanija socialinei apsaugai išleidžia keturis kartus daugiau nei Rumunija 2014-12-09
Didžioji Britanija sveikatos ir socialinei apsaugai išleidžia beveik keturis kartus daugiau nei Rumunija, rodo Europos Sąjungos statistikos tarnybos „Eurostat“ paskelbti duomenys. Šiam tikslui Jungtinė Karalystė skiria daugiau nei ketvirtį savo nacionalinio biudžeto.
Plačiau Komentarų: 0

lenkas.jpg Lenkija perspėjo: blokuos D. Camerono planus dėl pašalpų, nebent tvarka galios ir britams 2014-12-02
Lenkija persėjo, kad blokuos Didžiosios Britanijos premjero Davido Camerono planus riboti imigrantams iš Europos Sąjungos šalių mokamas pašalpas, nebent nauja tvarka galios ir britams. Lenkijos užsienio reikalų ministro pavaduotojas Rafalas Trzaskowskis perspėjo JK valdžią koreguoti savo planus.
Plačiau Komentarų: 13

camerona.jpg Ilgai laukta D. Camerono kalba: nori pašalpų imigrantams neduoti ketverius metus 2014-11-28
Didžiosios Britanijos ministras pirmininkas Davidas Cameronas penktadienį pasakė ilgai lauktą kalbą imigracijos tema. Britų vyriausybės vadovas pareiškė, kad ant kortos pastatyta JK ateitis Europoje, nebent Briuselis imsis veiksmų pažaboti imigraciją. Taip jis davė suprasti, kad Britanija gali pasitraukti iš ES.
Plačiau Komentarų: 57

Puslapiai: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | > | >>

 

Apklausa

Ar lankaisi JK muziejuose, meno galerijose?

Taip

BÅ«na, bet retokai

Kai tik atvykau į JK, lankiausi, bet dabar jau nebe

Ten, kur gyvenu JK, nėra muziejų / galerijų

Ne ir neketinu – manęs tokie dalykai nedomina

Skelbimai

Be registracijos!

Anglija.lt radijas

Anglija.lt pokalbiai

CEPELINAS.CO.UK - verslas Britanijoje

Orai

Barking garage
Palmers green klinika