Pašalpos

3.jpg Ar įvedus universalią išmoką imigrantai liks be pašalpų? (2014-10-23)
Lėtai, gerokai atsilikdama nuo grafiko, tačiau žingsnis po žingsnio britų valdžia įgyvendina naują pašalpų skirstymo schemą – universalią išmoką (Universal Credit). Ši išmoka reiškia, kad visa dabar skiriamų pašalpų gausa ir įvairovė yra naikinama, nustatant vieningą išmoką socialiai remtinam asmeniui, ir ji bus mokama tik JK gyventojams.
Plačiau Komentarų: 8

em-10i4-sergejus-1-543b8f9e3e67a.jpg Lietuvis, JK gyvenantis iš socialinių pašalpų: niekada nesijaučiau toks ponas (2014-10-13)
Tėvynėje ne kartą teistas ir sėdėjęs kalėjime lietuvis Sergejus Germanas atvirai prisipažino, kad Britanijoje gyvendamas iš pašalpų jaučiasi ponu ir nebesiruošia dirbti juodų darbų.
Plačiau Komentarų: 25

konservai.jpg JK konservatoriai žada įšaldyti pašalpas, jei laimės rinkimus (2014-09-30)
Milijonams Didžiosios Britanijos gyventojų mokamos socialinės išmokos bus įšaldytos iki 2018 metų balandžio, jei dabar valdžioje esantys konservatoriai laimės kitąmet vyksiančius parlamento rinkimus. Toks sprendimas leis per kelerius metus sutaupyti 5 mlrd. svarų sterlingų, pareiškė partijos atstovas, dabartinis iždo sekretorius George'as Osborne'as.
Plačiau Komentarų: 9

patikrinimai.jpg Gauni pašalpas? Būk pasiruošęs patikroms namuose (2014-09-30)
Didžioji Britanija nesiliauja tikrinusi gyventojus, kurie gauna pašalpas. Iš socialinių išmokų gyvenantys asmenys gali sulaukti patikrinimų namuose. Ko tikėtis ir kaip elgtis, jei pas tave ateis tikrintojas, bei ką daryti gavus kvietimą į formalią apklausą, domėjosi Anglija.lt.

Plačiau Komentarų: 21

pasalpos.jpg JK leiboristai taip pat ketina riboti už vaikus mokamų pašalpų augimą (2014-09-22)
Jei Didžiosios Britanijos leiboristai po parlamento rinkimų ateis į valdžia, bent jau pirmuosius dvejus metus jie ketina tęsti Konservatorių partijos pašalpų politiką. Skelbiama, kad leiboristai ketina pratęsti konservatorių įvestas už vaikus mokamų pašalpų „lubas“, kurios galios iki 2016 metų, dar vieneriems metams, skelbia BBC.
Plačiau Komentarų: 2

laiskas.jpg Neįgalų vaiką auginanti Anglijos lietuvė: ačiū už pagalbą (2014-09-08)
Prieš kelis mėnesius rašėme apie Anglijos lietuvių šeimą, auginančią Dauno sindromą turintį sūnų ir nesulaukiančią pagalbos iš valstybės. Kaip jiems sekasi dabar? Žemiau – šio berniuko mamos laiškas.
Plačiau Komentarų: 3

majoras.jpg Buvęs JK premjeras pagyrė imigrantus už „drąsą ir ryžtą“ (2014-08-12)
Buvęs Didžiosios Britanijos Ministras Pirmininkas ir Konservatorių partijos lyderis seras Johnas Majoras neseniai pagyrė imigrantus už jų, kaip jis pavadino, „tikrą konservatorišką instinktą“ siekti geresnio gyvenimo, informuoja BBC naujienų tarnyba.
Plačiau Komentarų: 5

cameronas.jpg JK valdžia ribos pašalpų mokėjimą imigrantams iš Europos šalių (2014-07-29)
Laikotarpis, kurį imigrantai iš kitų Europos Sąjungos šalių Didžiojoje Britanijoje galės prašyti pašalpų, bus sutrumpintas iki trijų mėnesių. Be to, įdarbinimo agentūroms bus draudžiama darbuotojų ieškoti tik užsienyje, paskelbė Didžiosios Britanijos ministras pirmininkas Davidas Cameronas.
Plačiau Komentarų: 26

0430-pencils.jpg Lietuvoje socialinei mokinių paramai šiais metais – per 100 mln. litų (2014-07-28)
Socialinės apsaugos ir darbo ministerija skelbia, kad valstybės remiamoms šeimoms yra numatyta skirti lėšų mokinio reikmenims įsigyti, taip pat nemokamam maitinimui mokykloje, jeigu vidutinės pajamos vienam šeimos nariui per mėnesį yra mažesnės kaip 525 litai.
Plačiau Komentarų: 0

vaikai.png Vaikų neprižiūrintiems tėvams bus mažinamos pašalpos? (2014-06-13)
Didžiosios Britanijos konservatorių partijos lyderiai svarsto planus mažinti pašalpas neatsakingiems tėvams, kurie atsisako lankyti pamokas apie vaikų drausmę, mitybą ir mankštą. Remiantis nufotografuotu dokumentu, valdantieji konservatoriai ketina keisti socialinės rūpybos sąlygas.
Plačiau Komentarų: 0

Puslapiai: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | > | >>

 

Imonių katalogas

Apklausa

Ar pritartum JK išstojimui iš ES?

Taip

Ne

Dar neapsisprendžiau

Man nėra skirtumo

Skelbimai

Be registracijos!

Anglija.lt radijas

Anglija.lt pokalbiai

Admiral Markets
Hair culture salon
CEPELINAS.CO.UK - verslas Britanijoje

Orai

Įmonių katalogas   Lituanica