Pašalpos

laiskas.jpg Neįgalų vaiką auginanti Anglijos lietuvė: ačiū už pagalbą (2014-09-08)
Prieš kelis mėnesius rašėme apie Anglijos lietuvių šeimą, auginančią Dauno sindromą turintį sūnų ir nesulaukiančią pagalbos iš valstybės. Kaip jiems sekasi dabar? Žemiau – šio berniuko mamos laiškas.
Plačiau Komentarų: 3

majoras.jpg Buvęs JK premjeras pagyrė imigrantus už „drąsą ir ryžtą“ (2014-08-12)
Buvęs Didžiosios Britanijos Ministras Pirmininkas ir Konservatorių partijos lyderis seras Johnas Majoras neseniai pagyrė imigrantus už jų, kaip jis pavadino, „tikrą konservatorišką instinktą“ siekti geresnio gyvenimo, informuoja BBC naujienų tarnyba.
Plačiau Komentarų: 5

cameronas.jpg JK valdžia ribos pašalpų mokėjimą imigrantams iš Europos šalių (2014-07-29)
Laikotarpis, kurį imigrantai iš kitų Europos Sąjungos šalių Didžiojoje Britanijoje galės prašyti pašalpų, bus sutrumpintas iki trijų mėnesių. Be to, įdarbinimo agentūroms bus draudžiama darbuotojų ieškoti tik užsienyje, paskelbė Didžiosios Britanijos ministras pirmininkas Davidas Cameronas.
Plačiau Komentarų: 26

0430-pencils.jpg Lietuvoje socialinei mokinių paramai šiais metais – per 100 mln. litų (2014-07-28)
Socialinės apsaugos ir darbo ministerija skelbia, kad valstybės remiamoms šeimoms yra numatyta skirti lėšų mokinio reikmenims įsigyti, taip pat nemokamam maitinimui mokykloje, jeigu vidutinės pajamos vienam šeimos nariui per mėnesį yra mažesnės kaip 525 litai.
Plačiau Komentarų: 0

vaikai.png Vaikų neprižiūrintiems tėvams bus mažinamos pašalpos? (2014-06-13)
Didžiosios Britanijos konservatorių partijos lyderiai svarsto planus mažinti pašalpas neatsakingiems tėvams, kurie atsisako lankyti pamokas apie vaikų drausmę, mitybą ir mankštą. Remiantis nufotografuotu dokumentu, valdantieji konservatoriai ketina keisti socialinės rūpybos sąlygas.
Plačiau Komentarų: 0

alkoholizmas.jpg Atimkim pašalpas iš alkoholikų ir chuliganų! [skaitytojo peticija] (2014-06-05)
Į Anglija.lt kreipėsi skaitytojas Tomas, prašydamas paviešinti jo inicijuotą peticiją. Tomas siūlo, kad visiems asmenims, Lietuvoje gaunantiems pašalpas, ir pagautiems „nusikaltimo vietoje“ (girtavimas viešose vietose, vairavimas išgėrus, chuliganizmas ir t. t.), būtų laikinai atimtos pašalpos. Ką manai apie tai?
Plačiau Komentarų: 23

3.jpg Ar Anglija privalo aprūpinti būstu vienišą mamą iš Lietuvos? (2014-05-22)
Neseniai paskambino vaikystės laikų pažįstama, kurios dukra susilaukė antrosios atžalos, sunkiai verčiasi, nes yra vieniša mama ir norėtų persikraustyti gyventi į Angliją. Moteris teigė, kad nemažai dukros draugių - irgi vienišos mamos - kuo puikiausiai įsikūrė Britanijoje. Tačiau ne visoms taip sekasi. Neseniai anglų spaudoje nuskambėjo istorija apie vienišą lietuvę mamą, kuri teisėsi su savivaldybe dėl to, kad buvo išbraukta iš socialinio būsto gavėjų sąrašo.
Plačiau Komentarų: 25

nuliniai_kontraktai.jpg Britanijoje „nulinių valandų kontraktų“ atsisakantys bedarbiai neteks pašalpų (2014-05-06)
Didžiosios Britanijos valdžia įveda naują tvarką, pagal kurią vadinamųjų „nulinių valandų kontraktų“ (zero-hour contract) atsisakantys bedarbiai gali netekti socialinių išmokų. Iki šiol bedarbiai galėjo atsisakyti tokių kontraktų nebijodami netekti pašalpų, skelbia BBC.
Plačiau Komentarų: 5

w.unemployed-021514.jpg 3 tūkst. bedarbių „išmokų turistų“ Britanijai kasmet kainuoja 10 mln. svarų (2014-04-18)
3 tūkst. bedarbių emigrantų iš Europos kasmet siekia gauti būsto išmokas, kurios kas savaitę siekia maždaug 100 svarų, rašo telegraph.co.uk. Daugiau nei pusė jų gavo valstybės paramą būsto išlaidoms bent pusmečiui, o trečdalis jų gaudavo išmokas daugiau nei metus nedirbdami.
Plačiau Komentarų: 0

maisto_bankai.jpg Labdaros organizacija: JK smarkiai padaugėjo į maisto bankus besikreipiančių žmonių (2014-04-16)
Maisto bankus organizuojanti labdaros organizacija „The Trussell Trust“ skelbia, kad smarkiai padaugėjo žmonių, kurie kreipiasi į maisto bankus. Jos teigimu, daugiausia tam įtakos turi pašalpų mokėjimo tvarkos pakeitimai, skelbia BBC.
Plačiau Komentarų: 0

Puslapiai: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | > | >>

 

Imonių katalogas

Apklausa

Ar atsiskirs Škotija nuo JK?

Spėju, kad taip

Manau, kad ne

Neturiu nuomonės – manęs tai nedomina

Skelbimai

Be registracijos!

Anglija.lt radijas

Anglija.lt pokalbiai

Admiral Markets
Sprint Ekspress
Hair culture salon
CEPELINAS.CO.UK - verslas Britanijoje

Orai

Įmonių katalogas   Lituanica