kalba.jpg JK vyriausybės programa: mažesni mokesčiai, nemokama vaiko priežiūra ir ES referendumas 2015-05-27
Didžiosios Britanijos karalienė Elžbieta II trečiadienį šalies parlamente pasakė naujos kadencijos parlamento darbo pradžiai paminėti skirtą kalbą, kurioje išdėstė naujos vyriausybės programą ir numatomus darbus.
Plačiau Komentarų: 6

zita.jpg Parlamento rinkimai JK: ką tai žada imigrantams? 2015-05-07
Gegužės 7-oji Britanijoje - rinkimų į parlamentą diena. Klausimas dėl imigrantų buvo vienas pagrindinių visos rinkimų kampanijos metu.
Plačiau Komentarų: 28

pajamos.png Ekspertai: JK gyventojų pajamos mažės, nepaisant to, kas laimės rinkimus 2015-04-28
Vidutinės Jungtinės Karalystės gyventojų pajamos per ateinančius penkerius metus mažės, ir visai nesvarbu, kas laimės gegužės 7 d. vyksiančius parlamento rinkimus, skelbia ekspertai iš šalies Fiskalinių tyrimų centro.
Plačiau Komentarų: 0

pasalpos.jpg JK konservatoriai po rinkimų planuoja didžiausią pašalpų karpymą? 2015-03-28
Jeigu Didžiosios Britanijos konservatorių partija laimės gegužę vyksiančius parlamento rinkimus, šalyje gali būti įvestas regioninis pašalpų apribojimas, apmokestinamos neįgalumo pašalpos, o taip pat pašalpos būtų mokamos tik už du vaikus.
Plačiau Komentarų: 0

tik_trys.jpg JK konservatoriai svarsto pašalpas mokėti tik už tris vaikus 2015-03-05
Jungtinės Karalystės valdantieji konservatoriai svarsto galimybę už vaikus mokamas pašalpas mokėti tik už tris vaikus. Esą toks apribojimas padėtų per metus sutaupyti £300 mln. Tiesa, konservatoriai suskubo pabrėžti, kad tai norima daryti ne grynai dėl finansų, bet ir siekiant pasiusti “žinią dėl asmeninės atsakomybės“.
Plačiau Komentarų: 2

cameronas.jpg Britų premjeras: turėtume greičiau karpyti pašalpas imigrantams 2015-02-25
Antradienį Bendruomenių Rūmų ryšių komiteto posėdyje dalyvavęs šalies ministras pirmininkas Davidas Cameronas pareiškė, kad jis turėtų sparčiau karpyti pašalpas ir mokestines lengvatas imigrantams, kad Britanija nebebūtų tokiu „didžiuliu traukos centru“.
Plačiau Komentarų: 10

cameronas.jpg JK konservatoriai žada priversti jaunimą atidirbti už pašalpas 2015-02-17
Didžiosios Britanijos valdančioji konservatorių partija žada priversti niekur nesimokančius ir nedirbančius jaunus žmones šešis mėnesius nemokamai dirbti visuomenei naudingus darbus, jeigu laimės artėjančius parlamento rinkimus.
Plačiau Komentarų: 5

rachel.jpg Neturėtume mokėti pašalpų bedarbiams ilgiau nei 2 metus – JK leiboristų atstovė 2015-02-11
Bedarbio pašalpa Didžiojoje Britanijoje neturėtų būti mokama ilgiau nei dvejus metus siekiant priversti žmones dirbti ir visą gyvenimą negyventi iš pašalpų, trečiadienį pareiškė JK šešėlinės leiboristų vyriausybės pensijų ir darbo reikalų ministrė Rachel Reeves.
Plačiau Komentarų: 5

pajamos.jpg Nuo D. Camerono taupymo politikos labiausiai nukentėjo vargingiausios JK šeimos 2015-01-23
Šią savaitę Didžiojoje Britanijoje paskelbta ataskaita parodė, kad labiausiai nuo dabartinės vyriausybės mokesčių didinimo ir pašalpų karpymo politikos nukentėjo skurdžiausiai gyvenančios JK šeimos, turinčios vaikų. Statistika rodo, kad vidutinės statistinės šeimos metinės pajamos dėl valdžios veiksmų sumažėjo £1127.
Plačiau Komentarų: 10

bedarbiai_britai.jpg D. Camerono planas: užsienyje gyvenantiems bedarbiams britams grės deportacija 2015-01-20
Tūkstančiai Europoje gyvenančių bedarbių britų gali būti išsiųsti namo remiantis Didžiosios Britanijos ministro pirmininko Davido Camerono siūlomu planu, kaip reformuoti Europos Sąjungos socialinės paramos sistemą.
Plačiau Komentarų: 4

Puslapiai: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | > | >>

 

Apklausa

Kada paskutinį kartą buvai Lietuvoje?

Prieš kelias dienas/savaites

Prieš porą mėnesių

Prieš pusmetį

Maždaug prieš metus

Prieš kelis metus

Aš gyvenu Lietuvoje

Gyvenu JK, bet šiuo metu esu Lietuvoje

Skelbimai

 
 
CEPELINAS.CO.UK - verslas Britanijoje

Orai

Valiutų kursai

EUR - GBP = 0.71
 
GBP - EUR = 1.40
 
EUR - USD = 1.09
 
USD - EUR = 0.92