Pašalpos

w.unemployed-021514.jpg 3 tūkst. bedarbių „išmokų turistų“ Britanijai kasmet kainuoja 10 mln. svarų (2014-04-18)
3 tūkst. bedarbių emigrantų iš Europos kasmet siekia gauti būsto išmokas, kurios kas savaitę siekia maždaug 100 svarų, rašo telegraph.co.uk. Daugiau nei pusė jų gavo valstybės paramą būsto išlaidoms bent pusmečiui, o trečdalis jų gaudavo išmokas daugiau nei metus nedirbdami.
Plačiau Komentarų: 0

maisto_bankai.jpg Labdaros organizacija: JK smarkiai padaugėjo į maisto bankus besikreipiančių žmonių (2014-04-16)
Maisto bankus organizuojanti labdaros organizacija „The Trussell Trust“ skelbia, kad smarkiai padaugėjo žmonių, kurie kreipiasi į maisto bankus. Jos teigimu, daugiausia tam įtakos turi pašalpų mokėjimo tvarkos pakeitimai, skelbia BBC.
Plačiau Komentarų: 0

pasalpos.jpg Anglijos lietuviai pasimetę: kodėl jų neįgalus kūdikis negauna pašalpų? (2014-03-25)
Londone gyvenanti lietuvių šeima su Dauno sindromą turinčiu kūdikiu ieško pagalbos – kur tik kreipėsi, ten jiems buvo atsakyta skirti neįgalumo pašalpą – neva, jų neįgaliam vaikui nereikia daugiau priežiūros negu bet kuriam kitam. Anglija.lt aiškinasi, kokios pašalpos priklauso, Britanijoje auginant neįgalų kūdikį.
Plačiau Komentarų: 10

img12288fv.jpg Emigrantų giminaičiams Lietuvoje – liūdnos naujienos (2014-03-06)
Emigravę vaikai gali užkrauti didesnę finansinę naštą Lietuvoje likusiems tėvams. Savivaldybėms į savo rankas perėmus socialinės paramos ir kompensacijų už šildymą skirstymą, jų negauna tie, kurie būstuose turi registravę išvykusius artimuosius.
Plačiau Komentarų: 10

pasalpos.jpg Ekspertai: kasmet Britanijoje pašalpų nepagrįstai netenka beveik 70 tūkst. žmonių (2014-03-03)
Kiekvienais metais Junginėje Karalystėje 68000 bedarbių nepagrįstai netenka jiems mokamų pašalpų, teigia su valdančiąja Konservatorių partija siejami ekspertai, kuriais remiasi naujienų kanalas „Sky News“.
Plačiau Komentarų: 0

benamiai.jpg Statistika: konservatoriams atėjus į valdžią, JK gerokai padaugėjo benamių (2014-02-25)
Oficiali statistika rodo, kad į valdžią atėjus Konservatorių partijai, Didžiojoje Britanijoje gerokai padaugėjo benamių. Skelbiama, kad šį rudenį gatvėje nakvojo 2414 žmonių – 105 daugiau nei prieš metus ir 37 proc. daugiau nei 2010 metais, skelbia dienraštis „The Huffington Post“.
Plačiau Komentarų: 0

pasalpos_briuselis.jpg Briuselis Britanijai: neteisėta reikalauti iš imigrantų per savaitę uždirbti bent 149 svarus prieš prašant pašalpų (2014-02-19)
Didžiosios Britanijos ministro pirmininko David'o Cameron'o planas iš imigrantų reikalauti per savaitę uždirbti bent 149 svarus sterlingų prieš jiems prašant pašalpų yra neteisėtas, trečiadienį pareiškė Briuselis.
Plačiau Komentarų: 2

whisperinginear.jpg Kodėl lietuviai nėra linkę skųsti savo kaimynų (2014-02-03)
Nors Lietuvos valdžia ragina žmones aktyviai pranešinėti apie asmenis, kurie neteisėtai gauna socialines pašalpas, šalies savivaldybių darbuotojai pripažįsta, kad lietuviai nėra linkę skųsti kaimynų. Savo ruožtu ekonomistė Aušra Maldeikienė pripažįsta, kad ir pati nepraneštų apie kaimynę, mėginančią išgyventi iš socialinės pašalpos ir namuose įkurtos nelegalios kirpyklėlės.
Plačiau Komentarų: 3

pasalpa.jpg Europos Taryba Londonui: padvigubinkite bedarbio pašalpą (2014-01-30)
Europos Taryba trečiadienį Jungtinėje Karalystėje sukėlė pasipiktinimo bangą liepdama Londonui padvigubinti bedarbio pašalpą. Organizacija teigia, kad šiuo metu Britanijoje bedarbio pašalpa yra „akivaizdžiai neadekvati“, skelbia šalies spauda.
Plačiau Komentarų: 6

kameronas_vel.jpg Britų premjeras: baimės dėl imigracijos nėra susijusios su rase ar kultūra (2014-01-27)
Britų nerimas dėl imigracijos nėra susijęs su rase ar kultūra. Tačiau imigracijos srautas turi būti sumažintas iki dešimčių tūkstančių per metus, kad tai nekeltų problemų Didžiosios Britanijos visuomenei, sako JK ministras pirmininkas David'as Cameron'as, kuriuo remiasi dienraštis „The Daily Telegraph“.
Plačiau Komentarų: 3

Puslapiai: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | > | >>

 

Imonių katalogas

Apklausa

Kokio pobūdžio jūsų darbas?

Fizinis darbas

Protinis darbas

Esu bedarbis

Mokausi, studijuoju

Skelbimai

Be registracijos!

Anglija.lt radijas

Anglija.lt pokalbiai

Orai