Pašalpos

junkeris.jpg EK vadovas britams: gana koneveikti imigrantus iš Rytų Europos (2014-12-13)
Naujasis Europos Komisijos vadovas Jeanas-Claude'as Junckeris griežtai sukritikavo Didžiosios Britanijos ministro pirmininko Davido Camerono planus riboti imigrantams mokamas pašalpas. EK vadovas taip pat pareiškė, kad britai privalo nustoti koneveikti imigrantus iš Rytų Europos ir juos vadinti nusikaltėliais.
Plačiau Komentarų: 5

lenke.jpg Varšuvoje gyvenanti lenkė: man priklauso Britanijos mokamos pašalpos (2014-12-11)
Varšuvoje su sūnumi gyvenanti lenkė stebisi Didžiosios Britanijos socialinės apsaugos sistema, kuri jai moka pašalpas už sūnų, nors jis kartu su ja gyvena Lenkijos sostinėje. Tačiau tuo pačiu jis pabrėžė, kad tokios socialinės išmokos jai priklauso pagal dabartinę tvarką.
Plačiau Komentarų: 12

soc.jpg Britanija socialinei apsaugai išleidžia keturis kartus daugiau nei Rumunija (2014-12-09)
Didžioji Britanija sveikatos ir socialinei apsaugai išleidžia beveik keturis kartus daugiau nei Rumunija, rodo Europos Sąjungos statistikos tarnybos „Eurostat“ paskelbti duomenys. Šiam tikslui Jungtinė Karalystė skiria daugiau nei ketvirtį savo nacionalinio biudžeto.
Plačiau Komentarų: 0

lenkas.jpg Lenkija perspėjo: blokuos D. Camerono planus dėl pašalpų, nebent tvarka galios ir britams (2014-12-02)
Lenkija persėjo, kad blokuos Didžiosios Britanijos premjero Davido Camerono planus riboti imigrantams iš Europos Sąjungos šalių mokamas pašalpas, nebent nauja tvarka galios ir britams. Lenkijos užsienio reikalų ministro pavaduotojas Rafalas Trzaskowskis perspėjo JK valdžią koreguoti savo planus.
Plačiau Komentarų: 13

camerona.jpg Ilgai laukta D. Camerono kalba: nori pašalpų imigrantams neduoti ketverius metus (2014-11-28)
Didžiosios Britanijos ministras pirmininkas Davidas Cameronas penktadienį pasakė ilgai lauktą kalbą imigracijos tema. Britų vyriausybės vadovas pareiškė, kad ant kortos pastatyta JK ateitis Europoje, nebent Briuselis imsis veiksmų pažaboti imigraciją. Taip jis davė suprasti, kad Britanija gali pasitraukti iš ES.
Plačiau Komentarų: 54

dankanas.jpg Nauji imigrantai iš ES šalių Britanijoje negaus universalios pašalpos (2014-11-26)
Nauji imigrantai iš kitų Europos Sąjungos šalių Didžiojoje Britanijoje negaus naujosios vadinamosios universalios pašalpos, kuri pakeičia visas kitas iki šiol mokėtas su nedarbingumu susijusias pašalpas, pranešė darbo ir pensijų reikalų sekretorius Iainas Duncanas Smithas.
Plačiau Komentarų: 12

mokesciai.jpg JK ekspertai: mokesčių lengvatos pavertė Britaniją imigrantų traukos centru (2014-11-25)
Analitikų centras „Open Europe“ paskelbė ataskaitą, kurioje sakoma, jog įvairios mokestinės lengvatos Jungtinę Karalystę pavertė imigrantų iš kitų Europos Sąjungos šalių traukos centru. Ataskaitoje aiškiai nurodoma, kaip JK mokesčių mokėtojai iš tiesų subsidijuoja mažai uždirbančius imigrantus.
Plačiau Komentarų: 3

leiboristai.jpg JK leiboristai žada riboti pašalpas imigrantams (2014-11-19)
Didžiosios Britanijos valdančioji Konservatorių partija vis ieško būdų riboti imigraciją. Dabar apie savo planus prakalbo ir opoziciniai leiboristai, kurie žada bedarbio pašalpos imigrantams nemokėti dvejus metus, jei partija laimės kitąmet vyksiančius parlamento rinkimus.
Plačiau Komentarų: 10

pensininkas.jpg Esame neįgalūs, Lietuvoje badaujame – ar važiuoti į Angliją? [skaitytojo laiškas] (2014-11-07)
Pagyvenusi pora Lietuvoje nebesuduria galo su galu ir galvoja apie atvykimą į Angliją, kur gyvena jų sūnus. Tačiau dar labiau, negu skurdo Lietuvoje, pensininkai bijo tapti našta sūnui. „Ar galime važiuoti pas sūnų ir susitvarkius viską gyventi atskirai ir neapsunkinti sūnaus?“, – klausia jie.
Plačiau Komentarų: 54

3.jpg Ar įvedus universalią išmoką imigrantai liks be pašalpų? (2014-10-23)
Lėtai, gerokai atsilikdama nuo grafiko, tačiau žingsnis po žingsnio britų valdžia įgyvendina naują pašalpų skirstymo schemą – universalią išmoką (Universal Credit). Ši išmoka reiškia, kad visa dabar skiriamų pašalpų gausa ir įvairovė yra naikinama, nustatant vieningą išmoką socialiai remtinam asmeniui, ir ji bus mokama tik JK gyventojams.
Plačiau Komentarų: 26

Puslapiai: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | > | >>

 

Apklausa

Ar namuose JK turi lietuvišką televiziją?

Taip, turiu

Neturiu

Neturiu, bet kartais pažiūriu per internetą

Skelbimai

Be registracijos!

Anglija.lt radio

Anglija.lt chat

Sprint Ekspress
Hair culture salon
CEPELINAS.CO.UK - verslas Britanijoje

Orai

Įmonių katalogas   Palmers green klinika