airija_agalbos.jpg Prašoma tautiečių paramos Š. Airijoje kūdikio netekusiai lietuvių šeimai 2015-03-16
Į Anglija.lt redakciją kreipėsi skaitytoja Sandra, kuri pranešė, kad Š. Airijoje skaudi nelaimė ištiko ten gyvenančią lietuvių šeimą. Ji neteko naujagimės Saidutės. Skaitytojos teigimu, vienas vyras prašymą padėti šeimai išplatino Dungannono lietuvių grupėje „Facebook'e“.
Plačiau Komentarų: 16

vienas_vaikas.jpg Prognozė: pusė JK šeimų turės tik vieną vaiką 2015-01-05
Daugelis mūsų veikiausiai atsimena, kaip vaikystėje turėjo dėvėti vyresnių brolių ir seserų ar pusbrolių ir pusseserių dėvėtus drabužius ar avėti batus. Taip pat nemažai žmonių turėjo dalintis kambariu. Tačiau bent jau Didžiojoje Britanijoje greitai tai taps praeitimi, nes specialistai prognozuoja, kad pusė JK šeimų turės tik po vieną vaiką.
Plačiau Komentarų: 7

ES teismas: JK piliečiai turi teisę atsivežti šeimos narius iš ES nepriklausančių šalių 2014-12-18
Didžioji Britanija bus priversta atverti savo sienas dideliam skaičiui Europos Sąjungos šalims nepriklausančių valstybių piliečiams po to, kai Europos Sąjungos Teisingumo Teismas nusprendė, kad JK piliečiai turi teisę į šalį atsivežti savo šeimos narius iš ES nepriklausančių šalių be kelionės vizos.
Plačiau Komentarų: 0

vestuves.jpg Santuoka Britanijoje tampa prabanga? 2014-11-13
Santuoka Didžiojoje Britanijoje tampa vis didesne prabanga, kurią sau gali leisti tik pasiturintieji. Naujausi statistiniai duomenys rodo, kad varginiau gyvenančiose šeimoje yra didesnė tikimybė, kad penkiolikmetis turės išmanųjį telefoną, o ne tėvą.
Plačiau Komentarų: 5

kameronas.jpg Dėl valdžios politikos JK tikrai gyventi tapo sunkiau – D. Cameronas 2014-08-18
Dėl kai kurių Jungtinės Karalystės vyriausybės sprendimų tėvų ir vaikų gyvenimas tapo sunkesnis, pripažįsta šalies ministras pirmininkas Davidas Cameronas. Jo teigimu, nuo šiol visi valdžios sprendimai turės išlaikyti „šeimos testą“, skelbia šalies spauda.
Plačiau Komentarų: 1

plansetas.jpg Pamirškite žodį „mama“: beveik 10-ies proc. vaikų JK pirmas žodis yra „planšetas“ 2014-08-01
Naujausios technologijos tampa neatskiriama Britanijos šeimų gyvenimo dalis ir net ima įtakoti vaikų kalbą. Daugiau nei vieno iš aštuonių vaikų tėvai sakė, jog pirmas jų vaiko ištartas žodis buvo ne „mama“ ar„tėtis“, o ... „planšetas“, rašo britų dienraštis „The Daily Mail“.
Plačiau Komentarų: 1

santuoka.jpg Britanijos lietuviai: bene mažiausiai susituokusių, daugiausia kartu gyvenančių 2014-06-25
Didžiosios Britanijos nacionalinio statistikos biuro duomenimis, šalyje sparčiai mažėja susituokusių ir daugėja kartu gyvenančių nesusituokusių porų. Ekspertai teigia, kad daugiausia tam įtakos turi besikeičiantis žmonių požiūris į santuoką bei tai, kad į šalį atvyksta daug šeimų iš užsienio su savo tautinėmis nuostatomis.
Plačiau Komentarų: 2

santuoka.jpg 75 metus kartu pragyvenusi britų pora: reikia daug ginčytis, o vėliau susitaikyti ir pasibučiuoti 2014-06-10
75-ąsias vestuvių metines atšventusi ilgiausiai santuokoje gyvenanti britų pora – 98 metų Joseph'as Littlewood'as ir jo 99 metų žmona Sally – teigia, kad laimingos santuokos receptas yra paprastas: reikia daug ginčytis ir vėliau būtinai reikia susitaikyti ir pasibučiuoti.
Plačiau Komentarų: 3

vaikai.jpg JK mokytojai: 10 valandų trukmės diena mokykloje daro žalą vaikams 2014-04-15
Kai kurie vos ketverių metų amžiaus vaikai Jungtinėje Karalystėje mokykloje ir pusryčiauja, ir pietauja, ir vakarieniauja ir dar lieka po pamokų, nes tėvai dirba. Tokia susidariusi situacija žaloja vaikus, sako mokytojai.
Plačiau Komentarų: 3

girdzijauskas.png T.Girdzijauskas: Ar dėl malonumo kuriama šeima? 2013-04-29
Lektorius Tomas Girdzijauskas praeitą savaitgalį Londono lietuviams pristatė seminarą, skirtą moterų ir vyrų santykiams. Siūlome jūsų dėmesiui jo straipsnį šeimos kūrimo tema: kokios, pasak T.Girdzijausko, yra pagrindinės šeimyninio gyvenimo taisyklės, ką būtina žinoti sutuoktiniams, kokios yra dažniausios klaidos ir kaip jų išvengti.
Plačiau Komentarų: 16

Puslapiai: << | < | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | > | >>

 


Apklausa

Ar esi JK kreipęsis į „Job centre“?

Taip, labai padėjo darbo paieškose

Taip, bet nieko gero iš to negavau

Ne

Nepamenu

Net nežinau, kas tas „Job centre“

Skelbimai

 
 
SpecStore
CEPELINAS.CO.UK - verslas Britanijoje

Orai

Valiutų kursai

EUR - GBP = 0.86
 
GBP - EUR = 1.17
 
EUR - USD = 1.13
 
USD - EUR = 0.89

Naujausi forumo pranešimai

Sveikata, medicina
Ziuzia: Re: Reikia informacijos ir patarimų!

Dokumentai
Ziuzia: Re: Padekit?

Dokumentai
eriox: Re: Padekit?

Dokumentai
eriox: Padekit?

Sveikata, medicina
joollea: Reikia informacijos ir patarimų!

Finansai
cvekas: Telefonas

Būstas
Iskorptix: Auksines nuomos kainos Londone

Transportas
AlfredasL.: Vairuotojai HGV

Pomėgiai
MiXFiX: Re: Lietuviška televizija čia UK

Finansai
vaidaspervezimai: Onepay kortele

Barking garage
Lituanica