Shop.anglija.lt

internetiniai_sukciai.jpg Internetiniai sukčiai – didėjanti problema ir tarp Britanijos lietuvių (2013-02-15)
Didžiojoje Britanijoje gyvenantys lietuviai neturėdami kreditinių kortelių, su kuriomis galima atsiskaityti už paslaugas ar prekes internetu, užkimba ant sukčių kabliuko.
Plačiau Komentarų: 4

kaledos.jpg Dėl švenčių vėluos Shop.Anglija.lt užsakymai (2012-12-20)
Dėl žiemos švenčių metu ypatingai apkrauto pašto bei su tuo susijusių el. parduotuvės Shop.Anglija.lt 2-ų savaičių atostogų, vėluos visų per Shop.Anglija.lt užsakytų spaudos leidinių ir kitų prekių pristatymas.
Tačiau yra ir gerų naujienų:)
Plačiau Komentarų: 2

linas.jpg Anglijos medikų „nurašytas“ berniukas vėžiui nepasiduoda (2012-07-04)
Likimo valiai palikta lietuvių šeima rankų nenuleidžia ir toliau kovoja dėl savo vėžiu sergančio sūnaus gyvybės. Tėvai tikina, kad medikai neatsižvelgia į akivaizdžius faktus, jog berniukui gerėja ir svarsto įvairias galimybes, tarp jų – ir kreipimąsi į teismą bei Anglijos žiniasklaidą.
Plačiau Komentarų: 122

863304v11of33.jpg Seksuali fotosesija su Anglija.lt darbuotojomis (2012-07-03)
Populiariausio lietuviškos portalo apie Angliją žurnalistė Jolanta bei reklamos pardavimų vadybininkė Ieva dalyvavo fotosesijoje pasipuošusios specialiai Britanijos lietuviams pagamintais Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės palaikymo marškinėliais.
Plačiau Komentarų: 11

marskineliai_kirptas1.jpg Palaikykime saviškius olimpiadoje su originalia atributika! (2012-06-15)
Artėjant olimpiniam krepšinio atrankos turnyrui bei pačiai olimpiadai, kviečiame visus Britanijos lietuvius nesnausti ir palaikyti Lietuvos atstovus olimpinėse žaidynėse pasipuošus lietuviška atributika, kurią su didele nuolaida galima įsigyti internetinėje parduotuvėje Shop.Anglija.lt .
Plačiau Komentarų: 9

linukas.jpg Po vėžio gydymo Meksikoje – nauji išbandymai (2012-05-08)
„Tai buvo teisingas sprendimas“, – alternatyvaus gydymo kursu Meksikoje neabejoja vėžiu sergančio berniuko mama. Nors grįžęs iš klinikos į Angliją keturmetis Linas vėl pateko į ligoninę, tačiau šeima tikina, jog vilties pasveikti atsirado daugiau. Anglija.lt pasidomėjo gydymo rezultatais ir šeimos ateities planais.
Plačiau Komentarų: 29

velykos1.jpg Su pavasario šventėmis! (2012-04-07)
Sveikiname visus savo lankytojus su pavasario šventėmis ir primename, kad dėl ilgų išeiginių vėluos per Shop.Anglija.lt parduotuvę užsakytų laikraščių ir žurnalų pristatymas į namus.
Plačiau Komentarų: 2

linukas.jpg Vėžiu sergančio berniuko maldose – nesavanaudiški prašymai (2012-04-06)
Klastingos ligos kamuojamo ketverių metų Linuko iš Milton Keynes miesto paskutinė viltis – gydymas klinikoje Meksikoje. Pinigai tam surinkti, data sutarta, tačiau šeima baiminasi, kad mažyliui ir savaitė laukimo gali būti per ilga, kadangi kasdien išdygsta po naują auglį... Didelius skausmus kenčiančio berniuko mama portalui Anglija.lt pasakojo, kad visa šeima stiprybės mokosi iš sergančio vaiko...
Plačiau Komentarų: 80

sergantis_linukas.jpg Vėžiu sergančiam Linukui jau surinkta daugiau nei 4,5 tūkst. svarų (2012-03-30)
Per keturias savaites nuo informacijos paskelbimo, sunkiai vėžiu sergančiam Linukui iš Milton Keynes miesto Britanijos ir kitų šalių lietuviai per portalo Anglija.lt parduotuvę Shop.Anglija.lt paaukojo daugiau nei 4,5 tūkst. svarų. Sulaukėme nemažai skaitytojų klausimų dėl paramos. Į šiuos klausimus atsakymai pateikiami žemiau.
Plačiau Komentarų: 42

flyer_kirptas.jpg Radistai rengiasi Londono užkariavimui [video] (2012-03-14)
Lietuvos pramogų pasaulio įžymybės eterio chuliganai "Radistai" grįžta į Londoną! Renginys, kurio pagrindinis rėmėjas yra Anglija.lt, vyks kovo 24 d. Ta proga pristatome jums koncerto vaizdinį anonsą bei pokalbį su pačiais "Radistais".
Plačiau Komentarų: 0

Puslapiai: 1 | 2 | 3 | > | >>

 

Apklausa

Ar namuose JK turi lietuvišką televiziją?

Taip, turiu

Neturiu

Neturiu, bet kartais pažiūriu per internetą

Skelbimai

Be registracijos!

Anglija.lt radio

Anglija.lt chat

Sprint Ekspress
Hair culture salon
CEPELINAS.CO.UK - verslas Britanijoje

Orai

Įmonių katalogas   Palmers green klinika