Ar galima Jungtinėje Karalystėje važinėti su Lietuvoje registruotu automobiliu? - Anglija.lt
 

Ar galima Jungtinėje Karalystėje važinėti su Lietuvoje registruotu automobiliu? (2006-09-08)

Įmonės, kurios gali padėti šiuo klausimu

Dalis Didžiosios Britanijos lietuvių dėl mažesnio draudimo ir kitų mokesčių automobilius parsivaro iš Lietuvos. Kiek laiko galima važinėti su Lietuvoje registruotu automobiliu?

Jungtinės Karalystės (JK) vairuotojų ir automobilių leidimų agentūros (angl. Driver and Vehicle Licensing Agency – DVLA) teigimu, registruoti iš Lietuvos atvaryto automobilio nereikia, jei jis per pastaruosius 12 mėnesių JK teritorijoje buvo mažiau nei 6 mėnesius ir jo savininkas nuolatos negyveno JK. Nuolatos negyvenančiu laikomas asmuo, kuris per kalendorinius metus ne JK praleidžia daugiau nei 185 dienas. DVLA įspėja, kad ilgiau šalyje esančius automobilius reikia registruoti. Kitu atveju DVLA gali automobilį konfiskuoti. Automobilio registracijos formą galima gauti artimiausiame DVLA skyriuje. Pastarojo kontaktus rasite vietos telefonų knygoje arba internetinėje svetainėje: http://www.dvla.gov.uk. Visus su automobilių registracija susijusius klausimus galite siųsti el. paštu: vehicles.dvla@gtnet.gov.uk.

DVLA ir „Infozonos” informacija


   

Susijusios įmonės

Greitas ir patikimas autoservisas Rytų Londone! Įvykus autoavarijai padedame tarpininkauti su draudimo bendrovėmis, 24/7 recovery pagalba kelyje.

...
Perkraustymo, siuntų bei krovinių pervežimo, pirkinių pristatymo paslaugos UK-LT-UK. Vežame ne tik iš miestų, bet ir iš mažų miestelių bei kaimelių!
...

Padangų montavimo paslaugas visų rūšių automobiliams bei sunkvežimiams, taip pat automobilių remonto paslaugos Rainhame. 

...

Autoservisas Rytų Londone atlieka visų lengvųjų automobilių ir mikroautobusų iki 7,5 metro ilgio remontą. Recovery paslaugos.

...