Profsąjunga šiandien – jūsų draugas darbe (2005-11-01)

Įmonės, kurios gali padėti šiuo klausimu

Kiekvienas turi teisę įstoti į profsąjungą. Be to, tai kainuoja mažiau, negu manote. Tačiau jūsų darbdavys neturi žinoti, kad planuojate į ją stoti. Vidutinis profsąjungos nario mokestis yra tik apie £1 per savaitę tiems, kurie dirba nepilną etatą, ir £2 tiems, kurie dirba pilną.

Profsąjunga gali padėti jums apginti arba sustiprinti savo teises, pagerinti savo užmokestį, darbo sąlygas, sveikatos apsaugą, bendrą saugą ir apmokymą. Ji gali palaikyti jus, jei su jumis blogai elgiamasi, esate diskriminuojami ar atleidžiami iš darbo. Jūsų viršininkas neturi žinoti, kad įstojote į profsąjungą – viskas, ką pasakysite profsąjungos atstovui, bus konfidencialu.

Daug darboviečių Jungtinėje Karalystėje turi ilgai gyvuojančias profsąjungas. Jei jūsų darbovietėje nėra jų narių, profsąjunga vis tiek gali padėti – ypač jei yra daug darbuotojų, turinčių tokias pat problemas.

Jei norite daugiau sužinoti apie tai, kaip įstoti į profsąjungą ir kokia profsąjunga jums tinka, paskambinkite į TUC's.
Žinokite savo teises (Know Your Rights) telefono tarnybą: 0870 600 4 882
Apsilankykite adresu: http://www.workSMART.org.uk/unionfinder.

"www.tuc.org.uk" informacija

   

Susijusios įmonės

Specializuota buhalterinės apskaitos įmonė Rytų Londone, teikianti paslaugas smulkaus ir vidutinio dydžio verslo įmonėms bei individualiems asmenims. 

 

...