Kai prireikia asmens grįžimo pažymėjimo (2006-10-02)

Įmonės, kurios gali padėti šiuo klausimu

Kokiais atvejais išduodamas asmens grįžimo pažymėjimas?
Asmens grįžimo pažymėjimas (toliau AGP) – tai dokumentas, kuris išduodamas, jei Jūs, būdami užsienyje, praradote asmens tapatybės kortelę ar pasą, taip pat jei šie dokumentai tapo netinkami naudotis ar pasibaigė jų galiojimo laikas.

AGP išduodamas, jei Jūs neturite kito galiojančio kelionės dokumento.
AGP išduodamas tik grįžti į Lietuvą. Su šiuo dokumentu tęsti kelionės ar vykti į kitas šalis negalima.

Kam gali būti išduotas asmens grįžimo pažymėjimas?
AGP gali būti išduotas:
· Lietuvos Respublikos piliečiui.
· Užsienio valstybės piliečiui, turinčiam Lietuvos Respublikos užsieniečio pasą.
· Asmeniui be pilietybės, turinčiam leidimą nuolat gyventi Lietuvos Respublikoje.

Kur galite gauti asmens grįžimo pažymėjimą?
Prašymus dėl AGP priima ir pažymėjimus išduoda LR ambasados Londone konsulinis padalinys, adresu:
84 Gloucester Place,
W1U 6AU
London

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad prašymai dėl AGP išdavimo priimami kiekvieną darbo dieną, išankstinės registracijos nereikia.

Kaip gauti asmens grįžimo pažymėjimą?
Dėl AGP į ambasados konsulinį padalinį turite kreiptis pats, asmeniškai. Konsuliniam pareigūnui turite pateikti šiuos dokumentus:
· Nustatytos formos prašymą (jį užpildysite ambasadoje).
· Dvi 35x45 mm dydžio nuotraukas, atitinkančias Jūsų amžių.
· Pažymą iš policijos įstaigos apie kreipimąsi dėl prarasto kelionės dokumento (jei pristatyti tokios pažymos negalite, tuomet kelionės dokumento praradimo aplinkybes turėsite paaiškinti raštu).
· Kitus turimus asmens tapatybę patvirtinančius dokumentus.

Kas sprendžia, ar išduoti asmens grįžimo pažymėjimą?
Sprendimas dėl AGP išdavimo priimamas Lietuvoje.
Svarbu žinoti: dokumentus AGP gauti patartina pateikti iš anksto, nurodant juose išvykimo datą. Tačiau patį AGP atsiimti derėtų ne anksčiau, kaip kelios dienos iki išvykimo, nes šis dokumentas galioja labai trumpai.

Kiek laiko galioja išduotas asmens grįžimo pažymėjimas?
AGP galiojimo laikas nustatomas atsižvelgiant į grįžimo kelionės trukmę (ar vykstate lėktuvu, ar autobusu, automobiliu), bet šis laikas negali būti ilgesnis kaip 15 dienų nuo AGP išdavimo dienos. Pažymėjime įrašytas galiojimo laikas nepratęsiamas.

Koks yra konsulinis mokestis už asmens grįžimo pažymėjimo išdavimą?
Konsulinis mokestis už AGP išdavimą yra 3,50 Didžiosios Britanijos svarų.

LR ambasados informacija


   

Susijusios įmonės

Buhalterinės, finansinės paslaugos, pajamų apsauga, imigracinės, verslo konsultacijos, registracija, priežiūra ir kt. – tai sritys, kuriose esame pasiruošę Jums padėti visoje...

Plataus spektro buhalterjos ir verslo valdymo apskaitos paslaugos įmonėms bei privatiems asmenims Rytų Londone. Pagalba pašalpų, dokumentų tvarkymo, mokesčių grąžinimo ir kt.

Profesionalios buhalterijos paslaugos įmonėms ir fiziniams asmenims Rytų Londone. Rezidento leidimas, pašalpos, mokesčių grąžinimas, pajamų deklaravimas, dokumentų tvarkymas ir...

Advokatai Londone bei visos teisinės paslaugos Anglijoje: skyrybos, dokumentų tvirtinimas, atlyginimų išieškojimas, kompensacijos, darbo teisė ir kt.

...

Kompensacijų už traumas specialistai visoje JK. Kreipkitės, jei per pastaruosius 3 metus patyrėte nelaimingą atsitikimą/traumą, ir tai nutiko ne dėl Jūsų...

Kvalifikuotos teisinės paslaugos JK. Pagalba imigracijos klausimais.

...

Turime 20 m. patirties teikiant buhalterines paslaugas UK. Savo klientams visuomet randame pačius geriausius sprendimus! 

...

15 metų tvarkome mokesčius UK, teikiame visas buhalterines paslaugas bei nemokamai konsultuojame norinčius pradėti verslą D.Britanijoje.

...

Specializuota buhalterinės apskaitos įmonė Rytų Londone, teikianti paslaugas smulkaus ir vidutinio dydžio verslo įmonėms bei individualiems asmenims. 

 

...

Buhalterinės apsakaitos paslaugos juridiniams ir fiziniams asmenims, pagalba mokesčių, pašalpų bei dokumentų tvarkymo klausimais visoje JK.

...