Ilgalaikis makiažas (2008-03-12)

Įmonės, kurios gali padėti šiuo klausimu

Nereikės kasdienio ritualo
Noras atrodyti gražiai priverčia ristis iš lovos dešimčia ar dvidešimčia minučių anksčiau net didžiausias miegales. Tačiau dažnai skubomis atliekamas rytmetinis makiažas neretai moteriai nėra lengvai įkandamas. Reikia daug išmanymo ir kruopštumo, kad kosmetinio pieštuko pėdsakai puoštų, o ne darkytų jūsų veidą.

Rytmetinis, paskubomis darytas makiažas neretai neteikia mums pasitenkinimo. Maža to, per dieną ne kartą tenka žvilgčioti į veidrodį, siekiant įsitikinti, ar nenubėgęs blakstienų tušas, ar lūpų dažai vis dar gražiai dengia jūsų lūpas. Jei šie rūpesčiai jums įkyrėjo, pats laikas pagalvoti apie ilgalaikį kontūrų makiažą, leidžiantį nepriekaištingai atrodyti kiaurą parą.

Ilgalaikis kontūrų makiažas – viena šiuolaikiškiausių kosmetikos procedūrų. Tai yra tarsi laikinas piešinys ant veido. Mikropigmentavimo procedūros metu į viršutinį odos sluoksnį įspaudžiamas tam tikros spaudos pigmentas. Ilgalaikis kontūrų makiažas ne tik paryškina, bet ir pataiso veido bruožus.

Pagrindinė kontūrų makiažo savybė yra ta, kad jis atrodo natūraliai. Mikropigmentavimo technologijos kiekvienai moteriai padeda subtiliai atskleisti jos veido grožį. Su tokiu makiažu moteris puikiai atrodys visur – pirtyje, baseine ar paplūdimyje, sningant ar lyjant.

Jei jūsų blakstienos ar antakiai iš prigimties šviesūs ar trumpoki, juos galima paryškinti nupiešiant plaukelius. Mikropigmentavimu galima optiškai padidinti akis, paplatinti lūpas, pakeisti jų formą ar net jų atspalvį.

Neįtikėtiną efektą sukuria tarpblakstienio užpildymo procedūra. Plona pigmento linija tarp blakstienų sukuria tankumo efektą, akys tampa itin išraiškingos. Platesnis akies kraštelio kontūras vizualiai padidina akis. Pageidaujant voko liniją taip pat galima pailginti strėlyte. Jei jus tenkina jūsų lūpų forma, pakaks įspausti jums patinkančios spalvos pigmento ir lūpos atrodys natūraliai. Pasitelkus kontūrų makiažą galima pataisyti nesimetriškus veido bruožus, paslėpti randus ir pigmentines dėmes. Mikropigmentavimo būdu galima ištaisyti ir anksčiau darytą nepavykusį permanentinį makiažą.

Po ligos ar chemoterapijos antakiai ir blakstienos neretai tampa nepastebimi, tad kontūrų makiažas padės juos pataisyti. Ilgalaikis kontūrų makiažas puiki išeitis ir veiklioms moterims, norinčioms sutaupyti laiko, taip pat lankančioms baseiną ir sportuojančioms.

Neverta nerimauti
Natūralu, kad svarstydama apie kontūrų makiažo galimybę moteris ima nerimauti. “Tai ką, veide liks kontūrų makiažo meistrės ranka, grįžusi namo nenusiplausiu...”
Šios baimės moterys dažnai atsikrato jau per pirmą susitikimą. Po pokalbio su kliente makiažo meistrės specialiais kosmetiniais pieštukais daro bandomąjį makiažą. Ką moteris pamato veidrodyje po bandomojo makiažo, lygiai tą patį ji matys ir baigus kontūrų makiažo procedūras.

Procedūros sėkmė paprastai priklauso nuo aparato kokybės ir dažų. Dėl informacijos stokos moterys daro klaidą rinkdamosi daryti ilgalaikį makiažą su kūno tatuiravimo aparatais naudojant kiniškus cheminius dažus. Po tokios procedūros dažniausiai seka nusivylimas, nes išvydusios mėlynai pilkus antakius moterys dažniausiai puola į neviltį. Kad tokių klaidų neįvyktų, reikia išsiaiškinti, su kokiu aparatu ir kokiais dažais bus atliekama procedūra. Naujausios technologijos kontūrų makiažo sistema vadinama „Long Time Liner“. Dirbant šiuo aparatu adatėlė neduria, o daro mikroįtrūkimus, tad nelieka jokio rando. Be to, mikrokontūrų makiažas blunka ne ploteliais, o visiškai tolygiai, palaipsniui šviesėdamas ir nekeisdamas spalvos. Taip yra tada, kai dirbama su natūraliais pigmentais, kurie neturi jokio šalutinio poveikio. Todėl naujuoju aparatu ilgalaikį makiažą galima daryti net nėščioms moterims. Organizmas šių pigmentų neatmeta.

Ilgalaikis kontūrų makiažas leis pamiršti namuose kosmetinę, atsikratyti slegiančių kompleksų ir vėl pasitikėti savimi. Priklausomai nuo amžiaus ir odos tipo kontūrų makiažas leis negalvoti apie kasrytinį makiažą 3–5 metus. Pati procedūra nėra skausminga ir iškart po jos galima džiaugtis savo nauju įvaizdžiu.

Rasa Gudaitienė
Kosmetologė


   

Susijusios įmonės

Kokybiškos grožio paslaugos Londone, atliekamos patyrusios mėdikės: hialurono užpildai, lūpų bei veido linijų korekcija, botox injekcijos ir kt.

 

 

...

Didžiuojamės galėdami pasiūlyti jums geriausias ilgalaikio makiažo paslaugas, kurios padės pabrėžti jūsų natūralų grožį!...

Kviečiame esamus ir būsimus grožio specialistus į mokymus, kuriuos baigus gausite CPD akredituotus sertifikatus! Taip pat esame oficialūs lietuviškos kosmetikos ODA atstovai JK.

...