Vakuuminio masažo nauda (2006-04-12)

Įmonės, kurios gali padėti šiuo klausimu

Šiuolaikinėje kosmetologijoje populiarėja vakuuminis masažas, kuris ne tik gerina kraujotaką, limfos tekėjimą, atveria nebefunkcionuojančius kapiliarus, bet skatina ir kur kas gilesnius organizmo procesus – aktyvina enzinus, didina fagocitozę, skatina kalcogeno ir elastino sintezę. Vakuuminis masažas ypač svarbus šalinant celiulitą, mažinant riebalų sankaupas “probleminėse” vietose ir didinant odos elastingumą vidiniuose šlaunų paviršiuose, krūtų, pilvo srityse. Veido ir kaklo vakuuminis masažas panaikina “dvigubą pasmakrę”, išlygina raukšles. Oda tarsi atjaunėja. Po vakuuminio masažo procedūrų sumažėja ir po nėštumo atsiradusios raukšlės. Masažas atliekamas naudojant specialius preparatus su fibrostimulinu, užkrūčio liaukos, veršiukų smegenų ekstraktais.

Vakuuminis masažas padeda dėl osteochondrozės ar peršalimo įtemptiems sprando, pečių juostos raumenims. Vakuuminio masažo metu raumenys atsipalaiduoja, sumažėja skausmas. Ši procedūra padeda suminkštinti ir išlyginti randus, sumažinti išsiplėtusius kapiliarus. Vakuuminio masažo kursas trunka 7–15 procedūrų.

Naikinant celiulitą ar mažinant kūno apimtis vakuuminiu masažu ir limfodrenažu, patartina šias procedūras derinti su apvyniojimo procedūra, per kurią naudojami cinamono, jūros dumblių kremai.
Vakuuminis masažas gali sukelti šalutinį poveikį – ryškią hipotomiją, venų trombozę, šlapiuojančius dermatitus.

Naudojant vakuuminį masažą reikia kantrybės – per keletą dienų neįmanoma pašalinti visko, ką organizmas sukaupė per ilgą laiką. Vakuuminį masažą ir kitas procedūras atlieka netoli “Maryland” traukinių stoties įsikūręs grožio salonas “Pelenė”.

“Pelenės” informacija


   

Susijusios įmonės

Kokybiškos grožio paslaugos Londone, atliekamos patyrusios mėdikės: hialurono užpildai, lūpų bei veido linijų korekcija, botox injekcijos ir kt.

 

 

...

Didžiuojamės galėdami pasiūlyti jums geriausias ilgalaikio makiažo paslaugas, kurios padės pabrėžti jūsų natūralų grožį!...

Kviečiame esamus ir būsimus grožio specialistus į mokymus, kuriuos baigus gausite CPD akredituotus sertifikatus! Taip pat esame oficialūs lietuviškos kosmetikos ODA atstovai JK.

...