Mokesčių grąžinimas 

Viskas apie darbuotojų mokesčius Didžiojoje Britanijoje
Įmonės, užsiimačios mokesčių grąžinimu UK
Mokesčių grąžinimas: buhalterės atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus

Mokesčių grąžinimas: buhalterės atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus

Artėja balandžio mėnuo. Tikrai nesuklysiu pasakydama, kad 80-čiai procentų lietuvių tai asocijuojasi su mokesčių grąžinimu. Jungtinėje Karalystėje finansiniai metai prasideda balandžio 6 dieną ir baigiasi kitų metų balandžio 5...
Ieškai įmonės mokesčiams tvarkyti? Palygink ir išsirink!

Ieškai įmonės mokesčiams tvarkyti? Palygink ir išsirink!

Kasmet balandžio 5 dieną Anglijoje baigiasi finansiniai metai. Visi savarankiškai dirbantieji gauna Pajamų apmokestinimo deklaracijas, privalos jas užpildyti ir pristatyti Mokesčių Inspekcijai. Pačiam per sunku tai padaryti? Reikia tokias...
Dirbi savarankiškai? Mokesčių ataskaitą pildyk pats!

Dirbi savarankiškai? Mokesčių ataskaitą pildyk pats!

Finansinių metų pabaiga savarankiškai dirbantiems – metas skaičiuoti finansinį “derlių” – įplaukas, išlaidas mokėtinus ir permokėtus mokesčius. Svarstai, kad galėtum mokesčių deklaraciją užpildyti pats? Anglija.lt pateikia...
Esi darbuotojas?Atgauk mokesčių permokas!

Esi darbuotojas?Atgauk mokesčių permokas!

Mokesčių valstybei daugiau nei reikia sumoka ne tik savarankiškai dirbantys, bet ir darbuotojai. Jei pradėjai dirbti pagal PAYE sistemą mažiau nei prieš metus – gali būti, kad tau priklauso bent keli šimtai svarų permokėtų mokesčių.
Baudos neišsiuntus mokesčių deklaracijos

Baudos neišsiuntus mokesčių deklaracijos

Daugelis lietuvių, dirbančių kaip laisvai samdomi darbuotojai, gruodžio viduryje gauna priminimo laišką, kad iki sausio 31 d. privalo atsiskaityti su Mokesčių inspekcija. Neišsiuntus savo pajamų deklaracijos laiku, gresia £100 bauda.
Mokesčių grąžinimas Jungtinėje Karalystėje

Mokesčių grąžinimas Jungtinėje Karalystėje

Kiekvienas žmogus, gyvenantis ir dirbantis Jungtinėje Karalystėje, privalo mokėti mokesčius. Mokesčiai yra nuskaičiuojami iš visų įdarbintų (employed) ar laisvai samdomų (self-employed) darbuotojų finansinių metų laikotarpiu.
Mokesčių patikrinimas (investigacija)

Mokesčių patikrinimas (investigacija)

Mokesčių patikrinimas arba vadinamoji investigacija tampa vis dažnesnis reiškinys mūsų kasdienybėje. Daugeliui mokesčių patikrinimas sukelia nelauktą šoką, nes ligi šiol labai nedaug teko apie tai girdėti. Taigi panagrinėkime,...

Susijusios įmonės

Buhalterinės, finansinės paslaugos, pajamų apsauga, imigracinės, verslo konsultacijos, registracija, priežiūra ir kt. – tai sritys, kuriose esame pasiruošę Jums padėti visoje...

Plataus spektro buhalterjos ir verslo valdymo apskaitos paslaugos įmonėms bei privatiems asmenims Rytų Londone. Pagalba pašalpų, dokumentų tvarkymo, mokesčių grąžinimo ir kt.

Profesionalios buhalterijos paslaugos įmonėms ir fiziniams asmenims Rytų Londone. Rezidento leidimas, pašalpos, mokesčių grąžinimas, pajamų deklaravimas, dokumentų tvarkymas ir...

Advokatai Londone bei visos teisinės paslaugos Anglijoje: skyrybos, dokumentų tvirtinimas, atlyginimų išieškojimas, kompensacijos, darbo teisė ir kt.

...

Turime 20 m. patirties teikiant buhalterines paslaugas UK. Savo klientams visuomet randame pačius geriausius sprendimus! 

...

15 metų tvarkome mokesčius UK, teikiame visas buhalterines paslaugas bei nemokamai konsultuojame norinčius pradėti verslą D.Britanijoje.

...

Specializuota buhalterinės apskaitos įmonė Rytų Londone, teikianti paslaugas smulkaus ir vidutinio dydžio verslo įmonėms bei individualiems asmenims. 

 

...

Buhalterinės apsakaitos paslaugos juridiniams ir fiziniams asmenims, pagalba mokesčių, pašalpų bei dokumentų tvarkymo klausimais visoje JK.

...