Forumas • Temos rodymas - Besilaukianti nepilnametė
Puslapis 15   1, 2, 3, 4, 5    Kitas   
Gydymo įstaigos, gydymas Lietuvoje, NHS ir kitoks blogis :)

Besilaukianti nepilnametė

2008 11 27 22:30

Sveiki. Noreciau paprasyti pagalbos-informacijos.. Siuo metu esu Lietuvoje i anglija ketinu vykti gruodzio men viduryje,kaip tik bus 6 men nestumas,ketinu vykti antra karta. pirma syki pragywenau londone 9 men,dabar iswaziuoti ketinu ilgam,norecau jusu paklausti kur nuvazevus kreiptis del nestumo,kas suteiktu informacja apie gimdyma ir pan. dabar man 17,gimdyti tureciau kovo men,o 18 sueis tik vasara. kokie istatymai anglijoje nescioms nepilnametems? Vaziuosime pas teveli i londona,jis pilnametis. Susituokti lietuvoje nespejome,nes mano draugui skubiai teko isvaziuoti,kaip geriau likti vienisa mama ar wistiek registruoti kaip nesantuokines seimos vaika. Jei kas galite padeti sia tema labai prasau jusu pagalbs,vis del to tai pirmas nestuma :) kudikis labai laukiamas,tad noriu pasidometi ,kad nekiltu jokiu problemu :roll:

:)

2008 11 28 13:27

Pirma, I'm no expert :D

problemu neturetu kilt del to kad nepilnamete esi, bet del santuokos, tai manau kad geriau butu likti tau vienisai mamytei, nes gautum daugiau pasalpos, ir visokiu lengvatu, negu kai butumet susituoke :)

2008 11 28 13:47

na jei niekas neprisikabintu del mano amziaus tai ir as manau,kad geriau likti vienisa.. :)

2008 11 28 18:17

siaubas :roll:

2008 11 28 19:44

Maaja rašė:siaubas :roll:

kokiam amziuje gyveni? :) kad tau jau gyvenimas siaubas
As neliudnas-As blaivas....

2008 11 28 20:24

registruotis pas GP, paskirs akusere, greit patapsi pilnamete ir visokiausi planai apie pasalpu aukso kalnus - bus suniui ant uodegos. Jei gyvensi pas vaiko teva, kada planuoji dirbti pradet ir ar pagalvojai, kas vaika priziures tuomet???????

2008 11 28 20:26

Saulius rašė:[quotebc="Maaja"]siaubas :roll:

kokiam amziuje gyveni? :) kad tau jau gyvenimas siaubas[/quotebc]
Maaja - blogiau nei siaubas
ar cia gyvenimas? kai nezinai kas vyksta ir kaip kas bus, nei pamatu, nei patirties, nei isminties? :roll:

2008 11 28 20:56

Iliuzija, jai manai, kad uz vaika didziules pasalpas gausi , tai klysti, nors ir vienisa. tuo labiau jei cia nesi dirbusi ir nesi mokejusi mokesciu. o siaip sekmes, kad ir labai jauna mama busi. as pati budama 19 gimdziau, per daug nezinojau, kas vyksta, nei pamatu, nei patirties , nei isminties :) . bet su viskuom susidorojau, nes visada buvau kitu zmoniu gerumo palyteta :) islik pozityviai ir sunkiausiu momentu, juk ne finansuose visa esme. pamatai sukuriami, isminties igyjama, bet vistiek i kapus nieko nenusinesama ir durni mirstame :lol:

2008 11 29 17:02

seip tai nu net nzn... :? kad nepilnamete laukiasi, tai nesistebiu, mano geriausia drauge beje irgi 17-kos budama vaikelio susilauke, dabar tam vaikeliui 9 metai, bet pas ja kitos problemos buvo, kad tevai is namu neisvarytu, kur darba ir gyvent susirast, o cia pas panele pagrindinis klausimas isteket ar ne, kuriuo atveju pasalpa didesne, ai nu bet ka as ismanau... :oops:

2008 11 29 17:40

Maaja rašė:seip tai nu net nzn... :? kad nepilnamete laukiasi, tai nesistebiu, mano geriausia drauge beje irgi 17-kos budama vaikelio susilauke, dabar tam vaikeliui 9 metai, bet pas ja kitos problemos buvo, kad tevai is namu neisvarytu, kur darba ir gyvent susirast, o cia pas panele pagrindinis klausimas isteket ar ne, kuriuo atveju pasalpa didesne, ai nu bet ka as ismanau... :oops:

na matai kaip yra anksciau bijojo pastoti jauna nes tevai gali isvaryti is namu :) reiskias vaikai buvo labai priklausomi nuo tevu o dabar vaikai jau nebijo kad isvarys is namu nes daugiau savarankiski ir jau tokiu metu masto kas geriau , kur daugiau galimybiu gauti pajamas kaip gyventi is tu pajamu tai reiskia masto, bresta anksciau tai jei mes galim padeti kazkokia informacija tai valiooo padedam o smergi, gasdintis nematau prasmes tai ne mano reikalas ne as gimdau :) ar ne mano dukra :) o jei galiu padeti kazkokia informacija kuria gerai zinau tai kodel as negaliu tai padaryti ? :)
As neliudnas-As blaivas....
Puslapis 15   1, 2, 3, 4, 5    Kitas