Forumas • Temos rodymas - Besilaukianti nepilnametė
Puslapis 35   1, 2, 3, 4, 5    Ankstesnis   Kitas   
Gydymo įstaigos, gydymas Lietuvoje, NHS ir kitoks blogis :)

2008 11 30 18:59

iliuzija rašė:aciu kas suprantate ir padedate. siaip man ne pasalpa esme o del gyvenamo busto,ar suteikia gyvenamaja wieta ar nors sumazina tuos mokescius,mus domina si situacija,aisku ir as esu uz pilnawerte seima,tevelis taip pat,bet norisi busimam vaikeliu suteikti geriausia,nes jis labai laukiamas ir mylimas visu. :wink:

sunku patart kai nezinai smulkmenu. as tavo vietoje pirmu taikymu pas Gp prisisregistruoju, o tada tavo midwife turetu suteik info apie visas imanomas pasalpas. ziurint kaip tavo anglu k zinios. dar bandyciau i citezens advice bureau, pasiklausk kokios lengvatos tau gali padet augint vaikeli. bet svarbiausia, kad vaikelis labai laukiamas. kai geru noru vedamas, tai ir pagalba neprasoma ateina :D tai sakau is savo patirties. pati auginau vaikeli kai buvau labai jauna, bet kaip koks stebuklas atsirasdavo, kokia isseitis, sunkiausioje situacijoje. tie finansai tikrai labai svarbu, bet ne patys svarbiausi :wink: :)

;

2008 12 01 12:40

ash tai nesuprantu, kaip 17 metu VAIKAI, gali vaikus gimdyt :) vaikas, yra galas sau :) pagimdysi vaika, pamirsk, tusus, ir balius, problemos su tais vaikais, reikia subrest pirma normaliai tada tik vaikus gimdyt :) nzn, mano nuomone 17 metu panele, turetu, mokintis, pramogaut, ne su vaiku namie sedet :)

Re: ;

2008 12 01 12:57

Artee rašė:ash tai nesuprantu, kaip 17 metu VAIKAI,

17 metu jau nevaikai. Svarbu, kad leliukas laukiamas ir mylimas bus :)

2008 12 01 13:03

Saulius rašė:[quote7e="Pupa Uoga"]
Maaja - blogiau nei siaubas
roll:

Pupa matau tavo poziuris i gyvenima tai davatkeliu lygyje turbut :) :) :)[/quote7e]

O tu, Sauliau, noretum, kad tavo dukra 17-kos pastotu? Siaip tai palaikau is dalies Pupa, kad truputi per anksti... Bet is kitos puses: drasi panele, juk vaikas, tai sitokia nereali atsakomybe... Man plaukai siausiasi apie vaikus pagalvojus :)

Re: ;

2008 12 01 13:03

Agnieshka rašė:[quoteb8="Artee"]ash tai nesuprantu, kaip 17 metu VAIKAI,

17 metu jau nevaikai. Svarbu, kad leliukas laukiamas ir mylimas bus :)[/quoteb8]

Svarbiausia , kad vaikelis butu mylimas, priziurimas , auklejamas..O metai, Juk ne visos kad ir 30 -metes pagimdziusios sugeba auklet.Niekam konkreciai netaikau.Taciau zinau moteru, kurios pagimdo, kad turetu zaisliuka.Kaip koki suniuka, tik kad kalbantis.
I would love to change the world, but they won't give me the source code.

2008 12 01 13:58

Agnieshka rašė:[quoted8="Saulius"][quoted8="Pupa Uoga"]
roll:

Pupa matau tavo poziuris i gyvenima tai davatkeliu lygyje turbut :) :) :)[/quoted8]

O tu, Sauliau, noretum, kad tavo dukra 17-kos pastotu? Siaip tai palaikau is dalies Pupa, kad truputi per anksti... Bet is kitos puses: drasi panele, juk vaikas, tai sitokia nereali atsakomybe... Man plaukai siausiasi apie vaikus pagalvojus :)[/quoted8]
as irgi pries paaugliu gimdyma. ir sakau, kad pati 19-ikos per anksti gimdziau. vaikus reikia gimdyt moraliai tam subrendus. pamaitint, nupraust, aprengt nesunku, bet auklet ....dar pati esi nestabili :oops: ir kai nesupranti ko tas vaikas verkia, labai ismusa is pusiausvyros. bet visada atsiranda geru zmoguciu kurie padeda
o Iliuzija ne pagalbos ieskojo, o ne moralu. pati supranta kad anksti, bet yra kaip yar ir reikia zvelgt i prieki :wink:

2008 12 01 17:34

Saulius rašė:[quotea2="Pupa Uoga"]
roll:

Pupa matau tavo poziuris i gyvenima tai davatkeliu lygyje turbut :) :) negi is juoku nezinai kas yra blogiau uz viska :) net uz atomine bomba kaip as dar vaikinas budamas juokaudavom blogiausia gyvenime tai merg.............organ. su dantimis :) :)[/quotea2]

butum atsakingas zmogus, idomu, kaip tu pats galvotum?

vietoj to, kad cia visokias filosofijas ir nesamones rasinetum, analizuotum gyvenimo siaubus ir mano davatkiskuma galetum atsakyti tai merginai, kur kreiptis, bet neparasei tu nei vieno posto i tema ir i uzklausta klausima. Tai savo kliedesius, sau ir laikykis

2008 12 01 17:37

icibici rašė:
sunku patart kai nezinai smulkmenu. as tavo vietoje pirmu taikymu [b49]pas Gp prisisregistruoju, o tada tavo midwife turetu suteik info apie visas imanomas pasalpas[/b49]. ziurint kaip tavo anglu k zinios. dar bandyciau i citezens advice bureau, pasiklausk kokios lengvatos tau gali padet augint vaikeli. bet svarbiausia, kad vaikelis labai laukiamas. kai geru noru vedamas, tai ir pagalba neprasoma ateina :D tai sakau is savo patirties. pati auginau vaikeli kai buvau labai jauna, bet kaip koks stebuklas atsirasdavo, kokia isseitis, sunkiausioje situacijoje. tie finansai tikrai labai svarbu, bet ne patys svarbiausi :wink: :)

butent, pati pradzia,
jei yra sunkumai del kablos galima lankytis su vertejais (vertejai uz dyka, jei medikai susisiekia)

2008 12 01 17:45

icibici rašė:[quote78="Agnieshka"][quote78="Saulius"][quote78="Pupa Uoga"]
roll:

Pupa matau tavo poziuris i gyvenima tai davatkeliu lygyje turbut :) :) :)[/quote78]

O tu, Sauliau, noretum, kad tavo dukra 17-kos pastotu? Siaip tai palaikau is dalies Pupa, kad truputi per anksti... Bet is kitos puses: drasi panele, juk vaikas, tai sitokia nereali atsakomybe... Man plaukai siausiasi apie vaikus pagalvojus :)[/quote78]
as irgi pries paaugliu gimdyma. ir sakau, kad pati 19-ikos per anksti gimdziau. vaikus reikia gimdyt moraliai tam subrendus. pamaitint, nupraust, aprengt nesunku, bet auklet ....dar pati esi nestabili :oops: ir kai nesupranti ko tas vaikas verkia, labai ismusa is pusiausvyros. bet visada atsiranda geru zmoguciu kurie padeda
o Iliuzija ne pagalbos ieskojo, o ne moralu. pati supranta kad anksti, bet yra kaip yar ir reikia zvelgt i prieki :wink:[/quote78]

va butent icibici potstas apie stabiluma, patirti ir isminti!
kaip ir pasakyta, galima viska padaryti - nera sunku, ypac jei materialiniu sunkumu nera. Materialiniam nepritekliui atsiradus (ypac dar jauniems) uzgoziamas paciu tevu asmenybes formavimas, nes mintis tik apie tai, kaip i lektse ka ideti.

Icibici nebuvo (tikriausia) isvykusi i svecia sali. O bunant namuose tevai /draugai/artimieji gi labai padeda savo palikymu, patarimais plius dar zinoma sistema.

Temos autorei siulau apgalvoti, kaip iveiks sunkumus, budama cia, tokius, kaip nemiga naktimis, nezinojimas kodel maziukas verkia ir kaip padeti ir tt.

2008 12 01 22:36

Pupa Uoga rašė:[
vietoj to, kad cia visokias filosofijas ir nesamones rasinetum, analizuotum gyvenimo siaubus ir mano davatkiskuma galetum atsakyti tai merginai, kur kreiptis, bet neparasei tu nei vieno posto i tema ir i uzklausta klausima. Tai savo kliedesius, sau ir laikykis

prajuokinai tu mane as ir neturiu jokios info uztai ir nieko nerasau bet pamaciau kaip kazkas aikcioja ir baisisi uztai ir parasiau kad jei zinot atsakykit ko praso o nesibaisekit jus :) :) davatkele o as ir nezinojau jog esi :) malonu :)
As neliudnas-As blaivas....
Puslapis 35   1, 2, 3, 4, 5    Ankstesnis   Kitas