Forumas • Temos rodymas - Besilaukianti nepilnametė
Puslapis 55   1, 2, 3, 4, 5    Ankstesnis   
Gydymo įstaigos, gydymas Lietuvoje, NHS ir kitoks blogis :)

2008 12 23 18:24

Maaja rašė:As persiprasau, bet nemanau, kad pupa uoga bande cia ka nors smerkti ar ant ko nors varyti sakydama siaubas,manau, ji turejo galvoje, kad situacija yra ne is paciu geriausiu. Tu cia gali vaizduoti labai jau tolerantiska ir pan. , taciau nesvarbu kokiame amziuje zmogus gyvena, taciau gimdyti vaikus nepilnametems nesvarbu, kad atsitiko tai 21 amziuje nera patartina, net ir is medicinines puses, bet mes cia nesigilinsim, aisku, juolabiau, kai mergina neturi tvirto pagrindo po kojom, jei jau i Anglija vaziuoja pasalpu prasyti, aisku pats pasiryzimas prisiimti atsakomybe yra pagirtinas, taciau draskykis tu kiek nori cia, bet nepilnameciu suniestejimai neturetu buti skatinami, ypac dabar, kai pilna visokios informacijos apie apsisaugojimo priemones, ir ne veltui seksualiniai santykiai su suausgusiuju su nepilnameciais yra laikomas nusikaltimu, uz kuri baudziamajame kodekse yra taikomas tam tikras straipsnis :wink:

saunus paaiskinimas, kazin ar supras :roll:
plius vaikas ne daiktas - atsakomybe visam gyvenimui, kaip isugdyti ZMOGU!

2008 12 26 11:47

as labai puikiai viska suprantu,pati zinau,kad vaikas tai zmogus o ne daiktas,kad juom reikia rupintis ir auginti,ugdyti,paruosti gyvenimui,tai kad neturiu savo namo ir masinos nereiskia kad nesugebesiu to padaryti,nesvarbu kad man 17 ,lb daug zmoniu yra kuriem jau 40 ir wistiek neturi SAVO nei namo nei masinos, is kur tu garantuota kad tu viska turi,galbut tave uzpuls liga kas tada? visko gali buti tad nereikia cia taip jau spresti apie mano likima,prasiau tik uzuominos kur kreiptis del pasalpu, ir niekad nesakiau kad vaziuoju i londona gyvenimui is vaiko,tad nera cia ko man aiskinti kaip penkiameciui

2008 12 28 23:23

iliuzija rašė:as labai puikiai viska suprantu,pati zinau,kad vaikas tai zmogus o ne daiktas,kad juom reikia rupintis ir auginti,ugdyti,paruosti gyvenimui,tai kad neturiu savo namo ir masinos nereiskia kad nesugebesiu to padaryti,nesvarbu kad man 17 ,lb daug zmoniu yra kuriem jau 40 ir wistiek neturi SAVO nei namo nei masinos, is kur tu garantuota kad tu viska turi,galbut tave uzpuls liga kas tada? visko gali buti tad nereikia cia taip jau spresti apie mano likima,prasiau tik uzuominos kur kreiptis del pasalpu, ir niekad nesakiau kad vaziuoju i londona gyvenimui is vaiko,tad nera cia ko man aiskinti kaip penkiameciui

Visi manau supranta kad del vaiko savo padarysi viska, ka galesi, cia kalbama apie tai, kad nepilnametes neturetu gimdyti vaiku,tiksliau neturetu pastoti, tokiu atveju aisku yra dabar nemazai, ir netgi kai kurioms sekasi visai neblogai, ir kai kurios yra netgi labaj geros mamos, taciau tokie dalykai neturi buti skatinami.
O del tu pasalpu, tai tu ne uzuominos prasei, o klausei patarimo, ar geriau isteketi ar ne, nes manei kad nuo to priklauso pasalpos dydis, seip pasalpos dydis priklauso nuo tavo seimynos pajamu, todel jei ir istekesi, o pajamos bus mazos, tai gausi pasalpos tiek kiek priklauso, o jei nepriklauso tai ir negausi, nebent apgaules budu bandysi uzsiplest didesnes, kas yra slykstu,nes yra zmoniu, kuriems tikrai tos pasalpos reikalingos :wink:

2008 12 29 08:31

Iliuzija - labai daug info temoje Nestumas in UK - pasiziurek, manau, kad daug atrasi, jei ka, tai klausk. Paaiskinimai - diskusija buvo skirti Sauliui, ne tau. Tu padarei sprendima - tavo reikalas, koks tas sprendimas, tau reiks su pasekmem tvarkytis ne kitiem forumieciam

2008 12 29 11:21

aciu uz pagalba :oops:

2008 12 29 20:03

iliuzija rašė:aciu uz pagalba :oops:

neraudonuok :wink:

2008 12 29 20:03

iliuzija rašė:aciu uz pagalba :oops:

neraudonuok :wink:

kiek jum laiko?

2008 12 30 13:38

28 savaite.. :)

2008 12 31 08:29

iliuzija rašė:28 savaite.. :)

tai pavasarinukas.
Jei noriu gimdyti UK tai siulau pakuotis daiktus, nes po to gydytojai gali nebelaeisti skraidyti, auto kratytis tokiam stovy ir nerekomendauojama. Nu aisku gali ir su kudikiu atvaziuot, jei nusprendei UK gyvent. Bet mano patarimas, kad kuo arciau paramos tuo geriau (ypac pradzioj)

2009 01 01 12:08

as jau londone,atvykau praeita savaite kaip tik ant svenciu,tai sventes sutikom kartu su vaikelio teciui,dabar po nauju wisur reikes eiti tvarkytis,registruotis,tikiuosi jokiu problemu nekils,beje su naujais metais :)
Puslapis 55   1, 2, 3, 4, 5    Ankstesnis