Forumas • Temos rodymas - Kas gydėte dantis Londone
Puslapis 18   1, 2, 3, 4, 5 ... 8    Kitas   
Gydymo įstaigos, gydymas Lietuvoje, NHS ir kitoks blogis :)

Kas gydėte dantis Londone

2006 12 08 19:45

Kas gydete dantis cia londone,pasidalinkite savo patirtime .Pas kuriuos dantistus lankete pas anglu ar musu lietuviu...Gal galit parekomenduoti koki nebrangu gera dantista....

Re: Kas gydete dantis cia londone

2006 12 08 20:22

pamela rašė:Kas gydete dantis cia londone,pasidalinkite savo patirtime .Pas kuriuos dantistus lankete pas anglu ar musu lietuviu...Gal galit parekomenduoti koki nebrangu gera dantista....
s tvarkiausi dantis cia Londone pas lietuviu gydytoja ir buvau labai patenkintas jos darbu ir jei vel man skaudetu eiciau tik pas ja :) ju patalpos kazkur Leitone dabar gerai neatsimenu bet jei ka galima atgaminti tikslu ju adresa ir telefono numeri
As neliudnas-As blaivas....

Re: Kas gydete dantis cia londone

2006 12 09 13:44

suprantu,kad dantistai cia gali gerai sutaisit,bet o kainos kokios londone?as vis Lietuvoj bandydavau susitaisyt,bet vis per maza laiko,tai tik aplopydavo ir viskas.po kiek laiko,vel kokia beda dantis uzpuola.tai jau beveik ipratau,kad pastoviai dantis skauda :cry:

2006 12 09 15:45

Siaip dantis taisausi Lietuvoje, bet jei pradeda skaudeti Londone, tai, aisku, einu Londone :) Lankausi pas lietuviskus dantistus, nes, man atrodo, pas juos tikrai pigiau, negu pas anglus, bei kazkaip labiau jais pasitikiu :) Plomba Londone pas lietuviska stomatologa kainuoja apie 50 svaru, istraukt danti - mazdaug tiek pat...
Siaip, Pamela, tikrai patarciau pas lietuvius arba rusus eit. Tai nusipirk laikrasti koki ir pasiziurek. Arba va, pvz, kad ir cia, anglija.lt, yra keleta telefonu stomatologu - pasiskambink ir issirink pigiausia varianta :)
Paskutinį kartą redagavo FOXY 2006 12 09 16:22. Iš viso redaguota 1 kartą.

2006 12 09 16:13

mmh :roll: tai ne taip ir brangu.as panasiai Lietuvoj mokejau,ir nepasakyciau,kad labai dziaugiuosi suteiktomis paslaugomis :? plius pasiputeliskas lietuviskas aptarnavimas i kaina iejo:wink:

2006 12 09 20:21

quote2e]as tvarkiausi dantis cia Londone pas lietuviu gydytoja ir buvau labai patenkintas jos darbu ir jei vel man skaudetu eiciau tik pas ja ju patalpos kazkur Leitone dabar gerai neatsimenu bet jei ka galima atgaminti tikslu ju adresa ir telefono numer
uciau dekinga jei parasytum telefono numeri tu dantistu...Aciu

2006 12 10 14:58

pamela rašė:[quote36]as tvarkiausi dantis cia Londone pas lietuviu gydytoja ir buvau labai patenkintas jos darbu ir jei vel man skaudetu eiciau tik pas ja ju patalpos kazkur Leitone dabar gerai neatsimenu bet jei ka galima atgaminti tikslu ju adresa ir telefono numer
uciau dekinga jei parasytum telefono numeri tu dantistu...Aciu[/quote36] as kaip didziausias bailys tai galiu uzgarantuoti jog ten man gerai ir svelniai taise dantis o tel stai 07879223375 ir kitas 07916203292 jie ligati zadejo keisti patalpas bet kazkur netoli , sekmes neskausmingai taisant dantukus
As neliudnas-As blaivas....

2006 12 11 10:07

Dar tarp Marylande yra visai nieko lietuviski stomatologai. Mano draugui ten viena danti taise, kita istrauke - tai uz viska 80 svaru reikejo moket. Ir kokybei jokiu priekaistu neturime :)

2006 12 11 12:24

Lempute rašė:Dar tarp Marylande yra visai nieko lietuviski stomatologai. Mano draugui ten viena danti taise, kita istrauke - tai uz viska 80 svaru reikejo moket. Ir kokybei jokiu priekaistu neturime :)

Tai gal galetum koki tikslesni adresiuka ar net telefono numeri atkast. Labai jau dekinga buciau.

2006 12 11 12:52

nora rašė:[quote0f="Lempute"]Dar tarp Marylande yra visai nieko lietuviski stomatologai. Mano draugui ten viena danti taise, kita istrauke - tai uz viska 80 svaru reikejo moket. Ir kokybei jokiu priekaistu neturime :)

Tai gal galetum koki tikslesni adresiuka ar net telefono numeri atkast. Labai jau dekinga buciau.[/quote0f]
Zinok, nepamenu as adreso ir telefono neissaugojau - siaip senokai tai buvo, gal pries puse metu kokiu... Bet jie "Infozonoje" tikrai reklamojasi - butent ten ju kontaktus pamatem (reklama, berods, tokia su melynom juostom ir baltomis zvaigzdutemis :) ), ir net neturejom galimybiu rinktis, nes draugui ziauris danti skaudejo, o sita klinika prieme ta pacia diena (be to dar ir sekmadienis buvo! :) )
Puslapis 18   1, 2, 3, 4, 5 ... 8    Kitas