Forumas • Temos rodymas - šeimos sveikatos draudimas.
Puslapis 12   1, 2    Kitas   
Gydymo įstaigos, gydymas Lietuvoje, NHS ir kitoks blogis :)

šeimos sveikatos draudimas.

2009 02 06 10:04

Paaiškinkite man. Su šeima gyvename UK. Aš dirbu. Vyras su vaikais namie. Tai kaip yra su jų sveikatyos draudimu. Jei jie susirgs (ir vaikai ir vyras), ar gaus priežiūrą, ar gali registruotis GP ir pan?
Dėkui.

Re: šeimos sveikatos draudimas.

2009 02 06 10:53

vilkiukste rašė:Paaiškinkite man. Su šeima gyvename UK. Aš dirbu. Vyras su vaikais namie. Tai kaip yra su jų sveikatyos draudimu. Jei jie susirgs (ir vaikai ir vyras), ar gaus priežiūrą, ar gali registruotis GP ir pan?
Dėkui.

Jei uz vaikus gauni Tax Creditus ir Child Benefitus, tai jau nieko nebereikes daryt. Juos tik reikia pas daktara priregistruoti.
O va vyrui tai reiketu susitvarkyti NI numeri. Ir dar gerai butu jei visi Child Benefitai eitu jo vardu, tada jam kaip darbo stazas skaiciuotusi, tai savaime pas daktarus galetu registruotis ir kt.

2009 02 06 17:37

GP registracijai nereikalingas darbas, kiek pamenu paso uztenka.

2009 02 08 17:24

kaimietis rašė:GP registracijai nereikalingas darbas, kiek pamenu paso uztenka.

Na as i vakarus nuo Londono gyvenu ir cia jau senai norint su GP uzsiregistruoti turi rodyti pasa, payslipus, ir adresa irodyti.
Na tai aisku nedirbantiems, reikia duoti savo NI numeri ir. t.t.

2009 02 08 22:11

[quote="nora"

Na as i vakarus nuo Londono gyvenu.[/quote]

O kur konkrečiau į vakarus nuo Loondono? Mes ta pačia kryptimi...

2009 02 09 13:23

vilkiukste rašė:[quote="nora"

Na as i vakarus nuo Londono gyvenu.

O kur konkrečiau į vakarus nuo Loondono? Mes ta pačia kryptimi...[/quote]

Garsiajame Slough. :D

2009 02 09 18:59

:shock: :D Ir mes Slough. Mažas tas pasaulis. Na, pagal pašto ardesą mes gyvename Slough, nors realiai - Langley....

2009 02 10 13:21

vilkiukste rašė::shock: :D Ir mes Slough. Mažas tas pasaulis. Na, pagal pašto ardesą mes gyvename Slough, nors realiai - Langley....

Mes ramiajame Britwellyje... :)

2009 02 11 07:13

Smagu. O kaip suprasti "garsiąjame Slough". Kuo jis toks pasižymėjęs?

2009 02 11 11:36

vilkiukste rašė:Smagu. O kaip suprasti "garsiąjame Slough". Kuo jis toks pasižymėjęs?

Na tai argi jau nepasizymejes?
Net Jeremy Clarckson per savo laida 'Top Gear' juokesi.
Puslapis 12   1, 2    Kitas