Forumas • Temos rodymas - nėra nieko svarbiau už ligą...
Gydymo įstaigos, gydymas Lietuvoje, NHS ir kitoks blogis :)

nėra nieko svarbiau už ligą...

2009 02 23 20:11

sveiki visi kas uzklysitte .kiek perskaiciau visokiomis temomis,susidare ispudis,kad jus neturite rimtu problemu,kaip kurie aisku ne visi.daugumai,kaip visad musu tautieciams tik piniginiai reikalai rupi,kaip ir kurso kritimas.aisku,as nesakau ,kad nesvarbu man tai.juk del to ir palikome ta lietuvele.taciau,kartais net pinigeliai i galva nelenda.kai susiduri su rimtesnem problemom.kalbant apie sveikata.moterys atsiliepkite,kas turi tokiu problemu kaip as.tai ligos moteriskos.konkreciai miomos ir cistos.lietuvoj kaip vyksta gydymo eiga zinau.bet stai anglijoje neturiu info.tesia menesiais pazymas nuo darbo,o koki tolimesni gyd nezinau
laukiu ziniu,gal kas jau turejo tokiu bedu................. :cry: :cry: :cry:

Re: nera nieko svarbiau uz liga...

2009 02 24 09:50

daiva wisbech rašė:sveiki visi kas uzklysitte .kiek perskaiciau visokiomis temomis,susidare ispudis,kad jus neturite rimtu problemu,kaip kurie aisku ne visi.daugumai,kaip visad musu tautieciams tik piniginiai reikalai rupi,kaip ir kurso kritimas.aisku,as nesakau ,kad nesvarbu man tai.juk del to ir palikome ta lietuvele.taciau,kartais net pinigeliai i galva nelenda.kai susiduri su rimtesnem problemom.kalbant apie sveikata.moterys atsiliepkite,kas turi tokiu problemu kaip as.tai ligos moteriskos.konkreciai miomos ir cistos.lietuvoj kaip vyksta gydymo eiga zinau.bet stai anglijoje neturiu info.tesia menesiais pazymas nuo darbo,o koki tolimesni gyd nezinau
laukiu ziniu,gal kas jau turejo tokiu bedu................. :cry: :cry: :cry:

tikrai, kai liga uzpuola, tai nublanksta savo ir kitos zmoniu problemos. kai susiduri su problemom, tai tada akyse kiti dalykai prasvieseja ir pinigu zvilgesys nublanksta...bet ir ligos atveju tai dar ne pasaulio pabaiga ir neverta saves laidot ir laikyt pacia nelaimingiausiai pasaulyje :)
aciu dievui rimtai nesergu, nors pries septynis metus turejau tulzi isisoperuot, bet vis dar su ta pacia beda gyvenu, nors daktaras sake grisiu po 6 men gult po peiliu, bet va kiek laiko praejo :) nei blogeja, nei gereja. cistas mano drauges turejo, mioma drauge operavos, bet visoms kazkaip viskas sekmingai, gal todel, kad nepanikuodavo, tai ir pasveiko. aisku reikia save priziuret. beje drauge gyvena norvegijoje, bet operavos lietuvoje.
neseniai mire teta nuo vezio dar labai jauna. kai apsirgo sake liko tik du metai ilgiausiai, isgyveno 15. mano mamai, pries kelis men diagnozavo vezi, gydymas kita men prasides.sake 100% isgydoma, tai ir tikimes i gera. man labai nelengva, kai as cia , o ji lt ir zinau, kad neprilakstysiu kas kart, kai ji ligonineje.
o tavo atveju, paklausyk sirdies, jei jauti, kad negerai su uk daktarais, lek i lietuva, nedelsk. bet svarbiausia kiekviena liga pirmiausia gydyt pradek, nuo savo sirdies ir savo minciu galvoje. jei busi bambekle pesimiste, tai tikrai joks daktaras nepades :wink: galeciau viena knyga rekomenduot paskaityt, estu daktares, jei idomu galiu rast jos pavarde ir knygos pavadinima. ten labai daug apie ligas ir ypac cistas ir miomas. as pati tos knygos pagalba karpas nuo ranku issinaikynau savo mintymis. zinau zinau, labai raganiska ir skeptikai cia susizvengs :)nu ir tegu, man visai padeda gyvent :)

2009 02 24 10:41

daiva wisbech rašė:laukiu ziniu,gal kas jau turejo tokiu bedu................. :cry: :cry: :cry:

Sorry, bet juk tu jau buvai uzvedus tokia pacia tema :roll:

2009 02 24 22:19

dekui uz patarimus ir nuraminima.na as dar save nelaidoju ir ne taip ir blogai gal butu,jei ne ta nezinomybe.jau 15metu negaliu leliuko susilaukti.tai nenoriu prarast paskutini sansa.man jau ne pirma jaunyste,35m.is esmes tu gal ir izvelgei tiesos,per daug panikuoju.juk zmones be koju,ranku gyvena,tai be gimdos iki gilios senatves pragyvenciau.na tikekim bus viskas gerai.dekui tau.truputi susimasciau nuo tavo zodziu.
Paskutinį kartą redagavo daiva wisbech 2009 02 24 22:25. Iš viso redaguota 1 kartą.

2009 02 24 22:22

ne viska istryniau kai atrasinejau atsiprasau :)