Forumas • Temos rodymas - KT anglijoje
Puslapis 13   1, 2, 3    Kitas   
Gydymo įstaigos, gydymas Lietuvoje, NHS ir kitoks blogis :)

KT anglijoje

2009 08 16 09:53

ar anglijoje yra pirkti YARINA kontraceptiku?

2009 08 16 12:16

tikrai nezinau del tavo nurodytu bet jei kreipsies i gp kontraceptikus gausi nemokamai

Re: KT anglijoje

2009 08 16 20:33

ercola rašė:ar anglijoje yra pirkti YARINA kontraceptiku?

prieš pusantrų metų maždaug prašiau Yarinos, ginė sakė tokių nežino ir neturi :roll:

2009 08 17 07:59

man labai tinka sios KT ir planuoju atvykti i anglija tai nzn ka reikes daryti... nete skaiciau viena mergina sake lygtais yra yarina tik anglijoje vadinasi yasmin ar kaip ten...tai galvojau pasidomesiu :roll:

Re: KT anglijoje

2009 08 17 10:06

matrioshka69 rašė:[quotea8="ercola"]ar anglijoje yra pirkti YARINA kontraceptiku?

prieš pusantrų metų maždaug prašiau Yarinos, ginė sakė tokių nežino ir neturi :roll:[/quotea8] as irgi esu ju prasiusi,bet gp sedintis babajus ale gydytojas isverte akis :roll: atsiverte knyga ir eme ieskoti as jam sakau kad yra tikrai zinau.tada jis paklause daug maz esi gydytoja ar ka :roll: zodziu pareiske,kad per brangu valstybei juos skirti.nu gal,o gal per durnas buvo susigaudyti :D

2009 08 17 13:41

na seip jie brangoki yra bent jau cia lietuvoje, galima sakyti vieni is brangesniu gal todel per brangu jiems tokius israsyneti visiems :) bet gal pirkti vistiek turetu buti ten ju :)

2009 08 17 14:15

ercola rašė:na seip jie brangoki yra bent jau cia lietuvoje, galima sakyti vieni is brangesniu gal todel per brangu jiems tokius israsyneti visiems :) bet gal pirkti vistiek turetu buti ten ju :)

Anglijoje KT tik su receptu gali gauti.Paprastai nenusipirksi. :!:

2009 08 17 14:19

Vaidike rašė:[quote8b="ercola"]na seip jie brangoki yra bent jau cia lietuvoje, galima sakyti vieni is brangesniu gal todel per brangu jiems tokius israsyneti visiems :) bet gal pirkti vistiek turetu buti ten ju :)

Anglijoje KT tik su receptu gali gauti.Paprastai nenusipirksi. :!:[/quote8b]

aciu uz atsakima

2009 08 17 15:08

siaip paprasyk gp gali buti kad siuo metu jau israsineja ir juos.tik jie cia vadinasi tikrai skirtingai kazkodel.sakyk kad geri jau daug metu ir noretum ju arba bent jau panasios sudeties :roll: istikruju tai nesamone kazkokia.jei man jie tinka o valstybe negali ju nemokamai duoti tai ta skirtuma galeciau primoketi :roll: svarbu recepta duotu,nes be jo nei is vietos

2009 08 17 15:11

zvaigzdute rašė:siaip paprasyk gp gali buti kad siuo metu jau israsineja ir juos.tik jie cia vadinasi tikrai skirtingai kazkodel.sakyk kad geri jau daug metu ir noretum ju arba bent jau panasios sudeties :roll: istikruju tai nesamone kazkokia.jei man jie tinka o valstybe negali ju nemokamai duoti tai ta skirtuma galeciau primoketi :roll: svarbu recepta duotu,nes be jo nei is vietos

jo reiks vistiek kaska daryti :) dabar nusivesiu keleta pakuociu o veliau kaska bandyt reikes :)
Puslapis 13   1, 2, 3    Kitas