Forumas • Temos rodymas - KT anglijoje
Puslapis 23   1, 2, 3    Ankstesnis   Kitas   
Gydymo įstaigos, gydymas Lietuvoje, NHS ir kitoks blogis :)

2009 08 17 15:52

pasiklausius taves Zvaigzdute tai zakteli,toks pasakymas kodel valstybe negali uz dyka duoti?!o kuri valstybe duoda uzdyka?!juk Lietuvoj gausi tik patarima is daktaru ir beksi pati pirktis,o cia israso uz dyka ir jei netinka kasnors tai parsisiunti is Lietuvos ir nematau jokios problemos :wink:
kaupai

2009 08 17 18:25

kaupai rašė:pasiklausius taves Zvaigzdute tai zakteli,toks pasakymas kodel valstybe negali uz dyka duoti?!o kuri valstybe duoda uzdyka?!juk Lietuvoj gausi tik patarima is daktaru ir beksi pati pirktis,o cia israso uz dyka ir jei netinka kasnors tai parsisiunti is Lietuvos ir nematau jokios problemos :wink:
u tik nereikia zagseti :lol: kodel tau atrodo neprotinga?!tai jeigu jau dalina jas tai bent duotu ka zmogus naudoja o ne abile kokios sudeties :roll: is pradziu siusdavausi pati kol nesuzinojau kad cia gali gauti be vargo.o minetos tabletes geros sudeties ir beabejo noreciau naudoti jas be to ne visom moterim tinka bet kokios ir nesvarbu ar pigios ar brangios.todel jeigu per brangu valstybei jas skirti tai tikrai primokeciau ir ko jau cia taip zagtelt paskaicius :roll:

2009 08 17 18:55

nu kaip cia nezagsesi,jei rasomos mano nuomone nesamones,tai jei valstybe visus norus prades pildyti kiekvieno tai tada anglija pavirs pasaka kurioje tik malvinos ir buratinai,as manau,kad kaip bebutu vistiek daktare parinks kazka panasaus,kiekvienas noretu,kad jam valstybe viska finansuotu ir apmoketu tai tada ir dirbti nebereiketu,nu neturiu ka be pridurti,kiekvienoje salyje kur begyventum viskas skiriasi,negali buti viskas vienodai,mano kaimyne turi problemu su savo leliuku ir jai gali padeti tik specialus misinukas bet jau vaistinei buvo pasakyta,kad tai ne ju produktas ir ji galima rasti tik Lietuvoje,ir nemanau kad Lietuvos daktaras pazysta visus angliskus vaistus kurie gaminami butent anglijoje,tai todel ir cia daktarai nera susidure su mums tiekiama produkcija
kaupai

2009 08 18 07:38

nu kad anglija jau ir taip buratinu salis, aplinkui vien tik jie :) tik malvinu deja visai nera :(

jauciu daryciau taip. aini pas GP, prasai, kad israsytu (duotu) tuos KT, kuriu nori, jei tokiu ner cia, tai parinks pagal sudeti.

kitas variantas veztis pusei metu i prieki is LT.

2009 08 18 08:19

kaimietis rašė:nu kad anglija jau ir taip buratinu salis, aplinkui vien tik jie :) tik malvinu deja visai nera :(

jauciu daryciau taip. aini pas GP, prasai, kad israsytu (duotu) tuos KT, kuriu nori, jei tokiu ner cia, tai parinks pagal sudeti.

kitas variantas veztis pusei metu i prieki is LT.

na tai taip ir darysiu atsivesiu daug menesiu i prieki kol apsiprasiu anglijoj nes pirma karta vaziuosiu, na o paskui pas GP eisiu :)

2009 08 18 09:19

manau kuo greiciau nueisi pas GP tuo bus geriau. nelauk keliu men.

2009 08 18 10:18

kaimietis rašė:manau kuo greiciau nueisi pas GP tuo bus geriau. nelauk keliu men.

O ko ten pas ji eit jei viskas ok?

2009 08 18 11:11

kaupai rašė:nu kaip cia nezagsesi,jei rasomos mano nuomone nesamones,tai jei valstybe visus norus prades pildyti kiekvieno tai tada anglija pavirs pasaka kurioje tik malvinos ir buratinai,as manau,kad kaip bebutu vistiek daktare parinks kazka panasaus,kiekvienas noretu,kad jam valstybe viska finansuotu ir apmoketu tai tada ir dirbti nebereiketu,nu neturiu ka be pridurti,kiekvienoje salyje kur begyventum viskas skiriasi,negali buti viskas vienodai,mano kaimyne turi problemu su savo leliuku ir jai gali padeti tik specialus misinukas bet jau vaistinei buvo pasakyta,kad tai ne ju produktas ir ji galima rasti tik Lietuvoje,ir nemanau kad Lietuvos daktaras pazysta visus angliskus vaistus kurie gaminami butent anglijoje,tai todel ir cia daktarai nera susidure su mums tiekiama produkcija
na jus ponia gal ir esat jau uzstrigus tose pasakose.bet as asmeniskai turejau nemazai patirties su netinkamom tabletem.kol atitaike man tinkamas praejo nemazai laiko ir sveikatos.todel jei as jas pagaliau atradau tai noreciau jas ir gerti.nes pakeitus jas svetimoj saly bedu gali buti oj kiek.zinau tikrai,kad jos cia yra naudojamos tik deja brangios.as neprasau sioj saly nieko kas man nepriklauso nei mokamai nei nemokamai.tik nesuvokiu kas cia blogo jeigu ta skirtuma brangumo susimokeciau pati,bet zinociau kad neteks vel kraujuoti istisus menesius del netinkamu tableciu sudeties

2009 08 18 11:27

tai ka as ir noriu pasakyti jei cia nesusikalbi su savo vietiniais daktarais ir tikrai puikiai zinojai,kad tau netiks nei vienos tabletes o tik tos kurias cia parasiai tai tiesiog nereikia keiktis o siustis paciai is Lietuvos,mano vyras irgi noretu,kad jam finansuotu vaistus nuo skrandzio kuriu cia taip pat nera bet ir nepasitiki tais kuriuos skiria vietinis daktaras tai jis tiesiog parsisiuncia is Lietuvos ir ir neima i galva ar jos mokamos ar ne.
kaupai

2009 08 18 12:30

Agnieshka rašė:[quotee8="kaimietis"]manau kuo greiciau nueisi pas GP tuo bus geriau. nelauk keliu men.

O ko ten pas ji eit jei viskas ok?[/quotee8]

siuo atveju: nueisi pas GP ir arba duos KT nemokamai (t.y. nereiks pirkti is LT), arba parinks panasiu nemokamu. o tai bus paskui kad "netycia baigesi ir netycia pastojau :)"
Puslapis 23   1, 2, 3    Ankstesnis   Kitas