Forumas • Temos rodymas - Vaistai iš Lietuvos
Gydymo įstaigos, gydymas Lietuvoje, NHS ir kitoks blogis :)

Vaistai iš Lietuvos

2009 09 04 19:33

Gal kas zinot kuri farmacijos imone siuncia vaistus i UK? Ta prasme, kurioj galima internetu atlikti mokejima ir pastu gauti vaistus, papildus i UK adresa? Ar isvis galima siusti vaistus pastu? Koks siuntimos mokestis, kiek laiko uztrunka? Radau kokiu man reikia UK, bet, kad brangoki, tai pagalvojau, kad is Lietuvos gal butu pigiau :?

2009 09 05 20:14

bet tai kad UK vaistai pigesni nei LT? :shock:

2009 09 05 20:48

A&J rašė:bet tai kad UK vaistai pigesni nei LT? :shock:

As irgi taip manau,nera tau ko galvos sukt ir sius kazka is lietuvos.Pries dvi savaites buvau atostogu lietuvoj,na ir zinoma,pirkom vitaminu,Q10 energetiniu,tai dabar kai pasiziuriu,tai lietuvoj kainas "uzsivare"ohoho,kokia 40%brangiau.Kuo toliau,tuo ten brangiau negu cia.Jau pamirskit viska veztis i lietuvos,nes ten pigiau,jau ne...

2009 09 06 10:18

siaip tas vaistukas, kurio man reikia, brangus ir sitas vaistas pagal kaina iskrenta is bendros vaistu kainu Lietuvoje ir UK palyginymo tendencijos. Vaistas, kurio man reikia yra isimtis. Lietuvoje jis tikrai zymiai pigesnis nei UK. jau isitikinau... tik man aktualu ar yra nors viena vaistine Lietuvoje, kuri ji man atsiustu nupirkus interneto svetainej ir t.t.

abai dekui uz greitus pasisakymus, patarimus :wink:

2009 09 06 11:24

o tau nepaprasciau,kad pvz tevai ar draugai nupirktu ir atsiustu?nes kad is vaistines tai net negirdejus.nebent nenori,kad kas zinotu apie tuos vaistus is lt

2009 09 06 18:47

dekui. jau radau uk. nereiks nieko siusti. gan pigiai radau

2009 09 17 07:49

na pasitikrinau dar karta. Pasirinktinai kokia 25 vaistu rusis. Tikrai tikrai cia pigiau. Tik maziau bereceptiniu. Daugiau reikia gydytojo prirasymo :roll: