Forumas • Temos rodymas - kraujo tyrimai
Puslapis 23   1, 2, 3    Ankstesnis   Kitas   
Gydymo įstaigos, gydymas Lietuvoje, NHS ir kitoks blogis :)

2010 04 19 10:33

Na reikai nepamirsti ir to kad prasidejo augalu zydejimas - didziausia alergiju priezastis - o jei tam nebuvai alergiskas praeiti, dar nereiskia kad negali tapti alergisku... kraujo tyrimai cia nieko neisaiskins... Nusipirk paprasciausiu antihistamininiu is vaistines ir pabandtyk pagerti, tik paprasyk kad butu "non-drowsy", nes uzmigsi... :wink:
Who was the first person to say, "See that chicken over there ... I'm gonna eat the first thing that comes out if its butt"?

2010 04 19 11:48

AF rašė:gal zinote kur galima kreiptis, kad patikrintu vandens kokybe namuose, ar nera bakteriju.
jauciu alergija. buvau pas daktara dare tyrimus kraujo, slapimo.
sake kraujas normalus. bet nedingsta ta alergija. mitybos ir kiti iprociai nepasikeite (drabuziai, etc.). israse nuo alergijos vaistu, bet kas is to?

turbut kai prausiesi, ima kuna beprotiskai nieztet? tai ne vandens kalte, tai dust mite, kuris gyvena tavo namuose, patalyneje, rubuose, spintoje, kilime. man taip buvo, kai vaistinei paaiskino, kas per alergija, tai man is kart pasiule nusipirkt purskiamu nuodu nuo dust mite. po arsios kovos su tuo dust mite, "alergija" praejo
taip pat tos alergijos priezastis gali but naturali pukine patalyne.
o jei dar i kaimynus atsikele kokie afganistanieciai su savo patalynem, tai galiu but net garantuota, kad tai dust mite

2010 04 19 17:55

icibici rašė:[quote60="AF"]gal ... kas is to?

turbut kai prausiesi, ima kuna beprotiskai nieztet? tai ne vandens kalte, tai dust mite, kuris gyvena tavo namuose, patalyneje, rubuose, spintoje, kilime. man taip buvo, kai vaistinei paaiskino, kas per alergija, tai man is kart pasiule nusipirkt purskiamu nuodu nuo dust mite. po arsios kovos su tuo dust mite, "alergija" praejo
taip pat tos alergijos priezastis gali but naturali pukine patalyne.
o jei dar i kaimynus atsikele kokie afganistanieciai su savo patalynem, tai galiu but net garantuota, kad tai dust mite[/quote60]

icibici, ivairiai budavo. anksciau, kai prausdavausi pradejau justi, kad niezti. dabar kai prausiuos lygtais nebe. bet po to vel uzeina, praeina, uzeina, praeina.
prausiuos kiekviena diena. man ir taip nesveika daznai praustis, nes oda be proto sausa :(

o tai per kiek laiko galima numarinti ta dust mite? per kiek laiko jums pavyko? ar to priemones brangios? cia uztenka paprastoj vaistinej pasakyti ir nusipirkti ar i kokia spec parduotuve vaziuoti?
tai dabar kiekviena milimetra reiks ispurksti?

itariu, kad ta dust mite uznese darbininkas i namus, kai daze sienas, nes labai jau panaudota medziaga naudojo kilimams apsaugot nuo dazu lasejimo. tai as dabar speju, kad ta medziaga kokiam nors garaze gal laikydavo. nors sunku pasakyti, kas cia yra is tikruju. prasisiurbiu kiekviena sestadieni, issiplaunu namus kaip tik imanoma.

beje, mano nuomos sutartis greitai baigiasi, tai reiks keltis kazkur. dar pas gydytoja iki tol eisiu, nors zinau, kad jis sakys 'jus esate visiskai sveikas' :roll:
bet jeigu cia dust mite, kaip rasai, tai kaip ji isnaikinti, kad nepernesti 'su savimi' i nauja plota? - issiskalbti visus rubus aukstoj temperaturoj, padziauti lauke (ne name)? po to viska ka imsiu su savimi prapurksti?

pukines patalynes neturiu. kam ta prabanga!. :lol: :lol: :lol:

2010 04 19 18:31

zinok nepamenu kiek kainavo, berods apie£7 , man kambari ispurkst dviems kartams uzteko. pirma kart purski viska iseiles, siaip kilime ir patalyneje daugiausia. poto palauki kol tas mite`as nudvesia, keiti patalyne ir viska plauni. po savaites kartoji. nusipirkti gali bet kurioje vaistineje, jie ten turi nemaza pairinkima, nes turbut paklausa didele :)
man po pirmos proceduros "alergija" pasibaige. bet po kokiu triju menesiu vel prasidejo, nes nevala next door kaimynas isikele. tai tada per visa triju aukstu koridoriu ejau su purskalu.

2010 04 19 19:24

reiks pirktis. siandie jau nespejau, bet ryt pirksiu pora litru :lol:
tikiuosi pamacys, nes jau isprotet baigiu nuo sitos alergijos :(

2010 04 20 21:21

Kas liečia alergija tai tyrimas ten nesudėtingas (bent jau LT), iš pradžių tiria kraują ir žiūri ar nėta uždegiminės reakcijos (kažkokių ten dalykų būna padaugėję, neprisimenu kokių :oops: ) o paskui ant rankos su maža adatyte įduria ir užlašina alergeno, po 15 min žiūri ar buvo kokia reakcija...
Man tai nuo angliško vandens labai išsausėjo oda, kažkaip dažniau ir peršti ir šiaip nemalonu..

2010 04 23 18:35

interim rašė:Kas liečia alergija tai tyrimas ten nesudėtingas (bent jau LT), iš pradžių tiria kraują ir žiūri ar nėta uždegiminės reakcijos (kažkokių ten dalykų būna padaugėję, neprisimenu kokių :oops: ) o paskui ant rankos su maža adatyte įduria ir užlašina alergeno, po 15 min žiūri ar buvo kokia reakcija...
Man tai nuo angliško vandens labai išsausėjo oda, kažkaip dažniau ir peršti ir šiaip nemalonu..

tai gal Lt tyrimas nesudetingas. cia jiems dar ir kaip sudetingas. pasakai gydytojui problema, nezino is kokios puses prieit. anot gydytojo, esu visiskai sveikas... bet niekad nebuvo tokiu bedu kokias dabar turiu anksciau neturejau. greiciausiai isvyksiu i Lietuva, jei nepavyks issiaiskinti problemos esmes 2 savaiciu begyje.

2010 04 23 18:38

icibici rašė:zinok nepamenu kiek kainavo, berods apie£7 , man kambari ispurkst dviems kartams uzteko. pirma kart purski viska iseiles, siaip kilime ir patalyneje daugiausia. poto palauki kol tas mite`as nudvesia, keiti patalyne ir viska plauni. po savaites kartoji. nusipirkti gali bet kurioje vaistineje, jie ten turi nemaza pairinkima, nes turbut paklausa didele :)
man po pirmos proceduros "alergija" pasibaige. bet po kokiu triju menesiu vel prasidejo, nes nevala next door kaimynas isikele. tai tada per visa triju aukstu koridoriu ejau su purskalu.

daug vaistiniu perejau. niekur nieko neturi. isvis nieko panasaus neturi. tik vienoj pasake, kad galiu uzsisakyti. bet as jau uzsisakiau per ebay purskikli. dar uzsisakiau ciuziniui, pagalvem apvalkalus. dar galvoju ultrasonic prietaisa.

2010 04 23 18:57

pas mane bent kiek as zinau pazystamu,giminiu is uzsenio visi parleke is svetimu saliu puola tai pas ginekologus pas stomatologus,pas dar kai kur sveikata pasitaisyt...ar pasitikrint. :lol: turbut todel kad uzseni niekur neprisiregistrave :(
1983

2010 04 23 22:51

ausra83 rašė:pas mane bent kiek as zinau pazystamu,giminiu is uzsenio visi parleke is svetimu saliu puola tai pas ginekologus pas stomatologus,pas dar kai kur sveikata pasitaisyt...ar pasitikrint. :lol: turbut todel kad uzseni niekur neprisiregistrave :(

prisiregistrave. tik kad gydytojai 'tugadumai', kai viena koja grabe tada gal ir nustatys diagnoze. asilu galvos tie uk gydytojai...
Puslapis 23   1, 2, 3    Ankstesnis   Kitas