Forumas • Temos rodymas - EXTRA! VAISTAI METASTAZEMS GYDYTI
Puslapis 12   1, 2    Kitas   
Gydymo įstaigos, gydymas Lietuvoje, NHS ir kitoks blogis :)

EXTRA! VAISTAI METASTAZEMS GYDYTI

2010 10 03 09:46

Sveiki ,
mano mama serga [u:13ff7d356c]METASTAZIU [/u:13ff7d356c]4 stadija (vežys). Gal kas turite toki pat ligoni ir zinote apie EFEKTYVIUS vaistus ar klinikas UK metastazems gydyti?!!!!!!!!
Prasau parasykite man ir tik rimti,patikimi! Aciu uz Jusu supratinguma!

2010 10 03 09:52

Morfijus.
4 stadija yra paskutinė ir nebeišgydoma JOKIAIS vaistais.
Blevyzgos FM

2010 10 03 17:02

bando isties uzjauciu. Koleges (pries tai buvusios darbovietes) mamai buvo tas pats, tai padejo tik morfijus... palengvinti kancias...
:oops:

2010 10 03 17:02

siaubas kaip baisiai skamba,kad niekas nebepades,stiprybes jusu seimai :roll:
kaupai

2010 10 03 19:36

Šiaip netgi medicinėje praktikoje yra atveju kai metastazių plitimą pavykdavo apmalšinti, ir ligos progresavimą pristabdyti.. Tačiau tai labiau iš tų atvejų stebuklas, nei vaistai. Manau geriausia būtų kreiptis į atitinkamos srities medikus t.y. onkologus.. Tačiau deja vilčių mažai :(
dar baisiau tai skamba iš žmonių kurie tik girdėjo apie tai.. nors duok die kad tik jiem nebūtų tokios nelaimės šeimoje

2010 10 03 19:47

Mano motina sirgo vėžiu. Kraujo. Išgijo, nes nuo pastebėto guziuko ant peties iki operacijos praėjo tik savaitė. Nenumojo ranka "ai gal praeis". Bet tolesnis gydymas, kad nebeatsinaujintų, tęsėsi metų metus, mus su sese užaugino močiutė, mama iš Onkologinio neišeidavo. Pamačiau turbūt absoliučiai viską, ką galima pamatyt. Mačiau, koks būna žmogus po chemoterapijos, po švitinimo. Mačiau moteris, kurios su mama gulėjo vienoj palatoj - po savaitės jų nebebūdavo ... Mačiau nuo gimdos vėžio merdinčią savo prosenelę - kaimietei morfijaus niekas nedavė ...
Ir žinau, kad 4 stadijos metastazės nebeišgydomos. Niekaip. Stebuklų čia nebūna.
Blevyzgos FM

2010 10 03 19:50

Taip bet ji išgijo, o manai malonu kažkam skaityti nuosprendį savo motinai? Viltis miršta paskutinė, kad ir pati mažiausia.. Nors faktai bado akis, smegenis vistiek nepriims fakto, kad va jau viskas.. Ligonis dažniausiai pats greičiau susitaiko su tuo faktu, nei artimieji...

2010 10 03 19:55

Interim, siaubingai skamba, bet...
Na mano mamai dar metrastaziu nebuvo... bet... odoz vezyz III stadija... kas suvokia kas tai yra, supras apie ka... Mano tetis - prostatos vezys. Operuoti abu...
mano kriksto tetis - prostatos vezys... Mano dede (mamos brolis) mire nuo plauciu vezio... metastazes buvo issisejusios. Tai palengvino tik jam kancias... skausmai nerealus...
Mano bendradarbes mamai buvo metastazes kaip ir sakiau... Tai morfijus tik palengvino kancias... Pagalbos nebuvo, nors stadija tik III...:cry:

seneliu nebevardinu...
va, dabar tik sianakt irgi is laidotuviu...
Baisu buna kai vynioja i vata, o tiesa pasako tik svetimi...
Nuo metastaziu pagalbos nera :cry:

As irgi noreciau zmogui parasyt oi, zinau, toks daktaras Aiskauda, sumoki milijona ir praeina, bet... ir sumokejus milijarda pagalbos nera... Skaudu girdeti, bet tai tiesa...
Skaudziausia uzejus i onkologini... kai vaikiukai mazi ten guli su III ar IV stadijos veziukais... Asaros vien rasant bega... Bet taip yra...

Sekmes bandant kazka nauja, ir didele uzuojauta bei daug daug stiprybes kieno artimajam tokia skaudi nelaime nutiko... :cry:

2010 10 03 19:56

O to sergančiojo ar kas paklausė - ar jam malonu, kai jį tąso per gydytojus? Nes onkologai į namus nevažiuoja, jie ne GP. Net ir ne paskutine stadija sergančiajam net keli km automobilyje yra didžiulis jėgų eikvojimas.

Na sutinku, žiauriai aš čia. Bet, kaip jau sakiau - aš viską mačiau "iš pirmos eilės" ir žinau, ką sakau. Ir man nesinorėjo būnant 13 metų tapt našlaite.

Šiaip tos onkologinės ligos tokias dvejopas mintis kelia. Kai serga brangus žmogus - vienokias, bet jei matai, kaip jis kankinasi - kitokias ... Mano giminėj absoliučiai visos moterys sirgo vėžiu, tai žinok kartais įdomios mintys užplūsta apie tai pagalvojus.
Blevyzgos FM

2010 10 03 20:14

AusraDei, kiek bebutu metu... nesinori zinok...
Va, palaidojom ka tik vyro teti... Vyrui 34... ale patikek, nesinori ir jam but naslaiciu...

mano mamai diagnozavo kai man buvo 25... ale irgi nesinorejo...

O tiems, kas nezinot kas yra metastazes- tai sakykim liaudiskai, issisejes vezys... Gal bus aiskiau tuomet...

siaip sita liga kerta gerokai ir per smegenis, ir ne tik ligoniui bet ir artimiesiems. Visiems reikia ismokti gyventi per naujo... :cry:
Puslapis 12   1, 2    Kitas