Forumas • Temos rodymas - Kontaktiniai lęšiai
Puslapis 15   1, 2, 3, 4, 5    Kitas   
Gydymo įstaigos, gydymas Lietuvoje, NHS ir kitoks blogis :)

Kontaktiniai lęšiai

2010 11 19 18:04

LT juos pirkdavau tiesiog nuėjus į optiką, jokio recepto iš okulisto niekas nereikalavo. O kaip UK?
Būkit dar kas nors žlibas, palaikykit man kompaniją.

2010 11 19 19:12

Gaila aš lęšių negaliu nešioti.. Irgi pusžlibė, reiks traukt iš stalčiaus akinius :?

2010 11 19 19:20

O kokias tu linzes bandei? Man pvz. tinka tik viena vienintelė rūšis, ir ta pati optikų vadinama seniena, n+k sykių man siūlė naujoviškus ten visokius, nu bet man netinka ir viskas. Maniškės linzės "soft lens" tipo, o dauguma tų naujų yra kažkokios atseit kietos (čia simboliškai kietos), bet pralaidžios orui.

2010 11 19 19:39

Man jokios netinka, nes mano akys labai jautrios.. Bet koks pašalinis objektas ir ašarų pakalnė iškart.. Net nuo vėjo būna vaikštau apsižliumbus...

2010 11 19 19:47

Tada tau nekas, aš savo akis plikom rankom čiupinėju ir nieko, pasidarė nebejautrios nuo milijono visokiausių tyrimų.
O aš va akinių nebegaliu nešiot, nes galva svaigsta. :lol:

2010 11 19 22:49

agam, as irgi noreciau apie linzes placiau, bo mano vyriskis alpsta del ju... kai tik iseigines, taip jis ju nori, buvom is lt prisiveze, ale jau baiges... :roll:

2010 11 20 07:40

Taigi labai paprasta - nueinat i Specsavers, patikrina akis, israso linzes, nusiperkat ir nesiojat :wink: Jeigu mokat direct debit, akiu patikrinimas nekainuoja, bet as tai nemoku, tada kainuoja 20 svaru. Mano pora linziu skirta trim menesiam, bet as isnesioju ilgiau, tai man direct debit neapsimoka :D

2010 11 20 09:59

Isikisiu ir as cia. Pats apie tai nieko neismanau, bet daug mano artimu zmoniu pas mus dirba linziu fabrike. Manoji turi kelias linzes dekoratyvines nusipirkusi, tam kad akiu spalva pakeistu, ar per sventes vampiru pavirsti, dar yra kur apskritimai laksto, kaip pas ta smaugli is multiko apie Maugli. O siaip ta imone siuo metu pasaulyje lyg ir lyderiauja pagal kokybe. Jei kam yra kokiu daugiau klausimu del linziu kokybes galeciau bandyti klausti- ko butent reiketu ieskoti.

2010 11 22 08:49

Optikos cia nori prakisti kontraktus linzem. Ateini, pasitikrini akis, ir tau isuncia linziu pora kas menesi ark as tris, priklausomai nuo ju tipo (tada patikrinimas dazniausiai nekainuoja). Bet imanoma tiesiog nusipirkti linzes truputi pasigincijus, gali tekti susimoketi uz patikrinima tada. Zmona sita isbande, viskas ok.

As perku linzes LT, nes nesioju retai, tik krepsini zaisdamas ir pan.

2010 11 22 08:59

kaimietis rašė:Optikos cia nori prakisti kontraktus linzem. Ateini, pasitikrini akis, ir tau isuncia linziu pora kas menesi ark as tris, priklausomai nuo ju tipo (tada patikrinimas dazniausiai nekainuoja). Bet imanoma tiesiog nusipirkti linzes truputi pasigincijus, gali tekti susimoketi uz patikrinima tada. Zmona sita isbande, viskas ok.

As perku linzes LT, nes nesioju retai, tik krepsini zaisdamas ir pan.

tai va maniskis taip pat... Linzes tik savaitgaliais ir tai ne kiekviena... Tai gaunas kad per linziu grojimo laikotarpi max 10 kart isimeta... ir del to directdebit daryt... nu neapsimoka isties, jau pigiau parsisiuntinet is LT... :oops:
Puslapis 15   1, 2, 3, 4, 5    Kitas